Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Egzaminy Czerwiec 2008r
Autor Wiadomo
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2008-05-25, 01:02   Egzaminy Czerwiec 2008r

DWUDNIOWE SEMINARIUM SZKOLENIOWO - EGZAMINACYJNE
DLA WSZYSTKICH CZŁONKÓW SEIMEIKAN DOJO I NIE TYLKO


W dniach 21 i 22 czerwca 2008r (sobota i niedziela) w hali OSiR w Bytomiu na ul.Strzelców Bytomskich 127 – jest to teren dawnej kopalni Powstańców Śląskich – na Stroszku.
Odbędzie się seminarium szkoleniowe połączone z egzaminami na stopnie kyu dla członków Seimeikan Dojo i Budokan Dojo . Na seminarium zapraszam również każdego Shinkendoke jak i również osoby z poza sekcji trenujące Aikido.
Każdy z adeptów , który nie będzie mógł w wyznaczonym terminie podejść do egzaminów będzie miał egzamin na macierzystym Dojo w dogodnym terminie.

Oto plan seminarium :

21 czerwca sobota

10.00 do 11.30 I tr. podstawy dla wszystkich
11.50 do 13.20 II tr. techniki dla wszystkich
13.20 do 15.00 przerwa obiadowa po przerwie najmłodsze dzieci są wolne
15.00 do 16.30 III tr. techniki dorośli i dzieci od 5kyu
16.45 do 18.30 IV tr. tylko dorośli techniki obronne
19.30 do .... 00 V tr. integracyjny w lokalu :)

22 czerwca niedziela

10.00 do 13.30 / 14.30 egzaminy dla grup dziecięcych od 10 kyu do 4 kyu włącznie
1 - 1,5 h przerwa dla egzaminatorów
14.30 do 18.30 / 19.00 egzaminy dla dorosłych wszystkie kyu plus egzamin na 3kyu dzieci
19.00 do 19.30 składanie i segregowanie mat

Koszty seminarium dla osób z poza sekcji
- dzieci 40zł
- dorośli 50zł



OPŁAT NALEŻY DOKONAĆ DO 18 CZERWCA !!!

Serdecznie zapraszam wszystkich moich studentów , rodziców oraz każdego kto ma ochotę poturlać się z nami po macie ;)


Każdy kto ma jakiekolwiek pytania może je zadać w tym temacie lub skontaktować się ze mną osobiście.

Oss 8-)
 
 
patrycj99
Pati

Doczya: 04 Wrz 2007
Posty: 16
Skd: Bytom
Wysany: 2008-06-01, 17:07   

Niedługo egzaminy, chciałabym je oczywiście zdać pomyślnie , czego WSZYSTKIM życzę. no ale jeszcze przed nami intensywne treningi, ale adepci Seimeikan sa wytrwali i wszyscy dadza sobie rade i przejda czerwcowe egzaminy. Pozdrawiam
 
 
Bokken
[Usunity]

Wysany: 2008-06-23, 06:17   

Moje gratulacje dla wszystkich, którzy zdawali!! Oczywiście największe dla mojej małżonki :)
 
 
iwo

Doczya: 30 Mar 2008
Posty: 19
Skd: Mierzęcice
Wysany: 2008-06-23, 08:48   

tak tak gratulacje dla wszystkich, a wszczególnośći dla Twojej Małżonki, która ma teraz odpowiedni certyfikat na wiesz co.... :)
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2008-06-23, 19:02   GRATULACJE

Zakończy się wasze egzaminy. Dzięki nim każdy ma teraz nową motywację aby jeszcze bardziej zaangażować się w treningi i to zarówno wszyscy ci, którzy zdali, ci którzy nie zdali oraz ci, którzy nie podchodzili teraz do egzaminów. I to jest właśnie fenomen egzaminów , o którym zawsze mówię... ;)

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, że gdy kończył się egzamin na stopnie 5,4,3 zarówno wśród dzieci jak i dorosłych to były one nagradzane przez widzów brawami pomimo iż po egzaminach nie ogłaszaliśmy wyników od razu.
I powiem, że brawa te były w pełni zasłużone !!! Nie myślcie , że nie było błędów jednak żadne nie mogły wpłynąć w najmniejszym stopniu nawet na zastanawianie się nad tym czy "tak czy nie". Stąd te brawa

Ja jestem bardzo zadowolony ponieważ wczoraj otrzymałem najwspanialszy prezent jaki może otrzymać od swoich uczniów ich instruktor. To w jaki sposób zaliczaliście swoje egzaminy wywoływało we mnie bardzo miłe uczucia za co bardzo wam dziękuję.
Teraz dzięki wam ja również mogę sie rozwijać ponieważ wzrost waszych umiejętności wymusza na mnie pracę nad samym sobą abym mógł sprostać nadal waszym oczekiwaniom.


Gratuluję bardzo dobrze zdanych egzaminów !!!

Nauka was oraz możliwość trenowania jest dla mnie zaszczytem.
Dziękuję Wam Bardzo.

Oss 8-)
 
 
Yakoozaj
juggalo


Doczy: 15 Lip 2007
Posty: 222
Skd: z klawiatury
Wysany: 2008-06-24, 13:00   

ja też chciałbym pogratulować wszystkim zdanych egzaminów. Widać było ciężką pracę i zaangażowanie włożone w przygotowania. O klasie nauczyciela świadczą jego uczniowie. Patrząc na ilość osób podchodzących do egzaminu z naszej sekcji i na same egzaminy można powiedzieć tylko domo arigato sensei i oby tak dalej :-D
 
 
 
Lukic


Doczy: 21 Lip 2007
Posty: 217
Skd: Siewierz
Wysany: 2008-06-24, 17:50   

Również gratuluję wszystkim zdanych egzaminów.
Sensei cała przyjemność po naszej stronie.
Od dawna wiedziałem że nie mogło mi się nic wspanialszego przytrafić jak wstąpienie w szeregi Seimeikan a niedzielny egzamin tylko mnie w tym utwierdził.
Jestem dumny że mogę uczyć się od takiego Mistrza i myślę że idąc za twoim głosem zajdziemy daleko

Domo Arigato Sensei

Oss.
 
 
 
Admin

Doczy: 11 Lip 2007
Posty: 410
Skd: polska
Wysany: 2008-06-25, 09:01   

Jestem dumny że mogę trenować z takimi ludźmi jak adepci Seimeikan Dojo.
Egzaminy bardzo mi się podobały, było widać że każdy ciężko pracował na swój stopień, wszyscy pokazali też prawdziwego ducha walki... Gratuluję zdania egzaminów na kolejne stopnie ! :-D

Przed egzaminem jak to zwykle bywa odczuwałem stres... do momentu kiedy zostałem wyczytany z listy egzaminacyjnej. Gdy już zaczął się egzamin całe nerwy ze mnie wyparowały... Poczułem że wiem co robię i że dlaczego mam się bać jak jestem przygotowany. I to jest jedna z rzeczy za którą dziękuję Sensei. Za to że jesteś prawdziwym nauczycielem i potrafisz każdemu wskazać odpowiednią drogę...
Domo arigato Sensei
 
 
Bokken
[Usunity]

Wysany: 2008-06-25, 18:40   

Lukic napisa/a:
Również gratuluję wszystkim zdanych egzaminów.
Sensei cała przyjemność po naszej stronie.
Od dawna wiedziałem że nie mogło mi się nic wspanialszego przytrafić jak wstąpienie w szeregi Seimeikan a niedzielny egzamin tylko mnie w tym utwierdził.
Jestem dumny że mogę uczyć się od takiego Mistrza i myślę że idąc za twoim głosem zajdziemy daleko

Domo Arigato Sensei

Oss.


Admin napisa/a:
Jestem dumny że mogę trenować z takimi ludźmi jak adepci Seimeikan Dojo.
Egzaminy bardzo mi się podobały, było widać że każdy ciężko pracował na swój stopień, wszyscy pokazali też prawdziwego ducha walki... Gratuluję zdania egzaminów na kolejne stopnie ! :-D

Przed egzaminem jak to zwykle bywa odczuwałem stres... do momentu kiedy zostałem wyczytany z listy egzaminacyjnej. Gdy już zaczął się egzamin całe nerwy ze mnie wyparowały... Poczułem że wiem co robię i że dlaczego mam się bać jak jestem przygotowany. I to jest jedna z rzeczy za którą dziękuję Sensei. Za to że jesteś prawdziwym nauczycielem i potrafisz każdemu wskazać odpowiednią drogę...
Domo arigato Sensei


Czy ktoś Wam każe pisać takie teksty?? :) :) :) :) :) :)
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2008-06-26, 09:24   

No właśnie !!!

Monitor mi ścieka od wazeliny :) :) :)

Ale dziękuję bardzo :!:

Oss 8-)
 
 
Elghinn
Arglwydd sidhe


Doczy: 14 Wrz 2007
Posty: 231
Skd: Gliwice
Wysany: 2008-06-27, 11:39   

Całe seminarium i egzaminy można ująć jednym słowem - hardcore :lol: Duże wrażenie też na mnie zrobiły egzaminy na 3 i 4 kyu. Naprawdę mam ogromny szacunek dla tych, którzy zdawali. Ale jak już wcześniej powiedziane zostało, jest to też w sporej mierze zasługa sensei'a (ja się wcale nie podlizuję :-P )
 
 
 
Lukic


Doczy: 21 Lip 2007
Posty: 217
Skd: Siewierz
Wysany: 2008-06-27, 17:39   

A kurde Bokken czepiasz się :) My tylko napisaliśmy swoje myśli a wy od razu wazelina :-P
 
 
 
Piotr A


Doczy: 07 Kwi 2008
Posty: 60
Skd: Bytom
Wysany: 2008-06-27, 21:26   

Lukic napisa/a:
A kurde Bokken czepiasz się :) My tylko napisaliśmy swoje myśli a wy od razu wazelina :-P


No dobrze, to niech będzie egzaltacja, lepiej? :)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN