Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Czy tak naprawdę żyjesz.....
Autor Wiadomo¶æ
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2016-08-26, 12:43   Czy tak naprawdÄ™ żyjesz.....

Dziś obudziłem się i patrząc w sufit pomyślałem co mamy z życia jeżeli nie zauważamy, że jest...
A przecież one jest i nas otacza , dlaczego zatracamy tą świadomość ?

Postanowiłem więc , że dziś z moich dziś będzie prawdziwe, przestałem myśleć co muszę tylko co chcę. I wiecie co ?
Włączyłem radio , a tam szlagiery z moich lat 80-tych, za oknem drzewa i ptaki, słonce woła do mnie oddychaj i olej całą resztę.
Chwilę potem moja córka ściska mnie i mówi tatusiu kocham cię i niech ci się wszystko spełni z okazji urodzin .... totalnie zapomniałem. Moja córeczka
I dzień stał się jeszcze piękniejszy.
Teraz pewnie wielu z was myśli , że Senseia wzięło na coś głębokiego i ściemnia z urodzinami.
Myślcie co chcecie ale to prawda.

Chciałem wam wszystkim tylko powiedzieć, że jeżeli nie będziecie doceniać swojego życia to ono przeleci wam przez palce i gdy się obejrzycie za siebie to zaczniecie płakać widząc te wszystkie minione lata i zdarzenia, które wam umknęły.
Umknęły bo problemy i to co musicie, zasłoniło wam radość z życia.
Życzę wam aby jak najczęściej nie pozwolić na to...

Sensei
Oss 8-)
 
 
Dorota

Do³±czy³a: 14 Sty 2016
Posty: 37
Sk±d: Przeczyce
Wys³any: 2016-08-29, 19:00   

Sensei, to z tymi szlagierami z lat osiemdziesiÄ…tych to nawet ma nazwÄ™ i nazywa siÄ™ synchronizacja kwantowa :)
Zgadzam się w 200% z opisanym przez Senseia podejściem do życia, sama doszłąm do podobnych wniosków parę miesięcy temu i nawet poczułam potrzebę podzielenia się ze światem swoimi przemyśleniami na ten temat (co można przeczytać tutaj: http://indigothoughts.blo...ciu-do-tematu/)
Najlepsze życzenia z okazji urodzin i samych "dziś" przeżywanych "tu i teraz" w radości i spokoju :)
Dorota
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN