Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Akcja PLAKAT
Autor Wiadomo
Admin

Doczy: 11 Lip 2007
Posty: 410
Skd: polska
Wysany: 2007-09-01, 16:18   Akcja PLAKAT

Witam...

Krótkie podsumowanie tego co działo się w dniach 31.08 i 1.09.2007r... czyli "akcji plakat" :)
Akcja została przeprowadzona w celu poinformowania ludności "cywilne" o możliwości zobaczenia naszych umiejętności oraz o zapisach. Rozklejaliśmy plakaty rozdawaliśmy ulotki.

Każdy uczestnik został zaopatrzony w plakaty, ulotki, klej itd. oraz w INSTRUKCJE :)

Każdy chyba przyzna że autor sie postarał... Nie którzy (nawet większość osób :) ) powiesi sobie tą instrukcję w domu :-D
Po rozdaniu instrukcji nastąpiła nawet demonstracja jak należy plakatować... No i wszyscy dostali swój zestaw reklamowy...


Tak wyglądała akcja w Tarnowskich Górach...

Czas na Mierzęcice...
O godzina 10:00 spotkaliśmy się pod Dojo. Wszyscy wyspani (;-)) i radośni. Pierwszą rzeczą którą zrobiliśmy było napicie się kawy :)
Po dobrej kawce i herbacie zabraliśmy się do roboty...


Po przeczytaniu instrukcji i otrzymaniu zestawu rozjechaliśmy się autami w różne strony...


Ojjj dużo tego było do zrobienia... ale jakoś daliśmy rade :) Nawet starczyło jeszcze sił żeby iść czegoś się napić i pośmiać się...


No i na koniec wspólne zdjęcie...


Piszcie o wrażeniach z plakatowani... mi się podobało bardzo :)

Pozdrawiam
Administrator
 
 
Lukic


Doczy: 21 Lip 2007
Posty: 217
Skd: Siewierz
Wysany: 2007-09-01, 18:09   

Mi rownież się podobało.Poznałem nowe fajne osoby ;-) Akcja przeprowadzona wzorowo.
Miła atmosfera przed i po plakatowaniu.

Pozdrawiam :->
 
 
 
Sebastian ?liwi?ski
Administrator
Sensei SSWS


Doczy: 12 Lip 2007
Posty: 1430
Skd: Bytom
Wysany: 2007-09-02, 01:54   

Ja jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom akcji za zaangażowanie, a przede wszystkim "moim" dzieciakom z TG :lol:
Domo Arigato !!!!!


ADM zamieścił trochę tych zdjęć ale to jedno "musiało zostać zkonfabulowane w opstrukcyjny sposób" - używając języka naszych polityków. Dlaczego ...?


Wy też macie wrażenie oglądając tą fotkę, że przedstawia ona trzech stetryczałych dziadów...?

Oss 8-)
 
 
patrycj99
Pati

Doczya: 04 Wrz 2007
Posty: 16
Skd: Bytom
Wysany: 2007-09-06, 15:37   

Było Super :) )) Akcja Plakat Jak zawsze najlepsza:)))))) Super ludzie i super sie plakatowało nic dodać nic ująć :) ))))
 
 
aness
aness


Doczya: 17 Lip 2007
Posty: 48
Wysany: 2007-09-07, 11:34   

szkoda tylko, że na tydzień przed pokazem nasza praca odpływa z deszczem. Ale mam zabawę-chodzę po wsi z taśmą i pisakiem i poprawiam to, co aura psuje :) :lol:
 
 
 
bedstemoder
meme

Doczy: 12 Sie 2007
Posty: 15
Wysany: 2007-09-09, 15:14   

heya,

akcja plakat - szybko i dobrze przeprowadzona akcja :-D , myślałem, że zajmie nam to trochę więcej czasu, a poradziliśmy sobie z tym błyskawicznie → dobra organizacja!!

mam nadzieje, że plakaty i ulotki przyciągną tłumy na pokazy!!!

pozdro
 
 
 
Patrycja
...


Doczya: 17 Lip 2007
Posty: 70
Skd: Mierzęcice
Wysany: 2007-09-11, 21:41   

akcja plakat bylaa suupeer ;D
extra ekipaa...;D

Pzdr.dla wszystkich..;]
 
 
 
Lukic


Doczy: 21 Lip 2007
Posty: 217
Skd: Siewierz
Wysany: 2008-01-18, 23:52   

Witam
W zeszłym tygodniu dostałem od Senseia parę plakatów.
Niestety trafił mi się przypadek gdzie zostałem potraktowany z przysłowiowego buta przez panią dyrektor ze szkoły podstawowej nr 1 w Siewierzu. Nie mam pojęcia czemu tak zareagowała pani dyrektor ale to już był trzeci raz i wydaje mi się że ostatni. Wydaje mi się że pani dyrektor nie przyjmuje żadnych ogłoszeń czy też plakatów tego typu. Widać pani dyrektor ze SZ.P.nr 1 przyjęła koncepcje mniej na głowie a niech se młodzież robi co chce-niech się wałęsają( a gdzie zazwyczaj lądują -w knajpach).Tego zachowania nie mogę zrozumieć.
W pozostałych szkołach nie miałem problemów a wręcz w jednej szkole w Żelisławicach jeden z pracowników który mnie rozpoznał powiedział że Pani dyrektor kazała się nie pytać tylko wieszać.I TU OGROMNE SŁOWA UZNANIA I PODZIĘKOWANIA DLA PANI DYREKTOR MAŁGORZATY MOŁOCH, GDYŻ JEST TO JUŻ KOLEJNY RAZ GDZIE MOGŁEM LICZYĆ NA JEJ POMOC
Również w Siewierskim domu kultury wisi nasz Plakat.
Kończąc-wydaje mi się że jeżeli ludzie na podobnych stanowiskach co pani dyrektor w SZ.P. nr 1 w Siewierzu będą żywiły antypatię dla takiego rodzaju akcji, to można się spodziewać że Siewierz będzie i pozostanie zapomnianą miejscowością(zapomnianym zadupiem-jak kto woli) z niczego nie słynącą pod każdym względem.

Pozdrawiam

Oss
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl created by enquish from Slums-Attack.org poprawka v1.1 by DRaGoN