Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Treningi wakacyjne

Czy będziesz brał udział w tych treningach ?
9 tyg
16%
 16%  [ 2 ]
7 tyg
41%
 41%  [ 5 ]
5 tyg
25%
 25%  [ 3 ]
3 tyg
8%
 8%  [ 1 ]
być może jeszcze nie wiem
8%
 8%  [ 1 ]
nie
0%
 0%  [ 0 ]
G³osowañ: 10
Wszystkich G³osów: 12

Autor Wiadomo¶æ
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2011-05-31, 10:52   Treningi wakacyjne

Jak co roku nasza Szkoła organizuje treningi wakacyjne , które są kierowany do wszystkich tych osób , które w danym czasie będą przebywać w domu. Treningi będą odbywać się w każdym tygodniu na dwóch z pośród naszych wszystkich dojo. Na czas wakacji nie ma podziału na grupy początkujące, średnio i zaawansowane tylko na grupę dzieci, dorosłych i Seimeido.


Godzina treningów jest stała w ciągu całych dwóch miesięcy czyli niezależnie od doja godziny nie ulegną zmianom.

- od 17.00 do 18.00 trening dzieci

- od 18.00 do 19.30 trening dorosłych

- od 19.40 do 21.00 trening Seimeido

Opłaty za udział w treningach wakacyjnych muszą być dokonane najpóźniej do 5 lipca br. wskazując jakie tygodnie na udział w treningach wybiera dana osoba. Jeżeli plany w późniejszym czasie ulegną zmianą wybrane wcześniej tygodnie można zmienić jak również dopłacić za większą ilość tygodni. Można wybrać 3tyg ; 5; 7 lub całe dwa miesiące.

9 tygodni - tylko Aikido 90zł - tylko Seimeido 60zł - Aikido i Seimeido 120zł

7 tygodni - tylko Aikido 75zł - tylko Seimeido 45zł - Aikido i Seimeido 100zł

5 tygodni - tylko Aikido 55zł - tylko Seimeido 35zł - Aikido i Seimeido 80zł

3 tygodni - tylko Aikido 40zł - tylko Seimeido 25zł - Aikido i Seimeido 60zł

dla osób , które zgłoszą się na pojedynczy trening koszt treningu to 15zł.



Nasza Szkoła musi dokonać opłat z góry za ustalone wakacyjne okresy więc dlatego prosimy o opłaty do 5 lipca.

Podkreślamy jednocześnie, że jeżeli ktoś ze studentów zdecyduje się po 5 lipca na treningi to oczywiście jest to możliwe tak samo jak wykupienie dodatkowych tygodni przez osoby , które opłaciły treningi przed 5 lipca - te osoby będą dopłacały jedynie różnicę w stawkach za tygodnie.


Grafik treningów wakacyjnych :

1 tydzień od 4 do 10 lipiec doja TG i Poręba

2 tydzień od 11 do 17 lipiec doja TG i Poręba

3 tydzień od 18 do 24 lipiec doja TG i Poręba

4 tydzień od 25 do 31 lipiec doja TG i Poręba

5 tydzień od 1 do 7 sierpień doja TG i Poręba

6 tydzień od 8 do 14 sierpień doja TG i Poręba

7 tydzień od 15 do 21 sierpień doja TG i Mierzęcice

8 tydzień od 22 do 28 sierpień doja TG i Mierzęcice

9 tydzień od 29 do 31 sierpień dojo Mierzęcice

Przy zgłoszeniu i opłacie podajemy nr. tygodnia , w którym zamierzamy trenować. I wybieramy dowolne tygodnie w ilości 3, 5, 7 lub całość.


Szczegółowy grafik:

- Hombu Seimeikan Tarnowskie Góry - DK. "Jubilat" - każdy czwartek : 7.07; 14.07; 21.07; 28.07; 4.08; 11.08; 18.08; 25.08

- Ni dojo Mierzęcice Gimnazjum - środy : 17.08; 24.08; 31.08

- San dojo Poręba DK. - wtorki - 5.07; 12.07; 19.07; 26.07; 2.08; 9.08




Treningi wakacyjne są organizowane od lat na waszą prośbę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy mają możliwość wyjazdu na wakacje , a ci którzy wyjeżdżają i tak większą część wakacji przebywają w domu. Dlatego zrodził się pomysł tych treningów żeby choć jeden / dwa dni tygodniowo były ciekawsze od wakacyjnej monotonii.

Zachęcamy wszystkich , którzy będą uczęszczać na treningi aby nie ograniczali się jedynie do treningów na swoim dojo ale aby jeździli również na inne nasze doja.

Każdy student SSWS może załatwić wszystko z instruktorem na treningach.

Wszystkie osoby z poza SSWS , które są zainteresowane udziałem w tych treningach prosimy o kontakt e-mail : sekretariat@seimeikan.pl
lub telefoniczny 515 175 474

Zachęcamy do udziału w treningach nie tylko naszych studentów ale i rodziców, przyjaciół i znajomych jak również osoby trenujące w innych dojach, szkołach, trenujące inne sztuki walki.

ZAPRASZAMY NA TRENINGI

GWARANTUJEMY ŚWIETNĄ ZABAWĘ ! ! !
  
 
 
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2011-05-31, 21:36   

Mam jakieÅ› takie mieszane uczucia co do tego plakatu :roll:
 
 
lafemka

Do³±czy³a: 15 Lip 2007
Posty: 386
Sk±d: polska
Wys³any: 2011-06-01, 08:54   

Bardzo Å‚adny plakat :) :-P
 
 
michalm


Do³±czy³: 05 Pa¼ 2008
Posty: 478
Sk±d: Siemonia
Wys³any: 2011-06-01, 10:31   

lafemka napisa³/a:
Bardzo Å‚adny plakat :) :-P

Uważam tak samo jak Ania
Piotrek ty siÄ™ zwyczajnie nie znasz :-P
 
 
GavieRu
Gosia


Do³±czy³a: 19 Wrz 2007
Posty: 82
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2011-06-09, 08:25   

Haha, ja jak go tylko zobaczyłam to sama nie wiedziałam czy udławić się, żeby tylko nie roześmiać z pomysłu (w pracy nie wypada ;) ) czy tylko pokręcić z niedowierzaniem głową ;D Plakat całkowicie genialny!! Tylko czy Admin przed publikacją plakatów miał okazję zobaczyć, że będzie Główną Atrakcją?? :oops: Pytałam go o to wczoraj - jakoś się nie przejął, ale pewnie teraz nie śpi po nocach!! kochany Adminie, powiedz nam prawdę! :)
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2011-06-09, 08:46   

Åšmiejecie siÄ™ z Piotra , a ja wam powiem tak :
- nie wiadomo co Piotr ma w jednej ręce
- jeżeli wiadomo co ma w tej ręce to wcale to nie musi być jego
- może ktoś zgubił to co wiadomo , a Piotr to znalazł i się uśmiał
- nie koniecznie musiał to co wiadomo zgubić jakiś mężczyzna
- zwróć uwagę Gosia na zdjęcie w górnym lewym rogu

:) :) :)

Oss 8-)
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2011-06-23, 11:13   

do końca sezonu został tydzień :!:

A tu nie widać jakiegoś większego zainteresowania treningami wakacyjnymi .....

Mam odwołać treningi wakacyjne ?

Oss 8-)
 
 
lafemka

Do³±czy³a: 15 Lip 2007
Posty: 386
Sk±d: polska
Wys³any: 2011-06-24, 13:44   

Ja będę na wakacyjnych treningach :)
 
 
michalm


Do³±czy³: 05 Pa¼ 2008
Posty: 478
Sk±d: Siemonia
Wys³any: 2011-06-24, 15:36   

Też będę może i Edyta da się namówic
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2011-06-27, 13:47   

Czasu coraz mniej, a ja widzę, że zainteresowanie tematem nie jest zbyt wielkie... :( a to duży błąd...

Zacznijmy od tego czym są te treningi wakacyjne. Przypominają nieco te dwa wakacyjne miesiące: jest fajnie, ciepło, nie ma stresu i dużo, dużo zabawy :) Zamiast trzymać się sztywno technik egzaminacyjnych, można sobie pozwolić w tym okresie na przeróżne wariacje/modyfikacje/aplikacje/połączenia i po prostu zmiany. Chcielibyście potrenować techniki z mocniejszymi padami ala judo? Może interesują was kontrolę i sprowadzenia rodem z goshin jitsu czy innych form samoobrony? Jesteście ciekawi jak może wyglądać aikido w przeróżnych sytuacjach? Na te, i wiele innych pytań, odpowiedź jest jedna: treningi wakacyjne w Seimeikan :)

Drugim aspektem treningów wakacyjnych jest miecz, co jest nie mniej ciekawą opcją niż powyższy trening. Co prawda, na mieczu nie można zaobserwować aż tak wakacyjnego klimatu, ale też osoby miecz ćwiczące się go nie spodziewają. Dlatego też treningi miecza będą miały wszystko to lubimy najbardziej: dużo ćwiczeń cięć, walki z partnerem oraz układów. Zwłaszcza te pierwsze się przydadzą na wakacyjne seminarium tameshigiri. Poza tym, to samo co powyżej: dużo zabawy i dobry sposób spędzenia wolnego czasu.

A co jeśli znamy kogoś, kto chciałby zacząć trenować sztuki walki, lecz nie wie co, gdzie, jak? Najprostszym sposobem jest przyprowadzenie go na trening wakacyjny. Jest to najlepszy okres aby zobaczyć, nie tylko "co to jest te aikido?" i "po co wam te patyki?", ale może nawet bardziej "co to jest ten Seimeikan?" :) . W bardzo łagodny sposób można "wejść" w sekcje i poznać wielu ciekawych ludzi. Wiem co mówię, jako że sam zaczynałem właśnie od treningów wakacyjnych. A teraz mija mi kolejny rok w Seimeikanie :)

A na koniec, jak w reklamie: Nie czekaj! Przyjdź teraz, a na pewno nie pożałujesz :)
 
 
 
Sul893


Do³±czy³a: 28 Cze 2011
Posty: 38
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2011-06-28, 23:35   

Wydaje mi się, że to taka cisza przed burzą, niby nikt nic nie pisze, a jeszcze się okaże że się nie pomieścimy XD A tak na marginesie, plakat jest rozbrajający :P
 
 
Sul893


Do³±czy³a: 28 Cze 2011
Posty: 38
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2011-06-29, 00:14   

Aaa ślepota nie boli, (double post >< ) teraz zauważyłam ankietę , a nie da się wybrać 8 tygodni? XD bo ten 9 jest tylko w Mierzęcicach hmmm
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2011-07-16, 16:08   

trochę fotek z treningów :







Pozdrawiamy naszych studentów i zapraszamy na treningi wakacyjne - jeszcze nie jest za późno :!:


Oss 8-)
 
 
Sul893


Do³±czy³a: 28 Cze 2011
Posty: 38
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2011-07-16, 18:32   

Yeah na 1 udało mi się odwrócić:D Chciałam się schować, a wygląda jakbym tam płakała hmmm :?:
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2011-08-05, 14:18   

To teraz ci się nie udało :-D


A tu trochę więcej z ostatniego treningu z Jo








Fantastyczne stwory :devil: - świetnie czują się z Senspai Anią :)


Było też porządne mycie tatami ;)





A tu na koniec o takie











I jak wam się trening podobał ?

Oss 8-)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN