Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Seminarium w Lesie
Autor WiadomoŠ
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Do│▒czy│: 12 Lip 2007
Sk▒d: Bytom
Wys│any: 2009-08-03, 22:44   Seminarium w Lesie

Witam

Od dawna obiecywane seminarium odb─Ödzie si─Ö najprawdopodobniej 15 lub 16 sierpnia (sobota lub niedziela). Wcze┼Ťniejsza data nie wzbudzi┼éa wi─Ökszego zainteresowania.
Proszę jak najszybciej o info kto ma ochotę zostać na noc po treningu tak żebym wiedział czy załatwiać noclegi czy nie.

Trening rozpoczniemy po południu po 14.00 , później ogłoszę dokładna godzinę.
Przypominam , że na końcu tniemy maty :-|

Oss 8-)

Kamil Cz
Administrator
good guy

Do│▒czy│: 26 Mar 2008
Sk▒d: Tarnowskie G├│ry
Wys│any: 2009-08-03, 22:53   

Data fajna, mi odpowiada... Nocleg tym bardziej :)

michalm

Do│▒czy│: 05 Pa╝ 2008
Sk▒d: Siemonia
Wys│any: 2009-08-04, 09:38   

Niedziela pasuje, ale bez noclegu :-(

lafemka

Do│▒czy│a: 15 Lip 2007
Sk▒d: polska
Wys│any: 2009-08-05, 13:59   

Mnie pasuje 15 i 16 ty z noclegiem :-)
pozdrowienia
:)

Elghinn
Arglwydd sidhe

Do│▒czy│: 14 Wrz 2007
Sk▒d: Gliwice
Wys│any: 2009-08-11, 18:10   

Jestem jak najbardziej za, je┼Ťli chodzi o treningi w lesie. Cho─çby i nawet bez noclegu, i tak frajda z tego ca┼ékiem spora zapewne b─Ödzie ^_^

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2009-08-12, 18:16   

Trening odb─Ödzie si─Ö w t─ů sobot─Ö 15 sierpnia gdzie┼Ť nieopodal Mierz─Öcic.
Zbi├│rka o 16.00 pod naszym Dojo w Mierz─Öcicach.

Potrzebujemy bardzo du┼╝o butelek po napojach , kt├│re trzeba nape┼éni─ç wod─ů tak aby ka┼╝dy uczestnik treningu m├│g┼é spr├│bowa─ç ci─Ö─ç.
Osoby trenuj─ůce najd┼éu┼╝ej b─Öd─ů ci─Ö┼éy Tamashigiri Mugen Dachi
Będziemy mieli przygotowanych około 50 słupków dla was do cięcia.

Kto ma grill ? jeden du┼╝y lub dwa mniejsze. B┼éyskawicznie czekam na odpowied┼║ bo je┼Ťli tak to ka┼╝dy kupuje sobie wuszt i rzym┼éa i po treningu b─Ödzie fajnie.

Co wy na to ?

Oss 8-)

Małgosia

Do│▒czy│: 07 Sie 2009
Wys│any: 2009-08-12, 18:31   

Witam

jak trening odb─Ödzie si─Ö u mnie w Nowym Chechle to grill przywioz─Ö...nawet je┼Ťli nie b─Öd─Ö mog┼éa uczestniczy─ç w treningu, musz─Ö tylko zna─ç dok┼éadne miejsce ...ale dopytam o to w czwartek

pozdrawiam
Małgosia
:lol:

michalm

Wys│any: 2009-08-16, 05:54   

Domo arigato Sensei.
Wczorajszy trening to by┼éo co┼Ť wyj─ůtkowego.
Takie co┼Ť dzia┼éa jak dobrze zdany egzamin.
Dodaje nowego zapału do ćwiczeń.
Dla wielu z nas by┼é to pierwszy kontakt z broni─ů.
I jak to zwykle bywa dowiedzieli┼Ťmy si─Ö czego┼Ť nowego o sobie i innych ;)

GavieRu
Gosia

Do│▒czy│a: 19 Wrz 2007
Wys│any: 2009-08-18, 09:01   

Ja r├│wnie┼╝ jestem bardzo zadowolona z mo┼╝liwo┼Ťci ponownego tni─Öcia butelek ostrymi narz─Ödziami :) Nie potrafi─Ö znale┼║─ç na You.Tube filmiku z zesz┼éego roku, i gdyby kto┼Ť m├│g┼é mi pom├│c b─Öd─Ö wdzi─Öczna. Chcia┼éam sobie por├│wna─ç moje ci─Öcia i og├│lnie przypomnie─ç jak to komu bejzbolowe odbicia wychodzi┼éy :) :) By┼éo super i bardzo si─Ö ciesz─Ö, ┼╝e maty r├│wnie┼╝ mog┼éam ci─ů─ç. Faktycznie robi si─Ö to zupe┼énie inaczej ni┼╝ z butelkami. Oss

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2009-08-19, 21:48   

Na treningu zjawiło się prawie 30 osób.
Przygotowanie tak du┼╝ej ilo┼Ťci mat do ci─Öcia , butelek , stojak├│w oraz transport tego to by┼éo du┼╝e wyzwanie. Na zdj─Öciach tego wszystkiego nie wida─ç ale zosta┼éo przygotowanych 100 tatami zwyk┼éych , 25 tatmi omote mugen dachi , ponad 100 butelek. By┼éo 8 katan i jedno wakisashi (wszystkie katany z ATESTEM :) ) To wszystko trzeba by┼éo gdzie┼Ť zamoczy─ç wi─Öc cz─Ö┼Ť─ç moczy┼éa sie w domach inna cz─Ö┼Ť─ç w czyim┼Ť basenie w czyim┼Ť ogr├│dku. Na koniec za┼éatwienie grilla i merytoryczne przygotowanie treningu. Reszta to ju┼╝ wy i wasze odczucia.

Chciałbym podziękować tym, którzy pomagali mi w przygotowaniach.
Ci z was , kt├│rzy nie mieli okazji ci─ů─ç katanami tatami omote - musicie wybaczy─ç.
Zakup tak du┼╝ej ilo┼Ťci mat do ci─Öcia to ogromne koszty, kt├│re id─ů w setkach z┼éoty te koszty pokry┼éem w ca┼éo┼Ťci ja i Sempai Piotr wi─Öc postanowi┼éem , ┼╝e pr├│by ci─Ö─ç nale┼╝─ů si─Ö przede wszystkim tym z was , kt├│rzy trenuj─ů sumiennie od samego pocz─ůtku. Niech to b─Ödzie zach─Öt─ů dla wszystkich - anga┼╝ujcie si─Ö w treningi Shinkendo.

To tylko par─Ö fotek z po┼Ťr├│d chyba 400 - naprawd─Ö wszystkie zdj─Öcia s─ů tak dobre i fajne , ┼╝e ci─Ö┼╝ko by┼éo wybra─ç wi─Öc nie gniewajcie si─Ö jak kogo┼Ť pomin─ů┼éem .
JAK WAM SI─ś PODOBAJ─ä ?

Kibol Seimeikan :)

To zdjęcie na okładkę ;)

ZGLISZCZA :)

Zdj─Öcie na tapet─Ö ... jak s─ůdzicie ?

45 cm ┼Ťrednicy !

Po ci─Öciach nauka tradycyjnego czyszczenia i kontroli katany oraz nauka wi─ůzania sageo

GRILLOWANKO I ŻAREŁKO :lol:

TERAZ WIECIE, ┼╗E CI─ä─ć A UDERZA─ć TO ZUPE┼üNIE CO INNEGO NIZ WYDAJE SI─ś JAK MACHA SI─ś BOKKENEM
Wielu z was jest lepszych technicznie od niekt├│rych polskich instruktor├│w Shinkendo z kilku letnim sta┼╝em i nie pisz─Ö tego ┼╝eby kogo┼Ť obrazi─ç tylko stwierdzam fakt.
Ka┼╝dy po treningu mo┼╝e teraz sprawdzi─ç na ile dobre s─ů jego ci─Öcia i mo┼╝e teraz sam okre┼Ťli─ç swoje niedoci─ůgni─Öcia i weryfikowa─ç je. Taki trening i mo┼╝liwo┼Ť─ç sprawdzenia swoich ci─Ö─ç daje wam ogromn─ů przewag─Ö nad innymi dojami i ich studentami.
Wykorzystajcie t─ů wiedz─Ö .
Sensei

To kiedy robimy kolejny trening ?
Mo┼╝e zima ?
Oss 8-)

Kamil Cz
Administrator
good guy

Do│▒czy│: 26 Mar 2008
Wys│any: 2009-08-19, 22:36   

Nie b─Ödzie nic lepszego ni┼╝ zgraja popapra┼äc├│w z wielkim logiem Seimeikan na piersi, w┼Ťr├│d bia┼éego puchu ┼Ťnie┼╝nego i kakofonii kiai, katanami wykonuj─ůc ci─Öcia na butelkach i matach. :)

Mi si─Ö bardzo podoba┼éo, cho─ç momentami mia┼éem obawy, ┼╝e si─Ö nie uda. Na szcz─Ö┼Ťcie wszystko wysz┼éo tak jak powinno.

Chcia┼ébym podzi─Ökowa─ç Ma┼égosi za to, ┼╝e wspar┼éa nas swoim ogr├│dkiem i kaw─Ö (z mlekiem "smak gratis" :) ). Zw┼éaszcza, ┼╝e stosunkowo nowe osoby na sekcji maj─ů zawsze ten dziwny moment zastanowienia (przed udzieleniem wsparcia) "czy ja na pewno dobrze robi─Ö? Przecie┼╝, oni nawet normalni nie s─ů... :) ". Wielkie Argiato.

Innym oczywi┼Ťcie te┼╝ dzi─Ökuj─Ö, a zw┼éaszcza Piotrkowi, Tomkowi, ┼üukaszowi, Marcinowi...
I oczywi┼Ťcie: Domo Argiato Goizaimasta Sensei :) ... za wszystko...

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2010-07-10, 13:48   

Przedstawiam termin kolejnego seminarium w lesie
propozycja 31 lipiec 2010 r sobota

Prosz─Ö wszystkich zainteresowanych o jak najszybsz─ů wypowied┼║ co do terminu.
Jeżeli do przyszłego czwartku nie będzie wielkich sprzeciwów to termin uznajemy za klepniety

Oss 8-)

Admin

Do│▒czy│: 11 Lip 2007
Sk▒d: polska
Wys│any: 2010-07-10, 21:14   

Mi pasuje jak najbardziej ! :)

michalm

Wys│any: 2010-07-11, 12:10   

Dobry termin!!!

Yakoozaj
juggalo

Do│▒czy│: 15 Lip 2007
Sk▒d: z klawiatury
Wys│any: 2010-07-11, 19:02   

a i ja mo┼╝e pojad─Ö pomacha─ç troszk─Ö mieczem ;)
i w razie czego by─ç mo┼╝e uda si─Ö za┼éatwi─ç basen do namoczenia mat je┼Ťli b─Ödzie to potrzebne :-P

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: