Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Wizyta Sensei Matsuo
Autor WiadomoŠ
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Do│▒czy│: 12 Lip 2007
Sk▒d: Bytom
Wys│any: 2007-11-21, 11:51   

Teraz gdy ju┼╝ wszystko wr├│ci┼éo do naszej wspania┼éej codzienno┼Ťci chcia┼ébym podzi─Ökowa─ç wszystkim za zaanga┼╝owanie podczas pobytu Matsuo Sensei`a w Polsce na naszych Dojach.

Przede wszystkim bardzo dziękuje Marcinowi, Łukaszowi, Jackowi i Piotrowi za opanowanie sytuacji z matami - to była niezła zabawa jeździć tak z miejsca na miejsce. Ekipie , która pomagała przy transporcie jak i Sebastianowi naszemu kierowcy też serdecznie dziękuję.

Dziękuję Gosi i Jackowi za tłumaczenia jakich podejmowali się podczas treningów z Sensei`m

Dzi─Ökuj─Ö za uczestnictwo w wycieczce do Ogrodzie┼äca, dla Sensei`a pojecha┼éo ┼é─ůcznie 34 osoby na t─ů wycieczk─Ö czym by┼é dog┼é─Öbnie wzruszony.

Bardzo dzi─Ökuj─Ö Januszowi i jego Rycerzom za przygotowanie tak wspania┼éego przedstawienia, kt├│rym Sensei by┼é zachwycony. Zreszt─ů nie tylko on bo wszyscy.

Dziękuje rodzicom za czynny udział w wizycie naszego mistrza.

Na koniec dzi─Ökuj─Ö bardzo za liczny udzia┼é naszych adept├│w na wszystkich treningach jakie prowadzi┼é Sensei. Za ka┼╝dym razem by┼é pod wra┼╝eniem liczby naszych student├│w. To podkre┼Ťla┼éo jego autorytet jako 7 DAN.

Jestem dumny, ┼╝e mog─Ö mie─ç kontakt i uczy─ç takich ludzi jak Wy - Seimeikan Dojo

Oss 8-)

Yakoozaj
juggalo

Do│▒czy│: 15 Lip 2007
Sk▒d: z klawiatury
Wys│any: 2007-11-26, 22:07   

Straszna cisza zapanowa┼éa na forum wi─Öc mo┼╝e ja co┼Ť napisze. Treningi z sensei'em to czysta poezja :D. To co nam pokaza┼é niekiedy nie mie┼Ťci┼éo sie w g┼éowie. Pomimo ┼╝e nie uczestniczy┼éem we wszystkich treningach, zauwa┼╝y┼éem ile da┼éa mi (i nie tylko mi) wizyta senseia. Wszystkim czarnym paskom gratuluje zdanych egzamin├│w szczeg├│lnie naszemu drugiemu daniu :lol: A poza tym sensei jest naprade wspania┼éym cz┼éowiekiem o czym przekona┼éem si─Ö podczas jendego z posiedze┼ä po treningu :D

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2007-11-27, 09:01   

Najmłodszych było najwięcej na zajęciach co bardzo cieszyło Sensei`a.
Zwr├│cono mi uwag─Ö na pewn─ů rzecz, z kt├│r─ů si─Ö zgadzam !
Wielu rodzic├│w musia┼éo dokonywa─ç "kombinacji alpejskich" zwi─ůzanych z prac─ů i innymi wa┼╝niejszymi zaj─Öciami aby ich dziecko mog┼éo zd─ů┼╝y─ç na trening .... dlatego jeszcze raz bardzo mocno dzi─Ökuj─Ö Wszystkim rodzicom !!!
I ciesz─Ö si─Ö r├│wnie┼╝ , ┼╝e "mam" tak mocno zaanga┼╝owanych rodzic├│w na sekcjach :-D

To pierwszy krok do tego aby sami zacz─Öli trenowa─ç Aikido :)

Bardzo podoba mi się co napisał Yakoozaj o wizycie Matsuo Sensei`a. Zachęcam wszystkich do wypowiedzi na ten temat !!!

Oss 8-)

Yakoozaj
juggalo

Do│▒czy│: 15 Lip 2007
Sk▒d: z klawiatury
Wys│any: 2007-12-22, 21:16   

może ten temat jest już troszke przeterminowany, ale dzisiaj ogladalem zdjęcia z seminarium z senseiem i jestem pod wielkim wrażenim. Wrzuce tutaj linki do tych które najbardziej mi sie spodobały
http://www.mero.neon24.or...daniyaf114.html
http://www.mero.neon24.or...daniyaf117.html
http://www.mero.neon24.or...daniyaf210.html
nie wiem dlaczego ale to zdj─Öcia podoba mi si─Ö najbardziej. wielki szacun dla autora:
http://www.mero.neon24.or...daniyaf123.html
:)

Admin

Do│▒czy│: 11 Lip 2007
Sk▒d: polska
Wys│any: 2007-12-22, 21:28   

Dzi─Ökuje dzi─Ökuje staram si─Ö jak mog─Ö :) Jakie zdj─Öcia podobaj─ů si─Ö wam jeszcze ?
Uwaga uwaga już niedługo zdjęcia z treningów z Senseiem Matsuo w naszym Dojo !!! :)

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2009-10-21, 13:49   

Przygotowanie doja

Zaczynamy

To jest fajna fotka

No i typowe zdj─Öcia jakie charakteryzuj─ů niekt├│rych student├│w naszej szko┼éy

cicho sza , żeby mnie nie usłyszał :)

Przepraszam allleee o co w┼éa┼Ťciwie chodzi .....?

Oss 8-)

michalm

Do│▒czy│: 05 Pa╝ 2008
Sk▒d: Siemonia
Wys│any: 2010-01-26, 08:44   

Mo┼╝e kto┼Ť przypomnie─ç termin nast─Öpnego seminarium z Sensei'em Matsuo?

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2010-01-26, 10:37   

Mo┼╝e .

Tylko zastanawia mnie gdzie masz nasze kalendarze ?
Jakby┼Ť je mia┼é powieszone to by nie by┼éo pytania ;)

Oss 8-)

michalm

Do│▒czy│: 05 Pa╝ 2008
Sk▒d: Siemonia
Wys│any: 2010-01-26, 10:40   

sumimasen :oops:

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw