Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Treningi Sylwestrowe 2009r
Autor Wiadomo¶æ
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2009-12-29, 00:49   Treningi Sylwestrowe 2009r

Witam...
Dzisiaj minął pierwszy dzień treningów sylwestrowych. Zaczęliśmy o godzinie 17 treningiem dla naszej najmłodszej grupy czyli Żuczki. Myślałem że więcej osób będzie na tym treningu chociaż wcale nie było tak źle. Zabawa była przednia, najwięcej frajdy było jak dzieci mogły pobawić się w zbijaka z rodzicami ;) Kolejny trening to grupa początkująca dzieci... Hy tutaj pojawili się sami tatowie. No i tu było naprawdę super :) Fajnie to wyglądało jak jedna z naszych adeptek mówiła do taty "...oj tato ale ty to nie tak masz robić.." po czym poprawiała go i oboje śmiali się z siebie :) Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Na koniec wszyscy podzielili się na dwie grupy i były róźne konkurencję...
Następny trening to grupa dzieciaków zaawansowanych. Na treningu pojawili się "starzy wyjadacze" czyli rodzice którzy może nie trenują na co dzień ale żadnego wspólnego treningu nie opuszczają. No tutaj to już zabaw nie było ale za to poważne techniki. Co nie znaczy że było ponuro... :)
Na koniec trening grupy dorosłej. Było wiele osób osoby towarzyszące też były. Techniki robiliśmy przeróżne i myślę że było dość ciekawie. Nareszcie było tłoczno na macie :)

Tak wyglądały treningi sylwestrowe w Hombu Dojo Tarnowskie Góry. Zapraszam wszystkich którzy dzisiaj byli o wypowiedzenie się co im się podobało itd. Mam nadzieję że będą to całe zdania a nie "no było... ok". Pisać nie bać się klawiatury i forum ;)

Jak treningi się już skończyły to przyszedł czas na odpoczynek. Dorośli Seimeikanowcy wybrali się do Wieży w TG by przy "soczku" posiedzieć pogadać pośmiać się. Było super...

Ja powiem (albo napisze) tylko tyle nie mogę się doczekać treningów na Porębie i Mierzęcicach...

Tak przy okazji prosiłbym bym Sensei'a o wrzucenie paru fotek z treningu poniedziałkowego.

Pozdrawiam
Admin
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2009-12-29, 01:06   

Na pewno idea tego typu treningów jest przednia... Będę miał parę fajnych wspomnień :)
Szkoda tylko, że nie udało mi się przyjść z osobą towarzyszącą :( (A już ją miałem prawie w garści... Jeszcze dzień przed mówił, że nie ma problemu :) )
Jeżeli chodzi o same techniki to jak najbardziej bardzo ciekawe. Jednak, jak całe Aikido, wymagały bardzo dużego skupienia aby można było je wykonać porządnie (celowo nie użyłem słowa dobrze :) )
Proszę nie odbierzcie mnie źle: Ogólnie trening był super, ale ja jestem takim człowiekiem, który najlepiej się czuje gdy na treningu w TG jest wszystko wykonywane maksymalnie wolno i mogę się dokładnie skupić na każdym szczególe, a atmosfera jest nieco bardziej napięta...
Choć z drugiej strony... Pewnie marudze tak, bo normalnego treningu nie było z powodu okresu świątecznego (jakoś przez to zacząłem mniej lubic święta :) )

Myśl na koniec: Do zobaczenia na następnym treningu, bo warto! :)
 
 
 
lafemka

Do³±czy³a: 15 Lip 2007
Posty: 386
Sk±d: polska
Wys³any: 2009-12-29, 11:33   

Sylwester jako święto, podobno w zamierzchłych czasach, było rozpowszechniane, jako świętowanie, że nie nadszedł koniec świata. ;)
Jestem pewna , że założenie miało swój podtekst w sprawowowaniu skutecznej, w dawnym mniemaniu, władzy.

Spotkanie z okazji treningu sylwestrowego to może być początek dla innych, w świecie sztuk walki.
Pierwszy raz uczestniczyłam w sylwetrowej odmianie treningu. Wyobrażalam sobie, ze sylwestrowy nastrój, rozumiany w naszych czasach jako zabawa uff :) musi być wypełniony na macie większym luzem oraz możliwością przećwiczenia podstaw oraz zakręconych technik z serii 'popolupo" ;) No nie pomyliłam się, sensei Sebastian idealnie aranżuje treningi, czyli dla każdego coś miłego.

Zapamietam nowe osoby, które spróbowały sił wśród poważnej ekipy seimeikan w TG yhyhy ;-p
Uśmiechy od ucha do ucha mówiły same za siebie.
Zapamietam również moje osobiste ciekawe odczucie, kiedy to ćwicząc z jednym z gości na sylwestrowym treningu chciałam jednocześnie by odczuł, że jest mu dobrze kiedy "leci" :) a obawiając się o możliwości tej osoby, każdorazowo upewniałam się, czy nie jestem zbyt brutalna. Koniec świata :-P


Dozobaczenia :-)
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2009-12-29, 14:18   

Chciałem wkleić kilka zdjęć z wczorajszego treningu i okazało się , że jest ich ponad 200. Wszystkie trafia do naszej galerii. Teraz zamieszczam jedynie kilka zdjęć i proszę mi wybaczyć jak kogoś nie będzie na fotkach ponieważ jest ich naprawdę bardzo dużo fajnych i trudno było mi wybrać.











to bez komentarza nie da rady :) Sempai Jacek uczy siostrę biegania po ścianie :-D

Soczek ;)

Oss 8-)
 
 
kamcio


Do³±czy³: 17 Gru 2009
Posty: 5
Sk±d: PorÄ™ba
Wys³any: 2009-12-29, 22:03   

dzisiejszy trening w porębie był dość ciekawy. Napewno było mi miło gdy brat mną rzucał na odległość metra i nie mogłem wstać przez 2 minuty... ale ogólnie to ciekawy trening ;)
 
 
 
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2009-12-29, 23:45   

Hy hy na Porebie było super :) Rodziców była masa dzieci tak samo. Na dorosłych wcale nie gorzej. Fantastyczna frekwencja, aż miło się ćwiczy jak jest tyle osób na macie.
Miło mi było poznać osoby których do tej pory nie znałem... mam nadzieję że zobaczymy się niebawem na seminarium egzaminacyjnym i wtedy będziemy mieli okazję więcej razem poćwiczyć :-D

Szkoda że został już tylko jutrzejszy trening... :-/ Mogło by być tego więcej (sylwestrów ?!) ;)
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2009-12-30, 00:37   

Tak samo jak w przypadku zdjęć z TG wybaczcie mi , że nie ma wszystkich Was ;)










Oss 8-)
 
 
Berni


Do³±czy³: 05 Lis 2009
Posty: 73
Sk±d: Cuesta Verde
Wys³any: 2010-01-02, 16:03   

Udało mi się troche zmienić zdjecie w pełnym skladzie z treningu sylwestrowego w Porębie. Troche lepiej widać twarze. Pewnie niektórtzy będa chcieli to wydrukować/wywołać (moze niepotrzebnie, ale myśle że nikomu nie bedzie to przeszkadzać)
liki:
Czarno biale (niektóre elementy rażą po oczach)


i kolor



a jakby ktoś chciał mogę jeszcze przeslać swoje wypociny przy przeróbce zdjecia w pełnym skladzie z treningu z Kancho Shiodą, były robione pod światło i bardzo ciemne powychodziły.

Nie napisałem nic o treningu sylwestrowym, bo nie miałem nic odkrywczego do powiedzenia: było jak zawsze extra.

nie chodzi to tak jakbym chciał czyste linki
http://img706.imageshack.us/i/dsc04321sszary.jpg/

http://img706.imageshack.us/i/dsc04321sprby.jpg/
 
 
Basia

Do³±czy³a: 25 Gru 2009
Posty: 17
Sk±d: PorÄ™ba
Wys³any: 2010-01-07, 23:52   HaHaHa ;)

Hehe Mi osobiście Podobał się sylwestrowy trening ;)
Było dość ciekawie i zabawnie..Poznaliśmy Nowe Techniki z ,których Niekiedy było naprawdę dużo Frajdy ;p I nowych Ludzi ;p
Popieram Admina Mogłoby być więcej takich treningów Sylwestrowych ;d :lol:
haha szkoda tylko , że nie mieliśmy zabaw tak jak dzieci wtedy było by śmiechu :)

A Co do zdjęć to bardzo fajne wyszły haha w końcu Fotografami Byłam ja Daria i Na czele Sensej ;)
Najlepsze jest chyba to jak Karol (niby oświadcza sie swojej dziewczynie )..

Mam nadzieję ,że w szybkim czasie dorwię się do płytki z nimi ;p
Haha A wgl słyszałam , że w Porębir Była Dzióra Ozonowa ( chodzi o księżyc ) Cikawe..? :?: :lol:
Sensej Dodaj to zdjęcie jak masz ;)

[/b]
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2010-01-08, 08:17   



Oss 8-)
 
 
michalm


Do³±czy³: 05 Pa¼ 2008
Posty: 478
Sk±d: Siemonia
Wys³any: 2010-01-08, 08:26   

To samo zjawisko ale w dzień


Więcej tu

http://pl.wikipedia.org/wiki/Halo
 
 
Danijo

Do³±czy³a: 14 Mar 2009
Posty: 113
Sk±d: PorÄ™ba
Wys³any: 2010-01-08, 09:23   

Ale halo pwstaje w dzień.. :) a to było jak było ciemno.. Więc to dzura ozonowa..tyle że taka unikalna bo występująca w Porębie. ;P
 
 
michalm


Do³±czy³: 05 Pa¼ 2008
Posty: 478
Sk±d: Siemonia
Wys³any: 2010-01-08, 11:47   

Danijo napisa³/a:
Ale halo pwstaje w dzień.. :) a to było jak było ciemno.. Więc to dzura ozonowa..tyle że taka unikalna bo występująca w Porębie. ;P


dałem linka do wikipedii ale dam kawę na ławę czyli cytat

Halo (od greckiego hálos – tarcza sÅ‚oneczna) – zjawisko optyczne zachodzÄ…ce w atmosferze ziemskiej obserwowane wokół tarczy sÅ‚onecznej lub księżycowej. Jest to Å›wietlisty, biaÅ‚y lub zawierajÄ…cy kolory tÄ™czy (wewnÄ…trz czerwony, fioletowy na zewnÄ…trz), pierÅ›cieÅ„ widoczny wokół sÅ‚oÅ„ca lub księżyca. Część nieba wewnÄ…trz krÄ™gu jest tak samo ciemna jak na zewnÄ…trz. Zjawisko wywoÅ‚ane jest zaÅ‚amaniem na krysztaÅ‚ach lodu i odbiciem wewnÄ…trz kryształów lodu znajdujÄ…cych siÄ™ w chmurach pierzastych piÄ™tra wysokiego (cirrostratus) lub we mgle lodowej

Nic o specyficznych występujących w Porębie dziurach ozonowych tam nie ma. :-P
 
 
Danijo

Do³±czy³a: 14 Mar 2009
Posty: 113
Sk±d: PorÄ™ba
Wys³any: 2010-01-08, 16:34   

A to przepraszam.. 8-) nie przeczytałam uważnie..
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN