Co, gdzie, kiedy ? - Treningi wakacyjne

Sebastian ?liwi?ski - 2011-05-31, 10:52
Temat postu: Treningi wakacyjne
Jak co roku nasza Szkoła organizuje treningi wakacyjne , które są kierowany do wszystkich tych osób , które w danym czasie będą przebywać w domu. Treningi będą odbywać się w każdym tygodniu na dwóch z pośród naszych wszystkich dojo. Na czas wakacji nie ma podziału na grupy początkujące, średnio i zaawansowane tylko na grupę dzieci, dorosłych i Seimeido.


Godzina treningów jest stała w ciągu całych dwóch miesięcy czyli niezależnie od doja godziny nie ulegną zmianom.

- od 17.00 do 18.00 trening dzieci

- od 18.00 do 19.30 trening dorosłych

- od 19.40 do 21.00 trening Seimeido

Opłaty za udział w treningach wakacyjnych muszą być dokonane najpóźniej do 5 lipca br. wskazując jakie tygodnie na udział w treningach wybiera dana osoba. Jeżeli plany w późniejszym czasie ulegną zmianą wybrane wcześniej tygodnie można zmienić jak również dopłacić za większą ilość tygodni. Można wybrać 3tyg ; 5; 7 lub całe dwa miesiące.

9 tygodni - tylko Aikido 90zł - tylko Seimeido 60zł - Aikido i Seimeido 120zł

7 tygodni - tylko Aikido 75zł - tylko Seimeido 45zł - Aikido i Seimeido 100zł

5 tygodni - tylko Aikido 55zł - tylko Seimeido 35zł - Aikido i Seimeido 80zł

3 tygodni - tylko Aikido 40zł - tylko Seimeido 25zł - Aikido i Seimeido 60zł

dla osób , które zgłoszą się na pojedynczy trening koszt treningu to 15zł.



Nasza Szkoła musi dokonać opłat z góry za ustalone wakacyjne okresy więc dlatego prosimy o opłaty do 5 lipca.

Podkreślamy jednocześnie, że jeżeli ktoś ze studentów zdecyduje się po 5 lipca na treningi to oczywiście jest to możliwe tak samo jak wykupienie dodatkowych tygodni przez osoby , które opłaciły treningi przed 5 lipca - te osoby będą dopłacały jedynie różnicę w stawkach za tygodnie.


Grafik treningów wakacyjnych :

1 tydzień od 4 do 10 lipiec doja TG i Poręba

2 tydzień od 11 do 17 lipiec doja TG i Poręba

3 tydzień od 18 do 24 lipiec doja TG i Poręba

4 tydzień od 25 do 31 lipiec doja TG i Poręba

5 tydzień od 1 do 7 sierpień doja TG i Poręba

6 tydzień od 8 do 14 sierpień doja TG i Poręba

7 tydzień od 15 do 21 sierpień doja TG i Mierzęcice

8 tydzień od 22 do 28 sierpień doja TG i Mierzęcice

9 tydzień od 29 do 31 sierpień dojo Mierzęcice

Przy zgłoszeniu i opłacie podajemy nr. tygodnia , w którym zamierzamy trenować. I wybieramy dowolne tygodnie w ilości 3, 5, 7 lub całość.


Szczegółowy grafik:

- Hombu Seimeikan Tarnowskie Góry - DK. "Jubilat" - każdy czwartek : 7.07; 14.07; 21.07; 28.07; 4.08; 11.08; 18.08; 25.08

- Ni dojo Mierzęcice Gimnazjum - środy : 17.08; 24.08; 31.08

- San dojo Poręba DK. - wtorki - 5.07; 12.07; 19.07; 26.07; 2.08; 9.08




Treningi wakacyjne są organizowane od lat na waszą prośbę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy mają możliwość wyjazdu na wakacje , a ci którzy wyjeżdżają i tak większą część wakacji przebywają w domu. Dlatego zrodził się pomysł tych treningów żeby choć jeden / dwa dni tygodniowo były ciekawsze od wakacyjnej monotonii.

Zachęcamy wszystkich , którzy będą uczęszczać na treningi aby nie ograniczali się jedynie do treningów na swoim dojo ale aby jeździli również na inne nasze doja.

Każdy student SSWS może załatwić wszystko z instruktorem na treningach.

Wszystkie osoby z poza SSWS , które są zainteresowane udziałem w tych treningach prosimy o kontakt e-mail : sekretariat@seimeikan.pl
lub telefoniczny 515 175 474

Zachęcamy do udziału w treningach nie tylko naszych studentów ale i rodziców, przyjaciół i znajomych jak również osoby trenujące w innych dojach, szkołach, trenujące inne sztuki walki.

ZAPRASZAMY NA TRENINGI

GWARANTUJEMY ŚWIETNĄ ZABAWĘ ! ! !

Admin - 2011-05-31, 21:36

Mam jakieś takie mieszane uczucia co do tego plakatu :roll:
lafemka - 2011-06-01, 08:54

Bardzo ładny plakat :) :-P
michalm - 2011-06-01, 10:31

lafemka napisa/a:
Bardzo ładny plakat :) :-P

Uważam tak samo jak Ania
Piotrek ty się zwyczajnie nie znasz :-P

GavieRu - 2011-06-09, 08:25

Haha, ja jak go tylko zobaczyłam to sama nie wiedziałam czy udławić się, żeby tylko nie roześmiać z pomysłu (w pracy nie wypada ;) ) czy tylko pokręcić z niedowierzaniem głową ;D Plakat całkowicie genialny!! Tylko czy Admin przed publikacją plakatów miał okazję zobaczyć, że będzie Główną Atrakcją?? :oops: Pytałam go o to wczoraj - jakoś się nie przejął, ale pewnie teraz nie śpi po nocach!! kochany Adminie, powiedz nam prawdę! :)
Sebastian ?liwi?ski - 2011-06-09, 08:46

Śmiejecie się z Piotra , a ja wam powiem tak :
- nie wiadomo co Piotr ma w jednej ręce
- jeżeli wiadomo co ma w tej ręce to wcale to nie musi być jego
- może ktoś zgubił to co wiadomo , a Piotr to znalazł i się uśmiał
- nie koniecznie musiał to co wiadomo zgubić jakiś mężczyzna
- zwróć uwagę Gosia na zdjęcie w górnym lewym rogu

:) :) :)

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2011-06-23, 11:13

do końca sezonu został tydzień :!:

A tu nie widać jakiegoś większego zainteresowania treningami wakacyjnymi .....

Mam odwołać treningi wakacyjne ?

Oss 8-)

lafemka - 2011-06-24, 13:44

Ja będę na wakacyjnych treningach :)
michalm - 2011-06-24, 15:36

Też będę może i Edyta da się namówic
Kamil Cz - 2011-06-27, 13:47

Czasu coraz mniej, a ja widzę, że zainteresowanie tematem nie jest zbyt wielkie... :( a to duży błąd...

Zacznijmy od tego czym są te treningi wakacyjne. Przypominają nieco te dwa wakacyjne miesiące: jest fajnie, ciepło, nie ma stresu i dużo, dużo zabawy :) Zamiast trzymać się sztywno technik egzaminacyjnych, można sobie pozwolić w tym okresie na przeróżne wariacje/modyfikacje/aplikacje/połączenia i po prostu zmiany. Chcielibyście potrenować techniki z mocniejszymi padami ala judo? Może interesują was kontrolę i sprowadzenia rodem z goshin jitsu czy innych form samoobrony? Jesteście ciekawi jak może wyglądać aikido w przeróżnych sytuacjach? Na te, i wiele innych pytań, odpowiedź jest jedna: treningi wakacyjne w Seimeikan :)

Drugim aspektem treningów wakacyjnych jest miecz, co jest nie mniej ciekawą opcją niż powyższy trening. Co prawda, na mieczu nie można zaobserwować aż tak wakacyjnego klimatu, ale też osoby miecz ćwiczące się go nie spodziewają. Dlatego też treningi miecza będą miały wszystko to lubimy najbardziej: dużo ćwiczeń cięć, walki z partnerem oraz układów. Zwłaszcza te pierwsze się przydadzą na wakacyjne seminarium tameshigiri. Poza tym, to samo co powyżej: dużo zabawy i dobry sposób spędzenia wolnego czasu.

A co jeśli znamy kogoś, kto chciałby zacząć trenować sztuki walki, lecz nie wie co, gdzie, jak? Najprostszym sposobem jest przyprowadzenie go na trening wakacyjny. Jest to najlepszy okres aby zobaczyć, nie tylko "co to jest te aikido?" i "po co wam te patyki?", ale może nawet bardziej "co to jest ten Seimeikan?" :) . W bardzo łagodny sposób można "wejść" w sekcje i poznać wielu ciekawych ludzi. Wiem co mówię, jako że sam zaczynałem właśnie od treningów wakacyjnych. A teraz mija mi kolejny rok w Seimeikanie :)

A na koniec, jak w reklamie: Nie czekaj! Przyjdź teraz, a na pewno nie pożałujesz :)

Sul893 - 2011-06-28, 23:35

Wydaje mi się, że to taka cisza przed burzą, niby nikt nic nie pisze, a jeszcze się okaże że się nie pomieścimy XD A tak na marginesie, plakat jest rozbrajający :P
Sul893 - 2011-06-29, 00:14

Aaa ślepota nie boli, (double post >< ) teraz zauważyłam ankietę , a nie da się wybrać 8 tygodni? XD bo ten 9 jest tylko w Mierzęcicach hmmm
Sebastian ?liwi?ski - 2011-07-16, 16:08

trochę fotek z treningów :







Pozdrawiamy naszych studentów i zapraszamy na treningi wakacyjne - jeszcze nie jest za późno :!:


Oss 8-)

Sul893 - 2011-07-16, 18:32

Yeah na 1 udało mi się odwrócić:D Chciałam się schować, a wygląda jakbym tam płakała hmmm :?:
Sebastian ?liwi?ski - 2011-08-05, 14:18

To teraz ci się nie udało :-D


A tu trochę więcej z ostatniego treningu z Jo








Fantastyczne stwory :devil: - świetnie czują się z Senspai Anią :)


Było też porządne mycie tatami ;)





A tu na koniec o takie











I jak wam się trening podobał ?

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2012-07-07, 11:31
Temat postu: Treningi wakacyjne 2012
Witam po roku przerwy !

Plan treningów na te wakacje lipiec-sierpień 2012 jest
TAKI
więc zapraszam wszystkich naszych studentów w dowolnym dla nich tygodniu oraz zapraszam każdego kto nie jest z nami związany , a chciałby potrenować w te wakacje.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2012-07-07, 11:58

Pierwszy tydzień za nami.
Dla każdego kto nie był niech żałuje były walki i parter :-)
Oraz tanto soho i Jokata wraz z kumi jokata.
Ale zagraliśmy również w rugby :-P

Ustrzelone kilka fotek
dzieciaki miały ciekawe zabawy :-D

dorośli też :)




Tak wygląda zadowolony student Seimeikan :-D

a tak nowy rodzaj naszego studenta z kraju Inków :)


A to co wam przypomina :?: Mi trzy ........................ góry ;) a wam ?


Ale było też normalnie i nowo



Proszę o pierwsze komentarze co może zachęci pozostałych i coś o fotkach :devil:


Po pierwszym tygodniu o frekwencji w Hombu raczej nie można nic powiedzieć ale w Porębie była ona bardzo cienka. Jeżeli na następnym treningu będzie taka sama sytuacja to ostatnie dwa treningi w Porębie się nie odbędą.

W przyszłym tygodniu treningi będą
- czwartek w Hombu TG
- piątek dojo Siemonia - pierwszy raz od jej otwarcia.
godziny bez zmian.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2012-07-19, 12:47

Przepraszam, że dopiero teraz ale prawie cały tydzień nie miałem dostępu do sieci, potem problemy z prądem ogólnie (powody- wichury i burze) oraz pokaz.

Treningi w minionym tygodniu wypadły bardzo dobrze.
Warto wspomnieć, że mieliśmy w piątek inauguracyjny trening wakacyjny po raz pierwszy w historii w Siemoni.
Jakie sa opinie o tym dojo to już wy musicie napisać.

Zdjęcia z drugiego tygodnia wrzucę razem z fotkami z trzeciego.

Zapraszam dziś i jutro.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2012-07-21, 13:38

Jesteśmy po 3 tygodniu treningów za tydzień 26 lipca kolejny trening w Hombu , a 27 lipca w Porębie, na które jak zawsze zapraszam wszystkich moich studentów.

Oto fotki z ostatnich 4 treningów :
Treningi i zabawy DZIECI :)







Treningi i zabawy DOROSŁYCH :lol:















Dziwacy ... ? jak myślicie co im tak wesoło ? :-D

A jak ktoś się nie umie bawić to wygląda tak :shock:









Co sądzicie o fotkach ?
Za tydzień kolejne treningi.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2012-07-28, 17:28

Czwarty tydzień treningów wakacyjnych już za nami. Tym samym zakończyliśmy lipcowe zmagania :-|
Za tydzień rozpoczynamy 5tydzień i pierwszy w sierpniu, tym razem treningi w czwartek Hombu i w piątek w Siemoni.

Oto kilka fotek z tego tygodnia :
Zaczynamy od dzieci :



A to zdjęcie przedstawia zmagania w rugby :)


dowody brutalnej zabawy instruktorów :shock:


a ją pamiętacie ? wróciła do Polski i przyszła mnie odwiedzić ;)


Na ostatnim treningu lipca zrobiliśmy podsumowanie wszystkich technik judo i goshin-jutsu i każdy mógł się sprawdzić w walce :roll:
Działo się , działo :)





I typowe :)


Mamy też kilka fotek z Seimeido ;)




na koniec zabawy kijem :-D




na moje pytanie jak wam idzie usłyszałem "kijowo" :)

Mam nadzieje , że ze zdjęć jesteście zadowoleni , a innych może zachęcą do treningów.
Bo zawsze jest lepiej przyjść na trening niż siedzieć w domu.

Zapraszam na treningi w kolejnym tygodniu.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2012-08-04, 15:08

Kolejny tydzień treningów wakacyjnych za nami :cry:







W tym tygodniu Senpai Ania i Senpai Kamil przygotowali różne techniki dla dorosłych.


Była też samoobrona przed nożem





W piątek był też ostateczny termin poprawy i zaliczenia egzaminów

Niestety kilkoro studentów nie zmobilizowało się aby zaliczyć do wczoraj egzaminy.

Cały czas uczymy sie jo-kata i kumi-kata teraz już kilku na raz. I są tego coraz to większe efekty.


głównie panie jak widać :)


Na zakończenie konkursik : proszę rozpoznać czyja to stopa i czyje ramie oraz jaka to technika ? :-D



Zakończyliśmy tym samym 5 tydzień wakacyjnych zmagań.
W następnym tygodniu odbędzie się jedynie jeden trening w Hombu w czwartek 9 sierpnia o stałych porach. Niestety ten , który miał odbyć się w porębie 10 sierpnia zostaje odwołany. Dlatego tym bardziej zachęcam wszystkich do uczestnictwa ponieważ będzie tylko jeden trening.

Wszystkim, którzy nie zdążyli zaliczyć lub poprawić swoich egzaminów do 4 sierpnia br. Będą mogli podchodzić do egzaminów w styczniu 2013r. Proponuję dobrze wykorzystać nadchodzące pół roku.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2012-08-10, 12:48

Jesteśmy po 6 tygodniu treningów wakacyjnych do końca zostało nam jeszcze 3 tygodnie, a potem zacznie się na nowo :-D
W tym tygodniu niestety odbył się jedynie jeden trening w Hombu.
Ale za tydzień zaczynamy treningi pierwszy raz w te wakacje na dojo w Mierzęcicach.

Zatem w 7 tygodniu TW będziemy mieli 15.08 środa Mierzęcice oraz 16.08 czwartek Hombu TG
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA OBA TRENINGI :)


Co ustrzelił aparat w tym tygodniu :roll:




Tym razem dzieciaki miały solidny trening technik ale chyba się bardzo podobało !

Dorośli natomiast zaczęli powtórką z noża , a potem było całkiem na ostro i na żywioł :)
dwóch miało atakować , a jeden nie dać się zabić <dupa>




i kolarz :-o



Nie obyło się bez zadrapań , siniaków i krwi :lol: ale tych fotek nie pokażemy

To bardzo typowe zdjęcie <dupa>

Wszyscy chcą mieć fotkę z Senpai Anią :)

No i jo


Męczymy się z kumi-katą i katą ale ta poznawana teraz jest najbardziej zaawansowaną i idzie wam coraz lepiej.


Na koniec chciałbym wrzucić małą dygresję , a mianowicie zauważyłem , że w tym temacie to są tylko moje sprawozdania , dlaczego ?
A czemu nikt z was się tu nie rozpisuje ? co paluszki bolą czy się połamały ? :devil:
A może się nie chce ponieważ zaatakowało was błogie letnie lenistwo ....

Zapraszam do wypowiedzi , a co niektórych mistrzów fotoshopa do pracy nad zdjęciami !

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2012-08-31, 09:55

Wczoraj w czwartek odbył się ostatni trening wakacyjny.
Chciałem wszystkim studentom, którzy uczestniczyli w treningach wakacyjnych 2012 podziękować za świetną atmosferę i zabawę. Następne treningi o takim charakterze za rok.

Ale już od jutra rozpoczynamy nowy sezon 1 treningiem w dojo Mierzęcice.
Zaczynamy nową kartę i pracę nad techniką i doskonałością.

Pozdrawiam

Oss 8-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group