Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Rejestracja na forum
Autor WiadomoŠ
Admin

Do│▒czy│: 11 Lip 2007
Sk▒d: polska
Wys│any: 2007-08-02, 11:37   Rejestracja na forum

Pierwszy punkt "Obowi─ůzkowe Dane Rejestracji".
Użytkownik to pole w którym wpisujemy Imię, pseudo, etc. dzięki któremu będziemy rozpozawalni na forum. Adres email jest konieczny żeby dokonać aktywacji swojego konta. Po tym jak się zarejestrujesz na forum jest wysyłany na ten email specjalny list który umożliwi aktywację konta.
Hasło ? Jak najbardziej orginalne, takie które tylko ty bedziesz znać.
Uwierzytelnianie jest po to ┼╝eby by┼éo jasne ┼╝e jeste┼Ť cz┼éowiekiem a nie robotem. ┼Ümieszne ?!
Ma┼éa informacja. W internecie kr─ů┼╝─ů programy (tzw. "roboty") kt├│re potrafi─ů rejestrowa─ç si─Ö na forum i zamieszcza─ç reklamy tudzie┼╝ inny spam. Jest to chyba zrozumia┼éa ochrona forum przed syfem.

Informacje Profilu
(nieobowi─ůzkowe, mo┼╝na je zmieni─ç p├│┼║niej, chyba ┼╝e s─ů zaznaczone gwiazdk─ů)... decyzja nale┼╝y do Ciebie kiedy wype┼éniasz :)
Tytu┼é u┼╝ytkownika, Numer Gadu-Gadu, Strona WWW, Sk─ůd, Zainteresowania, P┼ée─ç, Data urodzenia... tu chyba nie ma ┼╝adnych pyta┼ä

Preferencje
"Pokazuj m├│j Adres Email" Tak lub nie, ty decydujesz czy checsz komu┼Ť pokaza─ç sw├│j mail czy nie.
"Pokazuj m├│j numer GG" analogicznie jak z emilem :-D
"Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach" wszystko jest wyja┼Ťnione w formularzu rejestracji.
"Powiadom o Prywatnej Wiadomo┼Ťci". Na forum mo┼╝na wysy┼éa─ç pomi─Ödzy sob─ů prywatne wiadomo┼Ťci. Czy mamy ci─Ö powiadamia─ç czy co┼Ť kto┼Ť do Ciebie napisa┼é ? :-D
"W┼é─ůcz prywatne wiadomo┼Ťci" ?
"Strefa Czasowa" i tu jest automatycznie wybrana poprawna strefa dla Polski...

Podpis
B─Ödzie zawsze si─Ö pojawia─ç pod Twoj─ů odpowiedzi─ů... Podpis to mo┼╝e by─ç jaka┼Ť sentencja, fajne has┼éo.
Czy zawsze dodawa─ç Tw├│j podpis ?!

WYŚLIJ

W┼éa┼Ťnie zarejestrowa┼ée┼Ť si─Ö na naszym forum. Teraz wystarczy tylko odebra─ç maila i aktywowa─ç swoje konto.
Je┼╝eli chcesz co┼Ť zmieni─ç, np. podpis, doda─ç avatar, itd. po zalogowaniu kliknij "Profil".

Pozdrawiam
Administrator

wolf210
3 kyu Aikido Nishio

Do│▒czy│: 21 Sie 2007
Sk▒d: Tarnowskie G├│ry
Wys│any: 2008-03-22, 12:20   

Jedna sprawa
Na forum ci─Ö┼╝ko sie zarejestrowa─ç, bo obrazek z kodem potwierdzaj─ůcym to┼╝samo┼Ť─ç nie jest wy┼Ťwietlany.
A bez tego rejestracja jest niemo┼╝liwa.
Trwa to niestety już od dłuższego czasu.

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Do│▒czy│: 12 Lip 2007
Sk▒d: Bytom
Wys│any: 2008-03-24, 20:32   

Oczywi┼Ťcie ADM na pewno zajmie odpowiednie stanowisko w tej sprawie.
Ale ja chcia┼éem powiedzie─ç , ┼╝e opr├│cz swojej rejestracji w mojej obecno┼Ťci rejestrowa┼éy si─Ö jeszcze trzy osoby, a ka┼╝da w innym czasie i w ┼╝adnym z tych 4 przypadk├│w nie by┼éo najmniejszego problemu z rejestracj─ů. Wszystko trwa┼éo za ka┼╝dym razem par─Ö minut.
Wolf nie wiem r├│wnie┼╝ o jaki obrazek podczas rejestracji ci chodzi ...?

Te┼╝ prosi┼ébym ADM`a o wyja┼Ťnienie problemu...

Oss 8-)

Admin

Wys│any: 2008-03-26, 11:32   

Że tak powiem nie ma już żadnego problemu :) Zaraz po tym jak Wolf napisał posta problem został usunięty.
By┼é nim obrazkowy system autoryzacji rejestracji na forum. Chwilowo jest naprawiany ale nied┼éugo wr├│ci. Za┼éo┼╝eniem takiego systemu jest przedstawienie w formie graficznej kodu kt├│ry wpisuj─Ö si─Ö podczas rejestracji... Ale ok ja ju┼╝ nie zanudzam :) Problemu z rejestracj─ů nie ma i tyle :)

Pozdrawiam
Administracja Dom├│w Mieszkalnych (ADM) :)

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2008-03-26, 13:50   

A więc jednak był problem.... Minus dla Administracji za zbyt późne wyeliminowanie problemu.

Oss 8-)

Admin

Wys│any: 2008-03-26, 14:47   

Problem zosta┼é rozwi─ůzany w dniu 22 marca czyli po tym jak Wolf napisa┼é posta. Nie wiem gdzie jest b┼é─ůd administracji je┼╝eli b┼é─Ödy s─ů natychmiast usuwane po ich zg┼éoszeniu. Ja ju┼╝ wcze┼Ťniej pisa┼éem ┼╝e je┼╝eli kto┼Ť co┼Ť zauwa┼╝y to prosz─Ö da─ç mi zna─ç...

Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS

Wys│any: 2008-03-26, 23:25   

Przepraszam ale problemy w rejestracji by┼éy ju┼╝ sygnalizowane par─Ö miesi─Öcy temu w naszej ksi─Ödze go┼Ťci na stronie.

Oss 8-)

Admin

Wys│any: 2008-03-28, 21:57   

Oko┼éo listopada ubieg┼éego roku by┼é problem... Ale my┼Ťl─Ö ┼╝e bra┼é on si─Ö z tego ┼╝e ludzie podawali z┼éego maila kt├│ry jest niezb─Ödny do rejestracji... Najwa┼╝niejsze jest to ┼╝e ju┼╝ wszystko dzia┼éa poprawnie :)

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: