Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Twoje hobby...
Autor Wiadomo¶æ
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2008-03-26, 21:34   

Ja to jestem swiatowym ewenemetem, gdyż nie trawie piłki nożnej (przypominam że na pewno jestem facetem! :) ) Dużo bardziej wolę kosza: jakaś taka ciekawsza i mniej brutalna dla mnie gra.
A moje hobby jest trochę nietypowe, ponieważ tworzę... że tak powiem słowo pisane.
Wiersze, opowiadania, a ostatnio nawet rap napisałem (jest wielki plan wcielenia go w zycie :) )Co do wierszy, to dałem dwa pani z polskiego i jestem strasznie ciekaw co powie...
Oprócz tego bezsensownie i bezproduktywnie marnuje cudowny dar życia na gry, zabawy, itd. :)
 
 
 
silver


Do³±czy³a: 23 Maj 2008
Posty: 4
Sk±d: bytom
Wys³any: 2008-05-25, 21:45   

Czy wierzysz w sny ? wydaje mi się. że trzeba w coś wierzyć , a piszę o tym dlatego, że czasami są one wskazówką do zaplanowanych działań , Mój ojciec nie żyje, ale gdy mi się śni to na 100 % wiem, że to co zaplanowałam muszę być ostrożna w działaniu ale to nic w porównaniu z rzeczywistością , która jest ciągłym snem , Czasami marzę , o równości i jedności ale to jest niemożliwe , bo ludzie mają różne upodobania i charaktery Jedni kochają ryzyko i adrenalinę , a inni spokój dlatego podziwiam ludzi , którzy nie boją się wyzwań , chociaż być może podświadomie myślą o niepowodzeniu ale tak to już jest w życiu trzeba egzystować zgodnie ze scenariuszem jaki pisze nam samo życie

Boję się przemocy i dlatego tak bardzo mi żal dzieci ,które cierpią z powodu ludzi dorosłych i najbliższych . Chciałabym ,aby wszystkie dzieci mogły cieszyć się życiem na jakie zasługują Popieram wszelkiego rodzaju sport i inne sztuki walk, które mogą dać poczucie bezpieczeństwa dzieciom

Zastanawiam się , czy wszyscy uczestnicy spotkań w sekcjach AIKIDO i SHINKENDO to ludzie ,którzy ćwiczą dla zdobycia wiedzy o kulturze i szcunku do tego co robią , czy też po to ćwiczą , aby innych skrzywdzić. Ja wiem , że jest różnie i dlatego w kwalifikacjach do tych sekcji powinno decydować zaświadczenie lekarskie wiadomo od kogo!

Jestem optymistką dlatego preferuję logiczne myślenie np ;) ;) lepiej śpiewać ,niż się gniewać albo stara głowa - rozum młody albo tak jedzie jak go wiozą albo lepsza żadna jak zła książka albo do nauki rano wstać trzeba albo natura nie łamie swych praw albo niedostatek pokazuje jak mało człek potrzebuje albo jaki człowiek taka mowa albo miłość bez pieniędzy wrota do nędzy albo na bitej drodze trawa nbie rośnie i t p teraz potrzeba analizy tych powiedzeń i będzie mi bardzo miło jeśli podyskutujemy :!: :!: :!: :!: :!:
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-05-26, 02:29   

Bardzo cieszę się Silver, że odpowiedziałaś na moje zaproszenie.
Kogoś mi przypominasz i jeżeli się nie mylę to wiem dlaczego właśnie teraz postanowiłaś się zarejestrować i wpisać. Oczywiście cieszy mnie to o ile będzie ci sprawiać to jakąś przyjemność dla samej siebie , a nie w imieniu kogoś innego.


Zaprosiłaś do dyskusji więc podejmuję "tą rękawice" i z góry przepraszam o ile okażę się niegodny lub nie dość dobrze zrozumiem twoje wypowiedzi....


silver napisa³/a:
Czasami marzę , o równości i jedności ale to jest niemożliwe , bo ludzie mają różne upodobania i charaktery

Właśnie dlatego osiągnięcie równości czy jedności miedzy ludzmi jest tak ciężko zrealizować. Nie można przed podjęciem jakiej kolwiek próby zakładać, że się nie uda bo jeżeli tak czynimy to po co w ogóle próbować ...?
Wyobraź sobie, że uciekasz przed niebezpieczeństwem (nie definiuje jakim , to mało istotne) i nagle na swojej drodze dostrzegasz przepaść .... jeżeli z góry założysz , że nie uda ci się jej przeskoczyć to twoja próba będzie skazana na niepowodzenie. Oczywiście możesz się zatrzymać i poddać niebezpieczeństwu ale myślę, że jeżeli nie dopuścisz do siebie niepowodzenia to szansę wzrosną i będą wynosić pół na pół , a to o całe pół więcej niż zakładasz ty..... zastanów się .



silver napisa³/a:
Jedni kochają ryzyko i adrenalinę , a inni spokój dlatego podziwiam ludzi , którzy nie boją się wyzwań , chociaż być może podświadomie myślą o niepowodzeniu ....

Analogicznie jak do poprzedniej wypowiedzi jest coś w tym niespójnego. Wszechobecny dualizm czy wręcz oksymoroniczne stwierdzenia nad życiem wydają mi się być mocno zbędne. Taka logika nie prowadzi do niczego , co najwyżej może doprowadzić, że człowiek będzie zamykał się coraz bardziej w świecie gdzie wszystko i wszyscy staną się intruzami.



silver napisa³/a:
Zastanawiam się , czy wszyscy uczestnicy spotkań w sekcjach AIKIDO i SHINKENDO to ludzie ,którzy ćwiczą dla zdobycia wiedzy o kulturze i szcunku do tego co robią , czy też po to ćwiczą , aby innych skrzywdzić.

Człowiek to stworzenie tak bardzo skomplikowane z jednej strony i zarazem proste z drugiej , że nie można jednoznacznie stwierdzić gdzie u każdego znajduje się ta granica i co musi się stać aby zaczął reagować nadmierną agresją. Jednak z drugiej strony wszystkich moich adeptów uczę anty nienawiści. Wiem , że to może dziwnie brzmi ...? uczą się władać mieczem i łamać kości jednak nabywanie takich umiejętności bardziej uświadamia człowieka niż pcha go w kierunku ciemnej strony jego umysłu. Od bardzo dawna jestem i żyję pośród osób, które uczą się walki i zadawania bólu drugiemu człowiekowi i jeszcze nigdy nie zdarzyło się aby ktoś z takiej grupy celowo pierwszy użył swojej wiedzy przeciwko innym ludziom.
Myślę, że bardziej powinnaś obawiać się dwudziestoparoletnich uzbrojonych po zęby Policjantów lub innych mundurowych, z którymi ich instruktorzy i nauczyciele po 6-ciu miesiącach kursu tracą na zawsze kontakt.... lub młodych zdrowych i wysportowanych młodzieńcach, o których sąsiedzi wypowiadają sie jaki to nie był super dzieciak i chłopak do póki z innymi kibolami nie skopał na śmierć innego fajnego chłopaka...



silver napisa³/a:
Boję się przemocy i dlatego tak bardzo mi żal dzieci ,które cierpią z powodu ludzi dorosłych i najbliższych ........ Popieram wszelkiego rodzaju sport i inne sztuki walk, które mogą dać poczucie bezpieczeństwa dzieciom

Jak to się ma do poprzedniego cytatu...? Chyba , że chodzi ci o to samo co mi ...? Ja nie uczę dzieciaków nienawiści, ale poprzez naukę sztuki walki staram się aby stali się silni psychicznie i pewni siebie. To jest podstawowym celem każdej sztuki walki aby stworzyć człowieka o silnej osobowości, a cel taki osiąga sie poprzez naukę sztuk walk. Zwróć proszę uwagę, że to sztuki walki są najszlachetniejszym i najstarszym rodzajem "sportu' jaki istnieje !!! Brak stadionów i malwersantów nie skrzywia psychiki zawodnikom, nasi fani nie naparzają się między sobą ani fizycznie ani też psychicznie, nikt nie trenuje aby potem móc czerpać z tego korzyści majątkowe, mógłbym jeszcze wiele wymieniać tylko po co ? Sceptyków i tak nie przekonam do prawdy, że najlepsze cechy charakteru u sportowców można znaleźć jedynie u tych, którzy trenują sztuki walki.



silver napisa³/a:
Jestem optymistką dlatego preferuję logiczne myślenie np ;) ;) lepiej śpiewać ,niż się gniewać .....albo stara głowa - rozum młody ....... albo do nauki rano wstać trzeba ..........albo natura nie łamie swych praw ...................

Wybacz ale wydaje mi sie to mało logiczne ....
Te powiedzenia czy przysłowia ... wydaje mi się , że nie do końca zastanowiłaś się wypisując je jedno za drugim co dla mnie jest dowodem właśnie na brak logiki.
Jedno przysłowie jest w stanie całkowicie dać do myślenia o ile jest trafione i na miejscu, cały ich potok o niczym nie mówi, a wręcz przeciwnie jest w stanie przyćmić to co jest ważne, co według mnie udało ci się osiągnąć.


Co o tym myślisz ...?

Oss 8-)
 
 
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2008-05-26, 21:03   

No witam...

Po pierwsze to wybaczcie ale ja dzisiaj wymordowany jestem przez robotę i ciężko z procesami myślowymi. Czy mi się tylko zdaję czy rodzi się jakaś dyskusja nie związana akurat z tym tematem ? Jeżeli tak to prosiłbym o wydzielenie tematu jednego z moderatorów (ew. na wniosek zrobię to sam :) )... Bo nie warto żeby różne ciekawe tematy kisiły się w jednym ;) Mam nadzieję że jutro świeży i wypoczęty będę mógł się dołączyć do dyskusji :-D

Pozdrawiam
Administrator
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2008-05-26, 22:09   

Cytat:
Zastanawiam się , czy wszyscy uczestnicy spotkań w sekcjach AIKIDO i SHINKENDO to ludzie ,którzy ćwiczą dla zdobycia wiedzy o kulturze i szcunku do tego co robią , czy też po to ćwiczą , aby innych skrzywdzić. Ja wiem , że jest różnie i dlatego w kwalifikacjach do tych sekcji powinno decydować zaświadczenie lekarskie wiadomo od kogo!


Nie wiem, jak koledzy z SHINKENDO, czy AIKIDO, ale ja trenuje SHINKENDO JEDYNIE po to by móc w przyszłości czuć ten niesamowity dreszczyk emocji jaki daje bestialskie zamordowanie kogos kataną, czy też, jeszcze lepiej- drewnianym bokkenem. Patrzeć na powoli odpływające życie dogorywającego przeciwnika, który ostatkiem sił pragnie błagać o litość, a ty odbierasz mu ten przywilej, niczym Bóg, decydujący o zyciu, lub smierci... Taaaa, ale ja normalny jestem....

Aż się sam zdziwiłem jak dziwny tekst mi wyszedł powyżej... :-|
Możliwe, że trochę przesadziłem z tym tekstem powyżej, ale poczułem sie trochę jak taki waśnie typ. Nie rozumiem dlaczego jest WYRAŹNIE zaakcentowane aikido i shinkendo? A co? Inne sztuki walki są całkowicie pozbawione tej wady? Poza tym:

Cytat:
Aikido służy całemu światu
Nie wolno używać go do egoistycznych ani destrukcyjnych celów
Trenujcie dla dobra wszystkich tworzÄ…c jednÄ… rodzinÄ™
O`Sensei


Sentencja może nie związana w żaden w sposób z SHINKENDO, ale myslę, że spokojnie mogłaby sie odnosić nie tylko do każdej sztuki walki, ale też do życia każdego człowieka, jako całości...

Możliwe, że się mylę, ale ja po prostu poczułem się dotkniety tym stwierdzeniem.
Z drugiej strony, jak ktoś poczuł się dotknięty moim tekstem, to z góry przepraszam.
 
 
 
lafemka

Do³±czy³a: 15 Lip 2007
Posty: 386
Sk±d: polska
Wys³any: 2008-05-27, 09:12   

Kamil Cz napisa³/a:
Cytat:
Zastanawiam się , czy wszyscy uczestnicy spotkań w sekcjach AIKIDO i SHINKENDO to ludzie ,którzy ćwiczą dla zdobycia wiedzy o kulturze i szcunku do tego co robią , czy też po to ćwiczą , aby innych skrzywdzić. Ja wiem , że jest różnie i dlatego w kwalifikacjach do tych sekcji powinno decydować zaświadczenie lekarskie wiadomo od kogo!


Nie wiem, jak koledzy z SHINKENDO, czy AIKIDO, ale ja trenuje SHINKENDO JEDYNIE po to by móc w przyszłości czuć ten niesamowity dreszczyk emocji jaki daje bestialskie zamordowanie kogos kataną, czy też, jeszcze lepiej- drewnianym bokkenem. Patrzeć na powoli odpływające życie dogorywającego przeciwnika, który ostatkiem sił pragnie błagać o litość, a ty odbierasz mu ten przywilej, niczym Bóg, decydujący o zyciu, lub smierci... Taaaa, ale ja normalny jestem....



Aż się sam zdziwiłem jak dziwny tekst mi wyszedł powyżej... :-|
Możliwe, że trochę przesadziłem z tym tekstem powyżej, ale poczułem sie trochę jak taki waśnie typ. Nie rozumiem dlaczego jest WYRAŹNIE zaakcentowane aikido i shinkendo? A co? Inne sztuki walki są całkowicie pozbawione tej wady? Poza tym:

Cytat:
Aikido służy całemu światu
Nie wolno używać go do egoistycznych ani destrukcyjnych celów
Trenujcie dla dobra wszystkich tworzÄ…c jednÄ… rodzinÄ™
O`Sensei


Sentencja może nie związana w żaden w sposób z SHINKENDO, ale myslę, że spokojnie mogłaby sie odnosić nie tylko do każdej sztuki walki, ale też do życia każdego człowieka, jako całości...

Możliwe, że się mylę, ale ja po prostu poczułem się dotkniety tym stwierdzeniem.
Z drugiej strony, jak ktoś poczuł się dotknięty moim tekstem, to z góry przepraszam.


hej, często do słów podchodzi sie bardzo emocjonalnie.
ale żeby nie było nie jasności to ja popieram wyżywkę słowną na odpowiednim poziomie a u Ciebie nie zauwazylam żebyś kogokolwiek obraził.
a pozatym popieram co napisałeś.

pozdrawiam
Lafemka
 
 
GavieRu
Gosia


Do³±czy³a: 19 Wrz 2007
Posty: 82
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2008-06-09, 17:31   

Kamil, spokojnie, nie tylko Ty innymi rzeczami niż sport się zajmujesz ? Ja jak napisałam piłkę lubię, ale nie miałam nigdy możliwości wcielić w życie jakiegoś większego zaangażowania tym tematem, więc już chyba nie będę się wygłupiać. Chociaż jakbyśmy sekcją bawili się kiedyś w kosza, siatkę lub nogę to ja bardzo chętnie ? A tak to swój czas wolny poświęcam mangom, anime (chociaż samemu oglądanie daje jedynie malutką część satysfakcji. Moja najbliższa przyjaciółka mangowa-reszta ekipy mieszka w innych częściach Polski-zabrała mi właściwie jedyne towarzystwo do takich seansów i jakby co mogę liczyć jedynie na konwenty .), filmom i książkom ;) Oficjalnie.
Nieoficjalnie sama wypisujÄ™ w swoich brudnopisach i na wszelkiego rodzaju niepotrzebnych papierach (o dziwo najlepiej pisze siÄ™ na czymÅ› co już jest zapisane i powinno pójść do Å›mieci…) gÅ‚upoty mangowe i inne, i to jest najfajniejsze dla mnie ? Na przykÅ‚ad wyjść sobie na sÅ‚oneczko, usiąść i zÅ‚apać dÅ‚ugopis. Mi to wystarcza do dobrej zabawy ? I z wszystkimi pozaczynanymi opowiadaniami i ff coÅ› kiedyÅ› zrobiÄ™ konkretnego! Choćbym miaÅ‚a powrzucać to tylko gdzieÅ› na Internet bÄ™dzie to dobry poczÄ…tek :D
Inne zainteresowania? Muzyka (Canpa, ja też j~music słucham, choć nie w dużych ilościach ? Na to trzeba mieć humorek odpowiedni)! Kocham rocka i różne tego odmiany :D :D :D Za Linkin Parkiem swojego czasu strasznie szalałam, teraz słucham Funeral for a Friend, 30Seconds To Mars, Lost Prophets, Within Temptation (Evanescence i tym podobne również kocham <3), My Chemical romance, a nawet zespołu Apocalyptica. Ogólnie Hałasik górą, ale nigdy w życia Metallica! Xo Zupełnie inny klimat. Już wolę AFI i Theriona. Ale tylko parę piosenek jestem w stanie przesłuchać, więc się nie przyznaję :D
Kocham też rysować, chociaż nie ćwiczÄ™ dużo i potem jak już nad czymÅ› pracujÄ™ to strasznie dÅ‚ugo to trwa… Moja piÄ™kna Demonica czeka już trzeci rok na zajÄ™cie siÄ™ tymi wszystkimi szczegółami, ech. Ale jak siÄ™ wyrobiÄ™ to znowu zarobiÄ™ bezkompromisowo pierwsze miejsce w konkursie rysunkowym na jakiejÅ› BACE wrocÅ‚awskiej, hehe ? Znaczy takÄ… nadziejÄ™ mam. A to różnica :p
Pozdrawiam wszystkich!

[ Dodano: 2008-06-09, 18:37 ]
OglÄ…daÅ‚am ostatnio na komputerze „ZejÅ›cie”, taki horror co jakiÅ› czas temu leciaÅ‚ w kinach, i chciaÅ‚am podzielić siÄ™ spostrzeżeniami. Koleżanka widziaÅ‚a i mówiÅ‚a mi, że shit i nie warto nawet oglÄ…dać, ale ja uparciuch jestem, i sama jak mogÄ™ to chcÄ™ sprawdzić, nawet jak siÄ™ okazuje, że racja :D Pierwsza akcja: jedzie sobie leÅ›nÄ… drogÄ… samochód, a w Å›rodku pani, pan i dziecko-mówiÄ…c schematycznie. RozmawiajÄ… sobie i kobieta siÄ™ pyta czy wszystko w porzÄ…dku a potem nastÄ™puje maÅ‚a stÅ‚uczka z jadÄ…cym z naprzeciwka samochodem i blech, mamy akcjÄ™ pod tytuÅ‚em: z dachu spadajÄ… rurki i przebijajÄ… mózg mężczyźnie i siedzÄ…cej za nim kilkuletniej dziewczynce. Normalnie postarali siÄ™ o dobry motyw (zacznÄ™ niedÅ‚ugo patrzeć z politowaniem na takie <bajery>)! Potem tam wstawka, że rok minÄ…Å‚ i siÄ™ pani z piÄ™cioma przyjaciółkami w góry wybiera na wspinaczkÄ™ po jaskiniach. Dodam, ze ten fragment oglÄ…daÅ‚a ze mnÄ… mama i siÄ™ zawiesiÅ‚a na moment ,bo to jej hobby za mÅ‚odu byÅ‚o :D Klub grotoÅ‚azów i te sprawy. Można by wyciÄ…gnąć od Niej nawet jakieÅ› ciekawe informacje, uważam. Chociaż ja i tak wolÄ™ Aikido :D
Ale nie zraziÅ‚am siÄ™ i oglÄ…dam dalej. Ja absolutnie nie przepadam za widokiem krwi, chociaż na pewno jakby komuÅ› coÅ› siÄ™ staÅ‚o, to nie zamierzam biegać w kółko albo pÅ‚akać, tylko pomóc! Nawet bym przytrzymaÅ‚a i w ogóle, ale zielona byÅ‚abym bez dwóch zdaÅ„… (Pan nasz z PO widziaÅ‚ mojÄ… reakcjÄ™ , jak raz na zajÄ™ciach puÅ›ciÅ‚ nam film ,wÅ‚aÅ›ciwie reportaż prawie na żywo, z jakiegoÅ› wypadku samochodowego, gdzie „pacjentowi” nózia również siÄ™ otworzyÅ‚a, a przy okazji miaÅ‚ nie za ciekawÄ… ranÄ™ gÅ‚owy, a fuj! , no i ewakuowaÅ‚am siÄ™ wtedy z klasy z nie za zdrowym kolorytem twarzy i „rozjechanÄ…” minÄ… T.T) No i wÅ‚aÅ›nie. W takich momentach to też. Jedna babka spadÅ‚a w jakÄ…Å› „studzienkÄ™”, jej kość piszczelowa sobie wyskoczyÅ‚a i hurra! Nieźle. A potem reszta wciskaÅ‚a kość do nogi, upapraÅ‚a siÄ™ krwiÄ…, ranna krzyczaÅ‚a i ogólnie dziÄ™kujÄ™ bardzo :/ W sumie zaczęłam siÄ™ zastanawiać kto taki film nakrÄ™ciÅ‚, bo koleżanka coÅ› o potworach jeszcze mówiÅ‚a, a z rewelacyjnÄ… „JaskiniÄ…” nawet bym tego do jednego pokoju nie wÅ‚ożyÅ‚a, a co dopiero szufladki. Hmm…
Potem bohaterki dotarÅ‚y do miejsca, gdzie leżaÅ‚y sterty zwierzÄ™cych bielutkich koÅ›ci (czyżby plastik? JakoÅ› maÅ‚o realistycznie to wyglÄ…daÅ‚o) i pokazaÅ‚ siÄ™ jeden tak zwany potwór, który reprezentowaÅ‚ siÄ™ tak: nagi tyÅ‚ek , skaczÄ…cy, Å›lepy i jakiÅ› taki obÅ›lizÅ‚y… MaÅ‚o straszne. W sumie w ogóle, bo jedyny efekt natężenie dźwiÄ™ku zrobiÅ‚o :P czyli wyskakujemy zza rogu i robimy „bu!”. A baby piszczÄ… i uciekajÄ…, wlokÄ…c za sobÄ… tÄ… z usztywnionÄ… zÅ‚amanÄ… nogÄ…. A co dalej? Nasz potworek jednej pół twarzy przegryza (oczywiÅ›ci byÅ‚o zaciemnione zbliżenie na ochÅ‚apy) i reszta paskud dziewczyny otacza, sru tu tu tu~ tu i dalej to już totalne dno byÅ‚o, babranina i na koÅ„cu żadna baba nie zostaÅ‚a (nie dziwiÄ™ siÄ™), mimo, że wyglÄ…daÅ‚o w ostatnim momencie na to, że jedna jednak siÄ™ wydostanie, ale to tylko jej mózg nie wytrzymaÅ‚ i siÄ™ jej przyÅ›niÅ‚o. Moja ocena? Å»adnej gwiazdki. A w punktach to minus 50.
Filmy to ja na tyle jednak lubiÄ™ oglÄ…dać, że nie zrażam siÄ™ takimi tanimi „strachajÅ‚ami”, zdobywam sobie doÅ›wiadczenie i szukam czegoÅ› fajnego dalej ? Å»eby nie byÅ‚o takie emocje jak ja mam na tego rodzaju filmach to też nie sÄ… do koÅ„ca zÅ‚e. JeÅ›li rozlew krwi daje widzowi jakiÅ› powód do zastanowienia siÄ™ to okay, jeÅ›li natomiast kogoÅ› ćwiartujÄ… piÅ‚Ä… mechanicznÄ… (najwiÄ™ksze dno) to już gorzej. Tak uważam. Kto lubi filmy typu „Hostel” (zemsta na samym koÅ„cu filmu mi siÄ™ jedynie podobaÅ‚a, po co porÄ…baÅ„cowi-dziadkowi palce w koÅ„cu)i „TeksaÅ„skie Masakry” to przepraszam, nie sÅ‚uchajcie mnie, bo nikogo strofować nie zamierzam, każdy lubi co innego. Ja z kolei coÅ› mocniejszego i bardziej z sensem to owszem (przynajmniej od poczÄ…tku filmu coÅ› siÄ™ dzieje i trzeba Å›ledzić rozwój akcji, żeby siÄ™ dowiedzieć dlaczego). PiÅ‚Ä™ (1-3, bo czwórki nie widziaÅ‚am) na przykÅ‚ad uwielbiam. Daje kopa przede wszystkim, że psychole prawdziwi naprawdÄ™ mogÄ… być na Å›wiecie. Można sobie narzucić wizjÄ™ OÅ›wiÄ™cimia lub czegoÅ› podczas oglÄ…dania takich scen i siÄ™ widzi…
Za krytyka siÄ™ nie uważam, ale jak siÄ™ od dziecka horrory oglÄ…da, („Obcy” górÄ… ?), to coÅ› tam wtrÄ…cić zawsze można, no nie? „Wzgórza majÄ… oczy” też do dupy. Pozdrawiam :D

[ Dodano: 2008-06-09, 18:44 ]
Wybacz, Admin, starałam się odczekać te 3minuty ale się na prawdę nie da w moim stanie!! To już krytyk! :o XD Pozdrawiam~ To miały być dwa osobne posty :P

[ Dodano: 2008-06-09, 19:05 ]
Witam wszystkich! WpadÅ‚am na bardzo fajny pomysÅ‚ i chciaÅ‚abym aby Ci, co mnie popierajÄ… oddali gÅ‚os w tej sprawie  Otóż mowa o tym, że już zaczęły siÄ™ praktycznie wakacje i uważam, że fajnie by byÅ‚o pokazać czym siÄ™ zajmujemy w wolnym czasie! Ja mogÄ™ oczywiÅ›cie zacząć! Oto kilka starych zdjęć, które ostatnio poznajdywaÅ‚am i umilajÄ… mi teraz życie!   
Po pierwsze: kocham wycieczki! Na przykład do ZOO.
Po drugie: Å‚owić rybki (te mniejsze to wypad do wody, bo jedzenia by nie byÅ‚o; przepraszam za brutalność). Dodam, że na zdjÄ™ciu to faktycznie jest moja rybka!  Tyle miaÅ‚a, co na kartce napisane; 57cm gigancina! Hehe, a praktycznie wtedy pierwszy raz Å‚owiÅ‚am... cdn. :)
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Do³±czy³: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Sk±d: Gliwice
Wys³any: 2008-06-09, 18:42   

Cytat:
Evanescence i tym podobne również kocham <3

Evanescence kojarzy mi się akurat z tymi "mrocznymi" nastoletnimi pseudogotkami. Nie wiem, jak to coś można nazywać rockiem gotyckim. Mało to to ambitne, a właściwie jedyny utwór który w miarę mogę znieść, to "My Immortal". Z prawdziwego gotyku mogę polecić Silentium, Theatre of Tragedy, czy Lacrimosę. Myślę, że się wpasuje w Twoje gusta. Oczywiście za słuchanie Evanescence nie potępiam. To po prostu moje zdanie wynikające z doświadczenia. Niestety z tzw. mrocznymi nastkami jestem zmuszony mieć często do czynienia, toteż jestem na punkcie takich zespołów mocno skrzywiony ;)
 
 
 
GavieRu
Gosia


Do³±czy³a: 19 Wrz 2007
Posty: 82
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2008-06-09, 19:24   

Hmm.. Ja z kolei nawet nie słyszałam o tych zespołach, które wymieniłeś :p Ale powiem tyle, że takie gothic to jak najbardziej dla mnie klimaty :) Pozdrawiam!
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-06-09, 21:01   

A ja chciałbym zobaczyć tą fotkę z fiszem 57cm .... :roll:

Oss 8-)
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Do³±czy³: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Sk±d: Gliwice
Wys³any: 2008-06-09, 21:04   

Tak sobie ostatnio rozmyślam, i dochodzę do wniosku, iż jestem prawdziwym śmietnikiem muzycznym :lol: Inaczej tego nazwać raczej nie można... Słucham: jpopu, jrocka, gotyku, pagan metalu, death metalu, black metalu, symphonic metalu, epic metalu, folk metalu, viking metalu, power metalu, heavy metalu, klasyki, wszystkich odmian muzyki dark, oraz pagan folku O_O
 
 
 
GavieRu
Gosia


Do³±czy³a: 19 Wrz 2007
Posty: 82
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2008-06-11, 14:46   

Sensei, niedługo rybka będzie!! muszę się dostać do kogoś kto mi stację dyskietek naprawi.. Bo ja ją zajechałam :P
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2008-08-19, 16:33   

I tak najlepsze hobby to składanie hakamy :) Chyba tylko składanie mat jest bardziej odprężające :)

Co do śmietnika muzycznego Elghinna, to był kiedyś taki tekst na bashu:
1)ty, jakiej ty muzyki słuchasz?
2)A różnej.
2)black metal
2)heavy metal
2)death metal
2)viking metal
1) ;)

:)
 
 
 
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2008-08-19, 20:13   

Przypominam i ostrzegam że to jest temat który nazywa się "Twoje hobby"...
 
 
riddick


Do³±czy³: 02 Wrz 2010
Posty: 17
Sk±d: WleÅ„
Wys³any: 2010-09-04, 20:51   

hehe na początek popieram gatunki muzyczne polecam poradnik metalowy wg. grubego eda który zaraz wrzuce w dział warto zobaczyć

moje hobby

zbieractwo broni białej
sporty walk niestety tylko w TV bo nie mam z kim ćwiczyć
turystyka (pieszo przeszedłem więcej KM niż niejeden Trabant ma przebiegu )
czynnne hobby to komputerek
no i to co lubią wszyscy drowi i normalni panowie bez szczegółów xd
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN