Newbie - Przedstaw sie... !

Admin - 2007-07-12, 12:13
Temat postu: Przedstaw sie... !
Witam !

Tu witamy się zanim zaczniemy coś pisać :)

Pozdrawiam
Administrator

Sebastian ?liwi?ski - 2007-07-12, 13:38

No to ja nazywam się ..................
Mam .................... lat
Zajmuje się ................
Jakby ktoś chciał się ze mną spotkać to najczęściej jestem ................

To tyle jeżeli chodzi o mnie, a więcej jest na www.seimeikan.pl 8-)

lafemka - 2007-07-15, 14:48

Witam.

Mam na imię Ania, klikam z ... FajnejCzarnejKlawiatury ;-p
Niektórzy znają mnie a niektórzy nie. ;-D
Czasem jestem Laf a czasem Lafemka.
Trenuje w Budokan Dojo Bytom ale zaglądam (nie tylko ZAGLĄDAM !!! ;-) na treningi do Seimeikan Dojo w Tarnowskich Górach i Mierzęcicach.
Miasteczko Mierzęcice urzekły mnie bardzo.... dlatego szczególnie pozdrawiam wszystkich tych którzy TAM trenują i tych którzy TAM "zaglądają" ;-)

Pozdrawiam
Ania

Mariola - 2007-07-15, 20:25

Hej!

Ja niestety jak zwykle najpierw sie wpisalam (Sebastian tak mnie o to "meczyl ;-) ) a potem przeczytalam ze trzeba sie przedstawic.
Wiec naprawiam skuche i kilka slow o mnie.
Mariola to fajne imie (jak na razie jedyne takie w naszych dekcjach 8-) )
Troszke cwicze Aikido, troszke Shinkendo, bywam tu i tam.
Czasami miewam ksywke "robocop" :) , wtajemniczeni wiedza o czym mowie.
Pozdrawiam :-D

Bokken - 2007-07-16, 08:57

Nazywam się ... (patrz kolumnę "Autor")
Mam swoje lata i chyba tyle w tym temacie.
Zajmuje się wszystkim, czyli niczym:)
Bywam to tu, to tam. Ci, którzy chcą mnie spotkać to na pewno mnie spotkają, a Ci, co nie chcą to pewnie też spotkają.
To tyle! Jak na pierwsze spotkanie wystarczy.

Yakoozaj - 2007-07-16, 08:58

nazywam się Jacek
mam tyle lat że za 2 miesiące moge legalnie spożywąc różne napoje
jestem z Tarnowskich Gór
ćwicze w seimeikan dojo
moja ostatnia wizyta w mierzęciachach była udana chociaż troszke dziurawa i od tego czasu niektórzy zwią mnie murzyńska warga

Arek - 2007-07-16, 16:14

Ponieważ wypada się przedstawić, to Trener podyktował mi, co mam napisać:

"jestem Arek, jestem pełnoletni, mam wspaniałe córeczki, trenuje Aikido, i jestem pragmatykiem oraz gadułą ale i tak wszyscy mnie lubią :) NA PRZYKŁAD"

No to już wiadomo :-)

aness - 2007-07-17, 08:39

Witam Wszystkich.
Zastanawiając się, co o sobie napisać, dostałam wiadomość "zarejestrowałaś się jako 13".
Hmmm, 13 wojownik.... :)
Ćwiczę trochę tu, trochę tam, ale to z winy tego, że wszędzie mam tylu przyjaciół :-P i nic nigdy nie da się ukryć.
Kto mnie zna, to wie, że o drugą tak pokręconą osobę naprawdę trudno!!

shite - 2007-07-17, 13:00
Temat postu: jestem tutaj
Witam wszystkich.
Kto mnie zna ten zna ten nick: SHITE.
Zajmuję się troche Aikido i odrobinę Shinkendo.
Bywam tu i tam jak i wszyscy ;-).
Pozdrawiam i napewno się jeszcze nie raz spotkamy na tym forum, a napewno będziemy mieli przyjemność do spotkań na tatami :-> , czy podczas skrzyżowania mieczy na którymś z treningów.

Lukic - 2007-07-22, 14:44

Witam.
Jestem Lukic.Jak na razie zapowiade się to wszystko fajnie.
Mam nadzieje że w środę na żywo będzie jeszcze lepiej ;-)

Patrycja - 2007-07-22, 15:39

Witam ..... Everybody :!:
hmm co moge o sobie powiedziec więc:
Nazywam się: Patrycja :-P
Interesuje sie wlasciwie wszystkim tym co jest ciekawe czyli 8-)
tworzę swoja muzyke jak mi się nudzi ;-)
projektuje swoje Virtualne auta tak zwany (Virtual Tuning) interesuje sie tym na codzien bardzo mnie to ciekawi, motoryzacja itd.
Sport: wiec trenuje Aikido,obecnie jestem w klubie UKS Ikar Nowa Wieś gdzie trenuje piłkę ręczną....od ponad roku... :-D

Jak narazie to tyle o mnie... :roll:

Pozdrawiam Wszystkich gorąco 3majcie sie.. :!:

_______

Trenuj do końca do upadłego bo życie to walka by dążyć do czegoś ... :lol:
_______

Grześ - 2007-07-26, 10:44

Witam nazywam sie Grześ
mam 15 lat
jestem z Radzionkowa
ćwicze aikido jezdze na desce i na rowerze ; ]

mariusz - 2007-07-28, 15:26

Co o sobie.. Jestem Mariusz ( Patrzalek ) :P Jestem z tarnowskichg gór, i ćwicze w seimeikan dojo. Posiadam plakietke pełnoletności.


no no i Siema

wojownik - 2007-08-01, 23:08
Temat postu: Re: Przedstaw sie... !
Tutaj wojownik na wstepie pozdrawiam sekcje naktora uczeszczam jest nia Seimeikan Dojo w tg i członkow sekcji Budokan Dojo w bytomiu wraz z instruktorem tej sekcji.Ale zakonczmy te pozdrowienia bo to nie stacja radiowa . O sobie i moich zainteresowaniach kocham taniec muzyke a pasjonuje sie takimi rzeczami jak sztuki walki ktore trenuje juz 4 lata rozne style,militaria,strzelectwo,survival,obozy z wyszkolenia taktycznego. Tyle o mnie a i jak ktos niewie kim jestem to mam na imie Łukasz i trenuje w sekcji Seimeikan na tg.

Teraz hasło: Jesli jestes w bezposrednim zagrozeniu i nie wybrałes ucieczki skorzystaj z tego czego sie nauczyłes ja skorzystałem .Pamietaj zeby byc odwaznym i szybko podejmowac okreslone działanie to tyle dziekuje :-D

Sebastian ?liwi?ski - 2007-08-03, 17:17

No kochani widzę, że fantastycznie się już czujecie na swoim forum co widać w coraz śmielszych obrazkach pod waszymi nickami - awatarach tak ?

Naprawdę podobają mi się 8-) 8-)

Danuta - 2007-08-04, 08:42

Nazywam się Danusia , niektórzy mnie znają, inni nie, nie trenuję w TG, ani w Mierzęcicach , ani w Bytomiu, ale lubię czytać i dyskutować na temat sztuk walk, więc mam nadzieję, że nie będzie wam przeszkadzała moja obecność na Waszym forum.
Pozdrawiam.

marqolm - 2007-08-07, 18:00

Witam nazywam się Krzysztof i zamiast latem odpoczywać to ciągle pracuje,ale nieważne
Ćwiczę aikido w tg dopiero od roku :oops:
Na pewno Mnie idzie spodkać na treningach (normalnie, bo latem się obijam) i seminariach :-D
A pozatym wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia :lol:

bedstemoder - 2007-08-12, 09:02

Hej
Mam na imię Darek a ogólnie na forum, gg, tlen i itp jestem jako bedstemoder lub meme :-D , nie pytajcie co to za nicki bo to tylko dla wtajemniczonych...... :-P
Gdzie trenuje?? do tej pory trenowałem w Bytomiu, teraz są wakacje i narazie odpoczywam, a po wakacjach nie wiem gdzie i co będę trenował, może Bytom, może T.G a może inna sztuka walki..... lubię zmiany.

OSSS

Jola - 2007-08-19, 18:51

Przepraszam, że się wypowiedziałam na forum zapominając o tym, że należy najpierw się przedstawić, ale zapomniałam. Już nadrabiam.
Mam na imię Jola i trenuję aikido w Budokan Dojo w Bytomiu. I nie jestem specjalnie wylewna, dlatego na razie to wszystko co mogę o sobie powiedzieć.

wolf210 - 2007-08-24, 22:09

Przyszedł czas na mnie...
Jestem David zwany Wolf albo przez niektórych Rambo.
Trenuje Aikido Nishio i Iaido.
Interesuje sie Japonią i wszystkim co z nią związane.
Język, kultura i te sprawy..
Trenuje w dojo Tarnowskie Góry ale nie na ohio...
Pozdrawiam wszystkich trenujących. :)

Canpa - 2007-08-30, 18:26

Uwaga, nadchodzę 8-)
Moi bliscy znajomi mówią na mnie San, albo Sanzo, a na imię mam Sandra
Wiek: zbliża się osiemnastka.
co do tego czym sie zajmuje...uczę sie w szkole plastycznej...czyli prawie cała dobe rysuje/maluje :shock:
Jak ktos chce mnie gdzies spotkac...to pewnie mu sie nie uda xD jesli nie wie gdzie szukać :)
najczęściej jestem w domu (i rysuje), lub na imprezach typu Konwent miłosników japońskiej kultury (Dojicony, Asucony i inne cony..)
interesuje sie : Japonia, Manga, anime, jrpg, sztuka i tym podobnym
Jeśli chodzi o sztuki walk to całe zycie jestem bardziej obserwatorką..juz pare razy miałam sie zabierac ale zawsze były jakies przeszkody...i boje sie że juz może być za późno żeby zacząć :-(

Sebastian ?liwi?ski - 2007-08-30, 21:24

W zasadzie nie powinienem się tu wpisywać bo ja już się przedstawiałem ale :
"wzruszyła mnie twoja historia..." :)
Canpa napisa/a:
Jeśli chodzi o sztuki walk to ...... boje sie że juz może być za późno żeby zacząć :-(

Całkowicie zły tok myślenia !! Właśnie to ma do siebie Aikido .
To tak specyficzna sztuka walki, że nigdy nie jest na nią za późno !!
Znam paru ludzi, którzy zaczęli trenować Aikido po pięćdziesiątce i dziś mówią : nie spodziewałem się, że można na nowo rozpocząć życie po pięćdziesiątce
Zapraszam na trening z całego serca - najlepiej spróbować ciastko niż dopytywać jak smakuje.......

A na marginesie znasz Japoński język ..?

Pozdrawiam 8-)

Elghinn - 2007-09-14, 20:52

Hm... No więc tak:
Na imię mam Łukasz, jestem z Tarnowkich Gór i mam 13 lat. Interesuję się RPG, kulturą japońską, sztukami walki, broniami średniowiecznymi, książkami i muzyką. Moją ulubioną bronią jest no - dachi. No i ew. dwa sejmitary. Zabójcze połączenie. Jeśli chodzi o walkę z dystansu, to shuriken. Słucham gotyku, metalu, rocka, alternatywy i klasyki. Jeśli chodzi o Aikido, to dopiero dzisiaj się zapisałem w dojo w TG. Na dodatek dopiero wstępnie, więc nic nie jest pewne ;) No i bardzo chciałbym trenowac Shikendo, ale w tej chwili raczej nie mam takiej możliwości. Dodatkowo lubię spamowac. Em... Postowac się znaczy ;P No i należę od trzech lat do ZHP.
Więcej grzechów nie pamiętam.

patrycj99 - 2007-09-16, 15:10

Czesc wszystkim cóż moge o sobie powiedzieć....... Nazywam Sie Patrycja :) trenuje aikido od roku ;p interesuje sie również innymi sportami ktore wczesniej trenowalam tj. siatkowka tenis plywanie. Kto mnie zna wie jaka jestem. Pozdrawiam Sekcje Tarnowskie Góry oraz Mierzęcice :)
Admin - 2007-10-22, 21:17

Zapraszam resztę użytkowników do przedstawienia się... nie bądźcie anonimowi :D
Rafał - 2007-10-26, 20:49

Cześć nazywam się Rafał, mam 16 lat i podobnie jak Grześ mieszkam w Radzionkowie.
Aikido zacząłem trenować na początku października. Gram też w siatkówkę.

tarnawczyk1 - 2007-11-05, 10:58

Witam!
I ja również popełniłam ten błąd, że najpierw się wpisałam a dopiero teraz przedstawiam.
Mam na imię Małgorzata, jestem z Mierzęcic i dawno już (jaka szkoda!) osiągnęłam wiek pełnoletności. Nie trenuję Aikido, ale duchem, sercem i czasami ciałem (jak odprowadzam mojego syna na trening) jestem z Wami - i z Wami pozostanę na dobre i na złe!

Marek - 2008-01-07, 23:58

witam wszystkich..!

Nazywam się Marek mam 15 lat bardzo lubie majsterkowac..i robic przypały z Pysią..hah nie no jak chcecie coś więcej wiedziec o mnie to piszcie proste... :-P

Pozdrawiam..Markus :devil:

Admin - 2008-02-17, 17:45

Witam...
Widzę że na forum pojawili się nowi ludzie. Ja na przykład lubię wiedzieć z kim piszę. Więc zachęcam do przedstawiania się...

Pozdrawiam
Administrator

Karka - 2008-02-18, 12:14

Witam wszystkich!! ;)
Mam na imię Karina i mam prawie 20 lat ( czasem prawie robi dużą różnicę :) ) Na codzień mieszkam w Krakowie bo tam studiuję w sumie przez czysty przypadek a do tego kierunek, który totalnie mnie nie interesuje :shock: . Mam za to nadzieję, że od października uda mi się to zmienić również dlatego, że będę mogła trenować dwa razy w tygodniu :) Interesuję się fotografią i medycyną. I to tyle o mnie ;)
Pozdrawiam ;)

stille6 - 2008-02-24, 20:30

Przedstawiam się więc raz jeszcze, bo jakieś kłopociki z sieciuniom chyba mieliście. Ja to ja i co, kto mnie zna?? Gorące pozdro dla mojego serdecznego przyjaciela z putyki zwanej "Stara Chata" który nim naleje to zagrzeje (piwko i mnie) :roll:
Hatsu - 2008-03-25, 17:06

Mam na imię Daria, trenuję Aikido Nishio i uczę się japońskiego. Słucham japońskiej muzyki, w szczególności Utady Hikaru.
Elghinn - 2008-03-25, 19:49

A Kiroro, lub Nightmare znasz? ;>
Szachu - 2008-03-25, 20:21

Bry.
Nazywam się Rafał, mam 14 lat. Mieszkam w Tarnowskich Górach, w Strzybnicy dokładniej. Interesuję się RPG, muzyką, bronią białą etc., etc. Słucham głównie metalu i bluesa (Zabójcze połączenie, nie?), oraz gotyku, rocka. Ćwiczę na dojo w Tarnowskich Górach, gdzie zapisałem się dość dawno.
Wszystko chyba...

Pozdrawiam.

Sebastian ?liwi?ski - 2008-03-25, 22:11

Witam Serdecznie Darię i Rafała w naszym gronie.
Cieszę się, że do forum zapisują się również ci co z naszą sekcją nie mają nic wspólnego.
Fajnie by było jak by nasze forum mogło się stać forum Tarnogórzan trenujących sztuki walki... ;)

Ja jednak z innej mańki ...
Daria wspominałaś , że uczysz się japońskiego ... Czy dobrze znasz japoński ? czy dopiero poznajesz ten język ?
Odpowiedz jak uważasz , na forum , czy poprzez e-mail.

Oss 8-)

Kamil Cz - 2008-03-26, 18:12

Nazywam się Kamil, mam 19 lat, mam już wiecej niż jedną lekcję shinkendo za sobą, interesuje się:
-gra papierowa RPG w systemie D&D
-Magic the Gathering
-koszykówka
-walka mieczem (co zresztą jest chyba nieco oczywiste)
-manga/anime (właściwie tylko Naruto, ale może kiedyś coś więcej)
-a ostatnio: poezja :)
Słucham wszystkiego od metalu po techno (to jest dopiero zabójcza mieszanka) :)

Elghinn - 2008-03-26, 19:27

Już Cię lubię :D Witamy w naszych "skromnych" progach :lol:
Hatsu - 2008-03-27, 21:14

Dostałam zgodę od moda na offtop, trza skorzystać. :-D

Japońskiego uczę się od października, nie powiem gdzie, bo zrobię reklamę...

Jak na razie umiem niewiele (co to jest, hiragana, katakana i kilkanaście kanji), ale mam nadzieję , że za jakieś dwadzieścia lat (albo więcej) będę już mogła się swobodnie dogadać.

iwo - 2008-03-31, 16:48

Witam wszystkich!!!
Mam na imię Iwona i od niedawna należę do waszej sportowej rodzinki!!!
Trenuję w Mierzęcicach a ostatnio udaje mi się dojechać na treningi do TG.
Nie napiszę ile mam lat, ale jestem jedną z najstarszych osób chyba we wszystkich dojach i żeby się czegoś nauczyć muszę słuchać młodszych!!!
Fajna zabawa!!!
Pozdrawiam wszystkich!!!

Piotr A - 2008-04-09, 19:58
Temat postu: hellou
Witam,
Trenuje shinkendo w Bytomiu - to raz
Pracuje gdzie pracuje i tak jak umię - to dwa
Moja pasja to moje dziecko - to trzy
i pozdrawiam wszystkich - to pięć ;-)

Admin - 2008-04-09, 23:53

Fajny avatar :) Witamy na forum...
Piotr A - 2008-04-10, 19:19

Avatar jakby z innej parafii, ale jego fajność to rekompensuje moim zdaniem :)
Tomek - 2008-05-26, 08:19

Witam.
Jeszcze nie wpisałem się w tym dziale, więc czas nadrobić zaległości.
Mam na imię Tomek, jestem z Tarnowskich Gór i niecałe dwa miesiące temu rozpocząłem "edukację" na Dojo w TG. Interesuje się piłką nożną, lubię posłuchać dobrej muzyki(j-music, techno, trance), a w wolnych chwilach marnuję czas przed komputerem.

ptrk - 2008-07-10, 20:45
Temat postu: witajcie
Po drugim treningu wypadałoby się ujawnić: ptrk, mieszkam na Ohio, zacząłem tydzień temu. Wcześniej, przed długą przerwą, turlałem się trochę we Wrocławiu i w paru innych miejscach. Teraz próbuję sobie przypomnieć, za co dostałem te kyu co dostałem...

Poza matą spędzam większość czasu psując internet, zdarza się też zepsuć coś innego.

pozdrawiam i do zobaczenia na macie.

aha - i gratulacje dla Łukasza :)

michalm - 2008-10-05, 17:48

Witam!!
Nazywam się Michał.
Zacząłem tydzień temu :roll:
Uczę się "latać" w dojo w Mierzęcicach, mieszkam tuż obok.
Lata świetle temu krótko ćwiczyłem chińszczyznę.
Trwonię czas przy internecie, a wypoczywam łowiąc ryby na sztuczną muchę

Natalia Ż. - 2008-10-09, 12:57

Cześć!!!!!
Nazywam się Natalia. ćwiczę w Tarnowskich Górach. :) Ćwiczę dwa lata. Bardzo Aikido i gdybym mogła chodziłabym na każdy możliwy trening.

POZDRAWIAM!!!!!!!!!!

Palon - 2009-01-14, 18:19

Witam, na imię mi Piotr.

Aikido Yoshinkan trenuję od kwietnia 2007, jakiś czas temu moja droga coraz częściej zaczęła obierać kurs którym również zmierza Seimeikan. Rezultatem czego jest moja obecność w sekcji.

Cieszy mnie iż będę mógł trenować w tak wyjątkowym gronie.

Pozdrawiam

łysy - 2009-04-19, 14:03

Witam;)
jestem Bartek;)
trenuje w porębie. interesuje sie trenowaniem w porębie;P
czasem zaglądam też do mierzęcic.
pozdrawiam wszystkich;)

Admin - 2009-04-19, 15:16

Witam serdecznie :-D
Przydało by się żeby reszta użytkowników, która tego jeszcze nie zrobiła, przedstawiła się...

Łukasz M. - 2009-06-12, 19:38

Witam nazywam się Łukasz Maciejowski


ćwicze shinkendo i aikido w TG i Mierzęcicach

porandojin - 2009-06-26, 21:42

:roll:
Iza
Od września (może się kiedyś czegoś nauczę) dojo Mierzęcice.
Pozdrawiam.

Agnieszka - 2009-07-03, 22:18

Witam.Mam na imię Agnieszka.Postanowiłam zapisać syna,Michała na ,,sztuki walki,,
Okazało się,że będzie to aikido.Michał jest zafascynowany,w domu pokazuje tacie różne techniki,chociaż z poczatku wyobrażał sobie trening prosto z typowych filmów karate.
Ja również zdecydowałam się ćwiczyć.Co z tego wyniknie,czas pokaże..
Pozdrawiam.

stille6 - 2009-07-03, 23:14

Czas pokaże...:) Witamy Cię Agnieszko, a Twe poczucie humoru jest korzystne, tylko lepiej w "Ostry humor"

PS Kandydatka na sekretarza w se"."meikan;)

Szymon - 2009-09-13, 09:31

witam,
Jak łatwo się domyślić na imię mam Szymon, od września zacząłem treningi w Porębie.
Wcześniej trenowałem około pół roku jujitsu.
Pozdrawiam

Amakir - 2009-09-20, 14:05
Temat postu: Witam :)
Witam :-D
Nazywam się Paulina. Jestem z Poręby, aikido ćwiczę od marca a w te wakacje zaczełam ćwiczyć shinkendo. :)
Pozdrawiam

Berni - 2009-11-05, 18:38

Witam. Pasowałoby sie przedstawić.
Jestem Mateusz (Berni)
na pierwszym treningu pojawiłem się w lipcu w Porębie
co mi ogromnie pasi :-D

werbena - 2009-11-21, 20:03

Cześć. Nazywam się Jola. Czasem przychodzę popatrzeć jak ćwiczycie, kto wie może też kiedyś zacznę.
Pozdrawiam :->

Graża - 2009-11-26, 20:16

Witam wszystkich
Dużo pewnie jeszcze czasu mi zajmie, żeby przeczytać wszystko co już tu napisaliście,
mam też nadzieję, że czasem coś od siebie dorzucę.
Mam na imię Grażyna, ćwiczę od trzech miesięcy.

Admin - 2009-11-26, 23:50

Dzień dobry, witam serdecznie na forum :)

Mam i mamy nadzieję że jednak nie tylko czasem a trochę częściej coś napiszesz ;)

Graża - 2009-11-27, 16:08

Na razie pozwolę sobie poczytać Wasze posty, żeby się zorientować
z kim mogę zadzierać, a komu lepiej nie wchodzić w paradę ;)

Admin - 2009-11-28, 00:34

Nooooo mi nie radze ;)
kamcio - 2009-12-17, 18:36

Witam wszystkich. Na imię mi Kamil ale zwą mnie Boguś :) . Na treningi zacząłem chodzić od w wtorku :) razem z kumplem. Mamy po 13 lat i chodzimy na treningi do Poręby. Mam nadzieje że zdołam osiągnąć wiele w aikido. Pozdrowienia dla senseia Sebastiana 8-)
rydzy - 2009-12-27, 13:18

MAM NA IMIĘ WŁODEK :-P MAM ? POWIADAJĄ ŻE SZCZURY Z MOJEGO ROKU DAWNO WYMARŁY :) LAT RAZEM Z MOIMI GADAMI BŁAŻEJEM I KONRADEM ROZPOCZĘLIŚMY NAUKĘ W PORĘBIE
Kamil Cz - 2009-12-27, 15:36

Miło mi powitać kolejne osoby w naszym gronie i na forum :) Tylko taka mała prośba: piszemy w trybie caps lock off, nie on :)
Edyta - 2010-01-22, 18:00

Oficjalnie jestem. Tak to JA- Edyta M.Michał mnie zmusił do rejestracji. Teraz będę pisać jako ja.

Dla tych co mnie nie kojarzą. Dojo Mierzęcice, aikido nie ćwiczę tylko shinkendo, żona Michała Mieczyńskiego. Dużo kłapię dziobem.

Sebastian ?liwi?ski - 2010-01-22, 21:37

czyżby to był pierwszy twój ślad rejestracyjny w sieci ... ;)

Oss 8-)

michalm - 2010-01-23, 08:19

Sebastian Śliwiński napisa/a:
czyżby to był pierwszy twój ślad rejestracyjny w sieci ... ;)

Oss 8-)


:devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Edyta - 2010-01-25, 18:33

W czwartek , w piątek, pól soboty szukałam bezcennego zeszyciku z notatkami z seminarium z Lajosem i z " w ogóle". Nie ma-coś- zeżarło. Michał też nie znalazł. Wczoraj rano jest- bestia leży na parapecie w dużym pokoju i nie oddycha. Zaraz zaczęliśmy wertować i "zakuwać" tzn 50% z nas powtarzało , a 50% kuło ;) . To straszne, jak jest przerwa w jakimś układzie, to zaraz człowiek (i kobieta) ma wątpliwości. A zeszycik podpowie, jeżeli się nie przyczai nie widzieć gdzie. Przepraszam za ewentualne błędy, ale kot łazi mi po klawiaturze.
Kamil Cz - 2010-01-25, 19:56

A ja bym tak prosił o trzymanie sie tematu... Wiecie, tak dla odmiany :)
Martinseva - 2010-03-22, 21:27
Temat postu: Re: Przedstaw sie... !
No to ja też witam...

Na imię mam Marcin, mam 39 lat, i jestem tu całkiem nowy, można by rzec "zielony" :-D .
Sztuki walki to też dla mnie zupełnie nowy świat, ale podobno Aikido można trenować w każdym wieku, więc skoro przeżyłem pierwszy trening (Mierzęcice) to jest szansa że będę kontynuował tę drogę. A tak w ogóle to filozofia mnie interesuje, może nawet bardziej niż sztuki walki.

Pozdrowienia

Marcin M

muramasa - 2010-05-07, 20:54
Temat postu: Przedstawiam się!
Witajcie tu ja ten mały kurdupel udający księdza...Miło mi,że mogę do Was naapisać.Me imię po chrzcie to Kamil a prawdziwe Behemot...Mam nadzieję ,że razem będziemy się dobrze bawić.
Kamil Cz - 2010-05-09, 20:58

Jessu... No to co teraz sie na forum będzie działo, to przejdzie wszelkie pojęcie :) Jedno jest pewne... Nudno nie będzie :lol:
michalm - 2010-05-10, 08:43

Ojcze wielbiony witaj. :devil: :devil: :devil:
lafemka - 2010-05-10, 09:05

"... nieprzetłumaczone imię zwierzęcia w Księdze Hioba, 40:15. Przedstawiony jako postać podobna do hipopotama, słonia albo dinozaura.
"...zwierze", "bestia" w jęz. hebrajskim, sugeruje, że stworzenie jest wielkości kilku zwierząt. Jest pierwszym niepokonywalnym potworem Ziemi (podobnie jak Lewiatan będący pierwszym potworem wód morskich)."
(Wikipedia)

"... W przenośni używa się do określenia czegoś monstrualnie, deprymująco olbrzymiego, potężnego."
(W. Kopaliński)

"... Czarny kot, sługa Diabła w powieści Bułhakowa Mistrz i Małgorzata. Uwielbiał wódkę i grę w szachy."

Witamy BEHEMOTA
:)

muramasa - 2010-05-11, 14:06

z Buchłakowa uwielbiam tylko wódkę!!!A co do innych wartosci "chrześcijaństwa"sa prawie takie jak moje...a może was spowiadac będe i nieprzebaczę aczkolwiek wiecie co czynicie...to mój telefon:666-VICARISTI LI IDEI_ :devil: :devil: :devil:
Agnieszka - 2010-05-12, 16:19

Jakby sztorm przeszedł po forum...Czuję dużo jodu :devil: :devil: :devil:

[ Dodano: 2010-05-12, 17:20 ]
A może siarkę...?

Sebastian ?liwi?ski - 2010-05-12, 22:04

Przypominam, że w tym temacie nie dyskutujemy :evil:

I proszę nie prowokujcie mnie abym użył mocy Moderatora jakie otrzymałem od ADM :lol:

Oss 8-)

amaya - 2010-07-28, 21:10

Jestem Wiktoria. Moim głównym zajęciem jest siedzenie przed komputerem i oglądanie anime, albo czytanie, pisanie.
riddick - 2010-09-03, 08:03

witam
nazywam się Jarosław Idzik
urodziłem sie 23.10.1989 wiec mogę już powiedzieć że mam 21 lat
studiuję informatykę w warszawie ( tak pogięło mię studiować prawie 600km od domu )
poza siepaniem wszelką bronią biała interesuję sie kowalstwem ( niestety z rożnych względów większościowo ścisła teoria )
na spotkania jestem otwarty cały świat moim domem ( członkostwo PTTK)

Kaja - 2010-09-11, 17:38
Temat postu: ;;)
Mam na imię Kaja;) mieszkam w Porębie

mAM 15lat ;)

Trenuję aikido od maja i jak narazie fajnie jest;)

A poza tym interesuję się muzyką , sportem , siatkówką , granie babinktonem.

ĆWicze aikido na doju w Porębie ;)

Agata - 2010-09-21, 09:02

Cześć;)
Wojtek G - 2010-09-28, 19:52

Siemka SEIMEIKAN

Wojtek z tej strony może jeszcze wpadnie zanim faktycznie się zacznę uczyć :)

Monika Razik - 2010-11-24, 16:38

Witam. Tutaj Monika :) Przez niektórych zwana Pocahontas. Wolałabym Monika, ale ksywka się już chyba przyjęła.... Cóż, zawsze mogło być gorzej :D Osoby, które były na tegorocznym seminarium z senseiem Matsuo w Nakle Śląskim i Zabrzu mogą mnie kojarzyć jako "tłumacza". Cieszę się, że w końcu udało mi się zarejestrować. Mam nadzieję, że tym razem wszystko się uda :) Pozdrawiam
K Bendkowski - 2010-11-25, 21:46

Witam wszystkich
Stecu114 - 2010-12-07, 17:36
Temat postu: Re: Przedstaw sie... !
Cześć ; d - nazywam się Łukasz i mam 14 lat.
interesuje się sztukami walki i wędkarstwem ; )

emerdeca - 2010-12-09, 20:47
Temat postu: dawid
Mam na imię Dawid, mam 29 lat, jestem Policjantem i najczęściej można mnie spotkać w pracy w Katowicach i w Dojo w Porębie. Interesuje się DJ-ką, Informatyką, Sztukami Walki.
antyseimeikan - 2010-12-10, 02:29

Witam!!
Tak sobie patrzę i widzę że strona Seimeikan tapla się tylko w swoim sosie. Same ochy i achy. Ale nie ma się czemu dziwić, skoro wszystkie głosy na NIE są cenzurowane... No nie ??

michalm - 2010-12-10, 07:32

antyseimeikan napisa/a:
Witam!!
Tak sobie patrzę i widzę że strona Seimeikan tapla się tylko w swoim sosie. Same ochy i achy. Ale nie ma się czemu dziwić, skoro wszystkie głosy na NIE są cenzurowane... No nie ??


Taki jak twój sam prosi się o nożyczki.
BTW próbowałeś kiedyś taplać się w błocie?
Świetna zabawa rewelacyjnie odpręża. 8-)

Admin - 2010-12-10, 07:38

Dzień dobry Antyseimeikan, witamy na forum :) Takiego nicka jeszcze nie było... fajnie :)
Miło mi jest powitać użytkownika z Piekar Śląskich... Mam nadzieję że Twoja obecność wniesie jakieś pozytywne i merytoryczne posty na tym forum. Jak na razie nie napisałeś niczego wielkiego a powiem ci że i tak najważniejsze to trenować, nie przejmować się i tyle.
Hy hy cenzura ?? Jasne że jest bo jak by jej nie było to można by się porzygać od tego wszystkiego. Wywalane są różne wpisy i te na minus ale także te na plus które nic nie wnoszą :-D

Sebastian ?liwi?ski - 2010-12-13, 10:48

Do Pana AntySeimeikan

Oto bardzo treściwy wpis z naszej księgi gości napisany przez jednego z naszych administratorów.
Nie będę nic dodawał może tylko tyle , że to są fakty drogi kolego , a nie rzeczy wyssane z palca.

Cytat:
Do anonima Atyseimeikan.

- co roku nasza szkoła przeprowadza minimum 7 seminariów weekendowych
- jesteśmy jedyną taką organizacją w Polsce , a może i Europie, która od wielu lat oferuje swoim studentom łącznie 4 tygodnie treningów pod okiem 8 dana nie tylko na seminariach ale i w poszczególnych dojach
- na każdym seminarium za darmo jego uczestnicy maja do dyspozycji kawę, herbatę, wody mineralne i smakowe bez ograniczeń. Dodatkowo na seminariach egzaminacyjnych wszyscy otrzymują gorący posiłek - z tych rzeczy też korzystają widzowie i rodzice
- regularnie są przeprowadzane treningi tameshigiri dla grup trenujących walkę mieczem
- każdy student za darmo otrzymuje naszywkę szkoły , kolorowy pas i co roku duży ścienny kalendarz, nie jak to jest gdzie indziej , że należy sobie kupić
- dodatkowo studenci naszej szkoły w każdej chwili mogą sobie zamówić dwa rodzaje koszulek, polary, tengui, czy machigi.
Nasza szkoła i organizacja działa bardzo dobrze od strony formalnej jak i zaplecza. Sensei wciąż podnosi swoje umiejętności dzięki czemu poziom studentów też rośnie. Sensei w tym roku odbył 8 seminariów pod kierunkiem swojego nauczyciela w Polsce, Japonii i Rosji spędzając z nim ponad 2 miesiące czasu.

To za to dziękują ludzie , którzy mieli styczność z Naszą Szkołą nie koniecznie będąc jej członkami.

Czy możesz powiedzieć , że tam gdzie trenujesz ty masz przynajmniej połowę z tego ...
To nie nasza wina , że twój instruktor być może jest kiepski zarówno technicznie jak i organizacyjnie , a ty swoją ukrytą frustrację wyładowujesz na nas.
Proponuję ci zmień dojo i przyjdź do nas. Gwarantuję ci , że już po kilku treningach przestaniesz być anty i będziesz zadowolony z zmiany.

Zapraszamy do naszej szkoły - każdy może przekonać się czy podziękowania są zasłużone czy nie ...

PS. To księga gości nie forum dyskusyjne dlatego powyższy wpis oraz ten, do którego się odnosi będą dostępne jeszcze przez kilka dni po czym zostaną skasowane.
Jednak taki sam wpis i dyskusja toczy się na naszym forum w dziale przedstaw się gdzie oczywiście pozostanie.


Oss 8-)

muramasa - 2010-12-13, 16:45

zapraszam na na koniec lata na zamek w Chudowie na "Święto błota" ciekawa zabawa!!!
michalm - 2010-12-14, 07:33

muramasa napisa/a:
zapraszam na na koniec lata na zamek w Chudowie na "Święto błota" ciekawa zabawa!!!

Dałbyś radę przypomnieć latem? ;)
Bo miałbym ochotę . :devil:

muramasa - 2010-12-15, 12:59

Jak najbardziej...ok.sierpnia.WWW.fundacja Zamek Chudów.pl
:devil: :devil: :devil:

Kamil Ce - 2011-01-15, 22:32

Witam :-D
Nazywam sie Kamil i rocznikowo mam już 13 latek ^^
Ai Kido ćwicze juz chyba z 2,5 lat moje hobby to skakanie na rowerze robie to juz 3 lata :)
nie wiem co dalej napisac to juz koncze :-P

Hai Long Michał - 2011-02-13, 17:24

Jestem Michał . Mam 9 lat . Lubie czytać książki , trenować aikido , i grać na komputerze :-D
Sul893 - 2011-06-29, 10:05

Witam
Mam na imię... ehh wszyscy i tak mówią SoniaXD
Jestem z Tarnowskich Gór, interesuję się japonistyką, jak pewnie większość z was, aczkolwiek posiadam pewne odchyły na punkcie mangi Naruto Shippuuden, filmu Gohatto itpXD
Mam 26 lat... nie wierzę powiedziałam to! O_o

michalm - 2011-06-30, 08:14

Sul893 napisa/a:
Witam
Mam na imię... ehh wszyscy i tak mówią SoniaXD
Jestem z Tarnowskich Gór, interesuję się japonistyką, jak pewnie większość z was, aczkolwiek posiadam pewne odchyły na punkcie mangi Naruto Shippuuden, filmu Gohatto itpXD
Mam 26 lat... nie wierzę powiedziałam to! O_o

Cześc SoniuXD.
Pozdrowienia z ni dojo

Milena - 2011-08-06, 10:57

Nazywam się Milena mam 9 lat.
Trenuje aikido od 3 lat, lubię chodzić na basen i na podwórko.
Moje ulubione filmy to Harry Potter :lol:

dominika1 - 2012-01-16, 19:11

Nazywam się Dominika lat 11.
Trenuję aikido ponad 3lata w Tarnowskich Górach.
Lubię ..hmm dużo rzeczy.

weronika1 - 2012-01-16, 19:38

Nazywam się Weronika, mam 15 lat.
Interesuję się sztukami walki, a Aikido trenuję od ponad roku :)

michalm - 2012-01-17, 08:47

Cześć dziewczyny!!
Pozdrawiam Sempai Michał z Mierzęcic

wiktor - 2012-01-22, 18:06

Witam:)
Mam na imię Wioletta zalogowałam sie ponieważ moj 8 letni syn zaczął trenowac Aikido bardzo mu sie to podoba .Mam nadzieje ze jak nie będe cos wiedziała to bede mogła was poprosic o pomoc z góry dzięki :)

Pozdrawiam Wszystkich :)

Sebastian ?liwi?ski - 2012-01-22, 18:17

Myślę, że na brak pomocy nie będziesz narzekać.
Na początek proponuję odwiedzić dział dla rodziców.

Swoją drogą to ciekawy nick dla Wioletty ;)

Oss 8-)

kacha - 2012-02-11, 21:58

Witam Wszystkich! :)
No i w końcu dostarłam na forum :-D Zacznę od tego, że jestem Kasia. Mam sporo wiosenek :) Jako nowa osóbka trenuję aikido w Mierzęcicach i bardzo mi się to podoba! Kocham wszystkie sporty, którym towarzyszy spora dawka adrenaliny :) Dlatego też bałętam się po jaskiniach, strzelnicach...
Pozdrawiam Wszystkich cieplutko :* :*

michalm - 2012-02-11, 22:11

Witaj.

Sporo wiosenek Ha Ha !!

kacha - 2012-02-11, 22:50

Taa... a Żebyś wiedział :) Ludzie różnie mnie oceniali.
BartekP - 2012-02-19, 21:22

Witam
Zarejestrowałem się już jakiś czas temu a jeszcze nic nie napisałem, trzeba by nieco się poprawić.
Nazywam się Bartek (widząc mój nick, rzeczywiście odkrywcze).
Przed Seimeikan nieco ćwiczyłem, najpierw było Judo, potem siłownia i Aikikai, nic szczególnego...
Trenuję w Tarnowskich Górach ledwie nieco ponad miesiąc, ale mam nadzieję szybko nadrobić zaległości.
Pozdrawiam Wszystkich ;)

lukaseror - 2012-10-10, 20:47

Witam, mam na imię Łukasz mam 15 lat i ćwiczę już sobie troszkę czasu, głównie bywam w Mierzęcicach, a zdarza się że jestem także w TG :-D Oprócz aikido zajmuje się rekreacyjnie speedcubingiem, czyli takim machaniem kostką Rubika na czas oraz gram na gitarze od półtora roku.

Pozdrawiam wszystkich ;)

Zbigniew - 2012-10-18, 09:58
Temat postu: przedstaw się
Sensei, to ja.
Norbi - 2012-10-19, 17:39

Witam. Jestem Norbert mam 37 lat. Trenuję Aikido od września tego roku i żałuję, że tak późno się zdecydowałem. :roll:
Fallen - 2012-10-21, 11:38

Norbert, zaryzykuję twierdzenie, iż każdy kto świadomie zaczyna "zabawę" z Aikido, żałuje zbyt późno podjętej decyzji ;)
schizma1125 - 2012-11-21, 22:33

witam jestem ŁUKASZ trenuje lub sprawiam takie wrażenie w mierzecicach od całkiem niedawna.
na codzien pomieszkuje w Siemoni na najdalszym jej krancu zwanym przez tubylców pomłynie cokolwiek to znaczy
poza tym zajmujesie uczciwym zarabianiem na codzienne uciechy miedzy innymi aikido :)
pozdrawiam :)

Izabela.N - 2012-11-24, 20:00

Witam,
Iza. N
W dojo Mierzęcice, od baaaaaaaaardzo niedawna.
Jestem, bo chcę powalczyć ze swoimi słabościami.
... nie tylko fizycznymi.
Jest ich trochę.... :devil:

Ale całkiem przypadkiem spotkałam na swej drodze Sprzymierzeńca -
Aikido.
I jest ok

I.N.

slash - 2012-11-29, 11:27

Witam. Jestem Jacek, mam 17 lat. Trenuję Aikido od końca października. Interesuję się muzyką
Mikogami Tenzen - 2013-04-10, 19:23

Witam Wszystkich

Mam na imię Michał i pochodzę z Kielc, gdzie mieszkam oraz od niedawna także ćwiczę: Kenjutsu i Karate Shotokan. Wcześniej zajmowałem się rekonstrukcją i dawną szermierką europejską. Jestem z wykształcenia historykiem, a szczególnie interesuje mnie historia Japonii, zwłaszcza samurajów. Dlatego poza nauką praktyczną wertuję pozostawione przez nich stare traktaty i pamiętniki w poszukiwaniu cennych wskazówek i informacji, dzięki którym staram się zrozumieć ich poglądy na temat prawdziwej walki, której my już na szczęście raczej nie doświadczymy, jednak taka lektura uświadamia o korzeniach i pierwotnej formie tego czym się zajmujemy. W marcu tego roku stałem się studentem Seimeikan. Stało się tak dlatego, że zafascynowało mnie Seimeido, styl szermierki nauczany przez Sensei Sebastiana Śliwińskiego. Uważam, że w przeciwieństwie do wielu "mistrzów", których cechuje wielkie mniemanie o sobie i własnych umiejętnościach, a przy tym brak wiedzy na temat znaczenia i pochodzenia tego, czego nauczają, oraz wyniosłość i pogarda dla innych styli, czy szkół, Sensei Sebastian potrafi uzasadnić swoje spojrzenie na każdą kwestię szermierki, której naucza i nie zostawia żadnych pytań bez odpowiedzi np. zasłaniając się wysokim stopniem. Dlatego zdecydowałem się uczestniczyć w organizowanych przez niego seminariach Seimeido i ćwiczyć jak najwięcej w Kielcach.

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów

Andrey_A - 2013-04-30, 18:28

Hellow everyone. I'm very glad to join your community again after leaving Poland few days ago.
Andrey from Saint-Petersburg, Russia.

michalm - 2013-05-01, 05:48

Hi.
Im very glad that you had good stay i npoland and happy trip back home.

Izabela.N - 2013-05-01, 11:54

Andrey,
We are having next seminar on Saturday May 4th. Come back to Poland to training with Us. :-D
Iza

Andrey_A - 2013-05-04, 15:04

I'm sorry - i cant allow myself any trainings since i've returned to Russia, tasty cold beer in Poland caused some troubles with my neck (actually i was ill when arrived to Bytom) - so now i'm just focusing on this problem with my doctor)
Izabela.N - 2013-05-06, 20:23

Andrey, I hope, that problem with Your neck is not heavy and Your health will be better and better. Our Seminar was very succesfull. That was very instrustive time and We have nice photos. I have some idea. Make some photos during Your training, and send Us. We will be watching Your training. What do You think about it? Greetings for Sasha and Sasha. I.
Andrey_A - 2013-05-27, 19:10

Thanks, i hope so too) And also the idea to about sharing photos from different dojos is great. But i'm not sure about summer - may be i'll take a little break? but i will ask Sasha or Sasha to take care about photos/
Izabela.N - 2013-06-27, 22:08

...Andrey,
why do You want to have a break? You shouldn't. I don't know reason of Your desision, but if it's not because of Your health - than don't stop. Besides, You have a black bell, so You should be as a good example for anothers. But maybe it's haevyer reason...
We had next seminar on 22-23 of June. And we had examinations during that two days. Michał and Kamil passed Their 2nd DAN exam. It was amaizing for Me. I've never watched something, like that in life. It will be a film about it on Our website. Watch it, Andrey.
I passed My 7th kyu exam. Now I can be good Uke for Sasha :-D (if He still has 7th kyu too).
What are You going to do during vacations, Andrey? Are You going to go somewhere, or stay home?
Greetings
Iza N

Karol - 2013-10-02, 16:39

Siema jestem Karol.

Aikido trenuje od 2009, (strzasznie szybko zleciało)
jakieś dwa lata temu zgubiłem sie i zapomniałem o forum. Nie pamietam czy sie przedstawiałem, wróciłem, wiec sie przypominam.

Trenuje w Porębie, staram sie dojeżdżać przynajmniej raz w tygodniu do Mierzęcic.

Pozdrawiam i do zabaczenia na treningach :>

Ipso - 2015-11-11, 19:22

Witam Wszystkich!

Nazywam się Kamil i od września trenuję Seimeido na Hombu Dojo w Tarnowskich Górach. Jeżeli chodzi o zainteresowania to jest to: modelarstwo(kolejowe, okręty japońskie), elektronika, chemia i teraz oczywiście SEIMEIDO!

Pozdrawiam serdecznie!

michalm - 2015-11-25, 00:14

Witaj Kamil!
Nitjsefni - 2017-03-27, 22:23

Ohayō minna-san
Rafał desu :->

Witam wszystkich, przygodę z Seimeido rozpocząłem we wrześniu 2016 w Hombu Dojo w Tarnowskich Górach ale dopiero teraz natchnęło mnie, żeby w końcu zarejestrować się na forum.

Moje zainteresowania to oczywiście kultura i historia Japonii (szczególnie epoka Meiji) i Samurajów. Swego czasu uczyłem się też hobbystycznie języka japońskiego ;)

Moje inne zainteresowania to technologie IT, grafika komputerowa oraz film. Z książek fantastykę połykam jak młody pelikan, szczególnie naszych polskich autorów aczkolwiek nie pogardzę inną tematyką. Jestem też ogromnym fanem Wiedźmina.

To by było na tyle,
Dōzo yoroshiku onegai shimasu

ggiewon - 2017-06-28, 13:04

Czesc, mam na imie Grzesiek i zaczalem przygode z Aikido w maju tego roku w Dojo w Mierzecicach. Mieszkam w Przeczycach i interesuje sie IT oraz akwarystyka.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group