Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Szczena ;)
Autor Wiadomo
Admin

Doczy: 11 Lip 2007
Posty: 410
Skd: polska
Wysany: 2007-09-06, 14:36   Szczena ;)

Witam...

Temat ten zakładam specjalnie dla naszego kolegi Łukasza (na forum ma nick Wojownik) który trenuje z nami w Tarnowskich Górach, a bardzo często się zdarza że także w Mierzęcicach.
Mała informacja dla nie wtajemniczonych...
Łukasz w niedziele ok 2 tygodnie temu został pobity bardzo dotkliwie. Oprócz tego że został ogólnie obtłuczony, miał wstrząśnienie mózgu to najgorsze jest to iż złamano mu szczękę.
Z tego właśnie powodu w tym tygodniu trafił do szpitala na operację drutowanie szczęki. W wtorek owa operacja się odbyła... Wszystko się udało i Łukasz już czuję się dobrze. Teraz czeka go mała przerwa w treningach.

Chciałbym aby w tym temacie pisać pozdrowienia (itd.) dla Łukasza. Jeżeli wyjdzie z szpitala i zobaczy ten temat myślę że będzie mu miło :-D

Może ja zacznę...

Łukasz stary brachu wracaj jak najszybciej do zdrowia... no i oczywiście na mate :) Mata tęskni za Tobą :)
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2007-09-06, 14:51   

Łukasz jesteś twardy i wytrzymały bardzo szybko poradzisz sobie i wyzdrowiejesz. Dlatego , że jesteś Wojownikiem szybko wrócisz na tatami.

Życzę ci aby szybko się goiło i pamiętaj zawsze , że jesteś częścią naszej grupy
Adeptów Seimeikan Dojo !!!!!

Oss 8-)

PS. na przyszłość nie blokuj twarzą :) :) :) :) żartuje ;-)
 
 
Lukic


Doczy: 21 Lip 2007
Posty: 217
Skd: Siewierz
Wysany: 2007-09-06, 21:02   

Warior trzymaj się.Wracaj do zdrowia.Wojownik zawsze szybko staje na nogi tak i ja tobie życze szybkiego powrotu do zdrowia no i na mate.

Jeden za wszystkich wszyscy za jednego 8-)
 
 
 
Yakoozaj
juggalo


Doczy: 15 Lip 2007
Posty: 222
Skd: z klawiatury
Wysany: 2007-09-07, 07:34   

wojownik zdrowiej nam jak najszybciej i wracaj na mate bo brakuje nam morderców i twojego kruszącego ściany kiai :)
 
 
 
lafemka

Doczya: 15 Lip 2007
Posty: 386
Skd: polska
Wysany: 2007-09-07, 09:33   

Rownież życzę szybkiego powrotu do zdrowia !!! oraz szybkiego powrotu na treningi !!!!

do życzeń dołączam coś na ogólne rozluźnienie mieśni: :)
Kabaret Młodych Panów
Hrabi

pozdrawiam
Laf.
 
 
aness
aness


Doczya: 17 Lip 2007
Posty: 48
Wysany: 2007-09-07, 11:29   

Cześć Łukaszku!
Zdrowiej szybko, bo Świerklaniec czeka! No i mojego uke mi brakuje. A na ostatnim treningu, to musiałam krzyczeć kiay 2razy głośniej, bo jakoś tak głucho bylo.... :-P

Czekamy wszyscy na Ciebie!

;-)
 
 
 
bedstemoder
meme

Doczy: 12 Sie 2007
Posty: 15
Wysany: 2007-09-09, 15:17   

siema Łukasz!

wracaj szybko na mate!!! i równie szybko do 100% sprawności (głownie szczęki)!! trzymaj sie!!!

pozdro
 
 
 
Mariola

Doczy: 15 Lip 2007
Posty: 23
Wysany: 2007-09-13, 19:18   

Lukasz zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia i sprawnosci, trzymaj sie Wojowniku, pozdrawiam

Mariola :-D
 
 
Patrycja
...


Doczya: 17 Lip 2007
Posty: 70
Skd: Mierzęcice
Wysany: 2007-09-14, 15:10   

Łukasz szybkiego powrotu do zdrowia ;)
i na mate oczywiście..;)

Dasz sobie rade 3mam kciuki..;)

:-D
 
 
 
mariusz

Doczy: 28 Lip 2007
Posty: 36
Skd: z klawiatury
Wysany: 2007-09-14, 15:21   

Łukasz pozdrowienia i wracaj szybko do zdrowia :) !
 
 
Bowmen
Bowmen


Doczy: 19 Wrz 2007
Posty: 1
Skd: Żarki
Wysany: 2007-09-19, 16:10   

Szybkiego powrotu do pełni sprawności i jak najszybszego spotkania na macie. A że masz dusze wojownika to nastąpi to wkrótce!!! Pozdrawiam
 
 
shite
Sławek J.

Doczy: 17 Lip 2007
Posty: 8
Skd: Budokan Dojo
Wysany: 2007-09-23, 12:01   

Łukasz życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia oraz do treningu na tatami. Oby taki incydent nie przekreślił Twojego zaangażowania w treningu Aikido. Jesteś dopiero na początku drogi aiki i szkoda z niej zbaczać nie spróbowawszy dokąd ona Cię zaprowadzi.
Aikido to piękna Sztuka Walki czasem zdarza się, że ludzie i życie stara się od niej nas odwieść. BĄDŹ PONAD TO WSZYSTKO I PODĄŻAJ WŁASNĄ DROGĄ AIKI. Pamiętaj że każdy z instruktorów, sempai’ów, sensei’ów wskazuje tylko kierunek i możliwości tej drogi ale to TY kroczysz tą ścieżką i najważniejsza rzeczą jest fakt by z niej nie zboczyć lub co gorsza nie zatrzymać się.
Życzę Ci nie tylko szybkiego powrotu do zdrowia ale i osiągnięcia celu drogi AIKI.
Pamiętaj, że Aikido to sposób na życie i życie wg zasad Aikido to wielkie wyzwanie al. Pomaga przezwyciężać trudności.

Pozdrawiam
Sławomir Janowicz
Sensei Budokan Dojo
Bytom i Piekary Śląskie
 
 
wojownik
aikido sie sprawdza


Doczy: 18 Lip 2007
Posty: 17
Skd: miechowice
Wysany: 2007-09-24, 17:22   

Kochani dziekuje wam pieknie za wszystkie gorace słowa skierowane w moja strone ciesze sie ze mam tylu wspanialych przyjacol dziekuje za wsparcie Domo Arigato dla wszystkich Oss :) :-D
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN