Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
POKAZY
Autor Wiadomo
patrycj99
Pati

Doczya: 04 Wrz 2007
Posty: 16
Skd: Bytom
Wysany: 2008-06-01, 16:53   POKAZY

Na pokazie nie mogłam być, ale jak zwykle na pewno był udany , pogoda dopisała więc musiało być Ok. Już czerwiec i dzisiaj Dzień Dziecka , z tej okazji Wszystkim Adeptom i sobie samej składam wszystkiego co najlepsze. :-D :-D
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2008-06-01, 19:16   

To mało powiedziane , że był udany !!!!! I nie , żebym sie chwalił ale chodzi o to wszystko co było po pokazie.
W trakcie pokazu byliśmy wyświetlani na tele-bimie 10x5m {a tego jeszcze nie było} po pokazie jak zwykle najedliśmy się i popili z tym , że teraz mieliśmy jeszcze deser arbuzowy :)
Przez cały ten czas ciągle smiejąc sie i zrywając boki. A jak na scenie ktoś zapytał : a jak robią psy .... to banda kretynów z oddali ryczała : "na ziemie s............... szeroko nogi i ręce na głowe"
Ale oczywiście na tym sie nie mogło skończyć więc zwartą grupa pojechaliśmy nad wodę. A tam to dopiero sie działo : kapiel w opakowaniu, kihondosa w wodzie , kumitachi, a na końcu kręcenie gaciami nad głową .... rozumiecie :-D

Wniosek jest jeden : EKIPA JEST FANTASTYCZNA I KAŻDY KOGO DZISIAJ NIE BYŁO STRACIŁ WIELE :!: :!: :!: :!: Nieobecni na przyszłość pamietajcie, że jeżeli jest hasło , że sekcja coś robi to pchajcie drzwiami i oknami żeby sie załapać bo zabawa jest zawsze na maksa ......

Oss 8-)
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Doczy: 26 Mar 2008
Posty: 397
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2008-06-01, 20:27   

Potwierdzam całym sercem i bielizną :)
Byłem, bawiłem się bardzo dobrze, a dodatek w postaci wypadu nad wodę oceniam bardzo wysoko. Więcej takich akcji!
 
 
 
Yakoozaj
juggalo


Doczy: 15 Lip 2007
Posty: 222
Skd: z klawiatury
Wysany: 2008-06-01, 21:24   

dobra ekipa, dobry pokaz, wypad nad wodę i na koniec te powiewające gacie nad głową :) oby tak dalej
 
 
 
Lukic


Doczy: 21 Lip 2007
Posty: 217
Skd: Siewierz
Wysany: 2008-06-01, 21:30   

Tego się słowami nie da opisać.Tam trzeba było być. Rewelacja.Zresztą na każdym naszym wypadzie po pokazie czy seminarium jest zrywanie boków ze śmiechu i świetna zabawa. :lol: :lol: :lol: :lol: Teraz macie kolejny powód dla którego warto uczęszczać do seimeikan ogólnie wszędzie :)
 
 
 
Marek
MarO

Doczy: 02 Gru 2007
Posty: 3
Skd: Mierzęcice
Wysany: 2008-06-01, 22:25   

Dzisiejszy dzień był po prostu świetny. Podobała mi się atmoswera po pokazie oraz pomysł związany z wyjazdem nad wodę. :-D :-D :-D :-D
 
 
 
Piotr A


Doczy: 07 Kwi 2008
Posty: 60
Skd: Bytom
Wysany: 2008-06-01, 22:28   

Ktoś robił zdjęcia? :-P Wiecie o co chodzi....
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2008-06-01, 23:20   

znajdziesz cos na ten temat w "Foty & Mówisy" ale nie wiem czy jesteś na to gotowy :)

Oss 8-)
 
 
Admin

Doczy: 11 Lip 2007
Posty: 410
Skd: polska
Wysany: 2008-06-02, 10:23   

REWELACJA !!!

Było wyśmienicie :) Taki prawdziwy rodzinny wypad... Pokaz extra (tylko że za ciepło :-/ ), tamashigiri wow, daliśmy czadu z technikami interwencyjnymi, jedzenie, wspólne gadanie no i później ten wypad nad wodę :) Kto nie był niech naprawdę żałuje... Ja chce jechać jeszcze raz na taki pokaz :) Dziękuje że mogłem z wami jechać !!! :)
 
 
Tomek


Doczy: 18 Maj 2008
Posty: 14
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2008-06-02, 10:50   

Pokaz był naprawdę fantastyczny. Ludzie byli zachwyceni! No a nad wodą, mimo, że nawet nóg nie zamoczyłem, a ograniczyłem się tylko(a może aż) do robienia zdjęć z brzegu, to ubawiłem się znakomicie. Tego weekendu nie można było spędzić lepiej. No i z lepszą ekipą oczywiście ;)
 
 
 
patrycj99
Pati

Doczya: 04 Wrz 2007
Posty: 16
Skd: Bytom
Wysany: 2008-06-02, 16:03   

"na ziemie s............... szeroko nogi i ręce na głowe"

to zdanie padalo z ich ust pewnie dlatego ze Lukic puscil bandzie wariatów na spotkaniu ( Ania Z Zielonego Wzgórza) kawały o Jasiu. Jak tu być normalnym :P:P

[ Dodano: 2008-06-02, 17:03 ]
P.s Tomek zdjecia robisz fantastyczne - szacuneczek :-D :->
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN