Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Warto odpocząć ?
Autor Wiadomo
lafemka

Doczya: 15 Lip 2007
Posty: 386
Skd: polska
Wysany: 2007-08-15, 22:01   Warto odpocząć ?

Witam.

WAKACJE.
Każdy z Was odpoczywa w inny sposób. Gdzie są Wasze ulubione miejsca? W jaki sposób odpoczywacie ? Co oprócz wspaniałego samopoczucia po każdym treningu Aikido/Shinkendo :) a następnie po uzupełnieniu płynów :-P ..... /zagalopowałam się? ... / :shock:
Poprostu : Jak odpoczywacie.

Pozdrowienia
Laf.

ps.
Mam nadzieje, że TO zdarza się tylko w Dniu Świra ;-)
/uwaga! brzydkie słowa/
 
 
aness
aness


Doczya: 17 Lip 2007
Posty: 48
Wysany: 2007-09-13, 12:14   

Taka cisza w tym temacie, że zaczynam myśleć, że nikt nie odpoczywa!! :)
A może poprostu nie macie pomysłu jak i gdzie :?: :-P
Mam nadzieję, że jeśli zdradzę swój pomysł na relaks, to następnym razem, kiedy "tam" będę nie spotkam połowy sekcji :lol:
A więc, wracając do sedna sprawy, moim magicznym miejscem odpoczynku i relaksu jest uwielbiany przeze mnie Łutowiec (maleńka wioseczka znajdująca sie w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, a dokładniej zaraz przed Mirowem). Mam tam swoją bazę wypadową w prywatnej szkole podstawowej mojej znajomej. Po całym dniu spacerów i wspinaczki największą frajdą dla mnie jest zawinąć się w kocyk i spędzić noc na skale znajdującej sie właśnie w Łutowcu. Siedząc tam ma sie wrażenie, że cały świat leży u stóp....i te "spadające" gwiazy!! Zawsze ich pełno ;-)
Polecam to miejsce romantykom :) ....tylko zabierzcie swój koc hi hi hi
Poza tym, miejsce to ma jeszce kilka innych pięknych tajemnic.....ale te już trzeba odkryć samemu.
Pozdrawiam i życzę wszystkim trochę więcej czasu na odpoczynek :)

oss
 
 
 
Mariola

Doczy: 15 Lip 2007
Posty: 23
Wysany: 2007-09-13, 18:59   

Hmmm to ja tez sie podziele z Wami gdzie lubie odpoczywac, temat jest dla mnie na czasie bo mam urlop i tysiace pomyslow na jego spedzenie. No ale o miejscach miala byc mowa. W Polsce jest tak wiele cudownych miejsc ktore odwiedzilam, ze czasami trudno zdecydowac co polecic, wiec moze na poczatek polecam miescine na Mazurach - Makowo nad jeziorem Jeziorak, miejscowosc ta lezy niedaleko Ilawy (ladne miasteczko), cisza, spokoj, fajne jeziorko i rowniez mnostwo spadajacych gwiazd i niezwyklych, tanczacych swietlikow. Dla tych ktorzy lubia gory polecam interesujacy i malo uczeszczany szlak w Beskidzie Zywieckim, ktory rozpoczyna sie w Zwardoniu i prowadzi przez Mala i Wielka Racze, Krawcow Wierch, Rysianke i wiele innych ciekawych miejsc. Z Rysianki mozna podziwiac (oczywiscie przy sprzyjajacej pogodzie) panorame Tatr (Bialskie, Zachodnie i Wysokie) ktora naprawde zapiera dech w piersiach. Na razie tyle, a jak tu jeszcze zajze to dodam inne miejsca. :)
 
 
Lukic


Doczy: 21 Lip 2007
Posty: 217
Skd: Siewierz
Wysany: 2007-09-13, 19:26   

Witam.Ja osobiście mam sentyment do 2 miast gdzie lubię odpoczywać Brenna i Ustka.Znakomicie tam odpoczywam.Rownież dobrze czuję się w Beszczadach niedaleko Soliny skąd pochodzi moja żona ;-)

Pozdfrawiam :)
 
 
 
lafemka

Doczya: 15 Lip 2007
Posty: 386
Skd: polska
Wysany: 2007-09-14, 08:44   

Mariola napisa/a:
Hmmm to ja tez sie podziele z Wami gdzie lubie odpoczywac, temat jest dla mnie na czasie bo mam urlop i tysiace pomyslow na jego spedzenie. No ale o miejscach miala byc mowa. W Polsce jest tak wiele cudownych miejsc ktore odwiedzilam, ze czasami trudno zdecydowac co polecic, wiec moze na poczatek polecam miescine na Mazurach - Makowo nad jeziorem Jeziorak, miejscowosc ta lezy niedaleko Ilawy (ladne miasteczko), cisza, spokoj, fajne jeziorko i rowniez mnostwo spadajacych gwiazd i niezwyklych, tanczacych swietlikow. .... :)


Mariola, w tym roku byłam bardzo blisko Makowa a mianowicie w Siemianach :-)
tez mała mieścinka ale bardzo klimatyczne miejsce :-)

pozdr.
Laf.
 
 
bedstemoder
meme

Doczy: 12 Sie 2007
Posty: 15
Wysany: 2007-09-15, 11:11   

heya

mój sposób na odpoczynek to mój ogródek, najpierw odpoczywam poprzez prace na nim (pełny relaks psychiczny) a potem biorę leżak i kocyk i usypiam wśród zieleni, cisza, spokój- mógłbym tak codziennie....... zajefajnie mięć taki kawałek zieleni, nie trzeba nigdzie daleko jeździć. Czasami trochę trzeba popracować, ale to jest fajne bo jak sie dba o roślinki to potem one sie odwdzięczają i fajnie jest popatrzeć jak rosną, a zielone dobrze działa na oczy.

osss
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN