Seiseikai Yoshinkan Aikido - Jak to zobaczyć ?

wiking126p - 2008-09-10, 16:54
Temat postu: Jak to zobaczyć ?
Witam

Wraz z grupką kolegów(około 5 osub) postanowiliśmy zobaczyć troche co i jak w Aikido.
A więc mam pytanie kiedy można by było do was wstąpić zobaczyć trening,porozmawiać z trenerem , czy coć(mamy po 15lat).?.

Pozdrawiam

Kamil Cz - 2008-09-10, 20:39

Na pewno Senseii, lub któryś z sempai'ów odpowie ci lepiej, ale jeśli chodzi o treningi to tu powinny znajdować sie wszelkie potrzebne informacje dotyczące treningów zarówno Aikido jak i Shinkendo. Co do tego, czy treningi można obserwować, to wydaje mi się, że najlepiej to wogóle przyjść na trening, ale myślę, że Sensei zezwala na obserwacje treningów przez osoby postronne.
(Z tego co wiem, to Senseii jest zawsze w poniedziałek i czwartek w Tarnowskich Górach na treningu)

Jeżeli czegoś nie napisałem, lub gdzieś się pomyliłem to myślę, że Senseii to uzupełni... :)

Sebastian ?liwi?ski - 2008-09-10, 21:53

Kamil dobrze myślisz.

W tarnowskich Górach jestem na dojo w
poniedziałki od 19.00 - grupa dorosła początkująca ( bo o takiej mówimy w waszym przypadku)
we wtorki i czwartki jestem na grupach zaawansowanych
i w czawrtek jestem na shinkendo od 20.00 do czego bardzo gorąco zachęcam.

Ale ja rónież potwierdzę , że najlepiej zapisać sie i spróbować niz popatrzeć.

Szczegółowy grafik zajęć gryp Aikido i Shinkendo znajduje się na naszej stronie w dziale "Nasze Doja"

Jeżeli macie zamiar trenować to decydujcie sie szybciej ponieważ liczba miejsc sie kurczy ;)

Oss 8-)

Sebastian ?liwi?ski - 2008-09-11, 23:01

Oprócz treningu , który już widziałeś zachęcam do obejrzenia filmu zlepka o naszej sekcji z pokazów.

Najlepiej oglądać w wysokiej rozdzielczości . Szybciej idzie itd.

Oss 8-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group