Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
LETNIE SEMINARIUM sierpnia 2008 !!!
Autor Wiadomo
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2008-07-03, 13:46   LETNIE SEMINARIUM sierpnia 2008 !!!

W ostatni weekend sierpnia planujemy przeprowadzenie letniego seminarium szkoleniowo egzaminacyjnego. Dla wszystkich zainteresowanych , nie tylko członków Seimeikan Dojo ale i z innych zaprzyjaźnionych sekcji jak również osób z zewnątrz.
Miejsce , w którym odbędzie się seminarium to Seimeikan Dojo Mierzęcice w Mierzęcicach w Szkole Podstawowej nr 2 na ul. Kolejowej 122.

Koszt dwu dniowego seminarium od jednej osoby będzie wynosił 35zł.
W programie :
- cała sobota treningu ,a w niej Seiseikai Aikido, Aikijujitsu, Daito Ryu, Judo oraz ulica.
- ognisko / grill - kiełbasa
- kąpiel w jeziorze
- mecz futbolu
- nocleg na dojo na tatami zagwarantowany dla każdego uczestnika.


W niedzielę zostanie przeprowadzony trening z bokkenemi , a po południu egzaminy na stopnie kyu dla adeptów Seimeikan Dojo.

Do egzaminów mogą przystąpić jedynie osoby, które otrzymają ode mnie zgodę na podchodzenie do nich i , które w czasie wakacji uczęszczały regularnie minimum cały miesiąc na treningi.
Koszt egzaminów - według obowiązujących stawek.

Uczestnictwo w seminarium należy zgłaszać osobiście do mnie lub za pośrednictwem telefonu bądź e-maila najpóżniej do 9 sierpnia 2008r. Osoby chcące dodatkowo zdawać egzaminy muszą zgłosić to do mnie indywidualnie.
Szczegółowy plan seminarium każdy uczestnik otrzyma osobiście.

Opłaty za seminarium należy dokonać najpóźniej do 23 sierpnia 2008r

Zapewniam , że będzie naprawdę dobra zabawa i niezapomniane przeżycia.
NA KTÓRE SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH :!: :!: :!:


Oss 8-)
 
 
Natalia Ż.


Doczya: 24 Lip 2008
Posty: 8
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2008-08-28, 16:05   Jezioro?

A kiedy jest wypad na jezioro? :?:
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Doczy: 26 Mar 2008
Posty: 397
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2008-09-01, 22:27   

Seminarium szkoleniowo-egzaminacyjne już za nami i trzeba oczywiście powiedzieć jakie były wrażenia po. A można tylko powiedzieć... Zresztą, może ja wypunktuje...

1) Było bardzo fajnie
2) Nowe mierzęcickie maty wspaniale wprowadzały w nastrój, swoim delikatnym aromatem ala butapren :)
3) Jak Senseii mówi, że teraz naprawde należy się wyluzować, a ty tego nie umiesz to wiedz, że nie masz przerąbane. Lepiej sobie w łeb od razu strzel :)
4) Im więcej "Ju" tym bardziej boli :)
5) Wchodząc do pewnej restauracji, kategorycznie nie można się zapytać, czy mają pierogi :)
6) Czasem mógłbym trochę pomyśleć, a nie robić głupoty, przez które sekcja ma później problemy :(
7) Jak przychodzi co do czego, to potrzeba gościa, który skonczył studia, by rozpalić ognisko :)
8) Jak wiesz, że dziewczyna ćwiczy, że grała rok w klubie piłkarskim, to nie bądź nagle niewiadomo jakim macho i nie dawaj się kopać w żebra... :)
9) Poznałem alternatywną nazwę cierpienia: nazywa się lowkick :D
10) Najbardziej kochamy młodzież o 2 nad ranem, gdy śpimy niedaleko nich. :)
11) Nawet jak celowo pójdziesz spać o 3 nad ranem, gdy wszyscy inni dawno powinni już być zmożeni snem, to, jeśli chrapiesz, to powiedzą ci to następnego dnia :)
12) Sen jest kompletnie zbędny :) (Ja chyba to seminarium przez następny tydzień będę odsypiać) :)
13) Fajnie się włosy układa, gdy masz tylko lusterko samochodowe. :)
14) Czasem aikidoka i niewyżyty sado-masochista, to to samo :)
15) Było bardzo fajnie :)

Trochę tych punktów jest i choć, co prawda, nie było ani porządnego meczu aiki-futbolowego (choć i tak, kto chciał z piłką polatć to polatał), wypadu nad jezioro, ani (miałem cień nadziei) treningu shinkendo. Ponadto zdarzyły się również problemy lekko psujące przyjemny nastrój, ale tak naprawdę nie żałuje, że sobie na to seminarium przyszedłem. A tym którzy nie byli, mówię: ŻAŁUJCIE BO MACIE CZEGO! :)

Tak już totalnie na zakończenie: gratuluję wszystkim, którzy podeszli do egzaminów. nie tylko tym zdanym, ale też tym zdanym inaczej :) (Jak to Senseii powiedział: Wielu wielkich mistrzów nie zdało kiedyś egzaminu...). Powiem, że to były pierwsze egzaminy jakie widziałem, i teraz wiem, że nie ma zmiłuj się... nawet na najniższy stopień... :)
 
 
 
Lukic


Doczy: 21 Lip 2007
Posty: 217
Skd: Siewierz
Wysany: 2008-09-02, 21:32   

Witam

Ja również dołączam się do skomentowania seminarium ;)

Wypadło super.

Szczególnie podziękowanie dla Iwony dzięki której wsuwaliśmy posiłki aż się uszy trzęsły.

Podziękowania lecą również do Senseia, który nakładł nam wiedzy w czajniki, czego efektem były zdane egzaminy.

DOMO ARIGATO

Dziękuję również wszystkim którzy pomagali przygotować mi się do egzaminu szczególnie Adminowi,Joli,Jackowi.......... i wszystkim pozostałym ;)

Gratuluje wam wszystkim zgania egzaminów. A tym którym noga się powineła - nie martwcie się:"Jak to Senseii powiedział: Wielu wielkich mistrzów nie zdało kiedyś egzaminu...)."Głowa do góry.

Ogólnie po takim seminarium pozostają miłe wrażenia na bardzo długo..........czyli do następnego razu :)

Niech żałują ci co niebyli :-P

Jeszcze raz Wszystki Domo Arigato

I do zobaczyska na macie

Oss ;)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN