Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przedstaw sie... !
Autor Wiadomo
Danuta


Doczya: 04 Sie 2007
Posty: 55
Skd: Kraków
Ostrzee:
 1/4/6
Wysany: 2007-08-04, 08:42   

Nazywam się Danusia , niektórzy mnie znają, inni nie, nie trenuję w TG, ani w Mierzęcicach , ani w Bytomiu, ale lubię czytać i dyskutować na temat sztuk walk, więc mam nadzieję, że nie będzie wam przeszkadzała moja obecność na Waszym forum.
Pozdrawiam.
 
 
marqolm

Doczy: 15 Lip 2007
Posty: 1
Wysany: 2007-08-07, 18:00   

Witam nazywam się Krzysztof i zamiast latem odpoczywać to ciągle pracuje,ale nieważne
Ćwiczę aikido w tg dopiero od roku :oops:
Na pewno Mnie idzie spodkać na treningach (normalnie, bo latem się obijam) i seminariach :-D
A pozatym wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia :lol:
 
 
bedstemoder
meme

Doczy: 12 Sie 2007
Posty: 15
Wysany: 2007-08-12, 09:02   

Hej
Mam na imię Darek a ogólnie na forum, gg, tlen i itp jestem jako bedstemoder lub meme :-D , nie pytajcie co to za nicki bo to tylko dla wtajemniczonych...... :-P
Gdzie trenuje?? do tej pory trenowałem w Bytomiu, teraz są wakacje i narazie odpoczywam, a po wakacjach nie wiem gdzie i co będę trenował, może Bytom, może T.G a może inna sztuka walki..... lubię zmiany.

OSSS
 
 
 
Jola


Doczya: 04 Sie 2007
Posty: 5
Skd: Piekary Śląskie
Wysany: 2007-08-19, 18:51   

Przepraszam, że się wypowiedziałam na forum zapominając o tym, że należy najpierw się przedstawić, ale zapomniałam. Już nadrabiam.
Mam na imię Jola i trenuję aikido w Budokan Dojo w Bytomiu. I nie jestem specjalnie wylewna, dlatego na razie to wszystko co mogę o sobie powiedzieć.
 
 
wolf210
3 kyu Aikido Nishio

Doczy: 21 Sie 2007
Posty: 8
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2007-08-24, 22:09   

Przyszedł czas na mnie...
Jestem David zwany Wolf albo przez niektórych Rambo.
Trenuje Aikido Nishio i Iaido.
Interesuje sie Japonią i wszystkim co z nią związane.
Język, kultura i te sprawy..
Trenuje w dojo Tarnowskie Góry ale nie na ohio...
Pozdrawiam wszystkich trenujących. :)
 
 
 
Canpa


Doczya: 30 Sie 2007
Posty: 6
Skd: Mierzęcice
Wysany: 2007-08-30, 18:26   

Uwaga, nadchodzę 8-)
Moi bliscy znajomi mówią na mnie San, albo Sanzo, a na imię mam Sandra
Wiek: zbliża się osiemnastka.
co do tego czym sie zajmuje...uczę sie w szkole plastycznej...czyli prawie cała dobe rysuje/maluje :shock:
Jak ktos chce mnie gdzies spotkac...to pewnie mu sie nie uda xD jesli nie wie gdzie szukać :)
najczęściej jestem w domu (i rysuje), lub na imprezach typu Konwent miłosników japońskiej kultury (Dojicony, Asucony i inne cony..)
interesuje sie : Japonia, Manga, anime, jrpg, sztuka i tym podobnym
Jeśli chodzi o sztuki walk to całe zycie jestem bardziej obserwatorką..juz pare razy miałam sie zabierac ale zawsze były jakies przeszkody...i boje sie że juz może być za późno żeby zacząć :-(
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2007-08-30, 21:24   

W zasadzie nie powinienem się tu wpisywać bo ja już się przedstawiałem ale :
"wzruszyła mnie twoja historia..." :)
Canpa napisa/a:
Jeśli chodzi o sztuki walk to ...... boje sie że juz może być za późno żeby zacząć :-(

Całkowicie zły tok myślenia !! Właśnie to ma do siebie Aikido .
To tak specyficzna sztuka walki, że nigdy nie jest na nią za późno !!
Znam paru ludzi, którzy zaczęli trenować Aikido po pięćdziesiątce i dziś mówią : nie spodziewałem się, że można na nowo rozpocząć życie po pięćdziesiątce
Zapraszam na trening z całego serca - najlepiej spróbować ciastko niż dopytywać jak smakuje.......

A na marginesie znasz Japoński język ..?

Pozdrawiam 8-)
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Doczy: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Skd: Gliwice
Wysany: 2007-09-14, 20:52   

Hm... No więc tak:
Na imię mam Łukasz, jestem z Tarnowkich Gór i mam 13 lat. Interesuję się RPG, kulturą japońską, sztukami walki, broniami średniowiecznymi, książkami i muzyką. Moją ulubioną bronią jest no - dachi. No i ew. dwa sejmitary. Zabójcze połączenie. Jeśli chodzi o walkę z dystansu, to shuriken. Słucham gotyku, metalu, rocka, alternatywy i klasyki. Jeśli chodzi o Aikido, to dopiero dzisiaj się zapisałem w dojo w TG. Na dodatek dopiero wstępnie, więc nic nie jest pewne ;) No i bardzo chciałbym trenowac Shikendo, ale w tej chwili raczej nie mam takiej możliwości. Dodatkowo lubię spamowac. Em... Postowac się znaczy ;P No i należę od trzech lat do ZHP.
Więcej grzechów nie pamiętam.
 
 
 
patrycj99
Pati

Doczya: 04 Wrz 2007
Posty: 16
Skd: Bytom
Wysany: 2007-09-16, 15:10   

Czesc wszystkim cóż moge o sobie powiedzieć....... Nazywam Sie Patrycja :) trenuje aikido od roku ;p interesuje sie również innymi sportami ktore wczesniej trenowalam tj. siatkowka tenis plywanie. Kto mnie zna wie jaka jestem. Pozdrawiam Sekcje Tarnowskie Góry oraz Mierzęcice :)
 
 
Admin

Doczy: 11 Lip 2007
Posty: 410
Skd: polska
Wysany: 2007-10-22, 21:17   

Zapraszam resztę użytkowników do przedstawienia się... nie bądźcie anonimowi :D
 
 
Rafał

Doczy: 24 Pa 2007
Posty: 1
Wysany: 2007-10-26, 20:49   

Cześć nazywam się Rafał, mam 16 lat i podobnie jak Grześ mieszkam w Radzionkowie.
Aikido zacząłem trenować na początku października. Gram też w siatkówkę.
 
 
 
tarnawczyk1

Doczy: 02 Lis 2007
Posty: 7
Wysany: 2007-11-05, 10:58   

Witam!
I ja również popełniłam ten błąd, że najpierw się wpisałam a dopiero teraz przedstawiam.
Mam na imię Małgorzata, jestem z Mierzęcic i dawno już (jaka szkoda!) osiągnęłam wiek pełnoletności. Nie trenuję Aikido, ale duchem, sercem i czasami ciałem (jak odprowadzam mojego syna na trening) jestem z Wami - i z Wami pozostanę na dobre i na złe!
 
 
Marek
MarO

Doczy: 02 Gru 2007
Posty: 3
Skd: Mierzęcice
Wysany: 2008-01-07, 23:58   

witam wszystkich..!

Nazywam się Marek mam 15 lat bardzo lubie majsterkowac..i robic przypały z Pysią..hah nie no jak chcecie coś więcej wiedziec o mnie to piszcie proste... :-P

Pozdrawiam..Markus :devil:
 
 
 
Admin

Doczy: 11 Lip 2007
Posty: 410
Skd: polska
Wysany: 2008-02-17, 17:45   

Witam...
Widzę że na forum pojawili się nowi ludzie. Ja na przykład lubię wiedzieć z kim piszę. Więc zachęcam do przedstawiania się...

Pozdrawiam
Administrator
 
 
Karka


Doczya: 18 Lut 2008
Posty: 7
Skd: Siewierz
Wysany: 2008-02-18, 12:14   

Witam wszystkich!! ;)
Mam na imię Karina i mam prawie 20 lat ( czasem prawie robi dużą różnicę :) ) Na codzień mieszkam w Krakowie bo tam studiuję w sumie przez czysty przypadek a do tego kierunek, który totalnie mnie nie interesuje :shock: . Mam za to nadzieję, że od października uda mi się to zmienić również dlatego, że będę mogła trenować dwa razy w tygodniu :) Interesuję się fotografią i medycyną. I to tyle o mnie ;)
Pozdrawiam ;)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN