Co, gdzie, kiedy ? - Shihan Matsuo Masazumi u nas

Sebastian ?liwi?ski - 2010-03-18, 15:47
Temat postu: Shihan Matsuo Masazumi u nas
KWIETNIOWO - MAJOWA WIZYTA SHIHANA MATSUO MASAZUMI
W SZKOLE SEIMEIKAN




Szczegóły wizyty zostaną zamieszczone w późniejszym czasie.
Przedstawione koszty dotyczą aktualnych studentów Szkoły Seimeikan


Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2010-04-16, 11:25



GRAFIK DLA STUDENTÓW SZKOŁY SEIMEIKAN




29 KWIETNIA 2010 R CZWARTEK

- od 16.30 do 17.30 trening dla dzieci nie posiadających jeszcze stopni oraz
dla dzieci z 10, 9 kyu czyli białe pasy , a także te z żółtymi belkami jak i te z
białymi belkami
- od 17.45 do 18.45 trening dla dzieci z 8, 7, 6, 5 i 4 kyu czyli żółte, pomarańczowe, zielone i
niebieskie pasy
- od 19.00 do 20.30 trening dla wszystkich studentów grup dorosłych
- o 21.00 kolacja z Shihanem w pizzeri w Mierzęcicach

4 MAJA 2010 R WTOREK

- od 16.30 do 17.30 trening dla dzieci nie posiadających jeszcze stopni oraz
dla dzieci z 10, 9 kyu czyli białe pasy , a także te z żółtymi belkami jak i te z
białymi belkami
- od 17.45 do 18.45 trening dla dzieci z 8, 7, 6, 5 i 4 kyu czyli żółte, pomarańczowe, zielone i
niebieskie pasy
- od 19.00 do 20.30 trening dla wszystkich studentów grup dorosłych
- o 21.00 kolacja z Shihanem w pizzeri w Mierzęcicach

30 KWIETNIA 2010 R PIĄTEK

W tym dniu przewidujemy spotkanie z Shihanem przy ognisku w restauracji Leśniczówka w Tarnowskich Górach w godzinach od około 15.00 do 18.00 - wstep dla każdego studenta Seimeikan otwarty. TO SPOTKANIE ZOSTANIE JESZCZE POTWIERDZONE W PÓŹNIEJSZYM CZASIE ! ! !
Od godziny 18.30 rozpoczynamy transport wszystkich tatami na seminarium do Nakła Śląskiego.


Treningi będą odbywać się w naszym Dojo w Mierzęcicach i będą podzielone na trzy grupy. W czasie gdy Shihan będzie przebywał u nas cały cykl treningów zostaje odwołany i przeniesiony do Mierzęcic . To znaczy , że treningi :
- Dojo Poręba
treningi, które zostały odwołane 27 i 30 kwiecień oraz 4 , 7 i 11 maj
- Dojo Tarnowskie Góry
treningi, które zostały odwołane 28 i 29 kwiecień ; 3,4,5,6 i 10 maj
- Dojo Mierzęcice
treningi, które zostały odwołane 28 kwiecień ; 1,5 i 8 maj

W zamian za odwołane treningi odbędą się dwa treningi pod kierunkiem Shihana Matsuo Masazumi 8 dan Yoshinkan Seiseikai Aikido oraz 2 weekendowe seminaria pod jego kierunkiem.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2010-04-19, 08:58

Grafik seminaryjny taki sam dla seminariów w Nakle Śląskim jak i Zabrzu

Sobota
10.00 do 11.30 1 trening
11.45 do 13.30 2 trening
do 16.00 przerwa obiadowa 2,5 h
16.00 do 18.00 3 trening
od 19.00 spotkanie i kolacja


Niedziela
10.00 do 11.30 1 trening
11.45 do 13.30 2 trening
do 16.00 przerwa obiadowa 2,5 h
16.00 do 18.00 3 trening


Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2010-04-28, 00:54

Shihan szczęśliwie wylądował u nas.
Teraz śpi i zgrywa zegarki biologiczne.
Ja tez idę spać.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2010-05-01, 21:32

Sobota Nakło Śląskie



kto policzy ile jest tu osób ;)

Oss 8-)

Basia - 2010-05-01, 22:47

mi Wyszło 103 ;d
muramasa - 2010-05-07, 21:34

Serdeczne gratulacje dla nowych "CZARNÓCHÓW",miło mi tym bardziej,że dokonało sięto dzieło na mej macie.Jednak pozytywne wibacje zostały znów pobudzone i poszły w "świat"Jest to jeszcze jeden dowód ,że starania Sbastiana mają większy sens.Sam widziałem ,że po ogłoszeniu wyników "łza mu w oku się kręci"(a wygłądał na twardziela"| :lol: ).Jeszcze raz serdeczne gratulacje i czekamy na następnych... :roll:
Sebastian ?liwi?ski - 2010-05-08, 22:56

Tak naprawdę to mi jakiś malutki kłaczek wleciał do oka ;)

Oss 8-)

Yakoozaj - 2010-05-09, 20:07

tak naprawde to się sensei załamał to dlatego :)
Sebastian ?liwi?ski - 2010-05-11, 11:51

Do zobaczenia w październiku Sensei Matsuo ;)

Sensei odleciał zgodnie z rozkładem do domu.

Mam prośbę do was wszystkich , a mianowicie brakuje mi komentarzy dotyczących wizyty Shihana oraz seminariów i treningów. Dlatego proszę napiszcie swoje odczucia dotyczące ostatnich dwóch tygodni.

Chciałbym podziękować przede wszystkim Sempai Piotrowi za przejęcie wielu moich obowiązków co bardzo mnie odciążyło. Piotr Arigato.
Ale chciałbym również podziękować wszystkim , którzy pomogli przy transporcie tatami, pracach związanych z przygotowaniem do treningów na Dojach jak i na seminarium.
Dziękuję również za wzorową postawę podczas wszystkich treningów i stworzenie bardzo dobrej atmosfery.

Oss 8-)

Kamil Cz - 2010-05-11, 18:10

Dwa tygodnie seminaryjne są bardzo niezwykłym okresem. Gdzieś tak w połowie stwierdza się, ze już nie jest się w stanie, już ma się dosyć, bo to tyle czasu, tyle pracy, a my mamy jeszcze szkołę/pracę/obowiązki/rodzinę... Jednak jest się na kolejnym dniu seminarium i zanim człowiek się zorientuje, na jego ostatnim. Wtedy dopiero dochodzi do nas, jak ciężko przez ten czas pracowaliśmy, ile zdołaliśmy się nauczyć, jak miło spędziliśmy czas i, choć z początku nie bardzo się na to zapowiadało, jak bardzo będzie nam tego wszystkiego brakować. Jak bardzo inna jest ta szarobura rzeczywistość poza-seminaryjna. Jednak wtedy tym bardziej czekamy na kolejne seminarium z Sensei'em Matsuo.
Sebastian ?liwi?ski - 2010-09-09, 11:36

Kolejna 12 już wizyta Shihana Matsuo w Naszej Szkole



OTWARTE SEMINARIA DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ODBĘDĄ SIĘ :
- 23 i 24 październik 2010 dwudniowe seminarium w Nakle Śląskim w ZS. ul. Dworcowa 2
- 30 i 31 październik 2010 dwudniowe seminarium w Zabrzu w MOSiR ul. Matejki 6

Koszt dla osób nie należących do SSWS oraz nie należących do YSAP wynosi :
- 4 dni 200 PLN
- 3 dni 170 PLN
- 2 dni 120 PLN
- 1 dzień 70 PLN

ZAMKNIĘTE SEMINARIUM DLA CZŁONKÓW SSWS i YSAP
- 26 październik 2010 jednodniowe seminarium w Ni Dojo Mierzęcice

Koszt udziału we wszystkich seminariach dla studentów SSWS , którzy maja opłacone składki roczne wynosi :
- 65 PLN całość , 45 PLN jedno weekendowe seminarium
Koszt udziału we wszystkich seminariach dla studentów SSWS , którzy nie opłacili rocznej składki wynosi :
- 100 PLN dwa weekendowe seminaria, 70 PLN jedno weekendowe seminarium, 25 PLN seminarium zamknięte.

W późniejszym czasie przedstawię szczegóły .

Sensei


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH

Sebastian ?liwi?ski - 2010-10-05, 12:57

1. Łącznie odbędą się cztery dni seminarium czyli 21 godzin treningów pod kierunkiem 8 Dan ! ! !
2. Ponad to tylko dla studentów SSWS w Mierzęcicach odbędzie się dodatkowe 4 - ro godzinne seminarium ! !
3. Oprócz treningów mamy zaplanowane 4-ry spotkania z Shihanem dla wszystkich uczestników seminarium ! !
4. Oraz dwa spotkania zamknięte tylko dla członków SSWS ! ! !

ZAPRASZAMY






SEMINARIUM W NAKLE ŚLĄSKIM W DNIACH 23 i 24.10

ORAZ W ZABRZU 30 i 31.10


każdy dzień ma ten sam graf godzinowy

10.00 - 11.30 I trening dla wszystkich

11.30 - 11.45 przerwa 15 minut

11.45 - 13.30 II trening dla wszystkich

po tych treningach wszystkie dzieci od 10 kyu do 7 kyu (biały pas do pomarańczowy) są wolne

13.30 - 16.00 przerwa obiadowa 2,5 h

16.00 - 18.00 III trening

od 19.00 kolacja i spotkanie z Sensei




Informacja dla studentów SSWS

W tygodniu 25.10-30.10 wszystkie treningi są przeniesione na Ni dojo w Mierzęcicach na dzień 26 wtorek ! ! !



Godziny treningów w NI Dojo Mierzęcice dla wszystkich studentów SSWS we 26.10 WTOREK

16.00 - 17.15 - wszystkie grupy dzieci : Żuczki, pocz, śr i zaawa.

17.30 - 19.00 - wszystkie grupy dorosłych + dzieci od 5kyu , trening 1

19.00 - 19.15 - przerwa 15 min

19.15 - 20.30 - wszystkie grupy dorosłych + dzieci od 5kyu , trening 2

20.50 kolacja i spotkanie dla studentów SSWS w pizzeri Soffita w Mierzęcicach




29 października od ok.17.30/18.00 spotkanie i kolacja w restauracji z Shihanem i studentami SSWS

nazwę oraz adres restauracji podamy na dojach ale spotkanie odbędzie się w TG lub Piekarach. Liczba miejsc około 30 osób dlatego prosimy zainteresowanych studentów z SSWS o zgłaszanie swojej obecności u instruktorów.

Sebastian ?liwi?ski - 2010-10-21, 02:41

LUDZIE :-o
LUDZIE :-o

dlaczego śpicie :-o :-o :-D

Ok
Sensei szczęśliwie wylądował, my szczęśliwie dojechaliśmy i teraz Sensei próbuje zasnąć ;)
a ja nie muszę próbować więc oyasumi nasay

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2010-10-23, 22:11

Oto krótka fotorelacja z pierwszego dnia seminarium









A teraz "normalni" i "normalni inaczej" ;) Czyli typowa seria

AWANS Z KSIĘDZA NA BISKUPA :-D


reklama koszulek :lol:


bez komentarza 8-)

Sensei to swój chłop :)

Naprawdę nie wiem co tu napisać ... ?

Kto powie ilu nas było ? bo ja stawiam na 122 osoby


Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2010-10-24, 23:02

Kilka fotek z kolejnego dnia seminarium








A oto najtwardsi z najtwardszych z pośród najtwardszych :)


Po morderczym treningu należy zaspokoić pragnienie wciąż trenując kihon ;)


Pokahontas :) :) :)


razem


A to zachęta dla niezdecydowanych uczestnictwa w naszych seminariach ;)




Dziękuję wszystkim za udział w naszym seminarium.
- za techniczną pomoc Sensei Kamilowi i Sensei Rafałowi.
- moim Sempai za przygotowanie tego czego nie widać podczas każdego z seminariów , a bez czego nie mogą się one odbywać.
- wszystkim studentom z Seiseikai Polska za przybycie.

Dziękuje Ci Sensei Matsuo za wspaniałe seminarium - jesteś wielki.

Oss 8-)

muramasa - 2010-10-25, 11:16

Podejrzewam,że jest 112 dusz,które mam wyspowiadać...
Chwała wam za mój awans na drodze do "normalności"... :devil: :devil: :devil:

muramasa - 2010-10-25, 11:24

...A co do "Zachęty" to będę często na piwo przybywać by zachęcić do zajęć"Zachętę" ...:devil: :devil: :devil:
Sebastian ?liwi?ski - 2010-10-27, 16:04

Kilka zdjęć z seminarium dla studentów Szkoły Seimeikan , które odbyło się w Ni Dojo Mierzęcice











A teraz kolarz ;)

Wszystko zaczęło się od Sensei Matsuo








Szkoda , że nie przyszło łącznie 70 osób na to seminarium.

Chciałbym podziękować Kamilowi, Michałowi, Paulinie za organizację transportów przewozu tatami.
Dziękuje wszystkim "cichociemnym" bez , których nie odbyło by się nic.

Domo Arigato Gozaimatsu Sensei

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2010-11-08, 15:29

Sensei jest już w domu i dobrze się czuje miło wspominając tą wizytę.
Ja chciałem podziękować wszystkim studentom SSWS oraz YSAP za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery podczas tych seminariów w Nakle Śl. oraz w Zabrzu. Dziękuje za współorganizację całego przedsięwzięcia Sensei Kamilowi, Rafałowi i Sylwii.

Jednak najbardziej chciałem podziękować Kamilowi C. Michałowi oraz Piotrowi za dopilnowanie całokształtu zaplecza i przygotowanie seminarium w Nakle oraz seminarium w Mierzęcicach.
Podziękowanie należą się również Senpai , które organizowały transporty czyli Patrycji, Paulinie oraz Darii. Dziękuje wszystkim , którzy oprócz udziału w seminariach pomagali w ich realizacji.

Domo Arigato Gozaimastu
Sensei

Sebastian ?liwi?ski - 2011-03-28, 13:53




I seminarium otwarte 30 kwiecień oraz 1 maj 2011 Nakło Śląskie

hala sportowa Zespołu Szkół przy ul. Dworcowej 2

godziny zajęć w sobotę :
- 10.00 - 11.30 1 trening
- 11.45 - 13.00 2 trening
- 15.30 - 17.00 3 trening
- 17.00 - 18.30 egzaminy na stopnie dan

godziny zajęć w niedzielę :
- 10.00 - 11.30 4 trening
- 11.45 - 13.30 5 trening
- 16.00 - 18.00 6 trening



II seminarium otwarte 7 i 8 maj 2011 - sobota i niedziela Zabrze
hala MOSiR przy ul. Matejki 6

godziny zajęć w sobotę i niedzielę :
- 10.00 - 11.30 7 i 10 trening
- 11.45 - 13.30 8 i 11 trening
- 16.00 - 18.00 9 i 12 trening


Koszt udziału w seminariach otwartych dla osób z poza SSWS oraz YSAP wynosi :
za całość 200zł ; za 3 dni 170zł ; za 2 dni 120zł ; za 1 dzień 70zł
Wszyscy zainteresowani proszeni są o dokonanie zgłoszenia i opłaty najpóźniej do 29 kwietnia 2011r przesyłając swoje zgłoszenia na:
sekretariat@seimeikan.pl lub sekretariat@ysap.pl . Dla osób z poza województwa istnieje możliwość wynajęcia tanich noclegów.


W tygodniu między seminarium w Nakle Śląskim i Zabrzu grafik zajęć w całej SSWS zostaje odwołany.

Zajęcia dla wszystkich zostają przeniesione do Mierzęcic na wtorek i czwartek !!!



III seminarium tylko dla studentów SSW Seimeikan wtorek - 3 maj 2011 Ni Dojo Mierzęcice
hala sportowa Gimnazjum w Mierzęcicach przy ul. Wolności 68

godziny zajęć :
- 16.30 - 17.45 1 trening dla dzieci z grup: Żuczki , początkujące i średnio-początkujące czyli do pomarańczowych pasów wliczając

- 18.00 - 20.15 1 trening dla dzieci od zielonych pasów wzwyż oraz wszystkich grup dorosłych


IV seminarium tylko dla studentów SSW Seimeikan czwartek - 5 maj 2011 Ni Dojo Mierzęcice
hala sportowa Gimnazjum w Mierzęcicach przy ul. Wolności 68

godziny zajęć :
- 16.30 - 17.45 2 trening dla dzieci z grup: Żuczki , początkujące i średnio-początkujące czyli do pomarańczowych pasów wliczając

- 18.00 - 20.15 2 trening dla dzieci od zielonych pasów wzwyż oraz wszystkich grup dorosłych



Koszty uczestnictwa w seminariach dla studentów SSW Seimeikan wynosi :
- 80zł za całość seminariów otwartych
- 55zł za dwa dni dowolnie wybrane z pośród 4 dni seminariów otwartych
- 0zł za seminaria tylko dla studentów SSWS , którzy maja opłacone składki roczne
- 20zł za jeden trening seminarium w Mierzęcicach dla studentów SSWS , którzy nie opłacili składek rocznych.

Wszystkie zgłoszenia oraz opłaty prosimy załatwiać z instruktorami.

ZAPRASZAMY

Sebastian ?liwi?ski - 2011-04-27, 00:20

Shihan Matsuo jest już w Polsce.

Oto pierwsze zdjęcie , o które prosił Sensei.



Shihan jest zadowolony i cieszy się, że znowu nas wszystkich zobaczy.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2011-09-13, 11:43

Zapraszam na kolejny maraton z Matsuo Masazumi Shihan
w październiku 2011



Wszystkie szczegóły znajdziecie w "aktualnościach" na naszej stronie www.seimeikan.pl

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2012-03-27, 14:45

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich na seminarium pod kierunkiem naszego mentora i mistrza
Shihana Matsuo Masazumi 8 dan Yoshinkan Aikido
Prezydenta międzynarodowej federacji Yoshinkan Seiseikai Aikido




Oto grafik seminariów otwartych dla wszystkich zainteresowanych :
- 28 i 29 kwiecień (sobota i niedziela) seminarium w Zabrzu w hali MOSiR na ul. Matejki 6
- 5 i 6 maj (sobota i niedziela) seminarium w Nakle Śląskim w hali gimnazjum na ul. Dworcowej 2
każdy dzień seminarium rozpoczyna sie treningiem o godzinie 10.00


Ponad to dla studentów Szkoły Sztuk Walk Seimeikan odbędą się dodatkowe dwa seminariana w naszym dojo w Mierzęcicach. Hala sportowa gimnazjum na ul. Wolności 68 przy "Orliku. Według grafiku :
- 1 maja wtorek :
16.30 - 17.45 trening dla grup dziecięcych od początkujących do 6 kyu włącznie (zielone paski)
18.30 - 20.30 trening dla wszystkich grup dorosłych oraz dzieci zaawansowanych od 5kyu (niebieska belka) wzwyż

- 3 maja czwartek :
16.30 - 17.45 trening dla grup dziecięcych od początkujących do 6 kyu włącznie (zielone paski)
18.30 - 20.30 trening dla wszystkich grup dorosłych oraz dzieci zaawansowanych od 5kyu (niebieska belka) wzwyż


Koszty udziału w seminarium :

1. dla wszystkich , którzy nie są studentami naszej szkoły oraz nie należą do YSAP:
- 4 dni 200zł
- 3 dni 170zł
- 2 i jeden dzień 120zł
Opłat za seminarium należy dokonywać do 26 kwietnia
Zgłoszenia prosimy o przesyłanie na adres : sekretariat@seimeikan.pl

2. dla studentów naszej szkoły oraz członków YSAP :
- 4 i 3 dni 90zł
- dowolne 2 dni 60zł (lub jeden dzień)
- dla dwojga studentów z jednego gospodarstwa domowego
przy pełnych 4 dniach 150zł
- dla dwojga studentów z jednego gospodarstwa domowego
przy dowolnych 2 dniach 100zł (lub jednym)
- dla więcej niż dwóch studentów z jednego gospodarstwa domowego zniżka jest indywidualna

3. seminarium zamknięte dla studentów naszej szkoły w dniach 1 i 3 maj
którzy maja opłacona składkę roczną jest bezpłatne

4. dodatkowo dla studentów z wysokimi stopniami odbędą się
dwa specjalne treningi w Zabrzu - bezpłatne

5. dla instruktorów SSWS odbędą się 4 specjalne treningi w
Hombu Seimeikan oraz Zabrzu - bezpłatnie


Studenci szkoły Seimeikan muszą dokonać opłat do 27 kwietnia u swoich instruktorów.
Istnieje możliwość dokonania opłaty w późniejszym czasie po indywidualnym uzgodnieniu tego z instruktorem.


W czasie od 27 kwietnia do 7 maja w całej naszej szkole zostaje zawieszony standardowy tygodniowy grafik zajęć.
W tym czasie będzie obowiązywał powyższy grafik seminariów i treningów.



ZAPRASZAMY

WSZYSTKICH NA TO NIESAMOWITE WYDARZENIE

Sebastian ?liwi?ski - 2012-04-25, 03:17

Dzień dobry :)

Sensei bezpiecznie przybył do nas lądując o1.00 w Katowicach.
Sensei czuje się dobrze i cieszy się, że znowu może nas zobaczyć





Oss 8-)

arturrutkowski - 2012-04-25, 09:04

już nie mogę się doczekać spotkania z Sensei Matsuo... napięcie rośnie dla mnie początkującego. pozdrowienia dla grupy z Mierzęcic!
Sebastian ?liwi?ski - 2012-05-03, 22:48

Jesteśmy na półmetku.
Za nami już seminaria zamknięte dla studentów SSWS oraz jedno seminarium weekendowe, skończyły się również wszystkie treningi instruktorskie.
Przed nami zostało seminarium weekendowe w Nakle Śląskim.

Stworzyliście wspaniałą atmosferę i pokazaliście wielkie zaangażowanie podczas treningów.

Chciałbym już teraz podziękować za organizację treningów. Wiele osób pomaga przy przygotowaniu oraz posprzątaniu dojo jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę jak duże jest to przedsięwzięcie aby wykonać całość przygotowania.
Musicie wiedzieć, że chociażby transport tatami z najdalej wysuniętego naszego dojo to 50km w jedna stronę , potem noszenie ponad 200 sztuk tatami, przygotowanie szatni itd... w dodatku to wszystko musi być zgrane w czasie.

Ktoś mi całkiem niedawno powiedział , że wystarczyło by "zwykłe ludzkie dziękuję" ...

Dlatego chciałem w moim imieniu oraz moich studentów powiedzieć Senpai Kamilowi, Senpai Michałowi i Senpai Ani

Dziękuję

Oss 8-)

arturrutkowski - 2012-05-04, 06:59

To naprawdę wiele pracy. Jestem pod wrażeniem zaangażowania wspaniałych ludzi z Seimeikan. Dla mnie początkującego to prawdziwe przeżycie tego co dzieje się w w naszej szkole. Wielkie POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH!
Sebastian ?liwi?ski - 2012-05-05, 21:06

Gratuluję Michałowi, Kamilowi i Łukaszowi zdobycia pierwszego stopnia mistrzowskiego SHODAN.
Jest mi tym bardziej miło i przyjemnie ponieważ każdy z was przychodząc do mnie o Aikido nie wiedział nic poza filmami ;) Więc po części jesteście moimi wynalazkami ... z czego bardzo się cieszę.

Gratuluję Panowie !!!
Cieszę się , że jesteście moimi studentami

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2012-05-08, 05:39

Dziś rano Sensei odleciał z Pyrzowic o 6.00 do Warszawy.
Myślę, że z Warszawy do Kopenchagi nie będzie miał już problemów.
Jutro rano będzie lądował w Tokyo.
Będziecie mogli zobaczyć się ponownie z Sensei dopiero 13 października br. więc już teraz wszystkich zachęcam gorąco do udziału we wszystkich treningach z Sensei.

Zanim wszystkie zdjęcia trafia do was na płytach CD poniżej zobaczcie kilka z nich :

























Które wam się podobają ?
Oss 8-)

arturrutkowski - 2012-05-08, 11:08

Zdjęcia super! Przeżycia również! :) Na ostatnim treningu naprawdę było mi już ciężko, szczególnie pod koniec :) ale to pewnie już nie te lata... :)
Chciałem bardzo podziękować sensei Sebastianowi za wyrozumiałość i pozostałym sensei za pomoc i cierpliwość!!! Wielkie OSSSS!
Oby jak najwięcej takich spotkań!

Sebastian ?liwi?ski - 2012-05-09, 11:13

Jestem trochę rozczarowany ponieważ mamy zarejestrowanych ponad 170 użytkowników forum, około 70 naszych studentów uczestniczyło w seminariach z Matsuo Shihan, dodatkowych 50 studentów w treningach w Mierzęcicach
i oprócz Artura nikt nie ma nic do powiedzenie .... ?

Przecież po to stworzyliśmy forum aby każdy dowolnie mógł się wypowiedzieć.

Czy seminaria z Matsuo Shihan są już dla niektórych tak wielką oczywistością , że odbieracie to jako należącą się wam codzienność ? Jeżeli tak to może od kolejnej wizyty czekać was mocne zdziwienie.

Proszę starszych stażem studentów o wypowiedzi ponieważ nowi studenci są w was zapatrzeni i wasza opinia jest dla nich bardzo ważna.

Oss 8-)

kacha - 2012-05-09, 21:03

Wybaczcie mi proszę, pochłonęła mnie całkowicie praca.

Po raz pierwszy miałam przyjemność uczestniczyć w jakichkolwiek seminariach, zwłaszcza w seminariach z Sensei'em Matsuo. Dzięki uczestnictwu w nich, nabyłam nową wiedzę i doświadczenie, poznałam nowe techniki bądź doszlifowałam inne. Pomimo ogromnego wyczerpania jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że w końcu mogłam poznac osobę Sensei'a Matsuo oraz trenować z osobami z innych dojo czy szkół :-D
Wydaje mi się, że takie seminaria mają duży wpływ na dalszą naukę Aikido.

Podczas treningów panowała miła atmosfera i powstało wiele ciekawych fotek, na które z niecierpliwością czekam :)

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich gorąco




Killer Kasia

Sebastian ?liwi?ski - 2012-09-11, 12:02

Przewodniczący Międzynarodowej Organizacji Seiseikai Aikido
Prezes Japońskiego Związku Sztuk Walk w Prefekturze Yokohama
8 Dan Aikido

SHIHAN MATSUO MASAZUMI

W październiku 2012 w Polsce i na dojach SSW Seimeikan




Plan wizyty :

1.
13 i 14 października poprowadzi Seminarium w Nakle Śląskim w hali sportowej ZS. w Nakle Śl. ul.Dworcowa 2
- rozpoczęcie w sobotę i niedziele o g. 10.00
- zakończenie w sobotę i niedziele o g 17.00

2.
16 października poprowadzi treningi na dojo SSWS w Mierzęcicach w Gimnazjum na ul. Wolności 68
- 16.30 do 17.45 trening dla dzieci początkujących oraz średniozaawansowanych (do 6kyu włącznie)
- 18.15 do 20.00 trening dla wszystkich grup dorosłych oraz dla dzieci od 5kyu wzwyż

3.
18 października poprowadzi treningi na dojo SSWS w Mierzęcicach w Gimnazjum na ul. Wolności 68
- 16.30 do 17.45 trening dla dzieci początkujących oraz średniozaawansowanych (do 6kyu włącznie)
- 18.15 do 20.00 trening dla wszystkich grup dorosłych oraz dla dzieci od 5kyu wzwyż

4.
20 i 21 października poprowadzi Seminarium w Zabrzu w hali sportowej MOSiR ul. Matejki 6
- rozpoczęcie w sobotę i niedziele o g. 10.00
- zakończenie w sobotę i niedziele o g 17.00

W trakcie od 12 do 22 października treningi wszystkich grup w szkole Seimeikan nie będą się odbywać według typowego grafiku i zostaja przeniesione
do Mierzecic na nasze dojo we wtorek 16 oraz w czwartek 18 zgodnie z godzinami jak w pkt. 2 i 3.

Koszty udziału w imprezach:
- studenci szkoły Seimeikan według informacji wywieszonych na każdym dojo
- osoby nie należące do szkoły Seimeikan ani do Seiseikai Polska : 200zł za 4 dni, 170zł za 3 dni, 120zł za 2 dni i 70zł za 1 dzień seminarium.
wszystkie zgłoszenia od osób z zewnątrz prosimy wysyłać na adres : sekretariat@seimeikan.pl

Sebastian ?liwi?ski - 2012-10-10, 02:04

Mój nauczyciel jest znów ze mną i tak będzie przez 14 dni - dla mnie jako studenta mieć go koło siebie to coś fantastycznego.

Sensei jest w dobrej formie i wesoły więc będziecie zadowoleni ze wszystkich treningów pod jego kierunkiem więc przychodźcie na oba seminaria i wszystkie treningi.

teraz fotki z lotniska i herbatki



Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2012-10-15, 10:59

Seminarium w Nakle Śląskim już za nami.
Niedługo w naszej galerii pojawią się wszystkie zdjęcia z całej wizyty Sensei`a Matsuo.

Dziś chciałbym podziękować za wspaniałą atmosferę jaką każdy z was stworzył podczas tych minionych dwóch dni dzięki czemu wszystkie treningi były fantastyczne.

Wielkie Arigato Gozaimasta !!!

Mam nadzieję, że dzięki temu ci z was , którzy jeszcze się zastanawiają nad pójściem na kolejne seminarium do Zabrza teraz nie mają już żadnego problemu z podjęciem decyzji na tak.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2012-10-16, 22:39

Dziś we wtorek odbył sie pierwszy trening w naszym Dojo Mierzęcice pod kierunkiem Shihana Matsuo Masazumi.
Było naprawdę rewelacyjnie i bardzo ciekawie.
Niestety na treningu była obecna zaledwie połowa studentów Seimeikan.

Zapraszam w czwartek tych co byli teraz oraz wszystkich nieobecnych, nie bójcie się przyjść i trenować. Po wyjeździe Sensei`a będzie żałować swojej absencji.

Zachęcam również do seminarium 20 i 21 w MOSiR Zabrze.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2012-10-17, 17:29

Cytat:
Dziś we wtorek ....

Niestety na treningu była obecna zaledwie połowa studentów Seimeikan.
....


Pisząc to wczoraj nie wiedziałem , że ma być mecz teraz ośmielę się wysnuć tezę , że wiele osób nie przyszło ponieważ wolało obejrzeć mecz Polska vs Anglia.
Jeśli tak to zostaliście ukarani ani meczu, ani treningu z 8 danem :)

A swoją drogą kiedy w końcu zwolennicy piłki nożnej zrozumieją , że nie warto !


PS. O meczu w różnych innych i badziewiach :)

Oss 8-)

Sul893 - 2012-10-18, 07:58

Hahaha a to ciekawe, bo kiedy się dowiedziałam, że mecz odwołali pomyślałam dokładnie to samo: kara za opuszczony treningxd
Sebastian ?liwi?ski - 2012-10-22, 19:02

Wszystkie zdjęcia z październikowej wizyty 2012 można już oglądać w naszej galerii tutaj
Zapraszam

Oss 8-)

Sul893 - 2012-10-24, 09:06

i znowu czekać pół roku ehh ><
Sebastian ?liwi?ski - 2012-10-24, 12:14

Sensei jest już w domu cało i bezpiecznie.

Kolejna wizyta w kwietniu 2013r.
Będzie jedno seminarium wstępnie na 20 i 21 kwiecień.

Oss 8-)

Elghinn - 2012-10-25, 22:00

Wywiad z Matsuo-sensei. Moim zdaniem wypadł naprawdę dobrze. Miło, że lokalne media wykazały jakieś zainteresowanie tym, co robimy. Zawsze to jakaś pomoc w propagowaniu naszej szkoły i Seiseikai w ogóle.
Sebastian ?liwi?ski - 2013-03-07, 13:55

JUŻ NIEDŁUGO .......


WYPATRUJCIE SZCZEGÓŁÓW ;)

Sebastian ?liwi?ski - 2013-04-17, 09:02

Witam

Sensei Matsuo jest już z nami.
Jest w dobrym samopoczuciu i zadowolony, że znowu będzie mógł z nami pobyć.
Wszystkich pozdrawia i do zobaczenia w sobotę na seminarium.

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2013-04-24, 14:46

Dziś jest ostatni dzień pobytu Sensei w Polsce.
Jutro rano Sensei odlatuje do domu.
A ja już dziś zapraszam do naszej galerii do obejrzenia wszystkich zdjęć ;)

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2013-10-23, 14:35

Zapraszam wszystkich na kolejne seminarium i treningi z moim nauczycielem !!!
Tym razem przyleci do nas dwóch mistrzów i oboje będą prowadzić treningi.


Wszystkie szczegóły
TU

Oss 8-)

Berni - 2013-10-24, 09:03

wiem - czepiam sie - ale zróbcie coś z tymi "kopsztami" na stonie informacyjnej o seminarium, bo to kiepsko wygląda:D mówie oczywiście o tym: http://www.seimeikan.pl/j...temid=4&lang=pl
Sebastian ?liwi?ski - 2013-10-24, 09:34

Dzieki ;)

Kopszty to nowy wyraz :lol:

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2013-11-14, 10:11

Mamy już restaurację na Sayonara party we wtorek 26.11 godzina 18.30 :

Restauracja Hubertus Hotel Komfort Inn
ul. Inwalidów Wojennych 72
Piekary Śląskie

Jadąc w Piekarach ul. Bytomską (główna ulica) kierujemy się na Świerklaniec. Za Bazyliką dojeżdżamy do skrzyżowania świetlnego ulic Bytomskiej z Jana Pawła II. Na tym skrzyżowaniu po lewej stronie stoi ta restauracja i Hotel. Skręcamy w lewo i wjeżdżamy na parking przed restauracją.
Ulica Inwalidów Wojennych to boczna od Jana Pawła II.

Jadąc obwodnicą Piekarską dojeżdżamy do skrzyżowania świetlnego na wysokości Kopca Wyzwolenia i skręcamy w ulicę Jana Pawła II na Piekary tą ulicą dojedziemy do restauracji.

Sensei

Sebastian ?liwi?ski - 2013-11-19, 08:53

Shihan Matsuo i Shihan Chizuko są już u nas.
Czują sie bardzo dobrze i czekają na treningi z wami.

Już jutro 20.11. w środę wszyscy się z nimi spotykacie w Mierzęcicach , a potem na seminarium w Bytomiu.

Sensei
Oss 8-)

michalm - 2013-11-19, 12:41

Na zdjęciach widać było, ze są w doskonałych humorach.
Super.

Sebastian ?liwi?ski - 2013-11-26, 21:10

Jutro , a raczej za parę godzin w nocy oboje Sensei odlatują z Polski.
Zaprosiliśmy ich na następny rok - o czym niedługo powiem.

Chciałbym podziękować za wspaniałą atmosferę wszystkim moim studentom, którzy brali udział w treningach oraz seminariach. W seminarium udział wzięło ponad 170 osób co jest absolutnym jak dotąd rekordem. Dziękuje również przyjaciołom , którzy przyjechali z zagranicy na to wydarzenie.
Wszyscy trenowali rzetelnie i z dużym zaangażowaniem przez co ja dostawałem pochwały dlatego jestem dumny z moich studentów i cieszę się, że mogę być waszym nauczycielem.

Jestem przekonany, że wszyscy będą z niecierpliwością czekać na kolejną wizytę naszych mistrzów z Japonii.

Do zobaczenia w grudniu
Sensei 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2014-03-17, 15:31

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NASZYCH STUDENTÓW ORAZ SYMPATYKÓW NA KOLEJNE SEMINARIUM I TRENINGI Z NASZYM MENTOREM W KWIETNIU 2014


Wszystkie szczegóły TU

Sebastian ?liwi?ski - 2014-10-28, 17:01

Z WIELKA PRZYJEMNOŚCIĄ ZAPRASZAM NASZYCH STUDENTÓW ORAZ OSOBY ZAINTERESOWANE
NA SEMINARIUM I TRENINGI Z MISTRZAMI



szczegóły znajdziecie TU

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2014-11-26, 16:15

Oboje Sensei już odlecieli.
Zaprosiłem ich wraz z pozostałymi instruktorami na dwie wizyty w przyszłym roku
pierwsza w kwietniu i druga w listopadzie.

Serdecznie wszystkim dziękuje za wspaniała atmosferę podczas całego pobytu jaką stworzyliście.
Ciesze się , że mam takich studentów.
Gratuluje nowym mistrzom Kasi, Wiktorii i Michałowi.

Dziękuje wszystkim za pomoc w przygotowaniu seminariów w Mierzęcicach , Bytomiu oraz Tarnowskich Górach, a w szczególności bardzo dziękuję za organizację transportu i dopilnowanie wszystkiego aby odbywało się według grafiku i bez problemowo :
Senpai Michałowi
Senpai Adzie
Senpai Łukaszowi
Senpai Kamilowi

Wielkie Arigato , bez was nie dałbym rady.

Sensei

Sebastian ?liwi?ski - 2014-11-27, 13:40

Zapraszam do oglądania zdjęć w naszej galeri

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2015-03-25, 15:48

W KWIETNIU BĘDZIEMY MIELI PRZYJEMNOŚĆ PO RAZ KOLEJNY GOŚCIĆ NASZEGO MENTORA I MISTRZA

już dziś zapraszamy wszystkich naszych studentów do udziału w seminarium i treningach na SSWS
Zaznaczam, że będzie to jedyna wizyta Shihana w tym roku w Polsce

Wszystkie szczegóły na naszej stronie

Oss 8-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group