Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MMA

co sÄ…dzisz o mma?
jest super, chętnie bym spróbował
33%
 33%  [ 3 ]
niech sobie jest
55%
 55%  [ 5 ]
bezsensowny sport
11%
 11%  [ 1 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomo¶ć
muramasa
muramasa


Doł±czył: 05 Maj 2010
Posty: 114
Sk±d: Zqabrze
Wysłany: 2010-07-31, 07:45   

Na zabrzańskim MOSiRze t lutym 2010 roku zaczęło się tzw.MMA pod kierunkiem mojego dawnego studenta jeszcze za czasów SHUDOKAN.Podstawą treningu jest Sambo poniewaz Alex jest Ukraińcem."Niech sobie jest",chociaż miałem okazje ich przetestować jak mi wleżli na tatami w butach ;) Oraz na stadionie w czasie zabezpieczenia jednego z meczy ligowych.To niestety prawda trenują tam "Bojówkarze"z ustawek-dla mnie to jest potwarz dla sztuk walki,że takie głupole maja coś wspólnego ze sztukami walki-Komercja!!!Poza tym zajecia wygladaja troche dziwnie :walenie w worek,gadanie ,gadanie ,gadanie,kulanki,gadanie-bez udzału instruktora z całym szacunkiem dla Alexa(brak kontroli nad grupą).Wnioski wyciagnijcie sami... :devil: :devil: :devil:
 
 
muramasa
muramasa


Doł±czył: 05 Maj 2010
Posty: 114
Sk±d: Zqabrze
Wysłany: 2010-07-31, 07:56   

Szanowny panie BDB chętnie pana zaproszę na trening do mojego Dojo w Zabrzu i pokarze panu co to Yoshinkan Seiseikai Aikido(nawet jego skuteczność).Potrenuj troche chłopie dłużej i nabierz ogłady bo takimi wypowiedziami przynosisz wstyd swojemu Sensei.Gdzie twoja skromność?Mam nadzieję, ze pana nie uraziłem ale mierzi mnie jeśli ktoś wypowiada sie na temat nauczycieli różnych sztuk walki sam będąc tzw."mistrzem siłowni w piwnicy jednoosobowej"Proszę o wybaczenie ale takie pisanie jest poniżej krytyki.Pozdrawiam pana serdecznie i przepraszam jeszcze raz. :devil: :devil: :devil:
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN