Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
WÄ…tek Fallen'a - czyli takie tam...
Autor Wiadomo¶æ
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2016-04-02, 07:40   

Drogi Fallenie bardzo mnie rozczarowuje twoja postawa, tak nie zachowuje się wojownik sztuk walki aikidoka. Postanowiłeś się poddać bo jest słaby odzew na twój temat.
Piszesz o religii porównując ją do strefy intymnej każdego z nas, którą się nie macha w sferze publicznej i oczywiście masz rację ja się z tym zgadzam całkowicie.
Tylko czy twoja postawa w odniesieniu do tego jednego tematu i grożenie, że jak nikt nie zechce z tobą dyskutować właśnie tu nie jest trochę jak "machaniem genitaliami" w miejscu publicznym...
Przecież mamy 11 działów i 349 otartych tematów i nie wierzę, że tak inteligentny człowiek jak ty nie jest w stanie znaleźć tematu do rozmowy, który może poruszyć innych włączając ich do szczerej dyskusji.
Przemyśl to .

Oss 8-)
 
 
Dorota

Do³±czy³a: 14 Sty 2016
Posty: 37
Sk±d: Przeczyce
Wys³any: 2016-04-02, 10:06   

Drogi Fallenie, przykro mi się zrobiło po przeczytaniu Twojego posta :( Wiesz, do niektórych rzeczy nie warto zmuszać ludzi bo traci się autentyczność i szczerość relacji, nawet jeśli jest to tylko relacja"forumowa". W moim przypadku dziala to tak, ze im więcej presji z czyjejś strony, tym bardziej nie mam ochoty tego czegoś robic.
Szkoda, że tak się kończy ten wątek, liczyłam, ze jeszcze sobie podyskutujemy.
Pozdrawiam.
 
 
K Bendkowski
pancernik


Do³±czy³: 24 Lis 2010
Posty: 16
Sk±d: Tarnowskie Góry
  Wys³any: 2016-04-03, 19:00   

Oj, Grzegorz, Grzegorz....

Co ty taki nerwowy jesteś? (Obsesyjna nienawiść do FB?).

Takie moje przemyślenia o forum...
Forum jest fajne. (odkrywczy jestem :) ).
Można czytać, można pisać, można i to i to.
Ale można też nie pisać, nie czytać, i mieć to ogólnie w d.
I nikt przez to nie jest gorszy. Więc jeśli masz chęć coś napisać, wypowiedzieć się w jakiejś istotnej (Twoim zdaniem) kwestii, to to rób.
Proszę Cię bardzo, nie szantażuj reszty, że nie będziesz pisać (o zamykaniu wątku nie wspomnę :) ) bo jeżeli ktoś nie chce pisać to nie musi.
Mimo, że nie zawsze zgadzam się z Twoim zdaniem, to miło mi się to czyta i czekam na następne wypowiedzi. A jeśli nie odpowiadam lub z opóźnieniem to tylko dlatego, że nie mam nic do powiedzenia.

Więc serdecznie pozdrawiam i czekam na kolejne posty.
 
 
Fallen
Grzegorz M.


Do³±czy³: 22 Cze 2011
Posty: 160
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2016-04-03, 20:24   

Sebastian ÅšliwiÅ„ski napisa³/a:
Drogi Fallenie bardzo mnie rozczarowuje twoja postawa, tak nie zachowuje się wojownik sztuk walki aikidoka. Postanowiłeś się poddać bo jest słaby odzew na twój temat.
Piszesz o religii porównując ją do strefy intymnej każdego z nas, którą się nie macha w sferze publicznej i oczywiście masz rację ja się z tym zgadzam całkowicie.
Tylko czy twoja postawa w odniesieniu do tego jednego tematu i grożenie, że jak nikt nie zechce z tobą dyskutować właśnie tu nie jest trochę jak "machaniem genitaliami" w miejscu publicznym...
Przecież mamy 11 działów i 349 otartych tematów i nie wierzę, że tak inteligentny człowiek jak ty nie jest w stanie znaleźć tematu do rozmowy, który może poruszyć innych włączając ich do szczerej dyskusji.
Przemyśl to .

Oss 8-)


Hmmm..... Zastanawiam, się w którym momencie posłużyłem się szantażem, uzależniając dalsze udzielanie się na forum od Waszej aktywności?! Tu jest podjęta decyzja ostateczna, więc nie ma mowy o szantażu, nawet bowiem jeśli wątek nie zostanie zamknięty, wbrew mojej prośbie, ew. dyskusja będzie toczyć się bez mojego udziału !!!
Skoro już ustalone, iż nie ma szantażu, argument o machaniu genitaliami, nietrafiony zupełnie ...
Cóż po 11 działach i 349 tematach, skoro udział w nich aktualnie niemal szczątkowy ! Moim zdaniem, lepiej mieć 1 dział z 10 tematami, w których toczy się burzliwa polemika 8-)
Co do mojej "rozczarowującej" postawy, nie jest to dla mnie pierwszyzna :) Przywykłem do tego, iż rozczarowuję otoczenie. Pamiętajcie jednakże, iż moja "rozczarowująca" postawa, jest wynikiem niespełnionych Waszych oczekiwań a nie moich obietnic 8-)
Zachowanie godne/niegodne wojownika sztuk walki.... Hmmmm..... Wyobrażałem to sobie (godne) jako bardziej dążenie do ustalonego celu, wytrwałość, niezłomność zasad i niezmienność decyzji itd. Nigdy nie wyznaczyłem sobie za cel ostateczny zmuszenie Was do większej aktywności tutaj, więc dążenie do celu,wytrwałość mamy załatwioną. Niezłomność i niezmienność decyzji zawarta w zdaniu drugim mojego dzisiejszego postu. Pozostałych atrybutów wojownika , chyba nie ma co tutaj przywoływać, bowiem moim zdaniem, nie są istotne dla tematu i aktualnej dyskusji.
Doroto!
Nie mam zamiaru zmuszać Cię ani do udziału w życiu forumowym, anie wypowiedzi w ostatnim temacie.Chcesz, to się wypowiedz, jeśli nie chcesz,to nic nie pisz ! Jak zaznaczyłem parę linijek wyżej, jest to ostatni temat, w jakim się udzielę na forum. Podyskutować zawsze możemy w spotkaniach twarzą w twarz.
Krzyśku!
Nerwowy rocznik może jestem a może to tylko głosy w mojej głowie takim mnie czynią :-P
To,że nie lubię(nie szanuję) facebooka, trudno nazwać nienawiścią a już tym bardziej obsesyjną. Być może zauważam to,co umyka innym, co negatywnie wpływa na społeczeństwo. Niewykluczone również, iż stałem się jednym z takich, co to "postęp" krytykują. Cała rzesza była takich, co to im parowozy, samochody albo "eleksztryka" przeszkadzała,bo przecież "kuniem" też się dojedzie a i świeczka dostatecznie pomieszczenia oświetlała 8-)

Podaję Wam fajny temat, do rozpatrzenia wpływu religii,plusy i minusy, na nasze życie, na to co nas otacza, a Wy się pierdołami zajmujecie, jaką jest analiza mojej postawy w kontekście ostatniej wypowiedzi :-P 8-)
Pozdrawiam
 
 
Fallen
Grzegorz M.


Do³±czy³: 22 Cze 2011
Posty: 160
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2016-05-01, 06:00   

Witam,
Nie zechcieliście się wypowiedzieć odnośnie ostatniego tematu, dlatego też i ja nie będę się wypowiadał, pomimo dosyć obszernego przygotowania. Czas na dyskusję minął...
Jako rzekłem wcześniej, wolą moją jest, by został ten wątek zamknięty a właśnie upłynęła data graniczna 8-)
Dlatego zwracam się do adminów o odpowiednie kroki.
CiÄ…g dalszy nie nastÄ…pi....
Log out....
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN