Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Samobójstwo Andrzeja Leppera ...
Autor Wiadomo¶æ
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2011-08-05, 21:49   Samobójstwo Andrzeja Leppera ...

Jestem bardzo zaszokowany tą wiadomością.
Nigdy nie należałem do elektoratu Samoobrony lecz podobało mi się jak premier Lepper wstrząsał betonem politycznym.
Nie, dla mnie to nie jest samobójstwo !
Ten człowiek zawsze mówił , że nie wolno się poddawać. Na pytanie jak nie polityka to co odpowiadał , że na polityce świat się nie kończy. ... był słaby - uważam, że można na palcach jednej ręki policzyć tak silnych i charyzmatycznych dzisiejszych polskich polityków jak on.
Nie, nie samobójstwo ... wiem, że stereotypem jest list pozostawiany przez samobójce ale pomijając ten fakt to człowiek , który zostawia swoją rodzinę popełniając samobójstwo robi to po to aby jej już nie wyrządzać krzywdy swoją osobą, a nie wtedy gdy jest potrzebny rodzinie i ciężko choremu dziecku.
Ponadto samobójca nie umawia się na grilla z przyjaciółmi, nie planuje spotkań i nie snuje planów na bliską przyszłość. Samoobrona chciała startować w październikowych wyborach i mogła być ponownie jakąś tam alternatywą , a z tego powodu większa część elektoratu powróciłaby do niej - to jest wystarczający argument do wyeliminowania takiej osoby jak premier Lepper. Raz się już udało go wyeliminować z rządu i to bez karnie to teraz poszli o krok dalej.

POLACY OBUDŹCIE SIĘ ! I powiedzcie kiedy od 89r jedni Polacy krzyczeli oficjalnie na innych : "mordercy, zdrajcy" kiedy w ciągu ostatnich 22 lat jedni namawiali do lekceważenia demokratycznie wybranej władzy .....
Najwyższy czas powiedzieć NIE NIE NIE panu Jarkowi i PIS.

Przykro mi , że to co pisze brzmi jak manifest ale jestem bardzo oburzony tą śmiercią i nawet jeżeli nie bezpośrednio to za tą śmierć jest odpowiedzialny pan Jarek i jego partia.
Oby to była ostatnia ofiara PIS`u w Polsce.

Oss
 
 
Sul893


Do³±czy³a: 28 Cze 2011
Posty: 38
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2011-08-05, 22:14   

Każdy laik zauważy, że tych samobójstw i wypadków w naszym rządzie coś za dużo;/ Blida, Smoleńsk, teraz Lepper, i pewnie więcej, tyle, że nie śledzę wszystkiego dokładnie. Zwyczajnie ucisza się ludzi, którzy za dużo wiedzą, i przeciętny obywatel nic nie może zrobić, tak mi się jakoś wydaje.
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Do³±czy³: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Sk±d: Gliwice
Wys³any: 2011-08-06, 00:45   

Szkoda człeka. Lewica jest dla mnie ideologicznie baaaardzooo odległa, jednakże, cenię sobie posiadanie czegoś takiego jak "jaja". Ot, taki istotny w życiu drobiazg. Teoretycznie winien je mieć każdy mężczyzna. Jeżeli zaś o praktykę idzie... Cóż, chyba nam 90% męskiej części narodu wykastrowano. Dlaczegóż? Ano, jakoś nie widzę zbyt wielu przypadków otwartej, oraz ostrej krytyki obecnego stanu rzeczy w naszej szanownej republice. Jednym z nielicznych takich przypadków był nasz "samobójca". Taka ciekawa sprawa... Otóż, Kaczyński zeznawał ostatnio ws. afery gruntowej, w którą zresztą memoriae sacrae Andrzej Lepper był zamieszany i również miał złożyć swoje zeznania. Czyżby były one dla kogoś aż tak niewygodne? Ciekawe kto następny na czarnej liście Bandy Czworga? Janusz Korwin-Mikke? Janusz Palikot? Zastanawiam się, czy Polacy w końcu dostrzegą, że są ludzie bardziej zasługujący na ich poparcie, niż obecni miłościwie nam panujący. Zalecam pośpiech, bowiem niedługo alternatyw może zabraknąć.
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN