Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Propozycje dotyczÄ…ce forum.
Autor Wiadomo¶æ
Elghinn
Arglwydd sidhe


Do³±czy³: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Sk±d: Gliwice
Wys³any: 2007-10-03, 15:20   Propozycje dotyczÄ…ce forum.

Pewnie zaraz zostanę żywcem pożarty za wytykanie starszym od siebie błędów, ale raz się żyje ;)
No więc najpierw poruszę kwestię avatarów. Ich limit wielkości jest "trochę" za mały. Przydałoby sie tak ze 250 na 250. Jeżeli to oczywiście będzie możliwe, bo moje doświadczenie obejmuje jedynie fora.pl Jesli chodzi o inne serwery, to kompletnie się nieznam, bo fora zakładałem tylko na tym jednym :)
Teraz pora na podpisy. To samo co z avatarami. Ale tu już konkretnych propozycji nie mam.
No i to już w zasadzie jest wszystko. Do szaty graficznej nic nie mam, bo naprawdę mi sie podoba. Bardzo przejrzysta.
EDIT: No może sie jeszcze regulaminu przeczepię, a raczej jego braku ;) Jakby co, to chętnie pomogę, a nawet napiszę w całości.
 
 
 
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2007-10-03, 15:27   

Dziękuje szata graficzna też mi się podoba :)
Niestety nie mogę pozwolić na takie avatary. Rozmiar 250x250 pix jest stanowczo za duży.
Możliwość techniczna oczywiście jest ale wtedy forum nie będzie już tak przejrzyste tylko zrobi się z niego galeria zdjęć. Co do sigu także nie mogę pozwolić na to żeby była w nim grafika. Nie obrazki a tekst ma o nas świadczyć :-D
Na pewno zauważyliście że forum chodzi całkiem nieźle... i mam chęć żeby tak zostało.
Im większa ilość grafiki tym wszystko będzie wolniejsze.

Pomysł na temat bardzo dobry. Liczę jeszcze na jakieś propozycję :)

Pozdrawiam
Administrator
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Do³±czy³: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Sk±d: Gliwice
Wys³any: 2007-10-03, 15:41   

A może chociaż 150 na 150? ;) I mam takie pytanie: Czy to normalne, że po mniej więcej 15 minutach uzywania konta zostaję wylogowany? No i jeszcze opcja autologowania przy każdej wizycie nie działa...
 
 
 
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2007-10-03, 15:48   

No raczej nie da rady nawet 150x150 :) Zbieraj tłum i na rogatki może coś osiągniesz przez strajkowanie ;)
To bardzo dziwne że cię wyługowuje, forum nie ma żadnej blokady w tym względzie.
Autologowanie jest celowo wyłączone bo sprawiało małe kłopoty...
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Do³±czy³: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Sk±d: Gliwice
Wys³any: 2007-10-03, 16:34   

No to kolejna propozycja: Co byś powiedział na shoutboxa? Mała rzecz, a jak cieszy :)
No i mogę też nieco zareklamowac nas na jakimś innym forum. Jakiś link w podpisie, banner...
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2007-10-03, 23:01   

Elghinn napisa³/a:
No to kolejna propozycja: Co byś powiedział na shoutboxa? Mała rzecz, a jak cieszy :)
No i mogę też nieco zareklamowac nas na jakimś innym forum. Jakiś link w podpisie, banner...


Nie wiem czy dobrze rozumiem... Jeżeli chodzi o reklamowanie nas na innych forach i stronach to jak najbardziej ... daje ci błogosławieństwo. Jeżeli chodzi o reklamowanie u nas kogoś czy innych to absolutnie tego nie wolno robić bez mojej wiedzy albowiem ja staram się aby za coś takiego sekcja miała dodatkowe pieniążki lub wsparcie w innej postaci !
Co do spraw technicznych to zgadzam się całkowicie z ADM - większe i ładniejsze obrazki są nam zbędne. Czytasz książki i rozumujesz jak dorosły więc powinieneś przyznać rację , że najważniejsza jest treść i przejrzystość.

Oss 8-)
 
 
Bokken
[Usuniêty]

Wys³any: 2007-10-04, 06:17   

Elghinn na racje, u mnie też jest tak, że po jakimÅ› czasie zostaje wylosowywany. Jak pisze jakiÅ› dÅ‚uższy post np. w Wordzie a potem próbuje go przekleić na forum, po naciÅ›niÄ™ciu „WyÅ›lij” przechodzi do strony logowania. Można to oczywiÅ›cie ominąć piszÄ…c a potem dopiero logować siÄ™. No chyba, że ktoÅ› piesze od razu "na żywca". :)
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Do³±czy³: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Sk±d: Gliwice
Wys³any: 2007-10-04, 13:56   

Sebastian ÅšliwiÅ„ski napisa³/a:
Elghinn napisa³/a:
No to kolejna propozycja: Co byś powiedział na shoutboxa? Mała rzecz, a jak cieszy :)
No i mogę też nieco zareklamowac nas na jakimś innym forum. Jakiś link w podpisie, banner...


Nie wiem czy dobrze rozumiem... Jeżeli chodzi o reklamowanie nas na innych forach i stronach to jak najbardziej ... daje ci błogosławieństwo. Jeżeli chodzi o reklamowanie u nas kogoś czy innych to absolutnie tego nie wolno robić bez mojej wiedzy albowiem ja staram się aby za coś takiego sekcja miała dodatkowe pieniążki lub wsparcie w innej postaci !
Co do spraw technicznych to zgadzam się całkowicie z ADM - większe i ładniejsze obrazki są nam zbędne. Czytasz książki i rozumujesz jak dorosły więc powinieneś przyznać rację , że najważniejsza jest treść i przejrzystość.

Oss 8-)

Chodziło właśnie o reklamowanie tej strony na innych forach. Tutaj nikogo reklamowac nie zamierzam, bo i nic z tego bym nie miał ;)
A co do avatarów - W zasadzie racja. Mój błąd.
 
 
 
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2007-10-22, 21:15   

Jak wam się podoba baner pod logo naszego forum ? :) Czy taki lub inny baner ma być stałym elementem ?
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2008-07-18, 15:31   

Ja się bannerowi przyjrzałem i muszę powiedzieć, że ładnie wygląda, tylko jest jeden problem... mianowice informacja mówiąca o seminarium w czerwcu. Proponuję, albo aktualizację, albo całkowite wyrzucenie elementu informacyjnego... Ale i tak jest fajnie :)

[ Dodano: 2008-07-26, 10:19 ]
Muszę powiedzieć: piękny ten nowy banner! :)
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-07-26, 09:31   

Z reguły mi się to nie zdarza ale tym razem muszę powiedzieć, że ADM przeszedł sam siebie z banerem jaki jest wykonany ....
Brawo , bardzo mi siÄ™ podoba :!: :!: :!:

Oss 8-)
 
 
tobepro


Do³±czy³: 14 Cze 2008
Posty: 25
Sk±d: Piekary ÅšlÄ…skie
Wys³any: 2008-07-26, 11:15   

Cytat:
[...] ADM przeszedł sam siebie z banerem jaki jest wykonany ....
Brawo , bardzo mi siÄ™ podoba :!: :!: :!:


Myślałem, że nigdy tego nie powiem, ale zgadzam się w całości z przedmówcą :) .
Baner jest po prostu genialny.
GratulujÄ™!

[ Dodano: 2008-07-26, 14:27 ]
Przepraszam, że post pod postem, ale jeśli się można dowiedzieć, to w jakim programie tworzysz banery drogi Adminie?
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-07-27, 20:16   

No ADM`e dostajesz ode mnie drugą pochwałę ... bravo

Będzie wydruk i na obcego ??? :) :lol: :lol: :lol:

Oss 8-)
 
 
tobepro


Do³±czy³: 14 Cze 2008
Posty: 25
Sk±d: Piekary ÅšlÄ…skie
Wys³any: 2008-07-27, 21:15   

Ja się nie znam i może to głupie pytanie, ale dlaczego w banerze jest "SEISEIKAI", a na stronie "SEISEIKAN"?
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-07-28, 09:50   

Jedno i drugie jest poprawne.
Temat ten był już kiedyś opisywany na forum.

Oss 8-)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN