Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Samob├│jstwo Andrzeja Leppera ...
Autor WiadomoŠ
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Do│▒czy│: 12 Lip 2007
Sk▒d: Bytom
Wys│any: 2011-08-05, 21:49   Samob├│jstwo Andrzeja Leppera ...

Jestem bardzo zaszokowany t─ů wiadomo┼Ťci─ů.
Nigdy nie nale┼╝a┼éem do elektoratu Samoobrony lecz podoba┼éo mi si─Ö jak premier Lepper wstrz─ůsa┼é betonem politycznym.
Nie, dla mnie to nie jest samob├│jstwo !
Ten cz┼éowiek zawsze m├│wi┼é , ┼╝e nie wolno si─Ö poddawa─ç. Na pytanie jak nie polityka to co odpowiada┼é , ┼╝e na polityce ┼Ťwiat si─Ö nie ko┼äczy. ... by┼é s┼éaby - uwa┼╝am, ┼╝e mo┼╝na na palcach jednej r─Öki policzy─ç tak silnych i charyzmatycznych dzisiejszych polskich polityk├│w jak on.
Nie, nie samob├│jstwo ... wiem, ┼╝e stereotypem jest list pozostawiany przez samob├│jce ale pomijaj─ůc ten fakt to cz┼éowiek , kt├│ry zostawia swoj─ů rodzin─Ö pope┼éniaj─ůc samob├│jstwo robi to po to aby jej ju┼╝ nie wyrz─ůdza─ç krzywdy swoj─ů osob─ů, a nie wtedy gdy jest potrzebny rodzinie i ci─Ö┼╝ko choremu dziecku.
Ponadto samob├│jca nie umawia si─Ö na grilla z przyjaci├│┼émi, nie planuje spotka┼ä i nie snuje plan├│w na blisk─ů przysz┼éo┼Ť─ç. Samoobrona chcia┼éa startowa─ç w pa┼║dziernikowych wyborach i mog┼éa by─ç ponownie jak─ů┼Ť tam alternatyw─ů , a z tego powodu wi─Öksza cz─Ö┼Ť─ç elektoratu powr├│ci┼éaby do niej - to jest wystarczaj─ůcy argument do wyeliminowania takiej osoby jak premier Lepper. Raz si─Ö ju┼╝ uda┼éo go wyeliminowa─ç z rz─ůdu i to bez karnie to teraz poszli o krok dalej.

POLACY OBUD┼╣CIE SI─ś ! I powiedzcie kiedy od 89r jedni Polacy krzyczeli oficjalnie na innych : "mordercy, zdrajcy" kiedy w ci─ůgu ostatnich 22 lat jedni namawiali do lekcewa┼╝enia demokratycznie wybranej w┼éadzy .....
Najwy┼╝szy czas powiedzie─ç NIE NIE NIE panu Jarkowi i PIS.

Przykro mi , ┼╝e to co pisze brzmi jak manifest ale jestem bardzo oburzony t─ů ┼Ťmierci─ů i nawet je┼╝eli nie bezpo┼Ťrednio to za t─ů ┼Ťmier─ç jest odpowiedzialny pan Jarek i jego partia.
Oby to była ostatnia ofiara PIS`u w Polsce.

Oss

Sul893

Do│▒czy│a: 28 Cze 2011
Sk▒d: Tarnowskie G├│ry
Wys│any: 2011-08-05, 22:14   

Ka┼╝dy laik zauwa┼╝y, ┼╝e tych samob├│jstw i wypadk├│w w naszym rz─ůdzie co┼Ť za du┼╝o;/ Blida, Smole┼äsk, teraz Lepper, i pewnie wi─Öcej, tyle, ┼╝e nie ┼Ťledz─Ö wszystkiego dok┼éadnie. Zwyczajnie ucisza si─Ö ludzi, kt├│rzy za du┼╝o wiedz─ů, i przeci─Ötny obywatel nic nie mo┼╝e zrobi─ç, tak mi si─Ö jako┼Ť wydaje.

Elghinn
Arglwydd sidhe

Do│▒czy│: 14 Wrz 2007
Sk▒d: Gliwice
Wys│any: 2011-08-06, 00:45   

Szkoda cz┼éeka. Lewica jest dla mnie ideologicznie baaaardzooo odleg┼éa, jednak┼╝e, ceni─Ö sobie posiadanie czego┼Ť takiego jak "jaja". Ot, taki istotny w ┼╝yciu drobiazg. Teoretycznie winien je mie─ç ka┼╝dy m─Ö┼╝czyzna. Je┼╝eli za┼Ť o praktyk─Ö idzie... C├│┼╝, chyba nam 90% m─Öskiej cz─Ö┼Ťci narodu wykastrowano. Dlaczeg├│┼╝? Ano, jako┼Ť nie widz─Ö zbyt wielu przypadk├│w otwartej, oraz ostrej krytyki obecnego stanu rzeczy w naszej szanownej republice. Jednym z nielicznych takich przypadk├│w by┼é nasz "samob├│jca". Taka ciekawa sprawa... Ot├│┼╝, Kaczy┼äski zeznawa┼é ostatnio ws. afery gruntowej, w kt├│r─ů zreszt─ů memoriae sacrae Andrzej Lepper by┼é zamieszany i r├│wnie┼╝ mia┼é z┼éo┼╝y─ç swoje zeznania. Czy┼╝by by┼éy one dla kogo┼Ť a┼╝ tak niewygodne? Ciekawe kto nast─Öpny na czarnej li┼Ťcie Bandy Czworga? Janusz Korwin-Mikke? Janusz Palikot? Zastanawiam si─Ö, czy Polacy w ko┼äcu dostrzeg─ů, ┼╝e s─ů ludzie bardziej zas┼éuguj─ůcy na ich poparcie, ni┼╝ obecni mi┼éo┼Ťciwie nam panuj─ůcy. Zalecam po┼Ťpiech, bowiem nied┼éugo alternatyw mo┼╝e zabrakn─ů─ç.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: