Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Shihan Matsuo Masazumi u nas
Autor WiadomoŠ
arturrutkowski

Do│▒czy│: 25 Lut 2012
Sk▒d: Myszk├│w
Wys│any: 2012-05-08, 11:08   

Zdjęcia super! Przeżycia również! :) Na ostatnim treningu naprawdę było mi już ciężko, szczególnie pod koniec :) ale to pewnie już nie te lata... :)
Chcia┼éem bardzo podzi─Ökowa─ç sensei Sebastianowi za wyrozumia┼éo┼Ť─ç i pozosta┼éym sensei za pomoc i cierpliwo┼Ť─ç!!! Wielkie OSSSS!
Oby jak najwięcej takich spotkań!

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Do│▒czy│: 12 Lip 2007
Sk▒d: Bytom
Wys│any: 2012-05-09, 11:13   

Jestem trochę rozczarowany ponieważ mamy zarejestrowanych ponad 170 użytkowników forum, około 70 naszych studentów uczestniczyło w seminariach z Matsuo Shihan, dodatkowych 50 studentów w treningach w Mierzęcicach
i opr├│cz Artura nikt nie ma nic do powiedzenie .... ?

Przecie┼╝ po to stworzyli┼Ťmy forum aby ka┼╝dy dowolnie m├│g┼é si─Ö wypowiedzie─ç.

Czy seminaria z Matsuo Shihan s─ů ju┼╝ dla niekt├│rych tak wielk─ů oczywisto┼Ťci─ů , ┼╝e odbieracie to jako nale┼╝─ůc─ů si─Ö wam codzienno┼Ť─ç ? Je┼╝eli tak to mo┼╝e od kolejnej wizyty czeka─ç was mocne zdziwienie.

Prosz─Ö starszych sta┼╝em student├│w o wypowiedzi poniewa┼╝ nowi studenci s─ů w was zapatrzeni i wasza opinia jest dla nich bardzo wa┼╝na.

Oss 8-)

kacha

Do│▒czy│a: 03 Sty 2012
Sk▒d: Zawada (Mierz─Öcice)
Wys│any: 2012-05-09, 21:03   

Wybaczcie mi proszę, pochłonęła mnie całkowicie praca.

Po raz pierwszy mia┼éam przyjemno┼Ť─ç uczestniczy─ç w jakichkolwiek seminariach, zw┼éaszcza w seminariach z Sensei'em Matsuo. Dzi─Öki uczestnictwu w nich, naby┼éam now─ů wiedz─Ö i do┼Ťwiadczenie, pozna┼éam nowe techniki b─ůd┼║ doszlifowa┼éam inne. Pomimo ogromnego wyczerpania jestem bardzo zadowolona i ciesz─Ö si─Ö, ┼╝e w ko┼äcu mog┼éam poznac osob─Ö Sensei'a Matsuo oraz trenowa─ç z osobami z innych dojo czy szk├│┼é :-D
Wydaje mi si─Ö, ┼╝e takie seminaria maj─ů du┼╝y wp┼éyw na dalsz─ů nauk─Ö Aikido.

Podczas trening├│w panowa┼éa mi┼éa atmosfera i powsta┼éo wiele ciekawych fotek, na kt├│re z niecierpliwo┼Ťci─ů czekam :)

Dzi─Ökuj─Ö i pozdrawiam wszystkich gor─ůco

Killer Kasia

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2012-09-11, 12:02   

Przewodnicz─ůcy Mi─Ödzynarodowej Organizacji Seiseikai Aikido
Prezes Japo┼äskiego Zwi─ůzku Sztuk Walk w Prefekturze Yokohama
8 Dan Aikido

SHIHAN MATSUO MASAZUMI

W pa┼║dzierniku 2012 w Polsce i na dojach SSW Seimeikan

Plan wizyty :

1.
13 i 14 pa┼║dziernika poprowadzi Seminarium w Nakle ┼Ül─ůskim w hali sportowej ZS. w Nakle ┼Ül. ul.Dworcowa 2
- rozpocz─Öcie w sobot─Ö i niedziele o g. 10.00
- zakończenie w sobotę i niedziele o g 17.00

2.
16 pa┼║dziernika poprowadzi treningi na dojo SSWS w Mierz─Öcicach w Gimnazjum na ul. Wolno┼Ťci 68
- 16.30 do 17.45 trening dla dzieci pocz─ůtkuj─ůcych oraz ┼Ťredniozaawansowanych (do 6kyu w┼é─ůcznie)
- 18.15 do 20.00 trening dla wszystkich grup dorosłych oraz dla dzieci od 5kyu wzwyż

3.
18 pa┼║dziernika poprowadzi treningi na dojo SSWS w Mierz─Öcicach w Gimnazjum na ul. Wolno┼Ťci 68
- 16.30 do 17.45 trening dla dzieci pocz─ůtkuj─ůcych oraz ┼Ťredniozaawansowanych (do 6kyu w┼é─ůcznie)
- 18.15 do 20.00 trening dla wszystkich grup dorosłych oraz dla dzieci od 5kyu wzwyż

4.
20 i 21 pa┼║dziernika poprowadzi Seminarium w Zabrzu w hali sportowej MOSiR ul. Matejki 6
- rozpocz─Öcie w sobot─Ö i niedziele o g. 10.00
- zakończenie w sobotę i niedziele o g 17.00

W trakcie od 12 do 22 pa┼║dziernika treningi wszystkich grup w szkole Seimeikan nie b─Öd─ů si─Ö odbywa─ç wed┼éug typowego grafiku i zostaja przeniesione
do Mierzecic na nasze dojo we wtorek 16 oraz w czwartek 18 zgodnie z godzinami jak w pkt. 2 i 3.

Koszty udziału w imprezach:
- studenci szkoły Seimeikan według informacji wywieszonych na każdym dojo
- osoby nie nale┼╝─ůce do szko┼éy Seimeikan ani do Seiseikai Polska : 200z┼é za 4 dni, 170z┼é za 3 dni, 120z┼é za 2 dni i 70z┼é za 1 dzie┼ä seminarium.
wszystkie zg┼éoszenia od os├│b z zewn─ůtrz prosimy wysy┼éa─ç na adres : sekretariat@seimeikan.pl

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2012-10-10, 02:04   

M├│j nauczyciel jest zn├│w ze mn─ů i tak b─Ödzie przez 14 dni - dla mnie jako studenta mie─ç go ko┼éo siebie to co┼Ť fantastycznego.

Sensei jest w dobrej formie i wesoły więc będziecie zadowoleni ze wszystkich treningów pod jego kierunkiem więc przychodźcie na oba seminaria i wszystkie treningi.

teraz fotki z lotniska i herbatki

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2012-10-15, 10:59   

Seminarium w Nakle ┼Ül─ůskim ju┼╝ za nami.
Nied┼éugo w naszej galerii pojawi─ů si─Ö wszystkie zdj─Öcia z ca┼éej wizyty Sensei`a Matsuo.

Dzi┼Ť chcia┼ébym podzi─Ökowa─ç za wspania┼é─ů atmosfer─Ö jak─ů ka┼╝dy z was stworzy┼é podczas tych minionych dw├│ch dni dzi─Öki czemu wszystkie treningi by┼éy fantastyczne.

Wielkie Arigato Gozaimasta !!!

Mam nadziej─Ö, ┼╝e dzi─Öki temu ci z was , kt├│rzy jeszcze si─Ö zastanawiaj─ů nad p├│j┼Ťciem na kolejne seminarium do Zabrza teraz nie maj─ů ju┼╝ ┼╝adnego problemu z podj─Öciem decyzji na tak.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2012-10-16, 22:39   

Dzi┼Ť we wtorek odby┼é sie pierwszy trening w naszym Dojo Mierz─Öcice pod kierunkiem Shihana Matsuo Masazumi.
Było naprawdę rewelacyjnie i bardzo ciekawie.
Niestety na treningu była obecna zaledwie połowa studentów Seimeikan.

Zapraszam w czwartek tych co byli teraz oraz wszystkich nieobecnych, nie b├│jcie si─Ö przyj┼Ť─ç i trenowa─ç. Po wyje┼║dzie Sensei`a b─Ödzie ┼╝a┼éowa─ç swojej absencji.

Zach─Öcam r├│wnie┼╝ do seminarium 20 i 21 w MOSiR Zabrze.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2012-10-17, 17:29   

Cytat:
Dzi┼Ť we wtorek ....

Niestety na treningu była obecna zaledwie połowa studentów Seimeikan.
....

Pisz─ůc to wczoraj nie wiedzia┼éem , ┼╝e ma by─ç mecz teraz o┼Ťmiel─Ö si─Ö wysnu─ç tez─Ö , ┼╝e wiele os├│b nie przysz┼éo poniewa┼╝ wola┼éo obejrze─ç mecz Polska vs Anglia.
Je┼Ťli tak to zostali┼Ťcie ukarani ani meczu, ani treningu z 8 danem :)

A swoj─ů drog─ů kiedy w ko┼äcu zwolennicy pi┼éki no┼╝nej zrozumiej─ů , ┼╝e nie warto !

PS. O meczu w r├│┼╝nych innych i badziewiach :)

Oss 8-)

Sul893

Do│▒czy│a: 28 Cze 2011
Sk▒d: Tarnowskie G├│ry
Wys│any: 2012-10-18, 07:58   

Hahaha a to ciekawe, bo kiedy si─Ö dowiedzia┼éam, ┼╝e mecz odwo┼éali pomy┼Ťla┼éam dok┼éadnie to samo: kara za opuszczony treningxd

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2012-10-22, 19:02   

Wszystkie zdj─Öcia z pa┼║dziernikowej wizyty 2012 mo┼╝na ju┼╝ ogl─ůda─ç w naszej galerii tutaj
Zapraszam

Oss 8-)

Sul893

Do│▒czy│a: 28 Cze 2011
Sk▒d: Tarnowskie G├│ry
Wys│any: 2012-10-24, 09:06   

i znowu czekać pół roku ehh ><

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2012-10-24, 12:14   

Sensei jest już w domu cało i bezpiecznie.

Kolejna wizyta w kwietniu 2013r.
Będzie jedno seminarium wstępnie na 20 i 21 kwiecień.

Oss 8-)

Elghinn
Arglwydd sidhe

Do│▒czy│: 14 Wrz 2007
Sk▒d: Gliwice
Wys│any: 2012-10-25, 22:00   

Wywiad z Matsuo-sensei. Moim zdaniem wypad┼é naprawd─Ö dobrze. Mi┼éo, ┼╝e lokalne media wykaza┼éy jakie┼Ť zainteresowanie tym, co robimy. Zawsze to jaka┼Ť pomoc w propagowaniu naszej szko┼éy i Seiseikai w og├│le.

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2013-03-07, 13:55   

JUŻ NIEDŁUGO .......

WYPATRUJCIE SZCZEGÓŁÓW ;)

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2013-04-17, 09:02   

Witam

Sensei Matsuo jest ju┼╝ z nami.
Jest w dobrym samopoczuciu i zadowolony, że znowu będzie mógł z nami pobyć.
Wszystkich pozdrawia i do zobaczenia w sobot─Ö na seminarium.

Oss 8-)

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: