Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Jeżeli ktoś życzył mi niezapomnianych świąt....
Autor Wiadomo¶æ
lafemka

Do³±czy³a: 15 Lip 2007
Posty: 386
Sk±d: polska
Wys³any: 2010-12-25, 11:37   

Tak, święta są fajne jak jest biało.
Niestety przez to "biało" nie dojechała do mnie siostra z mężem
:cry: 1100 km to naprawde dużo....
Mieli też być gośćmi na treningach sylwestrowo-noworocznych i to w TG i Mierzecicach i Porębie :-(
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2010-12-26, 14:26   

Wielka szkoda, ze ja też muszę dołączyć się do tych co mają nie do końca szczęśliwe święta. :-( A zaczęło się tak:

1. Wpierw wysoka gorączka (40 stopni wieczorem i 38 rano) i niemożność przełknięcia niczego. Diagnoza: Ropień około migdałowy Sposób leczenia: antybiotyk dożylnie, później doustnie. Efekt: 5 dni z życia.

Później było całkiem nieźle, wróciłem na studia i nawet na treningi. Ale po tygodniu:

2. Brak gorączki, niemożność mówienia i połykania. Diagnoza: Ropień około migdałowy cz. II
Sposób leczenia: wizyta w szpitalu i nacięcie migdałka w celu oczyszczenia, ponawiane co 2 dni. Nowy antybiotyk. Efekt: 7 dni z życia.

Gdy już wszystko miało być idealnie i chciałem cieszyć się zarówno świętami, jak i zbliżającymi się treningami sylwestrowymi spadła na mnie jak grom z jasnego nieba...

3. Gorączka niewysoka (około 37 stopni), ale nie spada, łeb boli jak jasna cholera, ból stawów, powoli zaczynające bolec migdałki. Diagnoza: Grypa (prawdopodobnie) Efekt: totalne zdenerwowanie i Bóg wie ile dni z życia.

Tak jak widzicie, mnie również nie poszczęściło się w te święta. Może ostatnie dni grudnia będą dla mnie łaskawsze...

Czy będę na treningach? Czas pokaże...
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN