Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przeżyłeś Trening ..? napisz coś
Autor Wiadomo¶æ
Lukic


Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 217
Sk±d: Siewierz
Wys³any: 2008-03-28, 22:02   

Trzeba zrobić fotke na której widać jak mnie biednego morduje i znęca się, bo ludzie nie uwieżą :lol:
 
 
 
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2008-03-28, 22:04   

Ok :) Tak tak ludzie nie uwierzą :) Wszyscy przecież już wiedzą i nie raz widzieli co robimy w magiczną czwórkę :)
 
 
Yakoozaj
juggalo


Do³±czy³: 15 Lip 2007
Posty: 222
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2008-04-01, 20:43   

dzisiejszy trening w Tarnowskich Górach był naprawde świetny. Kihondosa z bokkenem naprawde dużo daje, a do tego naprawde przyjemnie się ją robi :) Techniki też były niczego sobie, a po lotach na końcu znowu był banan na twarzy :devil:
 
 
 
Lukic


Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 217
Sk±d: Siewierz
Wys³any: 2008-04-04, 23:05   

Wczorajszy trening wyczerpał mnie bardzo, ale może to dlatego że dawałem z siebie więcej niż mogłem.
Powoli zaczynam rozumieć znaczenie ugiętego kolana w popstawie.Bo wiedzieć a poczuć to dwie różne sprawy.
 
 
 
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2008-04-09, 23:53   

Wtorkowy trening... Wspomnienia ?! Stygmaty po yonkayo :) Ale i tak fajnie było :)
 
 
Yakoozaj
juggalo


Do³±czy³: 15 Lip 2007
Posty: 222
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2008-09-15, 22:03   

Po długiej przerwie...
Kilkoro z nas ma za sobą już treningi "od drugiej strony" czyli z perspektywy osoby prowadzącej. Jestem nimi bardzo pozytywnie zaskoczony. Przedewszystkim z tego jaką naukę z nich wynoszę. No i teraz widzę jaka to radocha kiedyś "kuma" to co się mu przed chwilą starało wytłumaczyć (pare razy chyba mi sie to udało...) 8-) 8-)
Oss
 
 
 
Yakoozaj
juggalo


Do³±czy³: 15 Lip 2007
Posty: 222
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2008-09-17, 21:21   

post pod postem za co przepraszam ale musze coś napisać.
Niedawno wróciłem z treningu i jestem pod tak cholernym wrażeniem, że brakuje mi słów... Widząc dzisiaj zaangażowanie ćwiczących i radochę jako im to sprawiało, naprawdę poczułem dumę i zapał żeby robić to dalej... Nie wiem co tu jeszcze napisać. Poprostu dla czegoś takiego warto pracować...
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-09-17, 22:08   

Myślę , że w końcu rozumiesz i doświadczasz tego o czym mówiłem .
Jestem bardzo zadowolony bo to świadczy, że przechodzisz na wyższy poziom.

Chciałbym jednak abyś dalsze komentarze odnośnie prowadzenia treningów umieszczał w dziale dla Kadry Seimeikan.

Tu powinni opisywać swoje odczucia nasi studenci

Oss 8-)
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2008-09-17, 22:25   

No to ja muszę pochwalić moich drogich sempai'ów za bardzo dobrze tłumaczone techniki, pomoc w razie gdy coś nie wychodziło, zaangażowanie w trening, a nawet za ciepłe słowa pochwały, gdy coś się udawało (przy jednoczesnym braku szyderstw, gdy coś się psuło... :) )
Czułe, że poćwiczyłem i zrobiłem kolejny malutki kroczek na drodze do samodoskonalenia się... Arigato Jacek i Piotrek

Zaręczam, że tekst nie był sponsorowany, przez żadnego z wyżej wymienionych panów, tak samo jak wazelina zalewająca monitor czytających ten post :)
 
 
 
michalm


Do³±czy³: 05 Pa¼ 2008
Posty: 478
Sk±d: Siemonia
Wys³any: 2008-10-05, 20:21   

W sobotę 4.10 byłem na drugim treningu. I by nie rosły mi zaległości proszę o podanie nazw tych sześciu technik obrony przed yokomen uchi, które były ćwiczone i ewentualnie żródeł, gdzie można je zobaczyć np w formie obrazkowej. Choć może jak będę znał nazwy to "wygooglam" resztę. :)
Ps w sobotę rano nic mnie nie bolało ;)

[ Dodano: 2008-11-27, 20:53 ]
Za to dzisiaj bolÄ… przedramiona.
Od "jonki".
Mam siniaki :-x
Ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo.
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2009-02-21, 21:41   

Środowy trening skończył się bardzo bolesnym dla mnie aikinage :) Ale cóż, raz na wozie, raz w szpitalu, jak mawia porządny sportowiec :D
 
 
 
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2009-04-19, 15:13   

Ostatnie treningi w TG grupy zaawansowanej było fantastyczne... W wtorek zrobiliśmy chyba cztery techniki ale tyle było powtórzeń że aż przyjemnie. Trochę namęczyłem się z Jolą... Alleeee był niezły trening, pozytywne zmęczenie :)
 
 
Agnieszka
Agnieszka


Do³±czy³a: 03 Lip 2009
Posty: 156
Sk±d: PorÄ™ba
Wys³any: 2009-07-03, 23:17   

Moje wrażenia:
Bardzo forsowna rozgrzewka,trochę trudno było mi się skupić potem na meritum,za to jeszcze kilka dni potem czułam mięśnie o których już zdążyłam pewnie zapomnieć...Nie do pogardzenia dla każdej baby.

Techniki-bardzo trudne,zwłaszcza dla kogoś niezbyt uzdolnionego manualnie,czułam się zdezorientowana słysząc;nie tą ręką,gdy mnie ktoś złapie,nie powiem mu;panie tylko nie tą ręką...!Niemniej jednak gdy instruktorzy pokazali mi to w zwolnionym tempie,spodobało mi się uwalnianie ręki z chwytu na zewnątrz kantem :-? i przerzut uke brzuszkiem na moim grzbiecie :-/
Nie jestem w stanie zapamiętać więcej niż jedną-dwie techniki,ale dobre i to,nie?

Bardzo o nas,ćwiczących dbacie,ale naprawdę nic mi nie będzie,jak wyląduję na matach...!
Poza tym gdy prezentowano mi coś bardzo subtelnie,nic nie pamiętam.Mam tu na myśli świeżo upieczonych adeptów po exams.Co też nie znaczy,że chcę wychodzić na czworakach. 8-)

Za to wybiegając z treningu,czułam się niesamowicie lekko...
Podoba mi się,zwłaszcza ,że łączy się z tym bliska mi budddyjska filozofia..


'Pamiętaj że otacza Cię sieć drabinek światła
które tworzą wszechświaty jak krople miłości nanizane na przędzę.
Nie ma nic innego.
Rytmem poruszane wibrują - Ty też jesteś Tą drabinką,
cząstką miłości - współtworzysz tę wibrację
- melodię - oddech wszechświata - sam wszechświat...
Czyż nie jest niewiedzą, chcieć mieć światło na własność,
skoro nie ma żadnego właściciela, bo istnieje tylko światło?Nikt nie jest bez znaczenia,
Nikt nie jest nieistotny,
Każde stworzenie jest cenne,
Jeśli zwyczajna mrówka umrze przedwczesną śmiercią,
Równowaga całego wszechświata zostanie utracona,
Nikt nie jest bez znaczenia.
 
 
michalm


Do³±czy³: 05 Pa¼ 2008
Posty: 478
Sk±d: Siemonia
Wys³any: 2009-07-05, 08:28   

Góralczyk Nguye napisa³/a:
Moje wrażenia:
Bardzo forsowna rozgrzewka,trochę trudno było mi się skupić potem na meritum,za to jeszcze kilka dni potem czułam mięśnie o których już zdążyłam pewnie zapomnieć...Nie do pogardzenia dla każdej baby.


Oj niebardzo. W bardziej kontaktowych sportach rozgrzewka jest kilkukrotnie dłuższa. Trawa nap 45 minut.
A dowiedzieć się czegoś nowego i pozytywnego o swoim ciele....bezcenne
 
 
Agnieszka
Agnieszka


Do³±czy³a: 03 Lip 2009
Posty: 156
Sk±d: PorÄ™ba
Wys³any: 2009-07-06, 10:15   

Jeszcze podzielę się z Wami moimi wrażeniami:

Namówiłam w końcu męża,aby poćwiczył ze mną aikido,a ściślej rzecz biorąc,aby pozwolił sobie pokazać chwyty,które opanowałam(raptem dwa).
Chciałam to zrobić ekspresyjnie,coś mi chrupnęło w stawie barkowym.. :-(
Spokojnie,już mi lepiej...ale rozumiem Waszą delikatność na treningach.

Aż mi wstyd,jednak trzeba więcej pokory...
Zwłaszcza że na moim dojo starszeństwem wydaje się ustępować jedynie Sensei.
Za to umiejętnościami,ech...
Aga.

[ Dodano: 2009-07-11, 11:45 ]
Witam Was.
Patrzę na treningi dla dzieci;rozgrzewka i ćwiczenia są OK,wprawdzie syna nie bolą potem mięśnie,ale może to zasługa młodych bardzo latek.Sensei sprawia wrażenie nieco groznego,i bardzo dobrze,tak ma być;wg mnie przydałaby się też na koniec,bądz na początek parominutowa pogadanka o Aikido,ja taką teorię ściągnęłam z netu,ale w ustach Nauczyciela brzmiałoby to super :lol: Sempai jest niezwykle cierpliwy ,delikatny i zjawia sie z pomocą w pobliżu każdej pary,której coś nie wychodzi ;) Obaj panowie dysponują dużym poczuciem humoru i świetnie radzą sobie z grupą.
A teraz szpileczka:przeglądając Forum lekko uśmiechnęłam się pod nosem czytając,jak to chłopaki mężnie i skutecznie radzili sobie na ulicy,oczywiście,w bardzo uzasadnionej obronie własnej,bądz to matki,żony czy kochanki...Może konkursik,komu poszło najlepiej... :devil: Trochę mi to przypomina stroszenie piórek.
I jeszcze korzystam z okazji i proszę moderatorów:Zmieńcie mi ,proszę,podpis pod avatarem na Agnieszka.Pisałam już maila do ,,pokemona,,ale chyba nie czytał...
Pozdrawiam,Agnieszka.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN