Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Różne inne i badziewia
Autor Wiadomo
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2008-03-29, 23:13   

:) :) :) :)

Woow zaś inny avatar !!!

Oss 8-)
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Doczy: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Skd: Gliwice
Wysany: 2008-03-30, 12:11   

Cytat:
Woow zaś inny avatar !!!

Lubię zmiany :)
 
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Doczy: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Skd: Gliwice
Wysany: 2008-05-18, 13:09   

Poprzedniego posta napisałem już dawno, więc ośmielam się napisać pod nim następnego :P

Z pewnego MMORPG:

"Dregstor ID: 4972: *Znowu Powrócił ON,Zrobiło Się Ponuro Bo Był-Sługą ZŁA*"

Tekst sprzed roku, a gościa zbanowali. Szkoda, bo jak miałem z nim sesje to tarzałem się ze śmiechu. Pisownia cytatu oryginalna...
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2008-05-18, 13:17   

:?: ... :?: ... :?: :-/

Alien :-D

Oss 8-)
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Doczy: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Skd: Gliwice
Wysany: 2008-05-19, 15:25   

Kolejny zbiór "kfiatków" z sesji. Przed przeczytaniem tej właściwej części posta radzę się zaopatrzyć w środki na ból brzucha :-P

*Pijany krasnoludzki karczmarz wychylił się z kuszą zza kontuaru i puścił bełta* - Zła interpretacja wysłania pocisku z kuszy:P

*Niziołek schyla się za krasnoludem* Ej, to ty już wszedłeś w podłogę!

*Druid nic nie robi* Ta, nikt na niego nie zwraca uwagi, zarzuca grzywą i jest smutnym emo.

*Druid przyzywa zwierzę, udało mu się przyzwać kota. Przywołany zwierzak rzucił się na skrytobójcę*, wcześniej inny druid przywołał oplatające korzenie, co MG zrobił? *Kiedy kot rzucał się na skrytobójcę jeden z korzeni przebił go na pół wbijając się w odbyt* tongue.gif

(W karczmie krasnoludów, wchodzi do nie pół ork, nizioł i dwóch ludzi. Pół ork krzyczy: *Arka Gdynia!* tongue.gif
 
 
 
Tomek


Doczy: 18 Maj 2008
Posty: 14
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2008-05-20, 16:06   

Dziś zdarzyła się bardzo ciekawa rzecz na kolokwium. Jak na każdym sprawdzianie tak i tu panowała niemal grobowa cisza. Było jedynie słychać rozmowy osób będących za drzwiami. I w pewnym momencie ta cisza została przerwana... A mianowicie ktoś za drzwiami wrzasnął "K...A, TY GEJU!!!!" W tym momencie wszyscy ma sali zaczęli się rechotać. Nawet pilnujący nas mgr nie mógł się powstrzymać. Do teraz jak o tym pomyślę na twarzy pojawia się uśmiech :lol:
 
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Doczy: 26 Mar 2008
Posty: 397
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2008-05-26, 22:33   

Też miałem kwiatki na sesji:

Cytat:
"Nie mogę go zabić tak jak was"
MG


Cytat:
konte... kompte... konfte... pie*****...
Gracz próbujący powiedzieć "kontempluję"


Cytat:
"Ale nie mogłeś tego przeżyć. Musiałbyś się teleportować. Umiesz to?
TAK!
Na inny plan?
TAK!
Na instancie?
TAK!"
Bardzo utalentowany mechanicznie gracz.
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2008-06-08, 22:14   POLSKA !!!!! GOLA ??? co ???

Postanowiłem się wypowiedzieć w tym temacie bo jest on moim zdaniem najbardziej odpowiedni ze względu na drugą część jego nazwy , która jest analogiczna do naszego zespołu piłki nożnej i w ogóle do całej naszej piłki nożnej !!!

SZMACIARZE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
przestańcie wciskać kity, a zacznijcie głośno krzyczeć własnie tak.

TV, radio , gazety, sławy, gwiazdy i wy moi drodzy studenci - wszyscy bardzo dobrze wypowiadali się o polskiej reprezentacji, że to naprawdę inny zespół itd.
Może nie uwierzyłem ale postanowiłem , że obejrzę mecz aby ocenić.
I coś wam powiem , ostatni mecz polskiej reprezentacji oglądałem jakieś ponad dwa lata temu więc chyba jestem bardziej obiektywny od wszystkich, którzy śledzą zmagania naszych na bieżąco i nic ale to kompletnie nic się nie zmieniło , a chyba nawet grają gorzej.

Bardzo byłem ciekawy Zibi Smolarka {po tym co o nim słyszałem itd} miałem nadzieję, że to Polski Maradona lub Pele, a przynajmniej następca Lato, Bońka, Szarmacha czy własnego ojca ... tym czasem kochani przecież on w ogóle nie potrafi grać {jak na zawodnika, który ma strzelać bramki !!!} .
No sorry ale nie widziałem ani jednego dryblingu , czy fantastycznego zwodu z jego strony, hmm jak się zastanowić to mało go w ogóle widziałem.

Krzynówek jak zawsze potrafi trafić w piłkę i kopnąć. To jego bardzo przydatne cechy , niestety szkoda, że jedyne !!! Jakby jeszcze po kopnięciu piłki mogła ona w coś lub kogoś trafić to może ....

Lewandowski - tu słyszałem , że gość potrafi tak przysadzić w piłkę z dalekiej odległości, że mało kto !!! i rzeczywiście tu się nie zawiodłem , szkoda tylko, że nigdy w światło bramki !!!

O pozostałych zawodnikach powiem tylko tyle, zwykła podwórkowa gra !!! nie obrażając 10 letnich chłopaków grających na placu w podwórku czy za szkołą:
- brak umiejętności celnych podań
- brak gry z pierwszej piłki
- brak umiejętności prowadzenia piłki
- za to każdy chce zabłyszczeć podaniem do kolegi z drużyny poprzez jakieś nietypowe użycie nogi Tak jak gwiazdy tego sportu.

Specjalnie liczyłem przez całe 94 minuty gry nasi piłkarze oddali 4 strzały w światło bramki, a dokładniej w stojącego w niej bramkarza nie zmuszając go zarazem do wielkiego wysiłku.

BEZNADZIEJA I BADZIEWIE

Najlepsi piłkarze w tym meczu :
bez wątpienia Podolski, Balak i ten Schwaitaiger (nie pisze poprawnie) potem Boruc i trzeba pochwalić Rogera.
Szkoda tylko, że z całej piatki tylko jeden Polak i to bramkarz.

Tak wszyscy nakręcają się na piłkę niszcząc inne dyscypliny, że nawet nasi piłkarze wierzą w to jak bardzo są dobrzy, a wiara w swoje umiejętności o kilkanaście klas wyżej niż szara rzeczywistość to porażka.

Po raz kolejny Polska pokazuje , że nie potrafi sobie radzić z presją. Wszyscy wmawiają naszym, że są coś warci, potem grając ważny mecz i wysiadają. Zobaczycie, że najlepiej zagramy w meczu przed którym już będziemy wiedzieli, że nie wyjdziemy z Grupy !!!! Wtedy zagramy bez obciążenia jak mistrzowie...

Myślę, że najlepiej będzie olać całkowicie piłkarzy, może wtedy da im to coś do myślenia !!!. I proszę nie mówcie , że to nie ich wina, lub że zagrali wspaniały mecz bo to g.... prawda !!!

Oss 8-)
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Doczy: 26 Mar 2008
Posty: 397
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2008-06-09, 10:06   

W znacznym stopniu zgodzę się z przedmówcą. Co prawda niespecjalnie przepadam za piłka nozną, a tym bardziej nie jestem w niej za bardzo zorientowany, ale nawet ja widzę, że poziom gry naszych piłkarzy jest jakiś taki... niski.

Ja nie rozumiem... Oni się tych Niemców przestraszyli, czy jak? Oglądałem mecz od 20 minuty do 2 bramki i muszę powiedzieć, że Niemcy mieli zdecydowana przewagę, a nasi jak zwykle się nie popisali.

Ale najbardziej denerwują mnie wszelakiej maści komentatorzy i ludzie w studiu, którzy twierdzą "nie zwyciężylismy, ale gralismy bardzo dobrze, a poza tym to to, i to itp."
To widzę, że z reprezentacją piłkarską jest jak z dzieckiem- nie można całe życie pobłażać, bo potem wyjdzie z tego kaleka życiowa.

Ja już chyba wolę, żebyśmy grali beznadziejnie, ale wygrali.

(Wbrew temu co napisałem powyżej, życzę Polskiej reprezentacji sukcesów oraz, jeśli dojdą gdzieś wysoko, by NIE grali z Niemcami)
 
 
 
GavieRu
Gosia


Doczya: 19 Wrz 2007
Posty: 82
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2008-06-09, 17:41   

O matko kochana jak ja padłam z nóg jak tylko do domu weszłam, to naprawdę już nawet jeść mi się nie chciało, tylko marzenia o łóżku mnie prześladowały, ojejku i koniec. W końcu ostatkiem woli zaprowadziłam się do łazienki, rozebrałam (zacznę może nabierać wprawy na takich imprezach :D :D :D <śmiech>)i tak dalej (ubrania szybko do pralki, żeby to podejrzane nie było i mama nie odkryła :D) i wykąpałam w ciepłej wodzie. Świetna rzecz <glon>. Ale chyba trochę wody mi naleciało do uszu bo już w ogóle się nie słyszę! :D Bardzo śmieszne :D Kto miał okazję posłuchać jak mówiłam pokiwa tylko ze współczuciem głową, jak myślę, haha! I tak najlepsze to były te ananasy, co nie chciały do nas dołączyć, a potem najbardziej szalały ? Psychole prawdziwi!! Ekipa Seimeikan jest cudowna!!

[ Dodano: 2008-06-09, 18:45 ]
A pokaz to w ogóle był bomba! :D Oczywiście ja się raz totalnie o hakamę potknęłam, ale od upadku się wyratowałam, więc chyba nic się nie stało złego. Zaplątać się zawsze można, w końcu to nie mój rozmiar ;) I tak cudownie, że mam od kogo pożyczać na pokazy! Dziękuję Sensei! ? I na pewno sobie po wakacjach własną kupię, przyda się nie tylko na pokaziki, ale na Shinkendo również, żeby to profesjonalnie chociaż przez ubiór wyglądało, bo z cięciami i „tańcem z mieczem” nie zawsze sobie radzę :P Co mi się jedynie nie podobało, to słoneczko! :/ Za mocno grzało i powoli nabieram przekonania, że jutro nie będę w stanie wstać przez ból łba. No co poradzić. Nasz team interwencyjny dał czadu i kurczę, bardzo bym jakiś filmik z tego chciała zobaczyć ? Chociaż jakby Yakoozaj nie miał kamizeli, to Patrycja mogłaby go ładnie potraktować. Było widać :D

[ Dodano: 2008-06-09, 18:55 ]
NO właśnie. Dziwnych historii masa się każdemu przydarzała, ale ja mam coś innego ? Taka ciekawostka z życia wzięta. Więc najciekawszym z wszystkiego jest taki mały szczegół, hehe. Wojownik mnie od Gosiaczków wyzywa a nawet nie wie jaki szatan mieszka w takim ciele! Coś musi w tym być XD Więc proszę o zastanowienie się. A chodzi o to, że (zauważyłam ten fakt już dawno temu. Yakoozaj raz w swoim życiu też się z tym zetknął, że ja się zawieszam, i kiedy mijałam go na dworcu nie wiedział chyba czy ma zaatakować- to by nie było rozsądne :D- czy zwyczajnie zaczepić. W końcu zagadał, a ja musiałam mieć nieźle zaskoczoną minę! Ciekawe czy pamięta ?) jakoś ludzie boją się siadać obok mnie w autobusie. Naprawdę!! Jest pełno luda, miejsc wolnych brak, jedno jedynie obok mnie, a nawet babcie się wahają! Hmm… Aż tak groźnie wyglądam? Zostało mi po judo pewnie :D
Ktoś musiał by mnie kiedyś sfilmować i może wyjaśniło by się to zjawisko XD Tak samo nigdy nie zaczepiono mnie by zapytać o godzinę. Nawet jak miałam tendencję przechodzenia dwa razy dziennie przez miasto i rynek. Może to tylko moja paranoja :D Pomóżcie!
 
 
Lukic


Doczy: 21 Lip 2007
Posty: 217
Skd: Siewierz
Wysany: 2008-06-11, 07:21   Re: POLSKA !!!!! GOLA ??? co ???

Sebastian Śliwiński napisa/a:
Postanowiłem się wypowiedzieć w tym temacie bo jest on moim zdaniem najbardziej odpowiedni ze względu na drugą część jego nazwy , która jest analogiczna do naszego zespołu piłki nożnej i w ogóle do całej naszej piłki nożnej !!!


Ja na temat orłów nielotów Benhackera wypowiem się po udziale polskiego teamu w Euro.Bo zdaje mi się że ze wszystkich mistrzostw w jakich występowaliśmy to jest historyczne i chyba będzie najgorsze.

Sebastian Śliwiński napisa/a:
Najlepsi piłkarze w tym meczu :
bez wątpienia Podolski, Balak i ten Schwaitaiger (nie pisze poprawnie) potem Boruc i trzeba pochwalić Rogera.
Szkoda tylko, że z całej piątki tylko jeden Polak i to bramkarz.


Oj tu cię muszę poprawić Sebastian. Jeśli chodzi o niemiecki team to tam jest tylko jeden Geraman Schwaitaiger.
Ku wyjaśnieniu Podolski, Klose, Tarachulski, Dąbrowski, Gospodarek to Polacy z paszportami Germanii i reprezentanci Niemiec. Gospodarek jest już chyba nieaktywny.
A z tego co pamiętam to wszyscy chcieli grać dla Polski a dwóch pierwszych wręcz się prosiło, tylko nasz nienormalny PZPN i Selekcjonerzy olali chłopaków. No to teraz mamy za swoje.

Jednego do dzisiaj nie mogę zrozumieć dlaczego K.Nowak i M.Piekarski wrócili do Polski z Brazylii gdzie proponowano im paszport i gre w reprezentacji Brazylii Nowak- Atletico Paranaense Kurytyba, Piekarski Flamengo Rio de Janeiro. Do dziś tego nie zrozumiem.
Niestety Nowak zmarł :-( a Piekarskiego Legia zniszczyła i wałęsa się po II lidze.

To jest właśnie fenomen polskiej piłki nożnej w której nigdy nic dobrego nie powstanie, a naszą utalentowaną młodzież wręcz namawiam do wyjeżdżania za granice i podejmowania paszportów i reprezentacji. Polskie kluby ani PZPN nie potrafią dbać o młodzież -a to jest przyszłość piłki.

Co do Boruca to proponował bym mu aby zajął się porządnie grą w Celtiku bo po mistrzostwach mogą spaść jego notowania i zamiast kontraktu w lepszej lidze będzie się tam kisił nadal. Szkoda jego talentu.

Co do graczy polskich których wymieniłeś to szkoda gadać .Boniek może ma pusto w głowie ale po przegranym meczu z Niemcami powiedział ładną rzecz. Benhacker powołał zawodników ofensywnych których suma strzelonych bramek w ligach=14 lub 17 chodzi tu o Smolarka, Zachorskiego, Żurawskiego, Saganowskiegoi jeszcze dwóch których nie pamiętam w polskiej lidze mamy Brożek 23gole, Sikora Zieńczuk po 16, Jarka Iwański i Zając po 11 jak pamiętam = 88 no to pytam się co jest k....a grane. Już nie wspomnę o tym że Majewski i Sikora razem w Groclinie stanowią super duet i tak jak Majewski utalentowany pomocnik tak Sikora dysponują ogromna szybkością i techniką.

Szkoda gadać resztę wam do oceny pozostawiam

Pozdrawiam

Oss ;)
 
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Doczy: 26 Mar 2008
Posty: 397
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2008-11-04, 20:05   

Studia, ćwiczenia z matematyki... Pani napisała arcytrudne zadanie i szuka wzrokiem straceńca, który mu podoła... Jak zwykle w takich sytuajach bywa, człowiek udaje, że skwapliwie notuje i udaje, że cos robi byle tylko nie iśc do tablicy :)
Widac wyszło mi to niezbyt dobrze, bo zostałem wywołany (jak ja nienaidzę robić zadań na tablicy... Zawsze cos spieprzę... :) )
Pomijając ogólnie zadanie (działania na logarytmach, tutaj akurat z modułem w wykładniku).
No to zaczynam robić. Zamieniam dwa na logarytm o podstawie pierwiastek z dwóch (dla tych co nie wiedzą logarytm o podstawie a z b równa się c, czyli a do potęgi c równa się b) Innymi słowy, dwa można zapisać jako log o podstawie pierwiastek z dwóch z dwa (bo pierwastek z pierwiastek z dwóch do drugiej daje dwa)...
No to zapisuje to... W tym momencie pani mówi źle... Cisza zapadła...
Jak to źle?- rzucam pytanie...
Źle pan to zapisał- dziarsko uzyskuję odpowiedź (Jedna rzecz która mi się naprawde na studiach podoba: nauczyciel=pan, uczeń=pan :) )
Wszyscy myślimy... No jak to jest źle, to jak to inaczej zapisać? Nawet zapisałem sobie definicje logarytmu... W końcu poddałem się i stwierdziłem, że inaczej tego zapisać nie mogę, a w tym momencie pani wypala:
-No, dobrze ma pan wszystko... Trzeba być pewnym swojej odpowiedzi

Jakbyście widzieli moją minę wtedy :) (Nie wspominając o tym, że cała wiedza mi się do góry nogami wywróciła :) )
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2008-11-04, 22:17   

około 1994 roku

W katedrze matematycznej cały świeżutki roczek czeka już regulaminowe 15 minut na profesora , który siedzi sobie spokojnie w kanciapie - lecz błodzy studenci nie zdają sobie z tego sprawy. Wyobraźcie sobie bande ponad 200 nula-studentów czekających na wykład królowej nauk i już z lek sza znudzonych tymże czekaniem.

Nagle jeden z nula-studentów wychodzi przed wszystkich i rzecze :

"gdzie jest ten sk........n :!: :!: :!: "

Słowa te jakże mocno poruszyły serca innych nula-studentów albowiem harmider większy się jakiś taki zrobił nagle.....
Aż po chwili ....? cisza, cisza nastała .... tak wielka i okrutna jak te co kończą starcie na polach bitew - myślę iż wówczas większość usłyszała jak trawa rośnie zaraz za oknami , za parapetami, za 15 metrami z 4 piętra aż do alejki , która po 20 metrach prowadziła do wydziałowego ogródka :!: :!: :!:
A wszystko to dlatego gdyż profesor usłyszawszy te słowa stanął w drzwiach swojej kanciapy opiera wszy się o framugę ....

Chwilę tak jeszcze trwała ta zaduma , aż ów profesor podchodzi do wspomnianego nula-studenta i delikatnie niczym opadający październikowy liść klonu kładzie swą dłoń na ramieniu nieszczęśnika ..... (ten co wykrzyczał te słowa w tym że momencie powinien "robić" za wzorzec kolorystyczny jedynki lub innej ściennej farby...) i rzecze :

"Proszę szanownego Pana na uczelniach wyższych używamy tytułów naukowych , a nie rodowych ...!!!" :) :) :)

Oss 8-)
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Doczy: 26 Mar 2008
Posty: 397
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2008-11-05, 22:19   

Tak to się stało ostatnio, że rozmawiałem sobie po treningu z Łukaszem (co się każe dumnie Elghinem nazywać :) ). Wyjątkowo dziwnym trafem rozmowa zeszła nam na tematy homoseksualizmu. (Wrażliwy mężczyzna/romantyk itp. :) ). Po szybkim zapewnieniu o wzajemnej orientacji (widać żaden z nas nie był wrażliwym romantykiem :) ) dalej kontynuujemy dyskusję (ale juz na inny temat... :) ). Wtedy przychodzi mi SMS...

"Ktos myśli teraz o Tobie, chciałby powiedziec Ci kilka słów, chce ci pomóc! Kim jest ten człowiek?(...) Ktos czeka na Ciebie (...)"

Szybkie spojrzenie na tekst, to na Łukasza, to na tekst. Zapytawszy mnie, co mi przyszło, odczytałem mu treść i uprzedzając jakiekolwiek jego słowo, zapytałem:

"Łukasz, chcesz mi coś powiedzieć?"

:lol:
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2008-11-05, 22:36   

...... :shock:

Muszę na was chłopaki uważać :-D

Oss 8-)
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN