Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstaw sie... !
Autor Wiadomość
Izabela.N

Dołączyła: 18 Lis 2012
Posty: 8
Skąd: SarnĂłw
Wysłany: 2013-05-06, 20:23   

Andrey, I hope, that problem with Your neck is not heavy and Your health will be better and better. Our Seminar was very succesfull. That was very instrustive time and We have nice photos. I have some idea. Make some photos during Your training, and send Us. We will be watching Your training. What do You think about it? Greetings for Sasha and Sasha. I.
 
 
Andrey_A

Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: Saint-Petersburg
Wysłany: 2013-05-27, 19:10   

Thanks, i hope so too) And also the idea to about sharing photos from different dojos is great. But i'm not sure about summer - may be i'll take a little break? but i will ask Sasha or Sasha to take care about photos/
 
 
Izabela.N

Dołączyła: 18 Lis 2012
Posty: 8
Skąd: SarnĂłw
Wysłany: 2013-06-27, 22:08   

...Andrey,
why do You want to have a break? You shouldn't. I don't know reason of Your desision, but if it's not because of Your health - than don't stop. Besides, You have a black bell, so You should be as a good example for anothers. But maybe it's haevyer reason...
We had next seminar on 22-23 of June. And we had examinations during that two days. Michał and Kamil passed Their 2nd DAN exam. It was amaizing for Me. I've never watched something, like that in life. It will be a film about it on Our website. Watch it, Andrey.
I passed My 7th kyu exam. Now I can be good Uke for Sasha :-D (if He still has 7th kyu too).
What are You going to do during vacations, Andrey? Are You going to go somewhere, or stay home?
Greetings
Iza N
 
 
Karol


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 5
Skąd: Poręba
Wysłany: 2013-10-02, 16:39   

Siema jestem Karol.

Aikido trenuje od 2009, (strzasznie szybko zleciało)
jakieś dwa lata temu zgubiłem sie i zapomniałem o forum. Nie pamietam czy sie przedstawiałem, wróciłem, wiec sie przypominam.

Trenuje w Porębie, staram sie dojeżdżać przynajmniej raz w tygodniu do Mierzęcic.

Pozdrawiam i do zabaczenia na treningach :>
 
 
Ipso

Dołączył: 08 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Tarnowskie GĂłry
Wysłany: 2015-11-11, 19:22   

Witam Wszystkich!

Nazywam się Kamil i od września trenuję Seimeido na Hombu Dojo w Tarnowskich Górach. Jeżeli chodzi o zainteresowania to jest to: modelarstwo(kolejowe, okręty japońskie), elektronika, chemia i teraz oczywiście SEIMEIDO!

Pozdrawiam serdecznie!
 
 
michalm


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 478
Skąd: Siemonia
Wysłany: 2015-11-25, 00:14   

Witaj Kamil!
 
 
Nitjsefni

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 1
Skąd: Tarnowkie GĂłry
Wysłany: 2017-03-27, 22:23   

Ohayō minna-san
Rafał desu :->

Witam wszystkich, przygodę z Seimeido rozpocząłem we wrześniu 2016 w Hombu Dojo w Tarnowskich Górach ale dopiero teraz natchnęło mnie, żeby w końcu zarejestrować się na forum.

Moje zainteresowania to oczywiście kultura i historia Japonii (szczególnie epoka Meiji) i Samurajów. Swego czasu uczyłem się też hobbystycznie języka japońskiego ;)

Moje inne zainteresowania to technologie IT, grafika komputerowa oraz film. Z książek fantastykę połykam jak młody pelikan, szczególnie naszych polskich autorów aczkolwiek nie pogardzę inną tematyką. Jestem też ogromnym fanem Wiedźmina.

To by było na tyle,
Dōzo yoroshiku onegai shimasu
 
 
ggiewon

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 0
Wysłany: 2017-06-28, 13:04   

Czesc, mam na imie Grzesiek i zaczalem przygode z Aikido w maju tego roku w Dojo w Mierzecicach. Mieszkam w Przeczycach i interesuje sie IT oraz akwarystyka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN