Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Zamkniŕty przez: Sebastian ?liwi?ski
2012-04-02, 11:56
Seminaria z Walki Mieczem
Autor WiadomoŠ
Danuta

Do│▒czy│a: 04 Sie 2007
Sk▒d: Krak├│w
Ostrze┐e˝:
 1/4/6
Wys│any: 2008-11-07, 08:23   Seminaria z Walki Mieczem

Wszystkie osoby zainteresowane shinknendo zapraszam na seminarium 22-23 listopada.
Szczegóły na naszej stronie internetowej .
Pozdrawiam wszystkich adept├│w Seimiekan.

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Do│▒czy│: 12 Lip 2007
Sk▒d: Bytom
Wys│any: 2009-01-25, 21:48   

Z wielk─ů przyjemno┼Ťci─ů informuj─Ö , ┼╝e nied┼éugo odwiedzi nasz─ů szko┼é─Ö i poprowadzi seminarium
Sensei Roland Layos

Przedstawiona cena nie dotyczy członków naszej szkoły.
Czy kto┼Ť ma pytania ?

Oss 8-)

Lukic

Do│▒czy│: 21 Lip 2007
Sk▒d: Siewierz
Wys│any: 2009-02-07, 20:26   

Witam Wszystkich

Dla wiadomo┼Ťci os├│b z poza Seimeikan informuje, ┼╝e jestem osob─ů odpowiedzialn─ů za ustalenie liczby uczestnik├│w seminarium.

Liczba uczestnik├│w jest ograniczona, a w pierwszej kolejno┼Ťci przyjmowane s─ů zg┼éoszenia student├│w z sekcji SYAP

Dane do kontaktowania si─Ö s─ů zamieszczone na plakacie lub dzwoni─ç prosz─Ö pod nr 508 129 671 email sempai.lukasz@seimeikan.pl
Wszelkie odpowiedzi dla os├│b z po za szko┼éy Seimeikan oraz os├│b nie wsp├│┼épracuj─ůcych z nasz─ůszko┼é─ů udzielane b─Öd─ů po 20 luty

Pozdrawiam

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2009-03-09, 14:11   

Ju┼╝ po seminarium ... chcia┼éem wam podzi─Ökowa─ç za udzia┼é i pomoc w organizacji jeste┼Ťcie wspaniali , a najwspanialsze jest to , ┼╝e mam zaszczyt by─ç waszym Sensei i mam nadziej─Ö r├│wnie┼╝ przyjacielem.
Dok┼éadnie rok temu Seimeikan rozpocz─Ö┼éa treningi z mieczem.... powiedzia┼éem sobie wtedy , ┼╝e do roku musz─Ö zrobi─ç co┼Ť dla moich student├│w. Min─ů┼é rok i jeste┼Ťcie po pierwszym seminarium i pierwszych egzaminach co jest dla mnie wielkim szcz─Ö┼Ťciem. ┼╗a┼éuj─Ö tylko , ┼╝e nie wszyscy podeszli do swoich pierwszych egzamin├│w ale wierz─Ö zarazem, ┼╝e to wszystko jest przed nami.

Przede wszystkim
DOMO ARIGATO GOISAMASTA SENSEI ROLAND

Ps. Zapraszam do naszej fotogalerii ju┼╝ wkr├│tce.
A teraz co┼Ť ┼Ťwie┼╝ego

Oss 8-)

Kamil Cz
Administrator
good guy

Do│▒czy│: 26 Mar 2008
Sk▒d: Tarnowskie G├│ry
Wys│any: 2009-03-10, 11:34   

Seminarium faktycznie by┼éo rewelacyjne :) Pami─Ötam jak Sensei Sebastian pierwszy raz wspomina┼é o mo┼╝liwo┼Ťci zrobienia seminarium (by┼éo to chyba p├│┼é roku temu). Po dok┼éadnym dowiedzeniu si─Ö co i jak, przyznam si─Ö, bardzo mocno oczekiwa┼éem na to wydarzenie (pomimo nieforunnych zrz─ůdze┼ä losu takich jak np. kontuzja barku). Ponadto, maj─ůc w pami─Öci bardzo dobre seminaria Aikido, wiedzia┼éem ┼╝e to r├│wnie┼╝ b─Ödzie prezentowa─ç wysoki poziom... I jak to zwykle z sekcj─ů i Sensei Sebastianem bywa, nie zawiod┼éem si─Ö.

Przyznam, ┼╝e z pocz─ůtku ba┼éem si─Ö o liczb─Ö uczestnik├│w, ale ta (mnie przynajmniej) bardzo pozytywnie zaskoczy┼éa. Ponadto poziom bardzo wielu z nich znacz─ůco przekracza┼é m├│j w┼éasny (z czego si─Ö bardzo ciesz─Ö bo to i szansa dla mnie by podnie┼Ť─ç swoje umiej─Ötno┼Ťci, upewni─ç si─Ö co do techniki, a tak┼╝e wyj┼Ť─ç, z jak┼╝e b┼é─Ödnego za┼éo┼╝enia, ┼╝e po Sensei'u to ja jestem najlepszy :) ). Mam szczer─ů nadziej─Ö, ┼╝e grupa Shinkendo z Ukrainy znowu nas odwiedzi poniewa┼╝ trenowa┼éo mi si─Ö z nimi rewelacyjnie(zw┼éaszcza z Sensei Vadymem), a Sensei Siergiej bardzo pom├│g┼é mi wielu technikach (mam nadziej─Ö, ┼╝e dobrze napisa┼éem oba imiona, je┼╝eli nie, to bardzo prosz─Ö o poprawienie)

Niesamowitym cz┼éowiekiem jest tak┼╝e Sensei Roland Layos. Musz─Ö przyzna─ç, mia┼éem przyjemno┼Ť─ç sp─Ödzi─ç z nim troch─Ö czasu i my┼Ťl─Ö ┼╝e by┼é to jak najbardziej czas bardzo dobrze sp─Ödzony. Sensei Roland, poza ogromnymi umiej─Ötno┼Ťciami (wystarczy raz zobaczy─ç jego ci─Öcie w wpa┼Ť─ç w kompleksy :) ) jest tak┼╝e zwyk┼é─ů osob─ů, z kt├│r─ů mo┼╝na porozmawia─ç na przer├│┼╝ne tematy, napi─ç si─Ö itd. Nawet jak na kogo┼Ť krzyczy czy traktuje go ostrzej to robi to po to by tak─ů osob─Ö obudzi─ç, a nie zdo┼éowa─ç (ponadto na ko┼äcu treningu przeprosi┼é za to, ┼╝e czasem krzycza┼é i prosi┼é aby┼Ťmy si─Ö wi─Öcej u┼Ťmiechali :) ). Nie wiem jak inni uczestnicy seminarium, ale ja z wielk─ů niecierpliwo┼Ťci─ů czekam na kolejne spotkanie z Sensei Layosem.

Sensei Sebastian zahaczy┼é temat egzamin├│w. By┼éem jedn─ů z os├│b podchodz─ůcych do egzamin├│w i powiem ┼╝e takiego du┼╝ego stresu chyba jeszcze nie mia┼éem (no, mo┼╝e gdy zdawa┼éem egzamin teoretyczny z matematyki :) ). Ponadto do samego ko┼äca nie wiedzieli┼Ťmy co w┼éa┼Ťciwie b─Ödzie na egzaminie, przez co nasz stres jeszcze bardziej si─Ö spot─Ögowa┼é. Na scz─Ö┼Ťcie wszystko posz┼éo dobrze, a Sensei Roland wykaza┼é si─Ö du┼╝─ů wyrozumia┼éo┼Ťci─ů w stosunku do mnie (W pewnym momencie kaza┼é wszystkim usi─ů┼Ť─ç, mnie i koledze Darkowi z Bytomia kaza┼é zrobic trzeci element z Ipponadachi. Zrobili┼Ťmy, a Sensei co chwila wskazywa┼é mi jakie┼Ť b┼é─Ödy. My┼Ťla┼éem, ┼╝e serce wyrwie mi si─Ö z klatki piersiowej ze stresu :) )
Serdecznie gratuluj─Ö zaliczonych egzamin├│w wszystkim zdaj─ůcym, a w szczeg├│lno┼Ťci Sensei'owi Sebastianowi! (A je┼╝eli ktokolwiek ma jakie┼Ť w─ůtpliwo┼Ťci co do poziomu umiej─Ötno┼Ťci Sensei Sebastiana, to pragn─Ö powiedzie─ç, ┼╝e Sensei Roland na treningu m├│wi┼é, ┼╝e, przy jednej z technik, jak robimy w do przodu to mamy patrze─ç na niego, a jak do ty┼éu to mamy patrze─ç na Sensei Sebastiana, bo ma bardzo dobr─ů technik─Ö)

I tak, tym bardzo d┼éugim wywodem, zbli┼╝am si─Ö do konkluzji... Je┼╝eli jeste┼Ť pasjonatem Shinkendo, a opu┼Ťci┼ée┼Ť te seminarium mo┼╝esz naprawd─Ö ┼╝a┼éowa─ç. Je┼╝eli nie umiesz poj─ů─ç co widzi banda ludzi w machaniu kijem w szerokich sukienkowatych spodniach, a chcia┼éby┼Ť to zrozumie─ç, nie gwarantuje ┼╝e to seminarium by ci w tym pomog┼éo. Ja osobi┼Ťcie, jako pasjonat Shinkendo, z ca┼éego serca ciesz─Ö si─Ö, ┼╝e na nim by┼éem...

DOMO ARIGATO GOISAMASTA
wszystkim...
...za wszystko

Bokken
[Usuniŕty]

Wys│any: 2009-03-10, 18:39   

Wielkie podzi─Ökowania dla Seimeikan'u i dla Sensei'a Sebastiana za seminarium z Sensei'em Rolandem.
Wielkie DOMO

lafemka

Do│▒czy│a: 15 Lip 2007
Sk▒d: polska
Wys│any: 2009-03-20, 00:20   

Seminarium z Sensei'em Layos'em było dla mnie najlepszym seminarium, które przeżyłam :-)
.. mo┼╝e ze wzgl─Ödu na egzamin (m├│j pierwszy :-) ...
My┼Ťle jednak ┼╝e mia┼é na to wp┼éyw sam Sensei oraz ca┼éa otoczka seminarium.
no i wszystkie te osoby, które w nim brały udział.
Bylo naprawde SUPER !

Przy okazji DOMO ARIGATO Sensei Sebastian.
:-)
Czekam z nieciepliwo┼Ťci─ů na nast─Öpne seminarium shinkendo :-)

pozdrowienia dla wszystkich :-)

Admin

Do│▒czy│: 11 Lip 2007
Wys│any: 2009-04-19, 15:07   

Mo┼╝na stwierdzi─ç ┼╝e seminarium by┼éo dawno... ale ja mam raczej ma┼éo czasu wi─Öc lepiej teraz ni┼╝ wcale, co┼Ť o nim napisa─ç :)
Seminarium by┼éo niesamowite. Sensei Layosa widzia┼éem tylko i wy┼é─ůcznie na youtubie a to by┼é pierwszy raz na ┼╝ywo. Powiem tylko tyle... prawdziwy bushi. I to pod wzgl─Ödem umiej─Ötno┼Ťci ale te┼╝ podej┼Ťcia. W czasie seminarium nauczy┼éem si─Ö paru nowych rzeczy ale spojrza┼éem te┼╝ inaczej na to co ju┼╝ umiem, wi─Öc mog─Ö ┼Ťmia┼éo powiedzie─ç ┼╝e by┼éo warto. Nie mog─Ö nie wspomnie─ç o egzaminie. Bardzo fajny... Sensei Layos idealnie roz┼éadowuj─Ö napi─Öcie i zamiast denerwowa─ç si─Ö czerpiesz wielk─ů przyjemno┼Ť─ç z egzaminu. Z drugiej strony ja czu┼éem si─Ö przygotowany do egzaminu przez Sensei Sebastiana co te┼╝ oczywi┼Ťcie mia┼éo wielkie znaczenie. Chcia┼ébym w tym miejscu podzi─Ökowa─ç Sensei Sebastianowi za zorganizowanie tego ┼Ťwietnego seminarium a tak┼╝e za przygotowanie mnie do egzaminu... DOMO ARIGATO.
Chciałbym też podziękować Danusi Flash za pomoc w zdawaniu mojego egzaminu... Arigato :)
Aha no i oczywi┼Ťcie Tomkowi i Kamilowi wielki dzi─Öki za pomoc w przygotowaniach seminarium... Arigato panowie koledzy :)

W skrócie... BYŁO REWELACYJNIE :) Następne seminarium z Sensei Layosem poproszę... BYLE SZYBKO :D

Kamil Cz
Administrator
good guy

Do│▒czy│: 26 Mar 2008
Sk▒d: Tarnowskie G├│ry
Wys│any: 2009-05-26, 20:57   

Kolejne seminarium miecza za nami i chocia┼╝ mog┼éem by─ç tylko na jednym jego dniu, to by┼é to czas jak najbardziej dobrze wykorzystany. Bardzo tylko przeszkadza┼é krotki czas treningu, ale nie znaczy to, ┼╝e sam trening by┼é nudny. Wr─Öcz przeciwnie. Sensei Roland pokaza┼é par─Ö rzeczy, kt├│re na pewno przydadz─ů si─Ö ka┼╝demu shinkendoce, nie tylko temu zaawansowanemu, ale tak┼╝e temu pocz─ůtkuj─ůcemu. Ponadto sam dostalem par─Ö odpowiedzi na ciekawi─ůce mnie kwestie zwi─ůzane z walk─ů, kt├│r─ů to wiedz─Ö na pewno wykorzystam na treningach :)

Na seminarium odby┼éy si─Ö tak┼╝e egzaminy (G┼é├│wnie Santen, ale tak┼╝e Ichimonji, Jiho, a nawet Shiho). Ciekawe by┼éo to, ┼╝e wszystko co by┼éo robione na tych egzaminach, by┼éo ju┼╝ robione u nas na treningach (nawet na Shiho! [czwarty stopie┼ä uczniowski]). ┼Üwiadczy to o tym, ┼╝e szko┼éa idzie w dobr─ů stron─Ö :)
Oczywi┼Ťcie gratuluj─Ö zdanych egzamin├│w wszystkim, a zw┼éaszcza Bokkenowi, Piotrowi A (co mia┼é najd┼éu┼╝szy w ┼Ťwiecie egzamin :D ) i oczywi┼Ťcie Lukicowi.

Ponadto, dziękuję Danusi i Michałowi za organizacje tego seminarium. Dobra robota!

Teraz tylko do jesieni... :)

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2009-07-06, 18:06   

W minionym tygodniu odbyło się seminarium z Kaiso Toshihiro Obata na Węgrzech .
Przedstawiam na ┼Ťwie┼╝o kilka fotek.
Mniej oficjalne i du┼╝o ciekawsze fotki r├│wnie┼╝ z Kaiso znajdziecie w Seimeikan Only.
Jestem pewny, że ADM do tygodnia uzupełni galerię.

Tak wygl─ůda sala .... cisza i spok├│j do czasu....

Uczestnicy seminarium - rz─ůd pierwszy

Uczestnicy seminarium - rz─ůd drugi

Zaczyna si─Ö ...

Na dojo ci─ůgle si─Ö co┼Ť dzia┼éo , du┼╝o ci─ůgle si─Ö dzia┼éo. Po ka┼╝dym treningu ka┼╝dy by┼é mokry , a pogoda dodawa┼éa do tego sw├│j udzia┼é

Tu mamy chyba wszystkich uczestnik├│w. W jednym rz─Ödzie na ┼éawce Kaiso kaza┼é usi─ů┼Ť─ç swoim instruktorom.

A tu ju┼╝ nasza reprezentacja

Jak wam si─Ö podoba ...?
A mo┼╝e macie jakie┼Ť pytania zwi─ůzane z tym seminarium ? je┼╝eli tak to pytajcie o wszystko.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2009-11-04, 14:24   

Pi─ůtek 20 listopad
19.00 - 21.00 trening dla student├│w Seimeikan

Sobota 21 listopada

10.00 do 11.30 1 trening

11.50 do 13.50 2 trening

17.00 do 19.00 3 trening

Niedziela 22 listopad

10.00 do 11.30 4 trening

11.50 do 13.50 5 trening

17.00 do 18.30 6 trening

18.30 egzaminy

Oss 8-)

michalm

Do│▒czy│: 05 Pa╝ 2008
Sk▒d: Siemonia
Wys│any: 2009-11-20, 22:33   

Poprzedzone nadprogramowo d┼éug─ů rozgrzewk─ů rozpocz─Ö┼éo si─Ö!!!!
Welcome to Poland Sensei Roland

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2009-11-21, 00:18   

Sensei Roland przybył bardzo późno tym razem.
Poprowadził krótki trening dla najbardziej wytrwałych .

A potem tradycyjnie kolacja w ....

Wszystko jest tak zorganizowane żeby kolejne dwa dni były rewelacyjne !

Oss 8-)

Admin

Do│▒czy│: 11 Lip 2007
Wys│any: 2009-11-21, 00:47   

To musia┼éa by─ç niez┼éa ta rozgrzewka bo wszyscy maj─ů jakie┼Ť takie zm─Öczone miny ;)

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2009-11-23, 13:47   

Ju┼╝ po ...
Było to chyba najlepsze z dotychczasowych seminariów Shinkendo w Polsce.
Sensei Roladn był bardzo zadowolony.

Prosz─Ö napiszcie swoje opinie dotycz─ůce seminarium , technik , trening├│w organizacji na dojo jak i po treningach. Chcia┼ébym zna─ç wasze opinie i Roland r├│wnie┼╝.

Oss 8-)

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: