Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
seminarium 4 maja kilka pytań
Autor WiadomoŠ
Yakoozaj
juggalo

Do│▒czy│: 15 Lip 2007
Sk▒d: z klawiatury
Wys│any: 2013-04-14, 11:31   seminarium 4 maja kilka pyta┼ä

witam.
nie pami─Ötam kiedy ostatnio udzieli┼éem sie na forum ale mam pytanie. Jakie sw b─Öd─ů wchodzi─ç w sk┼éad tego seminarium, jaka jest jego cena i oczywi┼Ťci czy m├│g┼ébym uczestniczy─ç :-D pytam teraz bo odpowiednio wcze┼Ťnie musze zadzia┼éa─ç w pracy, ┼╝eby mie─ç wolne ;)
pozdrawiam!

Kamil Cz
Administrator
good guy

Do│▒czy│: 26 Mar 2008
Sk▒d: Tarnowskie G├│ry
Wys│any: 2013-04-16, 13:24   

My┼Ťl─Ö, ┼╝e ka┼╝dy, niezale┼╝nie od tego czy by┼é/jest/b─Ödzie, b─ůd┼║ te┼╝ nie jest w Seimeikanie b─Ödzie mia┼é szanse na takie seminarium przyj┼Ť─ç. Wystarczy chwil─Ö z Sensei'em porozmawia─ç :)

Ponadto, bior─ůc pod uwag─Ö, ┼╝e jest to pierwsze tego typu seminarium w naszej szkole tak to czy ono si─Ö odb─Ödzie r├│wnie┼╝ nie jest na 100% pewne. Co mam na my┼Ťli? Sensei m├│wi┼é, ┼╝e to b─Ödzie mia┼éo sens tylko wtedy, je┼╝eli osoby z r├│┼╝nych dojo przyjad─ů do Mierz─Öcic. Je┼╝eli tak si─Ö nie zdarzy to nie ma sensu organizowania tego typu wydarzenia, gdy┼╝ r├│wnie dobrze mo┼╝e si─Ö odby─ç normalny trening. Ale, jak to zrobi─ç by Sensei wiedzia┼é ┼╝e jeste┼Ťmy pozytywnie nastawieni na to seminarium? Wystarczy prosta informacja w tym temacie, ┼╝e "jestem zainteresowany/a i na pewno si─Ö pojawi─Ö", ponadto mo┼╝na r├│wnie┼╝ zada─ç pytania dotycz─ůce samego seminarium. Gdy Sensei zobaczy, ┼╝e studenci poprzez swoj─ů aktywno┼Ť─ç wyra┼╝aj─ů ch─Ö─ç na to seminarium, wtedy nie tylko si─Ö ono odb─Ödzie, ale mo┼╝e te┼╝ przekszta┼éci w ca┼éy cykl seminari├│w... Wszystko zale┼╝y od was...

Odpowiadaj─ůc na twoje pytania Yakoozaj na temat os├│b prowadz─ůcych, to rozpatrywani s─ů:
- Sensei Wiesław Pikor, Combat Aikido
- Soke Mariusz Błaszkiewicz, Kinday Ryu Bu-Jutsu
- Sensei Marcin Kryń, Kyusho Yubi-Jutsu
- Sensei Sebastian Śliwiński, Yoshinkan Seiseikai Aikido

Potencjalnie, ka┼╝da z os├│b prowadzi┼éaby trening gdzie zaprezentowa┼éaby sw├│j styl oraz siebie. Dlaczego u┼╝ywam trybu przypuszczaj─ůcego? Nie ma jeszcze plakatu informuj─ůcego o tym seminarium, dlatego te┼╝ pewne elementy mog─ů ulec zmianie, w┼é─ůcznie z tym czy samo seminarium si─Ö odb─Ödzie. Powy┼╝sze informacje maj─ů charakter pogl─ůdowy, a bardziej konkretne dane poda ju┼╝ Sensei Sebastian w czasie p├│┼║niejszym. Wszyscy musimy mu tylko pokaza─ç, ┼╝e jest sens aby co┼Ť wi─Öcej o tym seminarium powiedzia┼é :)

PS: Wst─Öpnie, pieni─ůdze za wst─Öp na seminarium sz┼éyby w ca┼éo┼Ťci jedynie na pokrycie nocleg├│w dla go┼Ťci oraz wynajmu sali, wi─Öc gdyby by┼éoby 20-30 os├│b to jego cena zamkn─Ö┼éaby si─Ö w 20-30 z┼é. Jednak, tak jak powy┼╝sze informacje, ta cena r├│wnie┼╝ jest pogl─ůdowa i mo┼╝e ulec zmianie.

slash
slash

Do│▒czy│: 14 Lis 2012
Sk▒d: Radzionk├│w
Wys│any: 2013-04-18, 21:49   

Je┼Ťli seminarium si─Ö odb─Ödzie, to jak najbardziej b─Öd─Ö :)

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Do│▒czy│: 12 Lip 2007
Sk▒d: Bytom
Wys│any: 2013-04-29, 14:15   

Tutaj wszystkie szczegóły całego seminarium.

Treningi zaczynaj─ů si─Ö od:
10.30 dla dzieci
12.40 dla dorosłych
zakończenie seminarium o 18.00
potem grill.

Koszt :
20zł dzieci
30z┼é doro┼Ťli

S─ů pytania ?
Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2013-05-05, 18:20   

Seminarium za nami.
treningi prowadzili :
Soke Mariusz Błaszkiewicz
Shihan dai Sebastian Śliwiński
Master Instruktor Marcin Kryń
Shidoin Anna Kocorek

W sumie odbyło się 7 treningów.
Udział wzięło 18 dzieci oraz 36 dorosłych.

Przyznam szczerze , ┼╝e zaskoczyli┼Ťcie mnie pozytywnie podczas seminarium tak samo jak naszych go┼Ťci. Ciesze si─Ö , ┼╝e dopisa┼éa nam pogoda i uda┼éo si─Ö zrobi─ç grilla. By┼éy pomidory, czosnek, og├│rki mase┼éko i tyle kie┼ébasy, ┼╝e zosta┼éo a to oznacza, ┼╝e ka┼╝dy zjad┼é do syta :)

Czekam na wasze opinie o tym seminarium. Teraz od was zale┼╝y czy b─Ödzie IIWS ...

Oss 8-)

ps. zapraszam do naszej galerii do obejrzenia zdj─Ö─ç ;)

michalm

Do│▒czy│: 05 Pa╝ 2008
Sk▒d: Siemonia
Wys│any: 2013-05-06, 10:51   

Fajne zdj─Öcia a to znaczy ┼╝e mieli┼Ťcie bardzo fajne seminarium.
Przykro mi ┼╝e nie da si─Ö by─ç w dw├│ch miejscach na raz.
Licz─Ö na nast─Öpne.

Kamil Cz
Administrator
good guy

Do│▒czy│: 26 Mar 2008
Sk▒d: Tarnowskie G├│ry
Wys│any: 2013-05-06, 12:59   

No Michale, mo┼╝esz ┼╝a┼éowa─ç, bo by┼éo naprawd─Ö ciekawie. Nale┼╝y te┼╝ wzi─ů─ç pod uwag─Ö to, ┼╝e nie trenowa┼éem, a jedynie by┼éem obserwatorem :) . A skoro jako obserwator tak mi si─Ö podoba┼éo, to co dopiero mog─ů powiedzie─ç osoby, kt├│re mia┼éy przyjemno┼Ť─ç sobie ca┼éy dzie┼ä po─çwiczy─ç :)

Ponadto, najlepsza rzecz na tym seminarium to to, ┼╝e ka┼╝dy z prowadz─ůcych robi┼é w zasadzie to samo (ta sama gama technik), ale cz─Östo w zupe┼énie inny spos├│b, zwracaj─ůc uwag─Ö na inne rzeczy, ale nie zaniedbuj─ůc pozosta┼éych. Przez to osoba ─çwicz─ůca nie czu┼éa si─Ö jakby uczestniczy┼éa w oderwanych od siebie treningach, ale w sp├│jnym seminarium.
Nie bardzo rozumiecie o co mi chodzi? W takim wypadku musicie przyj┼Ť─ç na takie seminarium, aby zrozumie─ç... :)

kacha

Do│▒czy│a: 03 Sty 2012
Sk▒d: Zawada (Mierz─Öcice)
Wys│any: 2013-05-06, 18:53   

No mnie się bardzo podobało. Chyba nie dało się tego ukryć :-D
Jak b─Ödzie film, to si─Ö podziel─Ö :)

Izabela.N

Do│▒czy│a: 18 Lis 2012
Sk▒d: Sarn├│w
  Wys│any: 2013-05-06, 19:56   

...tak, tak, fajnie by┼éo. Wbrew moim wcze┼Ťniejszym obawom, nawet osoba z 8 kyu mog┼éa si─Ö czego┼Ť nauczy─ç. Techniki z no┼╝em - bardzo przydatne. By┼éy ju┼╝ na treningu sylwestrowo-noworocznym ale warto by┼éo powt├│rzy─ç (niestety, uda┼éo nam si─Ö zepsu─ç jeden n├│┼╝ :cry: ...si─Ö urwa┼é). W trakcie treningu mo┼╝na by┼éo obserwowa─ç, jakie s─ů r├│┼╝nice, a jakie podobie┼ästwa do naszych trening├│w. Akurat dla mnie to by┼éa ciekawostka. Takie zderzenie. Grill, to te┼╝ dobry pomys┼é. Porozmawiali┼Ťmy mi─Ödzy sob─ů o sobie, tak zwyczajnie. Go┼Ťcie, opr├│cz tego, ┼╝e s─ů mistrzami w swojej sztuce, okazali si─Ö przefajnymi, weso┼éymi lud┼║mi. Uda┼éo mi si─Ö zobaczy─ç gwiazd─Ö "bez r─ůk" wykonan─ů na trawie i na bosaka przez jednego z go┼Ťci. A pomidory by┼éy Darii, no chyba, ┼╝e komu┼Ť uda┼éo si─Ö podprowadzi─ç kawa┼éeczek... :) Opr├│cz grilowanej kie┼ébasy, op─Ödzlowali┼Ťmy dwa opakowania ptasiego mleczka...mlam Acha, jeszcze rada zas┼éyszana od Senseia Mariusza B┼éaszkiewicza na temat grillowania czosnku: "a czosnek to si─Ö k┼éadzie na grillu dooko┼éa kie┼ébasy, coby nam jej wilko┼éaki nie rozkrad┼éy". Ale my┼Ťl─Ö sobie, ┼╝e w obliczu takiej grupy, ┼╝aden wilko┼éak by si─Ö nie o┼Ťmieli┼é... :) Pozdrowienia dla Karo.

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2015-04-21, 10:49   

ZAPRASZAM NA 3 SEMINARIUM WIOSENNE !!

SZCZEGÓŁY NA NASZEJ STRONIE W AKTUALNOŚCIACH

Oss 8-)

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw