Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Jak pisać na forum...
Autor Wiadomo¶æ
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2007-08-01, 22:23   Jak pisać na forum...

Już kilka osób mnie pytało jak pisać odpowiedzi i nowe tematy, więc już zabieram się do wyjaśniania...

Podstawową sprawą jest to że jeżeli ktoś chce coś napisać na forum musi być zalogowany !
Innymi słowy jeżeli ktoś jest pierwszy raz na naszym forum musi przebrnąć przez opcję "Rejestruj" lub jeżeli zarejestrował się wcześniej kliknąć "Zaloguj" i podać swój Nick i Hasło.

Jak mogę napisać temat na forum?

To bardzo proste. Wchodzi do danego działu który akuratnie cię interesuję (np. Hyde Park). Klikasz na przycisk "Nowy temat". Przycisk ten jest po lewej stronie, nad i pod całą wyświetlaną listą tematów danego działu. Po kliknięciu wpisujesz "Temat" tematu który chcesz stworzyć (konieczne jest aby podać temat). Pod spodem masz okno w którym piszesz co uważasz za słuszne. Gdy już skończysz możesz skorzystać z podglądu. Żeby to zrobić wciskasz przycisk z tym samy napisem. Podgląd to bardzo przydatna opcja bowiem zawsze warto sprawdzić jak nasz temat wygląda przed pokazaniem go światu. Jeżeli jesteśmy już pewni że wszystko jest ok wciskamy "Wyślij". Ta daaaa i tak stworzyłaś/eś nowy temat na forum...

Jak mogę odpowiedzieć w temacie ?
To także jest bardzo proste i załapiesz to w mig :) Przeczytaj najpierw to co napisałem u góry na temat pisanie nowego "Tematu" na forum. Przeczytałeś ? Ok ruszamy dalej. Wszystko jest tak samo tylko że. Wchodzimy w dany dział a później temat w którym chcesz coś napisać. Klikamy "Odpowiedz". Piszemy swoją odpowiedz. Tu już nie musimy wypełniać pola "Temat". Możemy skorzystać z "Podglądu" lub po prostu kliknąć "Wyślij"

Jak mogę zmienić lub usunąć post?
Jeżeli nie jesteś administratorem lub moderatorem forum możesz jedynie zmieniać własne posty. Aby zmienić post (czasem jest to możliwe jedynie przez jakiś czas po jego napisaniu) kliknij w przycisk zmień przy danym poście. Jeżeli ktoś już na niego odpowiedział po edycji pod postem pojawi się tekst drobnymi literami informujący, ile razy dany post zmieniano. Nie zostanie on dodany jeśli ktoś już odpowiedział na post, lub jeśli został on zmieniony przez administratorów lub moderatorów (powinni oni powiadomić co zmienili i dlaczego). Pamiętaj, że zwykli użytkownicy nie mogą usunąć postu, na który ktoś już odpowiedział.

Jeżeli macie jakieś pytania to proszę pisać...

Pozdrawiam
Administrator
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN