Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przedstaw sie... !
Autor Wiadomo
michalm


Doczy: 05 Pa 2008
Posty: 478
Skd: Siemonia
Wysany: 2012-02-11, 22:11   

Witaj.

Sporo wiosenek Ha Ha !!
 
 
kacha


Doczya: 03 Sty 2012
Posty: 32
Skd: Zawada (Mierzęcice)
Wysany: 2012-02-11, 22:50   

Taa... a Żebyś wiedział :) Ludzie różnie mnie oceniali.
 
 
BartekP

Doczy: 21 Sty 2012
Posty: 1
Skd: Tarnowskie góry
Wysany: 2012-02-19, 21:22   

Witam
Zarejestrowałem się już jakiś czas temu a jeszcze nic nie napisałem, trzeba by nieco się poprawić.
Nazywam się Bartek (widząc mój nick, rzeczywiście odkrywcze).
Przed Seimeikan nieco ćwiczyłem, najpierw było Judo, potem siłownia i Aikikai, nic szczególnego...
Trenuję w Tarnowskich Górach ledwie nieco ponad miesiąc, ale mam nadzieję szybko nadrobić zaległości.
Pozdrawiam Wszystkich ;)
 
 
lukaseror

Doczy: 27 Wrz 2012
Posty: 1
Skd: Polska
Wysany: 2012-10-10, 20:47   

Witam, mam na imię Łukasz mam 15 lat i ćwiczę już sobie troszkę czasu, głównie bywam w Mierzęcicach, a zdarza się że jestem także w TG :-D Oprócz aikido zajmuje się rekreacyjnie speedcubingiem, czyli takim machaniem kostką Rubika na czas oraz gram na gitarze od półtora roku.

Pozdrawiam wszystkich ;)
 
 
Zbigniew
[Usunity]

Wysany: 2012-10-18, 09:58   przedstaw się

Sensei, to ja.
 
 
Norbi


Doczy: 15 Pa 2012
Posty: 28
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2012-10-19, 17:39   

Witam. Jestem Norbert mam 37 lat. Trenuję Aikido od września tego roku i żałuję, że tak późno się zdecydowałem. :roll:
 
 
Fallen
Grzegorz M.


Doczy: 22 Cze 2011
Posty: 160
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2012-10-21, 11:38   

Norbert, zaryzykuję twierdzenie, iż każdy kto świadomie zaczyna "zabawę" z Aikido, żałuje zbyt późno podjętej decyzji ;)
 
 
schizma1125
schizma

Doczy: 27 Pa 2012
Posty: 1
Skd: siemonia
Wysany: 2012-11-21, 22:33   

witam jestem ŁUKASZ trenuje lub sprawiam takie wrażenie w mierzecicach od całkiem niedawna.
na codzien pomieszkuje w Siemoni na najdalszym jej krancu zwanym przez tubylców pomłynie cokolwiek to znaczy
poza tym zajmujesie uczciwym zarabianiem na codzienne uciechy miedzy innymi aikido :)
pozdrawiam :)
 
 
 
Izabela.N

Doczya: 18 Lis 2012
Posty: 8
Skd: Sarnów
Wysany: 2012-11-24, 20:00   

Witam,
Iza. N
W dojo Mierzęcice, od baaaaaaaaardzo niedawna.
Jestem, bo chcę powalczyć ze swoimi słabościami.
... nie tylko fizycznymi.
Jest ich trochę.... :devil:

Ale całkiem przypadkiem spotkałam na swej drodze Sprzymierzeńca -
Aikido.
I jest ok

I.N.
 
 
slash
slash

Doczy: 14 Lis 2012
Posty: 12
Skd: Radzionków
Wysany: 2012-11-29, 11:27   

Witam. Jestem Jacek, mam 17 lat. Trenuję Aikido od końca października. Interesuję się muzyką
 
 
 
Mikogami Tenzen

Doczy: 10 Kwi 2013
Posty: 12
Skd: Kielce
Wysany: 2013-04-10, 19:23   

Witam Wszystkich

Mam na imię Michał i pochodzę z Kielc, gdzie mieszkam oraz od niedawna także ćwiczę: Kenjutsu i Karate Shotokan. Wcześniej zajmowałem się rekonstrukcją i dawną szermierką europejską. Jestem z wykształcenia historykiem, a szczególnie interesuje mnie historia Japonii, zwłaszcza samurajów. Dlatego poza nauką praktyczną wertuję pozostawione przez nich stare traktaty i pamiętniki w poszukiwaniu cennych wskazówek i informacji, dzięki którym staram się zrozumieć ich poglądy na temat prawdziwej walki, której my już na szczęście raczej nie doświadczymy, jednak taka lektura uświadamia o korzeniach i pierwotnej formie tego czym się zajmujemy. W marcu tego roku stałem się studentem Seimeikan. Stało się tak dlatego, że zafascynowało mnie Seimeido, styl szermierki nauczany przez Sensei Sebastiana Śliwińskiego. Uważam, że w przeciwieństwie do wielu "mistrzów", których cechuje wielkie mniemanie o sobie i własnych umiejętnościach, a przy tym brak wiedzy na temat znaczenia i pochodzenia tego, czego nauczają, oraz wyniosłość i pogarda dla innych styli, czy szkół, Sensei Sebastian potrafi uzasadnić swoje spojrzenie na każdą kwestię szermierki, której naucza i nie zostawia żadnych pytań bez odpowiedzi np. zasłaniając się wysokim stopniem. Dlatego zdecydowałem się uczestniczyć w organizowanych przez niego seminariach Seimeido i ćwiczyć jak najwięcej w Kielcach.

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów
 
 
 
Andrey_A

Doczy: 30 Kwi 2013
Posty: 3
Skd: Saint-Petersburg
Wysany: 2013-04-30, 18:28   

Hellow everyone. I'm very glad to join your community again after leaving Poland few days ago.
Andrey from Saint-Petersburg, Russia.
 
 
michalm


Doczy: 05 Pa 2008
Posty: 478
Skd: Siemonia
Wysany: 2013-05-01, 05:48   

Hi.
Im very glad that you had good stay i npoland and happy trip back home.
 
 
Izabela.N

Doczya: 18 Lis 2012
Posty: 8
Skd: Sarnów
Wysany: 2013-05-01, 11:54   

Andrey,
We are having next seminar on Saturday May 4th. Come back to Poland to training with Us. :-D
Iza
 
 
Andrey_A

Doczy: 30 Kwi 2013
Posty: 3
Skd: Saint-Petersburg
Wysany: 2013-05-04, 15:04   

I'm sorry - i cant allow myself any trainings since i've returned to Russia, tasty cold beer in Poland caused some troubles with my neck (actually i was ill when arrived to Bytom) - so now i'm just focusing on this problem with my doctor)
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN