Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Propozycje dotycz─ůce forum.
Autor WiadomoŠ
Elghinn
Arglwydd sidhe

Do│▒czy│: 14 Wrz 2007
Sk▒d: Gliwice
Wys│any: 2007-10-03, 15:20   Propozycje dotycz─ůce forum.

Pewnie zaraz zostanę żywcem pożarty za wytykanie starszym od siebie błędów, ale raz się żyje ;)
No wi─Öc najpierw porusz─Ö kwesti─Ö avatar├│w. Ich limit wielko┼Ťci jest "troch─Ö" za ma┼éy. Przyda┼éoby sie tak ze 250 na 250. Je┼╝eli to oczywi┼Ťcie b─Ödzie mo┼╝liwe, bo moje do┼Ťwiadczenie obejmuje jedynie fora.pl Jesli chodzi o inne serwery, to kompletnie si─Ö nieznam, bo fora zak┼éada┼éem tylko na tym jednym :)
Teraz pora na podpisy. To samo co z avatarami. Ale tu ju┼╝ konkretnych propozycji nie mam.
No i to ju┼╝ w zasadzie jest wszystko. Do szaty graficznej nic nie mam, bo naprawd─Ö mi sie podoba. Bardzo przejrzysta.
EDIT: No mo┼╝e sie jeszcze regulaminu przeczepi─Ö, a raczej jego braku ;) Jakby co, to ch─Ötnie pomog─Ö, a nawet napisz─Ö w ca┼éo┼Ťci.

Admin

Do│▒czy│: 11 Lip 2007
Sk▒d: polska
Wys│any: 2007-10-03, 15:27   

Dzi─Ökuje szata graficzna te┼╝ mi si─Ö podoba :)
Niestety nie mog─Ö pozwoli─ç na takie avatary. Rozmiar 250x250 pix jest stanowczo za du┼╝y.
Mo┼╝liwo┼Ť─ç techniczna oczywi┼Ťcie jest ale wtedy forum nie b─Ödzie ju┼╝ tak przejrzyste tylko zrobi si─Ö z niego galeria zdj─Ö─ç. Co do sigu tak┼╝e nie mog─Ö pozwoli─ç na to ┼╝eby by┼éa w nim grafika. Nie obrazki a tekst ma o nas ┼Ťwiadczy─ç :-D
Na pewno zauwa┼╝yli┼Ťcie ┼╝e forum chodzi ca┼ékiem nie┼║le... i mam ch─Ö─ç ┼╝eby tak zosta┼éo.
Im wi─Öksza ilo┼Ť─ç grafiki tym wszystko b─Ödzie wolniejsze.

Pomys┼é na temat bardzo dobry. Licz─Ö jeszcze na jakie┼Ť propozycj─Ö :)

Pozdrawiam
Administrator

Elghinn
Arglwydd sidhe

Wys│any: 2007-10-03, 15:41   

A może chociaż 150 na 150? ;) I mam takie pytanie: Czy to normalne, że po mniej więcej 15 minutach uzywania konta zostaję wylogowany? No i jeszcze opcja autologowania przy każdej wizycie nie działa...

Admin

Wys│any: 2007-10-03, 15:48   

No raczej nie da rady nawet 150x150 :) Zbieraj t┼éum i na rogatki mo┼╝e co┼Ť osi─ůgniesz przez strajkowanie ;)
To bardzo dziwne że cię wyługowuje, forum nie ma żadnej blokady w tym względzie.
Autologowanie jest celowo wy┼é─ůczone bo sprawia┼éo ma┼ée k┼éopoty...

Elghinn
Arglwydd sidhe

Wys│any: 2007-10-03, 16:34   

No to kolejna propozycja: Co by┼Ť powiedzia┼é na shoutboxa? Ma┼éa rzecz, a jak cieszy :)
No i mog─Ö te┼╝ nieco zareklamowac nas na jakim┼Ť innym forum. Jaki┼Ť link w podpisie, banner...

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Do│▒czy│: 12 Lip 2007
Sk▒d: Bytom
Wys│any: 2007-10-03, 23:01   

Elghinn napisa│/a:
No to kolejna propozycja: Co by┼Ť powiedzia┼é na shoutboxa? Ma┼éa rzecz, a jak cieszy :)
No i mog─Ö te┼╝ nieco zareklamowac nas na jakim┼Ť innym forum. Jaki┼Ť link w podpisie, banner...

Nie wiem czy dobrze rozumiem... Je┼╝eli chodzi o reklamowanie nas na innych forach i stronach to jak najbardziej ... daje ci b┼éogos┼éawie┼ästwo. Je┼╝eli chodzi o reklamowanie u nas kogo┼Ť czy innych to absolutnie tego nie wolno robi─ç bez mojej wiedzy albowiem ja staram si─Ö aby za co┼Ť takiego sekcja mia┼éa dodatkowe pieni─ů┼╝ki lub wsparcie w innej postaci !
Co do spraw technicznych to zgadzam si─Ö ca┼ékowicie z ADM - wi─Öksze i ┼éadniejsze obrazki s─ů nam zb─Ödne. Czytasz ksi─ů┼╝ki i rozumujesz jak doros┼éy wi─Öc powiniene┼Ť przyzna─ç racj─Ö , ┼╝e najwa┼╝niejsza jest tre┼Ť─ç i przejrzysto┼Ť─ç.

Oss 8-)

Bokken
[Usuniŕty]

Wys│any: 2007-10-04, 06:17   

Elghinn na racje, u mnie te┼╝ jest tak, ┼╝e po jakim┼Ť czasie zostaje wylosowywany. Jak pisze jaki┼Ť d┼éu┼╝szy post np. w Wordzie a potem pr├│buje go przeklei─ç na forum, po naci┼Ťni─Öciu „Wy┼Ťlij” przechodzi do strony logowania. Mo┼╝na to oczywi┼Ťcie omin─ů─ç pisz─ůc a potem dopiero logowa─ç si─Ö. No chyba, ┼╝e kto┼Ť piesze od razu "na ┼╝ywca". :)

Elghinn
Arglwydd sidhe

Wys│any: 2007-10-04, 13:56   

Sebastian ┼Üliwi┼äski napisa│/a:
Elghinn napisa│/a:

Nie wiem czy dobrze rozumiem... Je┼╝eli chodzi o reklamowanie nas na innych forach i stronach to jak najbardziej ... daje ci b┼éogos┼éawie┼ästwo. Je┼╝eli chodzi o reklamowanie u nas kogo┼Ť czy innych to absolutnie tego nie wolno robi─ç bez mojej wiedzy albowiem ja staram si─Ö aby za co┼Ť takiego sekcja mia┼éa dodatkowe pieni─ů┼╝ki lub wsparcie w innej postaci !
Co do spraw technicznych to zgadzam si─Ö ca┼ékowicie z ADM - wi─Öksze i ┼éadniejsze obrazki s─ů nam zb─Ödne. Czytasz ksi─ů┼╝ki i rozumujesz jak doros┼éy wi─Öc powiniene┼Ť przyzna─ç racj─Ö , ┼╝e najwa┼╝niejsza jest tre┼Ť─ç i przejrzysto┼Ť─ç.

Oss 8-)

Chodzi┼éo w┼éa┼Ťnie o reklamowanie tej strony na innych forach. Tutaj nikogo reklamowac nie zamierzam, bo i nic z tego bym nie mia┼é ;)
A co do avatar├│w - W zasadzie racja. M├│j b┼é─ůd.

Admin

Wys│any: 2007-10-22, 21:15   

Jak wam się podoba baner pod logo naszego forum ? :) Czy taki lub inny baner ma być stałym elementem ?

Kamil Cz
Administrator
good guy

Do│▒czy│: 26 Mar 2008
Sk▒d: Tarnowskie G├│ry
Wys│any: 2008-07-18, 15:31   

Ja si─Ö bannerowi przyjrza┼éem i musz─Ö powiedzie─ç, ┼╝e ┼éadnie wygl─ůda, tylko jest jeden problem... mianowice informacja m├│wi─ůca o seminarium w czerwcu. Proponuj─Ö, albo aktualizacj─Ö, albo ca┼ékowite wyrzucenie elementu informacyjnego... Ale i tak jest fajnie :)

[ Dodano: 2008-07-26, 10:19 ]
Musz─Ö powiedzie─ç: pi─Ökny ten nowy banner! :)

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2008-07-26, 09:31   

Z reguły mi się to nie zdarza ale tym razem muszę powiedzieć, że ADM przeszedł sam siebie z banerem jaki jest wykonany ....
Brawo , bardzo mi si─Ö podoba :!: :!: :!:

Oss 8-)

tobepro

Do│▒czy│: 14 Cze 2008
Sk▒d: Piekary ┼Ül─ůskie
Wys│any: 2008-07-26, 11:15   

Cytat:
[...] ADM przeszedł sam siebie z banerem jaki jest wykonany ....
Brawo , bardzo mi si─Ö podoba :!: :!: :!:

My┼Ťla┼éem, ┼╝e nigdy tego nie powiem, ale zgadzam si─Ö w ca┼éo┼Ťci z przedm├│wc─ů :) .
Baner jest po prostu genialny.
Gratuluj─Ö!

[ Dodano: 2008-07-26, 14:27 ]
Przepraszam, ┼╝e post pod postem, ale je┼Ťli si─Ö mo┼╝na dowiedzie─ç, to w jakim programie tworzysz banery drogi Adminie?

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2008-07-27, 20:16   

No ADM`e dostajesz ode mnie drug─ů pochwa┼é─Ö ... bravo

B─Ödzie wydruk i na obcego ??? :) :lol: :lol: :lol:

Oss 8-)

tobepro

Do│▒czy│: 14 Cze 2008
Sk▒d: Piekary ┼Ül─ůskie
Wys│any: 2008-07-27, 21:15   

Ja się nie znam i może to głupie pytanie, ale dlaczego w banerze jest "SEISEIKAI", a na stronie "SEISEIKAN"?

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2008-07-28, 09:50   

Jedno i drugie jest poprawne.
Temat ten by┼é ju┼╝ kiedy┼Ť opisywany na forum.

Oss 8-)

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: