Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
K-1.............
Autor Wiadomo¶æ
Yakoozaj
juggalo


Do³±czy³: 15 Lip 2007
Posty: 222
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2007-12-30, 16:15   

rzeczywiście ta waka to jeden wielki fart. Wcale nie miał przewagi. Widać było że po tym ciosie Aerts chciał odpowiedzieć ale poprostu kolano nie wytrzymało. Ale mimo wszystko szacuenk dla Schilta. Ustał po kopnięciu Fietosh'y. Cały turniej był naprawde warty zobaczenia.
 
 
 
mariusz

Do³±czy³: 28 Lip 2007
Posty: 36
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2008-02-14, 13:33   

Stare ale jare.. http://youtube.com/watch?v=TMBzXJbEQoU to mój główny idol :) fajnie jak koleś na początku uciekł z ringu :P :D
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-02-14, 14:22   

Stare jare i bardzo fajne !!!

Tylko , że to nie K1 , a MMA :)

Oss 8-)
 
 
Lukic


Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 217
Sk±d: Siewierz
Wys³any: 2008-03-30, 21:13   

Odpowiadam ci Sebastian na starego posta, bo pewnie zapędziłem się gdzieindziej i zapomniałem

"jeżeli chodzi o M.Crocop & F.Filho nie umiem ich skojarzyć "
M.Crocop- to Chorwat który (z tego co pamiętam) zasłynoł z żelaznych nóg jak na swoje wrunki.
F.Filho- Brazylijczyk 5 dan w Kyokushin Karate z tego co tam gdzieś mi tam pozostało pod pokrywką to zdaje się że coś w polsce robił i z tąd mi go pamiętać

No a Andy Hug myślę że tu nie trzeba nic komentować.Legenda jak dla mnie.
 
 
 
Yakoozaj
juggalo


Do³±czy³: 15 Lip 2007
Posty: 222
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2008-04-14, 21:36   

wczoraj 13.04.2008 odbył się turniej k-1 GP. oczywiście z polskich mediów nie było możliwości się o tym dowiedzieć, a nie wiadomo czy i kiedy eurosport tę galę pokaże. Wrzucam tu link do walki hari'ego z ray'em sefo.
http://pl.youtube.com/wat...feature=related
Sprawdźcie. Według mnie Hari jest obecnie jednym z najlepszych zawodników k-1
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-04-14, 22:52   

No walka była super !!!
Pierwszy raz widzę jak Hari naprawdę wypadł dobrze. Kurdę podciągnął się rzeczywiście, chciałbym z nim sparingować.

Co do Sefo to - jakby odmłodniał nie uważasz ...? Ale też coś z nim nie tak żeby tak się dać obtłuc w I rundzie.

Sędzia leszcz i to duży bo po drugim KO nie powinien wznawiać walki, to że się skończyło tak dobrze to super szczęście.

Hari miał świetnego sińca pod lewą łopatką - musiał przyjąć kilka hai- kick .... ciekawe kto mu się tam podpisał :lol:

PS. Zawody odbywały się w Yokohamie... hmm tam mieszka Matsuo , ciekawe czy był na zawodach ...?

Oss 8-)
 
 
Yakoozaj
juggalo


Do³±czy³: 15 Lip 2007
Posty: 222
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2008-04-15, 14:07   

Sefo rzeczywiście walczył inaczej, ale wydaje się, że najlepsze dni ma już za sobą. Według mnie Hari dorósł mentalnie. Świetnie rozegrał walke taktycznie, wykorzystując przewagę wzrostu (kolana na głowe) i nie dał się sprowokować Sefo, gdy ten opuścił rękawice. Po drugim knockdownie to nie była już walka, tylko Hari ustawiał sobie przeciwnika do ciosów.
http://pl.youtube.com/watch?v=LPcDMFVcoPo
tu są rozmowy z oboma zawodnikami przed walką. Hari nie był tak arogancki jak zwykle, choć widać, że był pewny wygranej
 
 
 
Yakoozaj
juggalo


Do³±czy³: 15 Lip 2007
Posty: 222
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2008-06-29, 21:13   

dzisiaj odbył sie turniej k-1 wgp i odbyły się dwie walki o tytuł mistrzowski. W kategori super ciężkiej Semmy Schilt walczył z Jerome Le Bannerem. Schilt wygrał przez decyzję. W drugiej walce o tytuł mistrza walki ciężkiej zmieżyli się Badr Hari i Glaube Feitosa. TU macie film z walki http://pl.youtube.com/watch?v=K4mr6tPKktc
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-06-30, 10:56   

Hari wygrał bezsprzecznie co widać na filmiku !!!

Ale mistrzem powinno się zostawać w sposób oczywisty przez KO , a nie punkty !!!
Yakoozaj napisa³/a:
W kategori super ciężkiej Semmy Schilt walczył z Jerome Le Bannerem. Schilt wygrał przez decyzję.

Mógłbyś o tej walce opowiedzieć jak ona wyglądała według ciebie ...

Oss 8-)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN