Serwis - Propozycje dotyczące forum.

Elghinn - 2007-10-03, 15:20
Temat postu: Propozycje dotyczące forum.
Pewnie zaraz zostanę żywcem pożarty za wytykanie starszym od siebie błędów, ale raz się żyje ;)
No więc najpierw poruszę kwestię avatarów. Ich limit wielkości jest "trochę" za mały. Przydałoby sie tak ze 250 na 250. Jeżeli to oczywiście będzie możliwe, bo moje doświadczenie obejmuje jedynie fora.pl Jesli chodzi o inne serwery, to kompletnie się nieznam, bo fora zakładałem tylko na tym jednym :)
Teraz pora na podpisy. To samo co z avatarami. Ale tu już konkretnych propozycji nie mam.
No i to już w zasadzie jest wszystko. Do szaty graficznej nic nie mam, bo naprawdę mi sie podoba. Bardzo przejrzysta.
EDIT: No może sie jeszcze regulaminu przeczepię, a raczej jego braku ;) Jakby co, to chętnie pomogę, a nawet napiszę w całości.

Admin - 2007-10-03, 15:27

Dziękuje szata graficzna też mi się podoba :)
Niestety nie mogę pozwolić na takie avatary. Rozmiar 250x250 pix jest stanowczo za duży.
Możliwość techniczna oczywiście jest ale wtedy forum nie będzie już tak przejrzyste tylko zrobi się z niego galeria zdjęć. Co do sigu także nie mogę pozwolić na to żeby była w nim grafika. Nie obrazki a tekst ma o nas świadczyć :-D
Na pewno zauważyliście że forum chodzi całkiem nieźle... i mam chęć żeby tak zostało.
Im większa ilość grafiki tym wszystko będzie wolniejsze.

Pomysł na temat bardzo dobry. Liczę jeszcze na jakieś propozycję :)

Pozdrawiam
Administrator

Elghinn - 2007-10-03, 15:41

A może chociaż 150 na 150? ;) I mam takie pytanie: Czy to normalne, że po mniej więcej 15 minutach uzywania konta zostaję wylogowany? No i jeszcze opcja autologowania przy każdej wizycie nie działa...
Admin - 2007-10-03, 15:48

No raczej nie da rady nawet 150x150 :) Zbieraj tłum i na rogatki może coś osiągniesz przez strajkowanie ;)
To bardzo dziwne że cię wyługowuje, forum nie ma żadnej blokady w tym względzie.
Autologowanie jest celowo wyłączone bo sprawiało małe kłopoty...

Elghinn - 2007-10-03, 16:34

No to kolejna propozycja: Co byś powiedział na shoutboxa? Mała rzecz, a jak cieszy :)
No i mogę też nieco zareklamowac nas na jakimś innym forum. Jakiś link w podpisie, banner...

Sebastian ?liwi?ski - 2007-10-03, 23:01

Elghinn napisa/a:
No to kolejna propozycja: Co byś powiedział na shoutboxa? Mała rzecz, a jak cieszy :)
No i mogę też nieco zareklamowac nas na jakimś innym forum. Jakiś link w podpisie, banner...


Nie wiem czy dobrze rozumiem... Jeżeli chodzi o reklamowanie nas na innych forach i stronach to jak najbardziej ... daje ci błogosławieństwo. Jeżeli chodzi o reklamowanie u nas kogoś czy innych to absolutnie tego nie wolno robić bez mojej wiedzy albowiem ja staram się aby za coś takiego sekcja miała dodatkowe pieniążki lub wsparcie w innej postaci !
Co do spraw technicznych to zgadzam się całkowicie z ADM - większe i ładniejsze obrazki są nam zbędne. Czytasz książki i rozumujesz jak dorosły więc powinieneś przyznać rację , że najważniejsza jest treść i przejrzystość.

Oss 8-)

Bokken - 2007-10-04, 06:17

Elghinn na racje, u mnie też jest tak, że po jakimś czasie zostaje wylosowywany. Jak pisze jakiś dłuższy post np. w Wordzie a potem próbuje go przekleić na forum, po naciśnięciu „Wyślij” przechodzi do strony logowania. Można to oczywiście ominąć pisząc a potem dopiero logować się. No chyba, że ktoś piesze od razu "na żywca". :)
Elghinn - 2007-10-04, 13:56

Sebastian Śliwiński napisa/a:
Elghinn napisa/a:
No to kolejna propozycja: Co byś powiedział na shoutboxa? Mała rzecz, a jak cieszy :)
No i mogę też nieco zareklamowac nas na jakimś innym forum. Jakiś link w podpisie, banner...


Nie wiem czy dobrze rozumiem... Jeżeli chodzi o reklamowanie nas na innych forach i stronach to jak najbardziej ... daje ci błogosławieństwo. Jeżeli chodzi o reklamowanie u nas kogoś czy innych to absolutnie tego nie wolno robić bez mojej wiedzy albowiem ja staram się aby za coś takiego sekcja miała dodatkowe pieniążki lub wsparcie w innej postaci !
Co do spraw technicznych to zgadzam się całkowicie z ADM - większe i ładniejsze obrazki są nam zbędne. Czytasz książki i rozumujesz jak dorosły więc powinieneś przyznać rację , że najważniejsza jest treść i przejrzystość.

Oss 8-)

Chodziło właśnie o reklamowanie tej strony na innych forach. Tutaj nikogo reklamowac nie zamierzam, bo i nic z tego bym nie miał ;)
A co do avatarów - W zasadzie racja. Mój błąd.

Admin - 2007-10-22, 21:15

Jak wam się podoba baner pod logo naszego forum ? :) Czy taki lub inny baner ma być stałym elementem ?
Kamil Cz - 2008-07-18, 15:31

Ja się bannerowi przyjrzałem i muszę powiedzieć, że ładnie wygląda, tylko jest jeden problem... mianowice informacja mówiąca o seminarium w czerwcu. Proponuję, albo aktualizację, albo całkowite wyrzucenie elementu informacyjnego... Ale i tak jest fajnie :)

[ Dodano: 2008-07-26, 10:19 ]
Muszę powiedzieć: piękny ten nowy banner! :)

Sebastian ?liwi?ski - 2008-07-26, 09:31

Z reguły mi się to nie zdarza ale tym razem muszę powiedzieć, że ADM przeszedł sam siebie z banerem jaki jest wykonany ....
Brawo , bardzo mi się podoba :!: :!: :!:

Oss 8-)

tobepro - 2008-07-26, 11:15

Cytat:
[...] ADM przeszedł sam siebie z banerem jaki jest wykonany ....
Brawo , bardzo mi się podoba :!: :!: :!:


Myślałem, że nigdy tego nie powiem, ale zgadzam się w całości z przedmówcą :) .
Baner jest po prostu genialny.
Gratuluję!

[ Dodano: 2008-07-26, 14:27 ]
Przepraszam, że post pod postem, ale jeśli się można dowiedzieć, to w jakim programie tworzysz banery drogi Adminie?

Sebastian ?liwi?ski - 2008-07-27, 20:16

No ADM`e dostajesz ode mnie drugą pochwałę ... bravo

Będzie wydruk i na obcego ??? :) :lol: :lol: :lol:

Oss 8-)

tobepro - 2008-07-27, 21:15

Ja się nie znam i może to głupie pytanie, ale dlaczego w banerze jest "SEISEIKAI", a na stronie "SEISEIKAN"?
Sebastian ?liwi?ski - 2008-07-28, 09:50

Jedno i drugie jest poprawne.
Temat ten był już kiedyś opisywany na forum.

Oss 8-)

Admin - 2008-08-08, 19:10

Stwierdziłem że trzeba odświeżyć forum... Jak wam się podoba ? Czekam tydzień na opinie...
Sebastian ?liwi?ski - 2008-08-08, 20:31

Proszę tak zostawić :-D
Według mnie teraz wygląda profesjonalniej i jakby bardziej przedstawiało ducha naszej sekcji !
Jest przejrzyściej i zachęcająco.
Dobra robota.

Ps. Ten chat będzie działał ... ??? bo jeżeli tak to była by rewelacja ;)


Oss 8-)

Admin - 2008-08-08, 20:38

Chat oczywiście działa... wystarczy na niego wejść będąc zalogowanym :)

:devil: 8-) :)

Bokken - 2008-08-09, 10:39

Wygląd forum powala z nóg. Jak się opatrzy zaś zmienisz??
A chat oczywiscie działa :)

Kamil Cz - 2008-08-15, 14:43

Ty to mnie Admin nigdy nie przestaniesz zadziwiać... :)
Wspaniała robota i tyle, choć mam już pewien sentyment do poprzedniej szaty graficznej (ale i tak jest to jedno z ładniejszych forum w tej części internetu)

Admin - 2008-08-26, 14:13

Witam...
Wena twórcza znowu się objawiła... :) Tym razem zająłem się naszą stroną :)

Kamil Cz - 2008-08-26, 16:44

Ładnie, ładnie... ciekawa czcionka. Mam jedną małą propozycję. Jako, że wcześniejszy obrazek w lewym górnym rogu, jednoznacznie kojarzył się z Aikido, a obecny, jest swoistym ukłonem w stronę shinkendo, to nie możnaby umieścić obrazków w obu rogach strony, traktujących o obu sztukach walki? (Lub chociaż w prawym dolnym rogu strony). Chodzi mi o to, że tak zawsze jedna, ze sztuk walki jest poszkodowana... :)
Poza tym, podziwiam cię Admin, że "ci się chce"... :)

riddick - 2010-09-10, 08:29

a morze by tak zrobiic na forum shoutbox zawsze można sobie cos tam op oftopowac bez zaśmiecania forum
Sul893 - 2011-07-01, 22:32

"Co do sigu także nie mogę pozwolić na to żeby była w nim grafika. Nie obrazki a tekst ma o nas świadczyć :-D
Na pewno zauważyliście że forum chodzi całkiem nieźle... i mam chęć żeby tak zostało.
Im większa ilość grafiki tym wszystko będzie wolniejsze."

Trzeba przyznać rajcę Adminowi, aczkolwiek byłam kiedyś moderatorem na dość popularnym forum, i avatary zwykły byś odbiciem usera, a sygnaturki jego zainteresowań, troszkę smutno bez nich:P Dobrze pomarudziłam troszkę, w sumie chciałam zapytać kiedy będzie shoutbox, bo ktoś już o to pytał, a nie zauważyłam odmowy:>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group