Aukcja - [Oferta] Serwisownia u Admina...

Admin - 2010-07-10, 11:38
Temat postu: [Oferta] Serwisownia u Admina...
Witam.
Kolejna propozycja dla wszystkich Seimeikanowców i nie tylko...
Tym razem proponuję serwisowanie katan.

Zmiana tsuka-ito (oplotu na rękojeści) - 70 pln
Do tego trzeba jeszcze doliczyć koszt ok. 35 pln za same ito które jak ktoś się zdecyduję powiem gdzie zamówić.
Uwaga ! Uwaga ! W ofercie są różne kolory.
Z pozostałej części ito zostaje idealne sageo.

Ostrzenie miecza - 50 pln
Powiem tylko tyle że nigdy nie narzekałem na ostrość mojego miecza a i paru kolegów też może stwierdzić że ich miecze są dopiero teraz ostre.

Nowe kołeczki mekugi - 1 szt. 2 pln
Jeżeli ktoś rozbiera swój miecz to wie że kołki które są w tsuka lubią się niszczyć.
Oferuję nowe kołki oczywiście bambusowe.

Polerowanie habaki i seppa - 15 pln
Habaki to element zazwyczaj wykonany z mosiądzu który znajduję się zaraz przy tsubie na końcu klingi. Seppa to dwie podkładki, jedna znajduję się pomiędzy habaki a tsubą, drugi pomiędzy tsubą a tsuka (a dokładnie tsuba - seppa - fuchi).

Wymiana fuchi i kashira (końcowe elementy rękojeści) - 30 pln
Do tego trzeba jeszcze doliczyć koszt samych elementów tz. ok 92 pln.
Jeżeli ktoś chce zmieniać fuchi i kashira to w zestawie są jeszcze menuki i najlepiej zrobić to wszystko razem włącznie z wymianą oplotu, co do ceny to można się dogadać napewno będzie niższa.

Wymiana tsuby - 25 pln
Masz na oku jakąś fajną tsubę z allegro ?? Nie potrafisz rozebrać miecza i dopasować nowej tsuby ?? Ja to mogę zrobić za Ciebie :)

Naprawa saya (pochwa) - 100 pln
Tfu tfu nie życzę nikomu czegoś takiego ale jeżeli komuś się złamie saya to także służę pomocą.

Trochę tego jest... Oczywiście jest to przykładowa oferta ze mną można negocjować :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group