Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Obserwator
Autor Wiadomo
silver


Doczya: 23 Maj 2008
Posty: 4
Skd: bytom
Wysany: 2008-05-26, 11:01   Obserwator

Nikt nie odpowiedział, ani też nie włączył się do rozmowy :?: :?: :?: nic nie szkodzi całym sercem jestem z WAMI AIKIDOWCY i SHINKENDOWCY wybraliście piękną sztukę przetrwania ,bo chyba mogę tak napisać , bo inne sporty są już nudne i nic się w nich nie dzieje , te same ruchy i ten sam trening aż do znudzenia , a WY CZŁONKOWIE SEIMEIKAN DOJO jesteście INNI zawsze inna technika ,zawsze coś nowego do nauki i dlatego przetrwacie gdyż jesteście ponad pozostałymi a ja jestem tego pewna , bo znam ludzi czyli SENSEI którzy to prowadzą , a szczególknie podoba mi się Instruktor T.Góry i Mierzęcice , bo ON wie czego chce no i ma fantastyczne podejście do swoich ADEPTÓW szkoda , że jestem już w takim wieku , że nie odważyłabym się na taki wyczyn tej SZTUKI WALKI
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2008-05-26, 19:55   

Dziękuję za uznanie.
Arigato Goisamasta

Jednak co do podjęcia tematu to sie nie zgodzę ... Sprawdź odpowiedź w "twoje hobby"

Oss 8-)
 
 
Kamil Cz
Administrator
good guy


Doczy: 26 Mar 2008
Posty: 397
Skd: Tarnowskie Góry
Wysany: 2008-05-26, 22:29   

JA, bardzo dziękuje za słowa uznania dla SHINKENDO, które stało się moją "SZTUKĄ PRZETRWANIA". Rzeczywiście inne sporty wydały mi sie rzeczą co najmniej nudną i wtórną, a ja zawsze byłem INNY gdyż byłem PONAD POZOSTAŁYMI ze wzgledu na duzy wzrost. Co więcej, jestem tego pewien! Zresztą Senseii też do niskich nie należy, więc może i on wystaje PONAD? Tego nie wiem... Może ON chiciałby być nieco niższy, by ludzie nie mogli podejrzewac, że wystaje z tłumu? Choć jednego moge być pewien: rzeczywiście ma fantastyczne podejście do swoich ADEPTÓW. Zresztą każdy może się przekonać obserwując trening tej SZTUKI WALKI (alias "sztuki przetrwania").

(duże litery dodane całkowicie przypadkowo poprzez nieumyślne wciśnięty klawisz caps lock)
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2008-05-27, 10:16   

Kochani ...
bo mi po monitorze zaczyna wazelina ściekać :)

Oss 8-)
 
 
lafemka

Doczya: 15 Lip 2007
Posty: 386
Skd: polska
Wysany: 2008-05-29, 21:44   Re: Obserwator

silver napisa/a:
Nikt nie odpowiedział, ani też nie włączył się do rozmowy :?: :?: :?: nic nie szkodzi całym sercem jestem z WAMI AIKIDOWCY i SHINKENDOWCY wybraliście piękną sztukę przetrwania ,bo chyba mogę tak napisać , bo inne sporty są już nudne i nic się w nich nie dzieje , te same ruchy i ten sam trening aż do znudzenia , a WY CZŁONKOWIE SEIMEIKAN DOJO jesteście INNI zawsze inna technika ,zawsze coś nowego do nauki i dlatego przetrwacie gdyż jesteście ponad pozostałymi a ja jestem tego pewna , bo znam ludzi czyli SENSEI którzy to prowadzą , a szczególknie podoba mi się Instruktor T.Góry i Mierzęcice , bo ON wie czego chce no i ma fantastyczne podejście do swoich ADEPTÓW szkoda , że jestem już w takim wieku , że nie odważyłabym się na taki wyczyn tej SZTUKI WALKI



Witaj Silver :-)
Mam jedno ważne pytanie . Jaki jest według Ciebie dolny/górny pułap wieku ludzi dorosłych, którzy mogliby trenowac aikido lub/i shinkendo?

pozdrawiam
Lafemka
:-)
 
 
silver


Doczya: 23 Maj 2008
Posty: 4
Skd: bytom
Wysany: 2008-05-30, 14:14   odp

Witaj Lafemka Odpowiadam na Twoje pytanie : nie ma żadnego + / - pułapu, żeby uprawiać sztukę walki czy też jakikolwiek sport, poprostu trzeba być sprawnym i kochać to co chcę robić i to co mi się podoba Pozdrawiam Silver

[ Dodano: 2008-05-31, 15:34 ]
Jutro pokaz jestem bardzo ciekawa, czy obserwatorzy zrozumieją jego przesłanie . Jestem fanką Aik . i Shink. i zaraz poznam , który widz jest zainteresowany tą sztuką walki , a który patrzy dla zabicia czasu, ale może kiedyś dotrze do nich przekazywana kultura i umiejętność spostrzegania precyzyjnej techniki jaką reprezentują adepci ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
 
lafemka

Doczya: 15 Lip 2007
Posty: 386
Skd: polska
Wysany: 2008-06-01, 06:50   Re: odp

silver napisa/a:
Witaj Lafemka Odpowiadam na Twoje pytanie : nie ma żadnego + / - pułapu, żeby uprawiać sztukę walki czy też jakikolwiek sport, poprostu trzeba być sprawnym i kochać to co chcę robić i to co mi się podoba Pozdrawiam Silver

[ Dodano: 2008-05-31, 15:34 ]
Jutro pokaz jestem bardzo ciekawa, czy obserwatorzy zrozumieją jego przesłanie . Jestem fanką Aik . i Shink. i zaraz poznam , który widz jest zainteresowany tą sztuką walki , a który patrzy dla zabicia czasu, ale może kiedyś dotrze do nich przekazywana kultura i umiejętność spostrzegania precyzyjnej techniki jaką reprezentują adepci ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)


Jak sie rozpoznaje widza ktory patrzy dla zabicia czasu ?
 
 
Piotr A


Doczy: 07 Kwi 2008
Posty: 60
Skd: Bytom
Wysany: 2008-06-01, 16:57   Re: odp

lafemka napisa/a:
Jak sie rozpoznaje widza ktory patrzy dla zabicia czasu ?


Dłubie w zębach bokkenem :)
 
 
 
lafemka

Doczya: 15 Lip 2007
Posty: 386
Skd: polska
Wysany: 2008-06-01, 20:52   Re: odp

Piotr A napisa/a:
lafemka napisa/a:
Jak sie rozpoznaje widza ktory patrzy dla zabicia czasu ?


Dłubie w zębach bokkenem :)


do tego heavy masterem? :-P
 
 
Piotr A


Doczy: 07 Kwi 2008
Posty: 60
Skd: Bytom
Wysany: 2008-06-01, 22:25   Re: odp

lafemka napisa/a:
do tego heavy masterem? :-P


Na moje ubytki w uzębieniu heavy master jest w sam raz.
Poza tym pokochałem ten kawałek drewna.... Taki mały fetyszyzm :oops:
Już dwa razy po ostrym Rusui z Tomkiem szukaliśmy na tych bokkenach jakiegoś uszczerbku. Wychodzi na to, że po naszej cywilizacji zostaną jedynie piramidy i heavy mastery. ;)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN