Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Rejestracja na forum
Autor Wiadomo¶æ
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2007-08-02, 11:37   Rejestracja na forum

Pierwszy punkt "ObowiÄ…zkowe Dane Rejestracji".
Użytkownik to pole w którym wpisujemy Imię, pseudo, etc. dzięki któremu będziemy rozpozawalni na forum. Adres email jest konieczny żeby dokonać aktywacji swojego konta. Po tym jak się zarejestrujesz na forum jest wysyłany na ten email specjalny list który umożliwi aktywację konta.
Hasło ? Jak najbardziej orginalne, takie które tylko ty bedziesz znać.
Uwierzytelnianie jest po to żeby było jasne że jesteś człowiekiem a nie robotem. Śmieszne ?!
Mała informacja. W internecie krążą programy (tzw. "roboty") które potrafią rejestrować się na forum i zamieszczać reklamy tudzież inny spam. Jest to chyba zrozumiała ochrona forum przed syfem.

Informacje Profilu
(nieobowiązkowe, można je zmienić później, chyba że są zaznaczone gwiazdką)... decyzja należy do Ciebie kiedy wypełniasz :)
Tytuł użytkownika, Numer Gadu-Gadu, Strona WWW, Skąd, Zainteresowania, Płeć, Data urodzenia... tu chyba nie ma żadnych pytań

Preferencje
"Pokazuj mój Adres Email" Tak lub nie, ty decydujesz czy checsz komuś pokazać swój mail czy nie.
"Pokazuj mój numer GG" analogicznie jak z emilem :-D
"Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach" wszystko jest wyjaśnione w formularzu rejestracji.
"Powiadom o Prywatnej Wiadomości". Na forum można wysyłać pomiędzy sobą prywatne wiadomości. Czy mamy cię powiadamiać czy coś ktoś do Ciebie napisał ? :-D
"Włącz prywatne wiadomości" ?
"Strefa Czasowa" i tu jest automatycznie wybrana poprawna strefa dla Polski...

Podpis
Będzie zawsze się pojawiać pod Twoją odpowiedzią... Podpis to może być jakaś sentencja, fajne hasło.
Czy zawsze dodawać Twój podpis ?!

WYÅšLIJ

Właśnie zarejestrowałeś się na naszym forum. Teraz wystarczy tylko odebrać maila i aktywować swoje konto.
Jeżeli chcesz coś zmienić, np. podpis, dodać avatar, itd. po zalogowaniu kliknij "Profil".

Pozdrawiam
Administrator
 
 
wolf210
3 kyu Aikido Nishio

Do³±czy³: 21 Sie 2007
Posty: 8
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wys³any: 2008-03-22, 12:20   

Jedna sprawa
Na forum ciężko sie zarejestrować, bo obrazek z kodem potwierdzającym tożsamość nie jest wyświetlany.
A bez tego rejestracja jest niemożliwa.
Trwa to niestety już od dłuższego czasu.
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-03-24, 20:32   

Oczywiście ADM na pewno zajmie odpowiednie stanowisko w tej sprawie.
Ale ja chciałem powiedzieć , że oprócz swojej rejestracji w mojej obecności rejestrowały się jeszcze trzy osoby, a każda w innym czasie i w żadnym z tych 4 przypadków nie było najmniejszego problemu z rejestracją. Wszystko trwało za każdym razem parę minut.
Wolf nie wiem również o jaki obrazek podczas rejestracji ci chodzi ...?

Też prosiłbym ADM`a o wyjaśnienie problemu...

Oss 8-)
 
 
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2008-03-26, 11:32   

Że tak powiem nie ma już żadnego problemu :) Zaraz po tym jak Wolf napisał posta problem został usunięty.
Był nim obrazkowy system autoryzacji rejestracji na forum. Chwilowo jest naprawiany ale niedługo wróci. Założeniem takiego systemu jest przedstawienie w formie graficznej kodu który wpisuję się podczas rejestracji... Ale ok ja już nie zanudzam :) Problemu z rejestracją nie ma i tyle :)

Pozdrawiam
Administracja Domów Mieszkalnych (ADM) :)
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-03-26, 13:50   

A więc jednak był problem.... Minus dla Administracji za zbyt późne wyeliminowanie problemu.

Oss 8-)
 
 
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2008-03-26, 14:47   

Problem został rozwiązany w dniu 22 marca czyli po tym jak Wolf napisał posta. Nie wiem gdzie jest błąd administracji jeżeli błędy są natychmiast usuwane po ich zgłoszeniu. Ja już wcześniej pisałem że jeżeli ktoś coś zauważy to proszę dać mi znać...
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Do³±czy³: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Sk±d: Bytom
Wys³any: 2008-03-26, 23:25   

Przepraszam ale problemy w rejestracji były już sygnalizowane parę miesięcy temu w naszej księdze gości na stronie.

Oss 8-)
 
 
Admin

Do³±czy³: 11 Lip 2007
Posty: 410
Sk±d: polska
Wys³any: 2008-03-28, 21:57   

Około listopada ubiegłego roku był problem... Ale myślę że brał on się z tego że ludzie podawali złego maila który jest niezbędny do rejestracji... Najważniejsze jest to że już wszystko działa poprawnie :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN