Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Różne inne i badziewia
Autor Wiadomo¶æ
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2010-01-23, 01:07   

Mi to bardzo przypomina Archiwum X :) Taka mała ingerencja Obcych ;)
 
 
michalm


Do³±czy³: 05 Pa¼ 2008
Posty: 478
Sk±d: Siemonia
Wys³any: 2010-01-23, 08:15   

Zdaje się że się zaczipowałeś.
Adres domowy, telefon data szczepienia itp. :)
 
 
Agnieszka
Agnieszka


Do³±czy³a: 03 Lip 2009
Posty: 156
Sk±d: PorÄ™ba
Wys³any: 2010-01-24, 19:00   

Pyta juhas bacy: Baco, jak to jest, że Ziemia się kręci?
Baca: Widzis Jądruś, Ziemia, jest to taka kula okrągła, no i się krynci.
Juhas: Baco, ja wiem, że Ziemia jest to taka kula okrągła, ale dlaczego ona się kręci?
Baca: Widzis Jądruś, Ziemia jest to taka kula okągła, no i ma w środku taką ośkę, no i na tej ośce się krynci.
Juhas: Baco, ja wiem, że Ziemia, to jest taka kula okrągła, ma w środku ośkę, no i na tej ośce się kręci, ale jak to jest, że ona się kręci?
Baca: Widzis Jądruś, Ziemia, jest to taka kula okrągła, ma w środku ośkę, a na końcach tej ośki są takie cypecki, no i w tych cypeckach ona się krynci.
Juhas: Baco, ja wiem, że Ziemia, to jest taka kula okrągła, ma w środku ośkę, a na tej ośce cypecki, ale jak to jest, że ona się kręci?
Baca: Jądruś, cosik mi sie widzi, ze ty chces w morde dostoć...
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2010-04-19, 10:42   

Jak dla mnie rewelacyjna fotka :) Kraków sprzątanie zabytków przed pogrzebem


Naklupali Policmajstrom , zawarli ich w suce i do lasu ... hmmm nigdy tego nie próbowałem :)


Na pierwszy rzut oka niby nic ... ale powiedzcie dokÄ…d te pasy :)


To też mi sie spodobało. Chcielibyście, żeby niedzwiedzie wyparły Chiwawa


Oss 8-)
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Do³±czy³: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Sk±d: Gliwice
Wys³any: 2010-04-26, 16:28   

Ech... Jutro się zaczynają egzaminy. A moja wiedza z zakresu nauk ścisłych w dalszym ciągu jest żałosna. Naprawdę nie rozumiem po jaką cholerę robią nam taką "małą maturę". Zbędny stres. Dobra, idę sobie radośnie powkuwać, trzymajcie za mnie kciuki przez najbliższe 3 dni ;P
 
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2010-04-26, 18:12   

Elghinn napisa³/a:
Ech... Jutro się zaczynają egzaminy. A moja wiedza z zakresu nauk ścisłych w dalszym ciągu jest żałosna. Naprawdę nie rozumiem po jaką cholerę robią nam taką "małą maturę". Zbędny stres. Dobra, idę sobie radośnie powkuwać, trzymajcie za mnie kciuki przez najbliższe 3 dni ;P


A ja myślę, że przez to jest jednak większa motywacja aby się faktycznie uczyć, a nie tylko jechać na dobrej ocenie :)
Ponadto, tego (w przeciwieństwie do matury) nie da się oblać, więc ja nie wiem skąd u ciebie ten stres :)
A tak na zakończenie aby cię pocieszyć, to dodam jeszcze, że wcale nie będzie tak źle, bo co jak co, ale twierdzenie Talesa pamiętasz, więc z 1 punkt masz pewny :)

PS:Gdy ja zdawałem egzamin to ogólnie panowała tendencja "a na cholerę się tego uczyć, i tak nic się nie poprawi"... A później wszyscy latali na 1h przed egzaminem z pytaniami : "A jaki jest obwód ostrosłupa? A jakie pole? A co to, do cholery, jest?" :)
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2010-04-26, 21:33   

to będzie chwila jedna z tysięcy w naszym życiu, kolejny mały kamyczek w twoim stawie, którego nawet za kilka lat nie będziesz zauważał.

Oss 8-)
 
 
Agnieszka
Agnieszka


Do³±czy³a: 03 Lip 2009
Posty: 156
Sk±d: PorÄ™ba
Wys³any: 2010-04-27, 14:35   

WOW!
Jestem pod wrażeniem...Aforyzm przez duże A.
:-D
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Do³±czy³: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Sk±d: Gliwice
Wys³any: 2010-04-27, 16:45   

Sebastian ÅšliwiÅ„ski napisa³/a:
to będzie chwila jedna z tysięcy w naszym życiu, kolejny mały kamyczek w twoim stawie, którego nawet za kilka lat nie będziesz zauważał.

Oss 8-)


Najbardziej poetycko ujęte "pieprz to", jakie w życiu usłyszałem/przeczytałem :D
Ach, no i po części humanistycznej. I jak zwykle musiałem nawalić. Bynajmniej nie z braku wiedzy. Stres + niedoczytanie polecenia i 4 punkty poszły się kochać. Najgorsze jest to, że resztę napisałem na maximum. Teraz mam koło 44-46/50, miast 48-50/50. Bardzo irytujące. A było tak blisko...
 
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2010-04-27, 23:00   

Elghinn napisa³/a:
Najbardziej poetycko ujęte "pieprz to", jakie w życiu usłyszałem/przeczytałem :D
Ach, no i po części humanistycznej. I jak zwykle musiałem nawalić. Bynajmniej nie z braku wiedzy. Stres + niedoczytanie polecenia i 4 punkty poszły się kochać. Najgorsze jest to, że resztę napisałem na maximum. Teraz mam koło 44-46/50, miast 48-50/50. Bardzo irytujące. A było tak blisko...


Ty mi lepiej powiedz jak to zrobiłeś, że już sobie policzyłeś punkty za wypowiedź pisemną (w dodatku przyznając za nią maksimum/prawie maksimum :) )... Normalnie to wielka loteria jest :)

A tak innymi słowy to: lajcik z głowy, a teraz to masz przerąbane :)
 
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Do³±czy³: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Sk±d: Gliwice
Wys³any: 2010-04-28, 06:13   

Tak na oko, to zadania otwarte mam według klucza zrobione, ale nie wykluczam faktu, że odejmą mi coś rozprawkę. Tu już ciężko pisać pod klucz. Dlatego napisałem 44 - 46 :P
A dzisiaj to już w ogóle będzie małe danse macabre. Coś mi zdaje, że będę niezdatny do użytku przez parę następnych dni xD
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2010-05-17, 13:13   

O Aucie :
11 maja - cały dzień na chodzie ponad 700 km i wszystko ok
12 maja - rano kilka spraw potem Mierzęcice i z powrotem i wszystko ok
13 maja - rano 150km potem TG
14 maja - dojechałem do Mierzęcice i ... ?Kontrolki przygasają , wycieraczki w zwolnionym tempie
auto przestaje gadać !!!!
14 maja - dzwonie do Michała . Zabiera nas do Poręby. Jedziemy do Zawiercia kupić baterię
wracamy , pakuje nowy akumulator . Znowu gada :)
14 maja - wracam do Zawiercia zdać stary akumulator potem na resztę treningi do Poręby.
14 maja - po 22.00 Auto znowu przestaje gadać :evil: i zatrzymujemy się w lesie bez światła , a w około wilki , niedźwiedzie i inne takie
14 maja - i znowu Michał ratuje mnie. Holowanie - prowadzę bez świateł no bo skąd na nie wziąć sztromu - a żeby nie było za łatwo zaczyna kropić potem lać :-? brak świateł, brak serwa, brak wycieraczek i tak do samego Bytomia .... cóż człowieka może jeszcze spotkać
14 maja - po 23.00 kontrola Policyjna stanu trzeźwości f.... :-x :-x :-x Jakoś się udaje - ale ochrzan za nieprawidłowe holowanie dostałem
15 maja - 0.30 wysyłam smsy z wołaniem o pomoc :)
15 maja - Stefan dzwoni i gada RN
15 maja - 9.00 kupuje nowy regulator - polski zamiennik - jadę zmierzyć ładowanie regulator nie działa ładowanie przekracza 18 V :-x
15 maja wracam do sklepu zamieniam nowy regulator na nowy oryginalny Tesli - jadę sprawdzić ładowanie - jest 13,7 V :roll:
15 maja - jedziemy do Mierzęcic i wracamy - wszystko ok :-D
16 maja - leje jak ... jadÄ™ do M1 po 3 km to samo :evil: :-x :-x :evil: rozglÄ…dam siÄ™ i szukam kogo by tu za....
16 maja - holowanie - standard bez świateł, serwa i wycieraczek .
17 maja - 8.30 warsztat elektromechaniczny
17 maja - 10.55 telefon z warsztatu stwierdzający zgon alternatora :cry: Julek informatyk miał rację - a tylu mi doradzało :lol:
17 maja - odbiór auta koszt naprawy wraz z nowym alternatorem 450zł - dostaje zapewnienie , że teraz będzie już wszystko ok
17 maja - jeździ ! Dziś TG , a jutro Poręba więc zobaczymy

- nowy akumulator 265zł
- nowy Regulator 56 zł
- nowy alternator 320 zł
- koszty naprawy 130zł
- stres i stracone nerwy bezcenne

Ktoś mógłby powiedzieć - co mnie to ... I będzie miał rację ale jak ja nie będę miał czym dojechać to treningów nie będzie :-|

Tyle lat mam i nadal niczego się nie nauczyłem .... A życie już nie raz pokazywało , że choćby nie wiem jak bardzo człowiek się starał to i tak nie będzie po jego myśli . Bolesną lekcję tą przyjmuję z pokorą na dwa dni przed wyjazdem ;)

Oss 8-)
 
 
Stefan

Do³±czy³: 05 Lip 2009
Posty: 2
Sk±d: T.G.
Wys³any: 2010-05-17, 21:06   

tak to jest z tymi autkami, a mój peugeot to bierze 2l wody na 15km w końcu jest dorosły ma prawo się napić (20 lat minęło w kwietniu.
 
 
Agnieszka
Agnieszka


Do³±czy³a: 03 Lip 2009
Posty: 156
Sk±d: PorÄ™ba
Wys³any: 2010-05-17, 21:23   

Jak tam Auto?
Hm,przychodzi taki moment w życiu człowieka,że bez samochodu czuje się jak bez ręki(sama doświadczyłam).Na myśl o publicznych środkach komunikacji czuje wewnętrzny protest(też,a jakże).
Trzymam zatem kciuki.
 
 
Danijo

Do³±czy³a: 14 Mar 2009
Posty: 113
Sk±d: PorÄ™ba
Wys³any: 2010-06-15, 15:03   

Pewien mistrz fotografii miał ucznia, którego uczył podstaw swojej sztuki. Pewnego dnia wysłał go w teren i kazał przynieść jedno dobre zdjęcie. Po całym dniu pracy uczeń wrócił i z dumą pokazał mistrzowi nieostre, źle skadrowane i prześwietlone zdjęcie kwiatka. Mistrz skrzywił się i powiedział:
- Początki zawsze są trudne. Tutaj popełniłeś wiele błędów. To nie jest dobre zdjecie, ale ćwicz dalej, może jutro przyniesiesz mi coś lepszego.
Uczeń oburzył się.
- Ty stary dziadu ty, myślałem, że znasz się na fotografii, ale najwyraźniej nic o niej nie wiesz. To piękne zdjęcie i niczego mu nie brakuje a Ty się po prostu nie znasz. Nara - odparł uczeń i wyszedł, trzasnąwszy drzwiami.
Mistrz westchnął, usiadł w swoim fotelu i rzekł sam do siebie:
- Będzie z niego kiedyś wielki artysta.

To podada pod kategoriÄ™ aforyzm? ;]
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN