Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
FOTY & MÓWISY
Autor Wiadomo¶æ
Lukic


Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 217
Sk±d: Siewierz
Wys³any: 2008-06-02, 21:58   

Jasne że jak najbardziej trzeba powtarzać takie wypady.
Super ekipa. Co do wyobraźni hehehhehehee to ja bym sobie tym nie zawracał głowy. Sie będzie się zobaczy :lol: :lol: :lol: :lol:
Co do konkursu to zdaje się że trzeba albo go powtórzyć albo dogrywkę na następnym spotkaniu bo nie wiadomo co jest sednem konkursu hehehehheheheheheh.
Będę czekał z niecierpliwością na kolejny wypad.

Pozdrawiam

Oss
 
 
 
patrycj99
Pati

Do³±czy³a: 04 Wrz 2007
Posty: 16
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-06-03, 08:40   

Lukic a do konkursu powinny wszystkie panie przystapic nie tylko dwie :P Potem obie wezma boken ...... :) A tak przynajmniej wiesz rowne szanse :P
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-06-04, 23:23   

Według mnie konkurs trzeba powtórzyć !!!

Według mnie T-sherty były wykonane ze zbyt dużego Oz ... przez co oczywiście należało by powiedzieć dyskwalifikacja :)

Oss 8-)
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Do³±czy³: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Sk±d: Gliwice
Wys³any: 2008-06-06, 19:53   

Oto, co adepci seimeikan dojo robiÄ… przed treningiem:
Egipskie kamae
:lol: :)
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-06-08, 15:59   

I zakończyliśmy maraton pokazów. Chociaż zamówień na kolejne miałem jeszcze kilka to niestety musiałem odmówić z powodu przygotowań do egzaminów i samego seminarium. Zbyt wielka ilość pokazów "zniekształca" technikę poszczególnego adepta, a nie o to chodzi.
Odpoczniemy parę tygodni może dwa miesiące i znowu możemy gdzieś wystąpić.

A więc był to piknik dla mieszkańców osiedla gdzie mamy dojo


Zobaczcie jakie zatroskanie mają w oczach... trawa, na której mieliśmy dać pokaz miała 15% trawy i 85% kurzu, piachu, szkła i wszelakiego innego badziewia :)


No ale jak już ruszyło to ... :-D


Każdy chciał jak najbardziej wybrudzić drugiego w tym kurzu itp :)


Oczywiście była również prezentacja drogi miecza


Na koniec pokazu - jak zawsze - coś zostało pocięte :lol:


Uff wszyscy żyją ... ;)


Oczywiście pokaz tradycyjnie kończył się po pokazie :) :) :)

cześć dalsza nastapi ...
czekajcie

Oss 8-)
 
 
wojownik
aikido sie sprawdza


Do³±czy³: 18 Lip 2007
Posty: 17
Sk±d: miechowice
Wys³any: 2008-06-09, 13:43   

szkoda ze mnie tam nie bylo na tym pokazie ale spisaliscie sie wzorowo chlopaki i kilerki nasze kochane ;d
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-07-07, 15:55   Aby ożywić forum - fotki z ostatniego seminarium

W sobotę podczas seminarium było wiele atrakcji.
Zaczynamy Onegai Shimas
Jedną z nich był gorący posiłek, niby nic wielkiego ale jak wiecie każdy głodny mógł zjeść po kilka razy do syta grochówę :) lub fasolkę po bretońsku :) :) , a dla mniej odważnych był żurek ;)

Ja pozwoliłem sobie jak już wszyscy zjedli ominąć savoir vive :)
Po wielkim żarciu przyszedł czas na spalenie tłuszczy ... :) :) :) czyli FUTBOL AMERYKAŃSKI :lol:


Potem przyszedł czas na Hard No Merci ... i zrobiło się jakoś tak ULICZNIE :) Aiki i Ju Jutsu plus Judo. Niektórym oczka aż zaczęły świecić z radości.
A co niektórzy zaczeli biegać po macie i atakowali innych od tyłu :lol: Pełno brutalizmu !!!

Wy byliście jeszcze gorsi

Tak wiem .... ja potem też miałem koszmary :) :-D :lol:

Na koniec dnia pełnego wrażeń na każdego (nawet tych , którzy stwierdzili, że nie ma co iść) czekała impreza w wynajętym dla nas ogródku pełna żarcia z grilla i picia !!! Nikt nie wydał nawet złotówki na napoje i jedzenie


Ale jak to w naszej kochanej rodzinie bywa i tym razem musiało co niektórym odwalić ..... :)


kogoÅ› tu brakuje ...

I na koniec
I Kamiza Arigato Goizamasta

Niedziela to już inna bajka...
I znowu chciało by się powiedzieć kogo nie było niech żałuje bo ma czego :!: :!: :!: :!: Ale może inni bardziej będą wierzyć jak usłyszą to od was więc opiszcie swoje wrażenia z seminarium.

Oss 8-)
 
 
Piotr A


Do³±czy³: 07 Kwi 2008
Posty: 60
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-07-07, 19:02   

dokładnie.... bardzo dokładnie sprawdziłem wszystkie zdjęcia.... I faktycznie.... mnie tam nie było... i dobrze.... bo gdybym tam był... a teraz nie pamiętał..... to by COŚ znaczyło....
Pozdro dla wszystkich dobrze siÄ™ bawiÄ…cych. Przypominacie mi mojÄ… dawnÄ… ekipÄ™ z harcerstwa. ;)
 
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2008-07-07, 22:00   

Ahhh, te seminarium... To takie moje pierwsze było, a po zastanowienu się (i ujżeniu tych zdjęć) stwierdzam parę rzeczy:
1) Było b. fajnie
2) Ciężko zatrzymac Lukica (patrz futbol amerykański)
3) Jak Senseii po 6h treningów mówi, że będą jeszcze 2 to NIE żartuje (A ja po futbolu serio myślałem, że żartuje :) )
4) Plamę z fasolki po bretońsku można sprać :)
5) Przeciętny człowiek ciężko znosi "ulicę" (ja chyba uraz psychiczny mam na całe życie :) )
6) Jak się nie umiesz bawić, to szukaj innej sekcji :)
7) Pod prysznicem NIE można schylać się po szampon :lol:
8) Ale ja jestem strasznie niefotogeniczny :-/
9) Było b. fajnie :)

Tyle tych punktów. Jak tylko nie będę miał nic arcyważnego do roboty, to z pewnością przyjdę na kolejne seminarium. Niektórych rzeczy po prostu nie można przepuścić...
 
 
 
GavieRu
Gosia


Do³±czy³a: 19 Wrz 2007
Posty: 82
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2008-07-09, 11:34   

Jakie genialne zdjęcia!! Ah, zgadzam się, saminarium calutkie było jak zawsze niesamowitym przeżyciem i świetną zabawą :) :) :) Hehe, Gosia się najlepiej z nożem czuła :devil: Tak jakoś jakbym do tego stworzona była... :)
 
 
Yakoozaj
juggalo


Do³±czy³: 15 Lip 2007
Posty: 222
Sk±d: z klawiatury
Wys³any: 2008-07-09, 17:41   

pomimo tego, że byłem tylko na popołudniowych treningach, przyznaję, że było genialnie :) widok niektórych przlatujących przez połowę maty i wstających z jeszcze większym bananem na twarzy to mistrzostwo świata. Impreza po seminarium też naprawdę super. tylko tak dalej :)
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-08-05, 18:13   

Zgodnie z obietnicą w miniony weekend odbył sie trening w lesie. Zasady takiego treningu są bardzo głębokie , a wie o tym ten kto w nim uczestniczył.
Tak czy siak jakieś tam fotki i filmiki zostały zrobione... wszyscy prosiliście mnie abym wkleił tu jakąś relację więc macie :
synergia z naturalna mocÄ… .....

Pomyślałem, że coś takiego może być ciekawe ;)
Wybaczcie mi za jakość (nie wiedziałem jak to skompresować) i całą resztę ponieważ robiłem to pierwszy raz.

Oss 8-)
 
 
Bokken
[Usuniêty]

Wys³any: 2008-08-07, 12:37   

Znalezione w Internecie!! Bombowy materiał!! Polecam wszystkim!! Nie tylko adeptom SEIMEIKANa.
http://pl.youtube.com/watch?v=MDJTRk6xUmc
Myślę, że się wszystkim Wam spodoba. Bo mi się BARDZO podoba :)
Pozdrowienia od Bokkena.
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Do³±czy³: 26 Mar 2008
Posty: 397
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2008-08-15, 14:52   

Oba filmiki bardzo fajne tylko....

Jak mogłem przegapic taką wspaniałą akcję w lesie? Bardzo prosze o szybkie powtórzenie takiego czegoś (chodzi oczywiście o wypad do lasu) :)
 
 
 
wojownik
aikido sie sprawdza


Do³±czy³: 18 Lip 2007
Posty: 17
Sk±d: miechowice
Wys³any: 2008-08-21, 11:40   

witam wszystkich niewiem czy w dobrym poscie to pisze ale jestem z was dumny moi kochani przyjaciele i jestem pod wielkim wrazeniem tych filmikow ia zwlaszcza waszego poslugiwania sie katana Gratuluje wszystkim i naszemu Senseiowi za wspanialy pokaz swoich umiejetnosci ciec katana wpaniale to bylo wielki OSS dla wszystkich :)
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN