Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
seminarium 4 maja kilka pytań
Autor Wiadomo
Yakoozaj
juggalo


Doczy: 15 Lip 2007
Posty: 222
Skd: z klawiatury
Wysany: 2013-04-14, 11:31   seminarium 4 maja kilka pytań

witam.
nie pamiętam kiedy ostatnio udzieliłem sie na forum ale mam pytanie. Jakie sw będą wchodzić w skład tego seminarium, jaka jest jego cena i oczywiści czy mógłbym uczestniczyć :-D pytam teraz bo odpowiednio wcześnie musze zadziałać w pracy, żeby mieć wolne ;)
pozdrawiam!
 
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Doczy: 26 Mar 2008
Posty: 397
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2013-04-16, 13:24   

Myślę, że każdy, niezależnie od tego czy był/jest/będzie, bądź też nie jest w Seimeikanie będzie miał szanse na takie seminarium przyjść. Wystarczy chwilę z Sensei'em porozmawiać :)

Ponadto, biorąc pod uwagę, że jest to pierwsze tego typu seminarium w naszej szkole tak to czy ono się odbędzie również nie jest na 100% pewne. Co mam na myśli? Sensei mówił, że to będzie miało sens tylko wtedy, jeżeli osoby z różnych dojo przyjadą do Mierzęcic. Jeżeli tak się nie zdarzy to nie ma sensu organizowania tego typu wydarzenia, gdyż równie dobrze może się odbyć normalny trening. Ale, jak to zrobić by Sensei wiedział że jesteśmy pozytywnie nastawieni na to seminarium? Wystarczy prosta informacja w tym temacie, że "jestem zainteresowany/a i na pewno się pojawię", ponadto można również zadać pytania dotyczące samego seminarium. Gdy Sensei zobaczy, że studenci poprzez swoją aktywność wyrażają chęć na to seminarium, wtedy nie tylko się ono odbędzie, ale może też przekształci w cały cykl seminariów... Wszystko zależy od was...

Odpowiadając na twoje pytania Yakoozaj na temat osób prowadzących, to rozpatrywani są:
- Sensei Wiesław Pikor, Combat Aikido
- Soke Mariusz Błaszkiewicz, Kinday Ryu Bu-Jutsu
- Sensei Marcin Kryń, Kyusho Yubi-Jutsu
- Sensei Sebastian Śliwiński, Yoshinkan Seiseikai Aikido

Potencjalnie, każda z osób prowadziłaby trening gdzie zaprezentowałaby swój styl oraz siebie. Dlaczego używam trybu przypuszczającego? Nie ma jeszcze plakatu informującego o tym seminarium, dlatego też pewne elementy mogą ulec zmianie, włącznie z tym czy samo seminarium się odbędzie. Powyższe informacje mają charakter poglądowy, a bardziej konkretne dane poda już Sensei Sebastian w czasie późniejszym. Wszyscy musimy mu tylko pokazać, że jest sens aby coś więcej o tym seminarium powiedział :)

PS: Wstępnie, pieniądze za wstęp na seminarium szłyby w całości jedynie na pokrycie noclegów dla gości oraz wynajmu sali, więc gdyby byłoby 20-30 osób to jego cena zamknęłaby się w 20-30 zł. Jednak, tak jak powyższe informacje, ta cena również jest poglądowa i może ulec zmianie.
 
 
 
slash
slash

Doczy: 14 Lis 2012
Posty: 12
Skd: Radzionków
Wysany: 2013-04-18, 21:49   

Jeśli seminarium się odbędzie, to jak najbardziej będę :)
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2013-04-29, 14:15   

Tutaj wszystkie szczegóły całego seminarium.

Treningi zaczynają się od:
10.30 dla dzieci
12.40 dla dorosłych
zakończenie seminarium o 18.00
potem grill.

Koszt :
20zł dzieci
30zł dorośli


Są pytania ?
Oss 8-)
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2013-05-05, 18:20   

Seminarium za nami.
treningi prowadzili :
Soke Mariusz Błaszkiewicz
Shihan dai Sebastian Śliwiński
Master Instruktor Marcin Kryń
Shidoin Anna Kocorek

W sumie odbyło się 7 treningów.
Udział wzięło 18 dzieci oraz 36 dorosłych.

Przyznam szczerze , że zaskoczyliście mnie pozytywnie podczas seminarium tak samo jak naszych gości. Ciesze się , że dopisała nam pogoda i udało się zrobić grilla. Były pomidory, czosnek, ogórki masełko i tyle kiełbasy, że zostało a to oznacza, że każdy zjadł do syta :)

Czekam na wasze opinie o tym seminarium. Teraz od was zależy czy będzie IIWS ...

Oss 8-)

ps. zapraszam do naszej galerii do obejrzenia zdjęć ;)
 
 
michalm


Doczy: 05 Pa 2008
Posty: 478
Skd: Siemonia
Wysany: 2013-05-06, 10:51   

Fajne zdjęcia a to znaczy że mieliście bardzo fajne seminarium.
Przykro mi że nie da się być w dwóch miejscach na raz.
Liczę na następne.
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Doczy: 26 Mar 2008
Posty: 397
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2013-05-06, 12:59   

No Michale, możesz żałować, bo było naprawdę ciekawie. Należy też wziąć pod uwagę to, że nie trenowałem, a jedynie byłem obserwatorem :) . A skoro jako obserwator tak mi się podobało, to co dopiero mogą powiedzieć osoby, które miały przyjemność sobie cały dzień poćwiczyć :)

Ponadto, najlepsza rzecz na tym seminarium to to, że każdy z prowadzących robił w zasadzie to samo (ta sama gama technik), ale często w zupełnie inny sposób, zwracając uwagę na inne rzeczy, ale nie zaniedbując pozostałych. Przez to osoba ćwicząca nie czuła się jakby uczestniczyła w oderwanych od siebie treningach, ale w spójnym seminarium.
Nie bardzo rozumiecie o co mi chodzi? W takim wypadku musicie przyjść na takie seminarium, aby zrozumieć... :)
 
 
 
kacha


Doczya: 03 Sty 2012
Posty: 32
Skd: Zawada (Mierzęcice)
Wysany: 2013-05-06, 18:53   

No mnie się bardzo podobało. Chyba nie dało się tego ukryć :-D
Jak będzie film, to się podzielę :)
 
 
Izabela.N

Doczya: 18 Lis 2012
Posty: 8
Skd: Sarnów
  Wysany: 2013-05-06, 19:56   

...tak, tak, fajnie było. Wbrew moim wcześniejszym obawom, nawet osoba z 8 kyu mogła się czegoś nauczyć. Techniki z nożem - bardzo przydatne. Były już na treningu sylwestrowo-noworocznym ale warto było powtórzyć (niestety, udało nam się zepsuć jeden nóż :cry: ...się urwał). W trakcie treningu można było obserwować, jakie są różnice, a jakie podobieństwa do naszych treningów. Akurat dla mnie to była ciekawostka. Takie zderzenie. Grill, to też dobry pomysł. Porozmawialiśmy między sobą o sobie, tak zwyczajnie. Goście, oprócz tego, że są mistrzami w swojej sztuce, okazali się przefajnymi, wesołymi ludźmi. Udało mi się zobaczyć gwiazdę "bez rąk" wykonaną na trawie i na bosaka przez jednego z gości. A pomidory były Darii, no chyba, że komuś udało się podprowadzić kawałeczek... :) Oprócz grilowanej kiełbasy, opędzlowaliśmy dwa opakowania ptasiego mleczka...mlam Acha, jeszcze rada zasłyszana od Senseia Mariusza Błaszkiewicza na temat grillowania czosnku: "a czosnek to się kładzie na grillu dookoła kiełbasy, coby nam jej wilkołaki nie rozkradły". Ale myślę sobie, że w obliczu takiej grupy, żaden wilkołak by się nie ośmielił... :) Pozdrowienia dla Karo.
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2015-04-21, 10:49   

ZAPRASZAM NA 3 SEMINARIUM WIOSENNE !!



SZCZEGÓŁY NA NASZEJ STRONIE W AKTUALNOŚCIACH

Oss 8-)
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN