Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
K-1.............
Autor Wiadomo¶æ
Lukic


Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 217
Sk±d: Siewierz
Wys³any: 2007-10-30, 23:39   K-1.............

A co wy na to.Mowi wam coÅ› K-1.

Jeżeli tak to podzielcie sie uwagami na ten temat oraz podobnych organizacji.
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2007-10-31, 12:05   

Uwielbiam K1 i K1Max , PRAYD już nie , tak samo jak MMA.
W tym temacie jestem na bieżąco ponieważ leci to o moich porach czyli Niedziela po 21.00 i Poniedziałek po 22.00.
K1 jest super ponieważ trafiają tam ludzie , którzy wcześniej robili różne rzeczy i mamy cały przekrój SW ale najczęściej to Kick Boxing, Muay Tay, Karate, Judo no i boks (MAyki MO !!! śmietnik ma ogromny ale jak walnie to goście wylatują z ringu - zawodowy boks go znudził).
Ale oczywiście są też potwory takie jak Boby Sapp bestia ( 205 cm wzrost i 170kg waga i ani grama tłuszczu) koleś jest autentyczna bestią ale za szybo sie męczy i jak jego przeciwnik przetrwa 1,5 rundy to potem zazwyczaj wygrywa dlaczego bo jego ręce młoty ważą na moje oko jakieś po 40kg , a styl walki Sappa jest taki , że po komendzie hadzime rusza jak czołg i kręci tymi cepami jak wiatraki -trudno to przeżyć i jak kogoś trafia to jest ciężkie KO - gości znoszą z ringu!!!
Ale jest jeszcze większy mutant-potwór przy którym Sapp wygląda jak kukiełka (tak jak inni przy nim) , a jest nim Koreańczyk Hon MIn czy jakoś tak wyhodowany na świecącym żarciu ma 225cm wzrostu i 220kg wagi i również grama tłuszczu oraz prostokątny łeb , a z ust toczy ślinę :) To dopiero potwór !!!!!! No ten to zachowuje siły dłużej bo już tak nie macha ale też trudno do niego doskoczyć żeby trafić w tą stalową szczeknę. Ale to są wynaturzenia prawdziwymi wojownikami są i zarazem królami K1 są Holendrzy !!! Naprawdę rewelacja. Ostatnio wypłynął polak Paweł Słowiński mieszkający w Australii , który trenował pod okiem Petera Erts`a i jest po prostu niesamowity zabija low kikcami rozbijając uda swoim przeciwnikom no cóż dobra szkoła Erts`a.
Poza tym może mi nie uwierzycie ale z kilkoma gościami kiedyś miałem przyjemność spotykać się na macie w walce i nie chodzi mi tylko o Pawła Nastaulę.
trochę się rozgadałem więc kończę ale temat Lukic mi sie podoba

Oss 8-)
 
 
Lukic


Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 217
Sk±d: Siewierz
Wys³any: 2007-10-31, 22:22   

No super.Tylko czemu zawsze we troje z Adminem klepiemy na tematach a inni się nie przyłączom.

Ostatnio słyszałem że walki straciły prestige przez tych dwoch panow niedzwiedzi.
Osobiście mi się podobali goście w akcji tacy jak:
PETER AERTS
ERNESTO HOOST
MIRCO CROCOP
FRANCISCO FILHO
MUSASHI
HIROMI AMADA
ANDY HUG

Było na co popatrzeć
Osobiście nie lubie tych potworow machających cepami.
Ale i tak K-1 ma swoj urok
Pozdrawiam i zapraszam do podzielenia siÄ™ uwagami

Oss
 
 
 
Yakoozaj
juggalo


Do³±czy³: 15 Lip 2007
Posty: 222
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2007-10-31, 22:45   

no to ja sie przyłącze :D. sam lubię oglądać K1. teraz w poniedziałek na eurosporcie będzie relacja z finałów mistrzostw świata w ciężkim K1. Według mnie najlepsi zawodnicy to (sory jeśli przekręcę) Remy Boniasky i Glaube Feitosha.
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2007-11-01, 00:35   

Yokoozaj zgodzę się z tobą , że od trzech lat niepodzielenie króluje Boniasky ale Feitosha tak naprawdę nie ma w nim nic rewelacyjnego. Prześledź karierę walk finałowych Boniaskego , a zobaczysz , że zawsze trafiał mu się łyd szczęścia.

Lukic co do E.Hosta i P.Aerts`a oczywiście się zgadzam, jeżeli chodzi o M.Crocop & F.Filho nie umiem ich skojarzyć ale z Musashim to chopie przesadziłeś i to co najmniej tak jakbyś miał ojca ogrodnika :) :) :)

Facet przecież Musashi to największy ściemniacz K1 kiedyś ktoś go ogłosił BIG MaJSTER bo Japończycy nie umieli się w końcu doczekać swojego majstra i od tamtego czasu tak naprawdę Musashi został wykreowany. Lukic powiedz mi ile widziałeś jego walk, w których walczył z godnym faiterem i zwyciężył w dobrym stylu ...... ? Musashi to wielka ściema i tyle , a na dodatek zrobił się teraz tłusty .... to mach drag`s & women & alkohol ....... :lol: :)

Oss 8-)
 
 
Lukic


Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 217
Sk±d: Siewierz
Wys³any: 2007-11-01, 12:29   

Jakiś czas temu widziałem chyba ze sześć walk jego z czego cztery wygrał.Na tamten czas podobało mi się jak walczył.A jak teraz ostatnio mu się wiedzie to nie wiem od ok 3 lat nie śledze K-1.
No wiesz są gusta i guściki.Fakt te 2 walki przegrał dość banalnie i nie rozumiałem dlaczego ale w tych czterech prezentował sie nie źle.Co potem sie z nim działo to nie wiem.
 
 
 
Yakoozaj
juggalo


Do³±czy³: 15 Lip 2007
Posty: 222
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2007-11-01, 20:43   

tutaj jest oficjalna strona k-1
http://www.k-1.co.jp/k-1gp/index.htm.
wracając do zawodników feitoshe i boniasky'ego szanuje szczególnie za ich walke. Nie było nokautu, ale po raz pierwszy w k-1 zobaczyłem tak dobrze przygotowanych wytrzymałościowo i technicznie zawodników. Ale oprócz nich w lżejszym k-1 są jeszcze Badr Hari który teraz jest mistrzem świata do 100kg. W półfinale walczył z Ruslanem Karaev'em i wylądował na deskach po czym wstał i jednym ciosem znokautował przeciwnika (ta akcja jest w 10 nokautów pokazywanych po walkach). Drugi jest jeszcze Buakaw Por.Pramuk którego podziwiam za refleks technikę i ogólnie za sposób walczenia. Mam propozycje, opiszcie tutaj wasze ulubione nokauty :D
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2007-11-01, 22:01   

Karaev'em fajny był z niego kiedyś zawodnik - teraz coś w nim pękło i jest inny. Wyobraź sobie , że ten gość wygrywał wszystkie walki przez lowkick za każdym razem ciężkie ko wielu zawodników z płaczem było znoszonych z ringu , a uda mieli fioletowe ....
Ale teraz już jest inny

Oss 8-)
 
 
Yakoozaj
juggalo


Do³±czy³: 15 Lip 2007
Posty: 222
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2007-12-09, 13:48   

Wczoraj odbył sięturniej k-1 World GP (mistrzostwa w cięzkim k-1). Mistrzem po raz trzeci z rzędu został Semmy Schilt
http://www.k-1.co.jp/k-1gp/top810.htm
poszczególne walki można już znaleźć na youtubie.
eurrosport ma pokazać ten turniej 26,27,28 grudnia (nie pamiętam dokładnie), ale z opini ludzi którzy widzieli turniej będzie na co popatrzeć :)
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2007-12-09, 15:23   

Z całą pewnością będzie na co popatrzeć.
Choć powiem , że z ciężkim sercem przyjmuje do wiadomości kolejne zwycięstwo Semmy Schilta !!!
Zaobserwuj jego zachowanie i przede wszystkim wyraz twarzy .... to nie jest wojownik , to nie jest fayter. W każdej walce z jego udziałem można zaobserwować wiele szczęścia jakie mu się przytrafiły. Poza tym gość ma naprawdę bardzo dobre warunki fizyczne no i chyba umie wykorzystać nawet najdrobniejszy błąd swojego przeciwnika.
Pomimo tego ja go nie lubię... może dla tego, że przed każdą walką jest bardziej przerażony z powodu tego co może mu sie przytrafić , a może po prostu nie lubię skandynawów.

Ale finały na pewno trzeba będzie zobaczyć

Oss 8-)
 
 
Yakoozaj
juggalo


Do³±czy³: 15 Lip 2007
Posty: 222
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2007-12-09, 21:09   

ja też nie lubie Schilta. Myśle że gdyby nie jego warunki fizyczne nie byłby mistrzem. Wielu ludzi oczekiwało że ktoś inny zdobędzie tytuł, ale nie udało sie. Obejrzałem już walke Bonjasky vs. Hari i jeżeli cały turniej był na tym samym poziomie co ta walka to z niecierpliwością czekam na relacje. To była wojna w ringu. Panowie naprawde sobie nie odpuszczali. Z komentarzy które widziałem wielu ludzi uwarza, że wynik powinien być inny (z czym się zgadzam). No ale coż mam nadzieje, że Badr Hari jeszcze pokaże na co go stać :-D
 
 
 
Yakoozaj
juggalo


Do³±czy³: 15 Lip 2007
Posty: 222
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2007-12-29, 10:52   

wczoraj wieczorem na eurosporcie była relacja z ćwierćfinałów. Walki naprawdde były niezłe, a dla wszystkich zainteresowanych dzisiaj (29.12) o godzinie 21 albo o 22 (nie jestem pewien) jest relacja z walk półfinałowych i z finału
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2007-12-30, 01:33   

Właśnie widziałem walkę finałową i wiem dlaczego nie lubię Schilta.
Powiedzcie mi , że to nie jest farciarz ...?
Facet walczy zapobiegawczo, czasem odnoszę wrażenie jakby sie bał zadawać ciosy co mnie drażni i to strasznie. W innych sztukach walki za taka postawę dostaje się kary za pasywność, lub gość czeka aż przeciwnik sie zmęczy i dopiero atakuje. Facet boi sie zadawać ciosy żeby sie nie zmęczyć i żeby z tego powodu nie zostać pobitym........ to nie jest faiter !! Mistrz powi nien wygrywać przez absolutny nokaut aby pokazywać swoją wyższość.

Peter Arts - po prostu pech , nie znokautował go bo takiej głowy nie da sie znokautować. Strzeliło mu wiązadło w kolanie i dlatego nie wstał ( co było widać ). Nie wiadomo jak skończyła by sie walka gdyby nie kolano Arts`a.... bo poczatek był zdecydowanie jego !!!

A jednak ten farciarz Schilt znowu wygrał ..... więc oddaje mu pokłon jako zwycięzcy .........

Oss 8-)
 
 
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2007-12-30, 12:56   

Wy chyba nie macie spania :)
Czy nie powinno być tak że takie walki obojętnie jak ale wygrać ??
Może pasywność to jego sposób ?
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2007-12-30, 14:33   

Są takie dziedziny sportu gdzie zwycięstwo jest celem i nie ważne jest w jaki sposób zostało osiągniete nawet jeżeli było np: przez wskazanie sędziów.
Są też takie dyscypliny, w których jeżeli mistrz chce aby tak go nazywano musi on niepodzielnie dzierżyć berło ... A więc jego zwycięstwa powinny być oczywiste i nie pozostawiać żadnych złudzeń kto jest mistrzem.

Oss 8-)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN