Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Różne inne i badziewia
Autor Wiadomo¶æ
Elghinn
Arglwydd sidhe


Do³±czy³: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Sk±d: Gliwice
Wys³any: 2008-11-06, 18:04   

Sebastian ÅšliwiÅ„ski napisa³/a:

Muszę na was chłopaki uważać :-D

Ależ my całkowicie niegroźni jesteśmy :lol:
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-12-12, 23:46   

Ten tydzień był jednym z najgorszych moich tygodni , a dzisiejszy dzień to katastrofa ......

Oss ...
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2008-12-12, 23:52   

Nigdy nie jest tak źle by nie mogło byc gorzej... Wbrew pozorom to hasło jest stricte optymistyczne...
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-12-24, 10:46   

ZAGADKA :

wiesz co to ... ?

Oss 8-)
 
 
lafemka

Do³±czy³a: 15 Lip 2007
Posty: 386
Sk±d: polska
Wys³any: 2008-12-25, 13:02   

Sebastian ÅšliwiÅ„ski napisa³/a:
ZAGADKA :
[url=http://img355.images....th.jpg]Obrazek[/URL]
wiesz co to ... ?

Oss 8-)


piec kaflowy od góry?
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-12-25, 14:25   

Brawo ;)

Nagroda po świętach :lol:

Oss 8-)
 
 
Piotr A


Do³±czy³: 07 Kwi 2008
Posty: 60
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-12-25, 18:38   

Kurcze spóźniłem się z odpowiedzią, więc mi nagroda koło nosa przejdzie. Trzy takie piece w swojej karierze rozebrałem :) W dodatku mam identyczny majzel.

[ Dodano: 2008-12-29, 16:30 ]
Zobaczcie sobie co pojawiło się dzisiaj w serwisie Onetu.

http://www.tvn24.pl/0,157...,wiadomosc.html

Strach się bać :)

A może to była ustawka międzysekcycjna?
 
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2009-02-01, 13:26   

Cała prawda o sesji

Jako, że szczęśliwym trafem, udało mi się zakończyć sesję z wynikiem "zaliczającym", tak wszystkim tym, którzy nie wiedzą co to jest "egzamin na studiach", przedstawiam jak to jest

PS: Wszystko co jest przedstawione w tym linku, jest z całą pewnością, 100% prawdziwe... Włacznie z zadaniami :D (Akurat sejse z matematyki...).

A studentom, powodzenia życzę :)
 
 
 
Agnieszka
Agnieszka


Do³±czy³a: 03 Lip 2009
Posty: 156
Sk±d: PorÄ™ba
Wys³any: 2009-07-27, 10:00   

HEJ.Wczorajszy dzień wprawił mnie w niemałe zakłopotanie...
Jestem z Wami od końca czerwca,kilka już treningów i okazało się,że trzeba mieć oczy szeroko otwarte,who is who.Miałam w piątek na koncu języka pytanie,czemu do diabła,do chłopaka mówicie Sempai Patrycja..? No i poznałam odpowiedz,dobrze,że nie publicznie,bo wystarczyły mi już podarte portki!
Byłam przekonana,że to młody chłopak o delikatnej,dziewczęcej urodzie,całkiem przystojny,aczkolwiek nie z mojego przedziału wiekowego...Ostatnio Sensei trzymał jego,tzn jej rękę,pomyślałam sobie nawet,jakie ten Patryk ma delikatne dłonie:)
Kajam się zatem przed Patrycją,Dziewczyną o smukłej,sportowej sylwetce,za która baby w moim wieku dałyby się oskubać...Kiedyś ćwiczyłam z nią i coś wydawało mi się,że była jakaś onieśmielona,a po prostu chyba brakło jej słow :oops:
To już koniec tej historii,nadmieniam,że po raz pierwszy mi się to zdarzyło,nie właściwie to po raz drugi,gdy mniszkę budddyjską z ogoloną głową wziełam za mężczyznę,też jakoś się do mnie nie uśmiechała ...ale to już inna historia.
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2009-07-27, 13:57   

Cytat:
Byłam przekonana,że to młody chłopak o delikatnej,dziewczęcej urodzie,całkiem przystojny


Dobrze, że poznałem ją jak miała długie włosy. Wtedy wszyscy widzieli tylko atrakcyją dziewczynę :D. Przyznam jednak, że jest to trochę dobijające, gdy stojąc obok niej, dziewczyny raczej wpatrują się w nią, niż we mnie :) Ech, życie...
 
 
 
Patrycja
...


Do³±czy³a: 17 Lip 2007
Posty: 70
Sk±d: MierzÄ™cice
Wys³any: 2009-08-07, 21:15   

Nie jesteś pierwszą i pewnie nie ostatnią osobą która się pomyliła...;) Kamil wcale tak nie jest... :-P
 
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2009-08-07, 23:13   

Tak, tak... Powiedz to mojemu biednemu męskiemu ego, które boleśnie łupnęło o ziemię :)
 
 
 
Patrycja
...


Do³±czy³a: 17 Lip 2007
Posty: 70
Sk±d: MierzÄ™cice
Wys³any: 2009-08-18, 18:58   

Wchodzę dzisiaj do relaxu mówię ładnie dzień dobry uśmiecham sie itd. pytam takiej pani czy mogę zostawić ulotki...patrzy tak na mnie zmierzyła wzrokiem od góry do dołu...po chwili pyta a co to masz za ulotki? Mówie aikido i shinkendo może się pani zapisze :-D ...pomyślała troche i mówi no ok zostaw je....ale to nie dla takich starych bab jak ja, córce powiem...powiedzialam jej, że to nie zależy od wieku i w ogóle niech pani nie żartuje ... wzieła jedną ulotke do ręki i nagle słysze..ooo walka MLECZEM ! :) ten tekst mnie po prostu rozwalił na łopatki ,podziękowałam wyszłam..oczywiście śmiałam się po wyjściu ajj.. nie mogłam wytrzymać....weszłam do auta mówie Lukicowi i Lafemce co za akcja była..posmialiśmy się i pojechaliśmy dalej ...nigdy tego mlecza nie zapomne...jejku ubaw jak nie wiem....hmm ciekawi mnie jak można walczyć mleczem...jakkolwiek to wygląda napewno byłoby ciekawie 8-) :)
 
 
 
Agnieszka
Agnieszka


Do³±czy³a: 03 Lip 2009
Posty: 156
Sk±d: PorÄ™ba
Wys³any: 2009-08-30, 13:10   

A propos Kamila,wiecie,że omal przez niego kiedyś zawału nie dostałam..?
Kończyła mi się chwilowa niedyspozycja,mamy w końcu 21-szy wiek,naturalne sprawy,uznałam,że do ćwiczeń się nadaję.I w pewnym momencie Sensei zapytał,kto tutaj krwawi,ślady na macie znalazł ...Zrobiło mi się przez chwilę słabo,wszyscy oglądali sobie stopy,swoje tyły trochę było mi niezręcznie,co się okazało?

Kamil skaleczył się w paluszek u nogi... Odetchnęłam,ale myślałam,że cię Kamil zabiję :evil:
Następnego treningu rozpruły mi się spodnie :oops:
Czy ktoś też przeżył jakieś zaskakujące chwile?
Pozdrawiam.
 
 
Yakoozaj
juggalo


Do³±czy³: 15 Lip 2007
Posty: 222
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2009-08-30, 13:32   

ja na jednym treningu straciłem dosłownie cały rękaw z kimona (bardzo ładnie urwał sie na szwie) tak wiec mialem calkiem oryginalne kimono z jednym długim i jednym krotkim rękawem. Nie raz zdarzyło sie podczas lini słyszeć pękające spodnie :D zabawne uczucie i dobry przewiew w trakci treningu gwarantowany :) a i raz kimono miałem w barwach narodowych z przodu czerwone a z tyłu białe :D
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN